Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

On 19.3.2020 at 22:14, Dandelion said:

האגודה לזכויות האזרח יצאה עם ידה על העליונה הערב אחרי שבג"ץ שוב פעם רומס החלטות ממשלתיות והחליט הערב על השעיית תקנות החירום שמאפשרות לשב"כ לבצע איכון טלפוני (מסלול של חולים) וביטל לחלוטין את האפשרות של המשטרה לגשת לנתוני מיקום (מעקב אחרי בידוד). בג"ץ תהה האם הכרזה על מצב חירום אפשרית גם במקרים שאינם ביטחוניים, האם שב"כ יכול לעסוק בעניינים שאינם ביטחוניים והאם אין פגיעה בזכויות האזרח. צו הביניים מציב אולטימטום עד ה24.3 להקמה של ועדות הכנסת שיפקחו על צעדי השב"כ, במידה וזה לא יקרה, גם תקנות אלו יבוטלו. במידה ועד תאריך זה יוטל סגר, בית המשפט אומר שניתן יהיה לשוב ולבחון את הדברים. 

שיהיה לנו בהצלחה.

לופו אתה בחור טוב אבל אמרתי לך 

On 30.7.2021 at 10:50, Keano said:

כרגיל אתה לא מבין מה אתה קורא, הוא דיבר על העומס הנגיפי במאומת, הדבר היחיד שמשנה הוא האם החיסון מונע את המחלה הקשה או לא

ורואים כבר את המגמה גם מפה וגם מארה"ב ובריטניה.

הגרף שהבאת הוא לפי ציון רמזור שמבוסס על מאומתים - שוב אותה טעות, ולא מתחשב בגיל הממוצע ובסטטוס המחלימים ביישוב.

אבל תמשיך לזרוק פה מידע מוטעה, לצערי גם בטוויטר יש הרבה אידיוטים.

כל מי שחושב אחרת ממך הוא אידיוט, גם אם הוא וירולוג (התמחות בוירוסים) ורופא בכיר. 

אני חושב שלעולם לא תהיה מסוגל להודות שטעית, אבל יאללה בוא נמשיך עוד קצת עם פרסום של חברת פייזר (מוכרת לך?) על תוצאות המחקר שלה שבזכותו התחסנת: 

222559755_3033716933522705_4044637031110232233_n.thumb.jpg.9687cf0e5daef9ee1fbee41a4f830062.jpg

אז גם הכותב הנ"ל הוא אידיוט, סליחה - רופא, שמבין קצת יותר ממך וחבריך שמצייצים היישר מהטכניון. 

ובמקרה במקרה, הוא גם עונה על שאלת מיליון הדולר - אם החיסון מונע תמותה או שלא. כנראה שלא כ"כ, ואכן בבריטניה יש אחוז עצום של נפטרים מחוסנים. 

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כל מי שחושב אחרת ממך הוא אידיוט, גם אם הוא וירולוג (התמחות בוירוסים) ורופא בכיר. 

אם העומס הנגיפי זהה אז איזה הצדקה יש לתו ירוק? איזה הצדקה יש לרוץ לחסן במנה 3? מה ההגנה שהחיסון נותן כשיש אותו עומס נגיפי גם אם לא התחסנת? 

אני חושב שלעולם לא תהיה מסוגל להודות שטעית, אבל יאללה בוא נמשיך עוד קצת עם פרסום של חברת פייזר (מוכרת לך?) על תוצאות המחקר שלה שבזכותו התחסנת: 

222559755_3033716933522705_4044637031110232233_n.thumb.jpg.9687cf0e5daef9ee1fbee41a4f830062.jpg

אז גם הכותב הנ"ל הוא אידיוט, סליחה - רופא, שמבין קצת יותר ממך וחבריך שמצייצים היישר מהטכניון. 

ובמקרה במקרה, הוא גם עונה על שאלת מיליון הדולר - אם החיסון מונע תמותה או שלא. כנראה שלא כ"כ, ואכן בבריטניה יש אחוז עצום של נפטרים מחוסנים. 

לא ממני, קטונתי מלהבין משהו שקשור לנגיף. אבל במספרים אני מבין, להגיד פי 4 על מספרים של 1 ו-4 זה בדיחה, כמות כזאת זה רנדומלי לגמרי.

האנשים שאתה מצטט במקרה הטוב מפרשים לא נכון את הנתונים, כמו בפוסט הקודם שהבאת, במקרה הרע מטעים אלפי אנשים.

