Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

On 18.3.2020 at 22:08, malkoçoğlu said:

נורא. אי אפשר לקרוא את החרא הזה,  מגיע לדור הזה קורונה, סליחה קורונ.ה

דור המבול

התגובות מתחילת הנושא זהב קומי 

אמרתי לך

לפני14 שעות , שי123 said:

לא כולם סובלים לאורך זמן, בטח לא מי שחוסן.

לצאת חיובי בבדיקה ולהיות חולה, אלה שני דברים שונים לחלוטין.

ברור שלא כולם סובלים מ-long covid, זה אפילו אחוז די קטן, אבל גם באחוז די קטן כשמספר החולים גבוה זה יוצא הרבה.

ואפשר לקבל את זה גם אם היית חיובי ללא תסמינים, וגם אם היית מחוסן (פשוט באחוזים יותר נמוכים).

וזה די סיוט. לבת הזוג שלי יש את זה, וזה גומר אותה לחלוטין.

28 דקות לפני, hairy2hell said:

ברור שלא כולם סובלים מ-long covid, זה אפילו אחוז די קטן, אבל גם באחוז די קטן כשמספר החולים גבוה זה יוצא הרבה.

ואפשר לקבל את זה גם אם היית חיובי ללא תסמינים, וגם אם היית מחוסן (פשוט באחוזים יותר נמוכים).

לפי השמועות גם לונג CANCER, לונג HEART ATTACK, לונג חצבת ועוד כל מיני לונגים של מחלות זה די סיוט. 

מה שכן, עד היום אף אחד לא הצליח לגלות מה האחוז של הלונג קוביד מתוך כלל המאומתים כביכול, אז אולי יש פה צדיק בסדום שיש לו את הנתון הזה. 

47 דקות לפני, hairy2hell said:

זה עדיין לא קשור לנושא שדיברנו עליו - החשש מהבדיקות שצריך לבצע כחלק מהחזרה לארץ מחו״ל.

אפשר להידבק בארץ בדיוק כמו בחו״ל.

מי שזה מה שמפחיד אותו יכול פשוט לנעול את עצמו בבית ולא לצאת.

53 דקות לפני, hairy2hell said:

מה המקור לעניין המחוסנים שלמרות זאת יכולים לסבול מ-long covid?

גם כשהתלבטתי לגבי החיסון וגם לאחר מכן לא הצלחתי למצוא תשובה בשום מקום לעניין הזה.

חזרתי מאוסטריה.

לקחתי ערכת בדיקה בייתית מבית מרקחת, לקחתי דגימה ושלחתי דרך אותו בית מרקחת.

פשוט וקל.

יצאתי שלילי גם שם וגם בארץ.

On 19.3.2020 at 09:52, Gabay10 said:

כוס אמא של כל הצעירים המפגרים האלה שלא מצליחים רגע להפנים שזה באמת מצב חירום.

בסדר לא אמרתי לכם תנעלו את עצמכם בבית, אבל בכוח להיות אחד בתחת של השני?

ואיך לא ויתרו על מסיבות הפורים האלה, היה ברור שזה קורונה אלארם רציני. ואני אומר את זה בתור סטודנט שבחר לא להגיע למרות שהיה בצוות של אחת המסיבות.

אמרתי לך :happy:

On 25.7.2021 at 16:55, אורלנדו בלוף said:

מה המקור לעניין המחוסנים שלמרות זאת יכולים לסבול מ-long covid?

גם כשהתלבטתי לגבי החיסון וגם לאחר מכן לא הצלחתי למצוא תשובה בשום מקום לעניין הזה.

כאמור, ניסיון אישי של בת הזוג שלי. חלתה לאחר החיסון, וסובלת עכשיו מזה. זה אולי אנקדוטה ולא סטטיסטיקה, אבל זה לכל הפחות אומר שזה אפשרי.

(אגב, אני לא בא לדבר בגנות החיסון כאן - הוא חשוב בטירוף. כל זה שאני אומר זה שהוא לא נותן הגנה מוחלטת. תחשבו על זה כמו אפוד מגן - עדיין אפשר להפגע, אבל זה לא אומר שעדיף כבר לוותר עליו)

בשישי טסתי לגרמניה - נתבג היה כמעט ריק, בטח לא כמו בתמונות שמראים בתקשורת.

אתמול חזרתי לארץ - נתבג שוב היה כמעט ריק.

יצאתי שלילי בבדיקה אגב.

