Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בגלל זה אנחנו שוב עם הגבלות ובדרך לסגר בחגים. 

אז עכשיו אתה גם נביא אני מבין, הגבלות אולי יהיו אם מספר החולים קשה יהיה דומה למה שהיה בינואר

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

קודם כל, זאת המציאות בפועל - תרצה או לא תרצה. לחיות תחת איום תמידי של סגר, תחת הגבלות ובידודים, אינסוף בדיקות, מסכות, סלקציה, פחד ופאניקה 24-7. 

ורק כי ביקשת יפה, הנה הסבר. 

״אז בעצם כוווווולם משתפים פעולה בתכנית זדונית וסודית? זה מה שאתה אומר בעצם?!״

לא. זה מה שאתה חושב בעצם.

זומבים נוטים לחשוב שאם מתבצע פשע נגד האנושות, אז זה אומר שכולם *בהכרח* פועלים בזדון ובשיתוף פעולה מלא, אפילו שומרים סוד אחד ביחד.

זו חשיבה *מאוד* ילדותית והיא התפתחה בעקבות צפיה ממושכת בסרטים מצויירים ששטפו את המוח עם רעיונות ותבניות חשיבה, בגיל קריטי.

בסרטים מצויירים תמיד יש רשעים שמנסים להשתלט על העולם באופן ישיר. מכאן, בכל פעם שהם מעלים בדעתם את האפשרות שמתרחש מהלך השתלטות בעולם האמיתי - הם שוללים אותה על הסף כי הילד שבהם מתעורר עם חיוך ילדותי בעקבות הטריגר.

הם מתוכנתים לחשוב מגיל קטן שהמקום היחיד שדבר כזה יכול להתרחש הוא העולם המצויר והדמיוני, בדיוק כפי שהינדסו אותם להאמין.

לכן, כשהם פוגשים אדם ששוקל אפשרות כזו, הם חושבים שהוא יצא מסרט מצוייר בעצמו, כשלמעשה הם אלה שיצאו משם ונשארו עם תופעות לוואי שמפריעות להם לשקול ברצינות, כאדם בוגר, את האפשרות שרוצים לפגוע בהם.

אבל מי שלומד היסטוריה יודע שכל הפשעים נגד האנושות עבדו אחרת.

שלא כמו בסרטים המצויירים, בפשעים נגד האנושות משתתפים בדרך כלל אנשים טובים ותמימים, מקצועיים, מומחים, אנשים שבאמת מוכנים ללכת רחוק כדי ״להציל״ את העם, מבלי להבין במה הם משתתפים בדיוק. רובם מספיק חכמים כדי לעשות את העבודה שלהם, אך גם מספיק נאיביים מכדי להטיל ספק לגבי התמונה הגדולה, לשאול שאלות קשות או לתהות מאיפה מגיעות הפקודות ולמה.

למעשה, כל בורג במערכת מקבל פקודות פשוטות יחסית, שמגיעות ממי שמעליו - והוא מבצע אותן מתוך הנחה שזה הדבר הנכון והיעיל שיציל את האנושות.

הכל ממודר, וכל אדם יודע קצת פחות מהאדם שמעליו.

לדוגמא, במערכות צבאיות יש סיווג בטחוני והרשאותהחייל הזוטר יודע פחות ממה שהמפקד שלו יודע, והמפקד שלו יודע פחות מהמפקד שמעליו.

הרמטכ״ל יודע יותר מהמפקדים ומהחיילים.

זה לא אומר שיש סוד בין הרמטכ״ל לחייל הזוטר ושהם משתפים פעולה יחד, זה רק אומר שכל בורג יודע את מה ש״מותר״ לו לדעת במסגרת תפקידו.

אם חס ושלום אויב מצליח להשתחל לתפקיד בכיר בצבא, ומתחיל לתת פקודות שפוגעות במערכת הביטחונית, זה יעשה נזק גדול - אך זה ממש לא אומר שכל החיילים תחתיו בהכרח פועלים בזדון או מנסים לפגוע בעצמם ובמערכת, הם רק עושים את עבודתם.

בדומה, לא צריך כמות מאסיבית של אנשים רעים עם כוונות זדוניות כדי לבצע פשע נגד האנושות, ממש לא. גם ככה אין מספיק אנשים כאלה בעולם, הם מיעוט סך הכל. יותר חכם להשתלט על אנשים תמימים עם כוונות טובות ולשכנע אותם לבצע פעולות רעות בשם טובת הכלל. להנחיל בהם את הרעיון שהם עושים דבר נפלא וחשוב על-ידי ביצוע פעולות פשוטות.

ככה זה עבד לצערי בכל פעם לאורך ההיסטוריה, ומי שלא טורח ללמוד ולהבין את העקרון הזה עשוי מהחומר האדיש שמאפשר לפשעים כאלה להתהוות.

מספיק שארגון הבריאות העולמי יוביל מדיניות מסוימת (כמו שהוא עשה בשנה וחצי האחרונות) ויכתיב אותה למשרדי הבריאות בכל מדינה - משם נגמר הסיפור. 

האינטרס יכול להיות כמובן שליטה, כוח וכסף - הדברים שעל פיהם העולם עובד. לא סתם הקריסו את העסקים ומעמד הביניים. 