לכן אני גם לא מתיימר להבין אם נכון או לא התו הירוק או חיסון שלישי אבל אני בטח לא נחרץ כמו הצד השני. אני כן יכול להגיד שזה לא נראה לי הגיוני ללכת לחיסון 3 לפני אישור FDA.

חברים מהטכניון אתה אומר..

spacer.png

23 דקות לפני, Keano said:

לא ממני, קטונתי מלהבין משהו שקשור לנגיף. אבל במספרים אני מבין, להגיד פי 4 על מספרים של 1 ו-4 זה בדיחה, כמות כזאת זה רנדומלי לגמרי.

האנשים שאתה מצטט במקרה הטוב מפרשים לא נכון את הנתונים, כמו בפוסט הקודם שהבאת, במקרה הרע מטעים אלפי אנשים.

לכן אני גם לא מתיימר להבין אם נכון או לא התו הירוק או חיסון שלישי אבל אני בטח לא נחרץ כמו הצד השני. אני כן יכול להגיד שזה לא נראה לי הגיוני ללכת לחיסון 3 לפני אישור FDA.

מכיוון שלא ממש הבנת אסביר לך את הנתונים - בניסוי הגדול של פייזר שבזכותו החיסון אושר היו 2 קבוצות, 21 אלף קיבלו את התרכיב הגנטי ו-21 אלף קיבלו פלסיבו. 

פייזר המשיכה לעקוב אחרי הקבוצות בחצי שנה האחרונה ופרסמה לאחרונה את התוצאות. 

מתוך קבוצת הפלסיבו בחצי השנה הזאת נפטרו 14 בני אדם, ומתוך קבוצת המוזרקים על באמת נפטרו 15 בני אדם. אז על בסיס זה לקבוע שהחיסון יעיל? סירייסלי? 

אתה ממשיך לומר שהציטוטים שלי מטעים או מפרשים לא נכון, בוא תן לנו את הפרשנות הלא מוטעית שלך איך תוצאות המחקר מצביעות על יעילות. 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

מכיוון שלא ממש הבנת אסביר לך את הנתונים - בניסוי הגדול של פייזר שבזכותו החיסון אושר היו 2 קבוצות, 21 אלף קיבלו את התרכיב הגנטי ו-21 אלף קיבלו פלסיבו. 

פייזר המשיכה לעקוב אחרי הקבוצות בחצי שנה האחרונה ופרסמה לאחרונה את התוצאות. 

מתוך קבוצת הפלסיבו בחצי השנה הזאת נפטרו 14 בני אדם, ומתוך קבוצת המוזרקים על באמת נפטרו 15 בני אדם. אז על בסיס זה לקבוע שהחיסון יעיל? סירייסלי? 

אתה ממשיך לומר שהציטוטים שלי מטעים או מפרשים לא נכון, בוא תן לנו את הפרשנות הלא מוטעית שלך איך תוצאות המחקר מצביעות על יעילות. 

אם היית קצת חוקר את המידע ולא ישר קופץ וזורק חלק קטן ממנו לפה (שזה בערך מה שהאנשים שאתה מצטט עושים) היית מבין שהניסוי הזה הוא ניסוי בטיחות ויעילות על 6 חודשים

(בסה"כ 44K אנשים, לעומת מאות מיליונים שכבר לקחו את החיסון בעולם),

הטבלה שצירפת היא חלק מכמה טבלאות של תוצאות וקשורה לבטיחות החיסון. 

פה זה הדוח המלא

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.07.28.21261159v1.full-text#F2

Conclusion With up to 6 months of follow-up and despite a gradually declining trend in vaccine efficacy,

BNT162b2 had a favorable safety profile and was highly efficacious in preventing COVID-19.

6 דקות לפני, BRoi said:

הגרף של הנדבקים באנגליה נראה במגמת ירידה וזה שהכל פתוח שם בלי הגבלות 

https://coronavirus.data.gov.uk/details/vaccinations

השיא אצלם היה 50 אלף נדבקים לפני שבוע ומאז הם בירידה כבר על 26

אני חושב שגם אצלנו נגיע בקרוב לאיזה שיא של 3-4 אלף נדבקים ומשם נתחיל לראות ירידה

On 20.3.2020 at 09:41, Gabay10 said:

ממליץ לראות את הפרק הזה של מסע בזמן עם מורגן פרימן (Through the Wormhole)

כלכך רלוונטי למה שקורה עכשיו - ותכלס מספיק מדענים ידעו שמגפה כזאת זה רק עניין של זמן.