בהתחלה באמת הייתי בצד שמפחד מהקורונה, הייתי מוכן לסגרים,מסיכות,סגירת השמיים ואפילו האצטדיונים.

עם הזמן, התחלתי לפחד פחות ופחות, בטח אחרי החיסונים.

מקווה שיקום מישהו עם ראש על הכתפיים בממשלה ויבין שהקורונה הפכה לסתם עוד מחלה, לא משהו ששווה את כל ההתעסקות.

1 hour ago, zeudemort said:

בשישי טסתי לגרמניה - נתבג היה כמעט ריק, בטח לא כמו בתמונות שמראים בתקשורת.

אתמול חזרתי לארץ - נתבג שוב היה כמעט ריק.

יצאתי שלילי בבדיקה אגב.

בהתחלה באמת הייתי בצד שמפחד מהקורונה, הייתי מוכן לסגרים,מסיכות,סגירת השמיים ואפילו האצטדיונים.

עם הזמן, התחלתי לפחד פחות ופחות, בטח אחרי החיסונים.

מקווה שיקום מישהו עם ראש על הכתפיים בממשלה ויבין שהקורונה הפכה לסתם עוד מחלה, לא משהו ששווה את כל ההתעסקות.

כרגע באמת לא נראה שהקורונה היא סכנה לאומית והממשלה מתנהגת בהתאם, אבל הממשלה צריכה להיות עם האצבע על הדופק למקרה שיקרה שינוי כמו ואריאנט חדש או שהשפעת החיסונים תתפוגג ודברים ישתנו.

לפני15 שעות , ravid said:

כרגע באמת לא נראה שהקורונה היא סכנה לאומית והממשלה מתנהגת בהתאם, אבל הממשלה צריכה להיות עם האצבע על הדופק למקרה שיקרה שינוי כמו ואריאנט חדש או שהשפעת החיסונים תתפוגג ודברים ישתנו.

221343447_987399835428785_1357187737866285768_n.thumb.jpg.6e5ac5325f67a989451bf5bc1e7e2e45.jpg

לאור הנתונים האלו, תו ירוק ונאום הסתה של רה"מ בשידור חי כלפי מיליון איש זה להתנהג בהתאם? זה להיות קשור למציאות? 

להמשיך לכפות מסכות עד שייגמרו הוריאנטים (עד 2030 הם ייגמרו?), לבזבז מאות מיליונים בחודש על בדיקות חסרות משמעות במקום לשים את זה במערך הרפואי. 

רק השבוע גברת פרייסלס הודתה ש-30 אחוז מתוצאות הבדיקה שגויות (מה שכנראה הרבה יותר לפי מסכת השקרים), אז למה להמשיך לטמטם את כולם בארץ ובנתב"ג? 

בקיצור, פאניקה וחרדה על מאתיים, אין יותר זכויות יסוד במדינת ישראל, "הנורמלי החדש". 

לפני6 שעות , מכביזם זה בדם said:

221343447_987399835428785_1357187737866285768_n.thumb.jpg.6e5ac5325f67a989451bf5bc1e7e2e45.jpg

לאור הנתונים האלו, תו ירוק ונאום הסתה של רה"מ בשידור חי כלפי מיליון איש זה להתנהג בהתאם? זה להיות קשור למציאות? 

להמשיך לכפות מסכות עד שייגמרו הוריאנטים (עד 2030 הם ייגמרו?), לבזבז מאות מיליונים בחודש על בדיקות חסרות משמעות במקום לשים את זה במערך הרפואי. 

רק השבוע גברת פרייסלס הודתה ש-30 אחוז מתוצאות הבדיקה שגויות (מה שכנראה הרבה יותר לפי מסכת השקרים), אז למה להמשיך לטמטם את כולם בארץ ובנתב"ג? 

בקיצור, פאניקה וחרדה על מאתיים, אין יותר זכויות יסוד במדינת ישראל, "הנורמלי החדש". 

אפשר שתפסיק לצטט ולהדגיש כתבות בצורה שנוחה לטיעון שלך? לא מאמין שהחרא והשיח הזה גולש גם לפה, תביא את הכתבה המלאה בלי לחרטט ולנסות לגנוב דעת, כי זה לא מה שהיא אומרת, אדרבה אם כבר ההמשך של הראיון עם המנהל ממחיש למה החיסונים היו חשובים במניעת קריסה של בתי חולים והחולים הקשים.

די לזלזל לי באינטלגנציה.

עריכה: רק כדי שתראה כמה זה מעצבן, אני אעשה לך אותו דבר מאותה כתבה כדי להביא טיעון בעד החיסון:

הגל הנוכחי שונה מאוד מהגל הקודם. בסוף הגל השני הכל דעך, ובתוך 3 ימים עברנו את המספר של 80 חולים, כל יום קיבלנו מעל 20 חולים. היה עומס משמעותי בזמן קצר – דבר שלא קרה הפעם".

14 דקות לפני, אקיטה said:

אפשר שתפסיק לצטט ולהדגיש כתבות בצורה שנוחה לטיעון שלך? לא מאמין שהחרא והשיח הזה גולש גם לפה, תביא את הכתבה המלאה בלי לחרטט ולנסות לגנוב דעת, כי זה לא מה שהיא אומרת, אדרבה אם כבר ההמשך של הראיון עם המנהל ממחיש למה החיסונים היו חשובים במניעת קריסה של בתי חולים והחולים הקשים.

די לזלזל לי באינטלגנציה.

עריכה: רק כדי שתראה כמה זה מעצבן, אני אעשה לך אותו דבר מאותה כתבה כדי להביא טיעון בעד החיסון:

הגל הנוכחי שונה מאוד מהגל הקודם. בסוף הגל השני הכל דעך, ובתוך 3 ימים עברנו את המספר של 80 חולים, כל יום קיבלנו מעל 20 חולים. היה עומס משמעותי בזמן קצר – דבר שלא קרה הפעם".

כרגיל הודעה של קונספירטור מצוי, הוא מצא ברשת איזה ציטוט שמתאים לאג'נדה שלו. בית חולים יחסית קטן, מה גם שזו דוגמא אחת מבין עשרות אם לא מאות בתי חולים שיש בארץ.

במקום לקרוא פוסטים מדעיים כמו זה שמראים בבירור שיש הרבה יותר לא מחוסנים מבין החולים קשה אחרי נירמול אוכלוסייה.

On 19.3.2020 at 17:11, מכביסט לעד said:

לא מבין איפה המוח של הבני זונות שבאו להפגין היום. מה הסיפור? אתם בכוח מנסים לעשות בלאגן במדינה? קורונה לכולכם.

אמרתי או לא אמרתי?

On 28.7.2021 at 11:08, Keano said:

כרגיל הודעה של קונספירטור מצוי, הוא מצא ברשת איזה ציטוט שמתאים לאג'נדה שלו. בית חולים יחסית קטן, מה גם שזו דוגמא אחת מבין עשרות אם לא מאות בתי חולים שיש בארץ.

במקום לקרוא פוסטים מדעיים כמו זה שמראים בבירור שיש הרבה יותר לא מחוסנים מבין החולים קשה אחרי נירמול אוכלוסייה.

218811298_10159510122844583_7673681683042474543_n.thumb.jpg.2e6f98375c713807930a8947a58030ab.jpg

איך זה בתור פוסט מדעי בשבילך? וירולוג ורופא בכיר. 

ואיך דוקטור פאוצ'י בשבילך? מספיק טוב ואמין או שעדיף עוד כמה ילדים מהטכניון שמצייצים בטוויטר? 

ובתרגום פשוט - מי שנדבק בדלתא, העומס הנגיפי אצל מחוסן ולא מחוסן הוא זהה. בהצלחה בניסוי הבא. 

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

218811298_10159510122844583_7673681683042474543_n.thumb.jpg.2e6f98375c713807930a8947a58030ab.jpg

איך זה בתור פוסט מדעי בשבילך? וירולוג ורופא בכיר. 

ואיך דוקטור פאוצ'י בשבילך? מספיק טוב ואמין או שעדיף עוד כמה ילדים מהטכניון שמצייצים בטוויטר? 

ובתרגום פשוט - מי שנדבק בדלתא, העומס הנגיפי אצל מחוסן ולא מחוסן הוא זהה. בהצלחה בניסוי הבא. 

כרגיל אתה לא מבין מה אתה קורא, הוא דיבר על העומס הנגיפי במאומת, הדבר היחיד שמשנה הוא האם החיסון מונע את המחלה הקשה או לא

ורואים כבר את המגמה גם מפה וגם מארה"ב ובריטניה.

הגרף שהבאת הוא לפי ציון רמזור שמבוסס על מאומתים - שוב אותה טעות, ולא מתחשב בגיל הממוצע ובסטטוס המחלימים ביישוב.

אבל תמשיך לזרוק פה מידע מוטעה, לצערי גם בטוויטר יש הרבה אידיוטים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.