אמנם שם מדובר גם על זומבים וכאלה אבל תכלס איך שמציגים את זה זה לא כזה תלוש(פשוט זומבי נשמע בדיוני קצת ביחס לנגיף שמשבש את המוח).

עניין של זמן עד שימצאו דרך להפוך את העולם לדיקטטורה מסרט אימה התכוונת

אמרתי

42 דקות לפני, BRoi said:

הגרף של הנדבקים באנגליה נראה במגמת ירידה וזה שהכל פתוח שם בלי הגבלות 

https://coronavirus.data.gov.uk/details/vaccinations

חחחח בפנים של כל החולי נפש

1 hour ago, Double said:

השיא אצלם היה 50 אלף נדבקים לפני שבוע ומאז הם בירידה כבר על 26

אני חושב שגם אצלנו נגיע בקרוב לאיזה שיא של 3-4 אלף נדבקים ומשם נתחיל לראות ירידה

למה אתה חושב? בגל הקודם הגענו ל 8-10 אלף ביום וזה היה עם הגבלות

5 דקות לפני, ravid said:

למה אתה חושב? בגל הקודם הגענו ל 8-10 אלף ביום וזה היה עם הגבלות

כי אני מסתכל על בריטניה וזה די דומה לנו גל חדש בגלל זן הדלתא. ועכשיו הוא בנסיגה אצלם כנראה בגלל שהרוב כבר נדבקו וגם אחוז מתחסנים גבוה

כשמסתכלים על גרף הנדבקים בבריטניה אפשר לראות שבשיא הנדבקים ב21.6 הכמות

לא מגיעה לחצי מהכמות נדבקים שהייתה שם במרץ ,הסיבה לכך היא כנראה החיסונים וכמות הנדבקים..

מה21.6 יש מגמת ירידה משמעותית בגרף של הנדבקים ..ועוד שם התקיימו הרבה משחקים של היורו עם 0 ריחוק

חברתי והנחיות כל שהן..

36 דקות לפני, Double said:

כי אני מסתכל על בריטניה וזה די דומה לנו גל חדש בגלל זן הדלתא. ועכשיו הוא בנסיגה אצלם כנראה בגלל שהרוב כבר נדבקו וגם אחוז מתחסנים גבוה

לא יודע מה יהיה, אבל לדעתי אתה קצת אופטימי. הבריטים בדיוק מסיימים את תהליך חיסון כל האוכלוסייה, כלומר הם איפה שאנחנו היינו לפני 4-5 חודשים. 

11 דקות לפני, BRoi said:

כשמסתכלים על גרף הנדבקים בבריטניה אפשר לראות שבשיא הנדבקים ב21.6 הכמות

לא מגיעה לחצי מהכמות נדבקים שהייתה שם במרץ ,הסיבה לכך היא כנראה החיסונים וכמות הנדבקים..

מה21.6 יש מגמת ירידה משמעותית בגרף של הנדבקים ..ועוד שם התקיימו הרבה משחקים של היורו עם 0 ריחוק

חברתי והנחיות כל שהן..

היורו התקיים תחת תו ירוק, לפחות באיצטדיונים (לא יודע מה היה ברחובות).

37 דקות לפני, ravid said:

לא יודע מה יהיה, אבל לדעתי אתה קצת אופטימי. הבריטים בדיוק מסיימים את תהליך חיסון כל האוכלוסייה, כלומר הם איפה שאנחנו היינו לפני 4-5 חודשים. 

היורו התקיים תחת תו ירוק, לפחות באיצטדיונים (לא יודע מה היה ברחובות).

לפי הצילום של היציעים לא נראה שאנשים שמרו על מרחק בשלבים של החצי גמר וגמר שלא נדבר על מה שהלך ברחובות+כל התיירים שהגיעו מכל אירופה ממשחקים בשלבים

המוקדמים יותר להמשך טיול בלונדון גם בלי כרטיס לגמר 

7 דקות לפני, BRoi said:

לפי הצילום של היציעים לא נראה שאנשים שמרו על מרחק בשלבים של החצי גמר וגמר שלא נדבר על מה שהלך ברחובות+כל התיירים שהגיעו מכל אירופה ממשחקים בשלבים

המוקדמים יותר להמשך טיול בלונדון גם בלי כרטיס לגמר 

לא שמרו על מרחק- הכניסו 60/80 אלף לכל משחק בוומבלי כאשר התכולה המלאה היא 100 אלף, אבל אלו שנכנסו היו מחוסנים או עם בדיקה שלילית בטווח של 72 או 48 שעות (כולל קהל היריבה). החיסונים שלהם עדיין טריים בשונה משלנו לכן הם (כנראה) יותר יעילים.

מה היה ברחובות ובפאבים אני כבר לא יודע.

On 31.7.2021 at 11:26, סטלן בטלן השמן said:

לופו אתה בחור טוב אבל אמרתי לך 

אגב, בלי להיכנס לויכוח האם בצדק או לא, ממשלת ישראל התקינה הכי הרבה תקנות חירום בפער בעולם המערבי.  (בקשר לקורונה כמובן)

לפני23 שעות , Keano said:

אם היית קצת חוקר את המידע ולא ישר קופץ וזורק חלק קטן ממנו לפה (שזה בערך מה שהאנשים שאתה מצטט עושים) היית מבין שהניסוי הזה הוא ניסוי בטיחות ויעילות על 6 חודשים

(בסה"כ 44K אנשים, לעומת מאות מיליונים שכבר לקחו את החיסון בעולם),

הטבלה שצירפת היא חלק מכמה טבלאות של תוצאות וקשורה לבטיחות החיסון. 

פה זה הדוח המלא

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.07.28.21261159v1.full-text#F2

Conclusion With up to 6 months of follow-up and despite a gradually declining trend in vaccine efficacy,

BNT162b2 had a favorable safety profile and was highly efficacious in preventing COVID-19.

אפקטיביות גבוהה. אוקיי. אז א' - למה רצים לחסן עכשיו? ב' - אני עדיין מחכה שתרשום לנו כמה מתים מקורונה יש בכל אחת מהקבוצות (21K בני אדם בכל קבוצה)

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

אפקטיביות גבוהה. אוקיי. אז א' - למה רצים לחסן עכשיו? ב' - אני עדיין מחכה שתרשום לנו כמה מתים מקורונה יש בכל אחת מהקבוצות (21K בני אדם בכל קבוצה)

2 מול 1

נתון שאי אפשר לקחת ממנו כלום מכמה וכמה סיבות

יש דווקא משהו נהדר שאפשר לקחת ממנו - מתוך 42 אלף בני אדם שלקחו חלק בניסוי של פייזר נפטרו בסה"כ 3 אנשים מקורונה.

ככה נראית מגפת קץ האנושות? אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. 

On 20.3.2020 at 11:34, מגנטו said:

תגידו מה אתם אומרים הסיכוי שעוד חודש יגמר הטירוף הזה וחודש חודשיים נמשיך מאיפה שעצרנו?

או שהולכים לשנים קשות?

אמרתי 

לפני12 שעות , מכביזם זה בדם said:

יש דווקא משהו נהדר שאפשר לקחת ממנו - מתוך 42 אלף בני אדם שלקחו חלק בניסוי של פייזר נפטרו בסה"כ 3 אנשים מקורונה.

ככה נראית מגפת קץ האנושות? אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. 

42 אלף בני אדם שמחציתם מחוסנים והחצי השני תחת אפקט פלצבו

בכל מקרה זה לא רלוונטי כמה השתתפו בניסוי. מה שרלוונטי הוא כמה מבין המשתתפים אכן חלו בנגיף- 927 איש

מה שרלוונטי הוא שמבין 42 אלף בני אדם נפטרו 3 אנשים ועדיין קוראים לזה מגפה.

במגפה אמיתית, האנשים שקיבלו פלסיבו (21,000 מכל הגילאים) היו צריכים למות באחוזים הרבה יותר גבוהים. 

לא, הם לא. קודם כל כי הם חיו תחת אמצעי זהירות, סגרים, ריחוק חברתי והגבלות שהממשלות השונות הטילו. אחר כך בגלל אפקט פלצבו שמשפיע על אלו שקיבלו את הפלצבו.

38 דקות לפני, ravid said:

לא, הם לא. קודם כל כי הם חיו תחת אמצעי זהירות, סגרים, ריחוק חברתי והגבלות שהממשלות השונות הטילו. אחר כך בגלל אפקט פלצבו שמשפיע על אלו שקיבלו את הפלצבו.

אח על מלא

58 דקות לפני, ravid said:

אני לא מאמין שאתה באמת מנסה להגן על הנתון של 3 נפטרים מתוך 42,000 

ולגבי אמצעי זהירות, אז אם כבר מי שקיבל פלסיבו חושב שהוא מחוסן (כי לא מגלים) ואז הוא לכאורה מתנהג בפחות זהירות מבנאדם רגיל. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.