יכול להיות שיש תוכניות יותר גדולות מזה, אבל האלמנטים האלה הם ההיגיון הפשוט והבסיסי. 

חחחחחחחחחחחחחחחחח שמע אם אתה ציני זה ענק

אתם תמשיכו לבלבל ת'מוח בלי תשובות ענייניות אבל שורה תחתונה בן אדם שמאמין שיש כאן מגפה קטלנית ועדיין מצדיק את משרד הבריאות, צריך בהול לבדוק אתת המוח שלו.

לגבי החיסונים, שורה תחתונה - אנשים מחוסנים נכנסים לבידוד, הולכים עם מסכה, נדבקים, מדביקים, מאושפזים ורוב הסיכויים שיכנסו לסגר בחגים ואפילו לפני. משמע עבדו עליכם, הייתם שפני נסיונות. מהפדיחות הייתי מוריד את הראש ומתבייש לענות בכלל

לפני6 שעות , מכביזם זה בדם said:

123197849_10157361643972274_5181067359992203679_n.thumb.jpg.9f6e6377061498d8130fc3e07a79b71a.jpg

האם מנשנש סגרים ומחרחר מגפה כמוך יראה את הטבלה הזאת? או שמבחינתו לנצח נמשיך לדווח על מאומתים חסרי משמעות? 

קודם כל תדבר נורמלי או שידברו אליך באותו אופן יחתיכת מיקרוב

גם בהודעה הזאת, כמו רוב המידע שאתה מפיץ פה, אתה פשוט משקר במצח נחושה. הנתונים האלו היו עדכניים כאשר הם פורסמו מתישהו ב 2020 אבל מאז הם עודכנו למעלה עם הופעת המוטציות. 

אבל עזוב את זה שניה. בוא נתייחס לשקופית הזאת כנתוני אמת לצורך הדיון כי הנתונים העדכניים באמת לא רחוקים מזה.

בוא ניקח שניה את מספר המתים הידוע מהנגיף, נחלק במספר החולים הידוע. עכשיו בוא ניקח את מספר המתים לאחר החיסון ונחלק במספר החיסונים שנתנו. כמה נקבל?

ויודע מה, אני מקבל שמספר החולים האמיתי גבוה יותר ממה שאנחנו יודעים ומספר המתים נמוך יותר. אז בוא נכפיל את מספר החולים הידוע פי 10 ונחלק את מספר המתים פי 10 (ממש התפרעתי לטובתך). כמה יוצא בהשוואה למספר המתים לאחר החיסון? 

ועוד משהו- אתה חייב להתחיל להיות קצת יותר עיקבי. מצד אחד אתה מביא לי פה אזהרות של fda ודאטה של cdc כחיזוק לעמדה שלך, מצד שני מתעלם מכך ש-2 הגופים האלה ממליצים להתחסן. אתה מביא לפה אמירות של כל מיני רופאים- שגם הם, רובם ככולם, ממליצים להתחסן. אתה שולל את מספר המתים מקורונה כי לא יודעים בוודאות שכולם מתו מקורונה, אבל מספר המתים לאחר החיסון זו עובדה מהתורה בשבילך. מתי שמישהו אומר משהו שנוח לך, אתה זורם איתו, בשאר הזמן הוא טועה? תחליט מה נסגר איתך.

1 hour ago, yellow_blood said:

אתם תמשיכו לבלבל ת'מוח בלי תשובות ענייניות אבל שורה תחתונה בן אדם שמאמין שיש כאן מגפה קטלנית ועדיין מצדיק את משרד הבריאות, צריך בהול לבדוק אתת המוח שלו.

לגבי החיסונים, שורה תחתונה - אנשים מחוסנים נכנסים לבידוד, הולכים עם מסכה, נדבקים, מדביקים, מאושפזים ורוב הסיכויים שיכנסו לסגר בחגים ואפילו לפני. משמע עבדו עליכם, הייתם שפני נסיונות. מהפדיחות הייתי מוריד את הראש ומתבייש לענות בכלל

כל טמבל שהעלה פוסט עם ההאשטאג staythefuckhome צריך לקחת לו את האינטרנט

לפני2 שעות , yellow_blood said:

בבקשה מר שפני ניסיונות, אני מקווה שהתשובה הזאת מספיק עניינית בשבילך

https://www.google.com/amp/s/www.forbes.com/sites/jemimamcevoy/2021/07/01/995-of-people-killed-by-covid-in-last-6-months-were-unvaccinated-data-suggests/amp/

אבל בסדר, החיסון מסוכן

לפני10 שעות , Keano said:

אז עכשיו אתה גם נביא אני מבין, הגבלות אולי יהיו אם מספר החולים קשה יהיה דומה למה שהיה בינואר

אני מבין שמבחינתך ללכת עם מסכה, להיכנס לבידוד (=מעצר בית) אחרי טיסה או שהייה במקום מסוים, לא לטוס למדינות מסוימות, להציג תו ירוק - כל אלה הם לא הגבלות. 

גם לבטל את הבופה באירועים, לאסור על מבוגרים לזוז מהשולחנות ועוד הטרלות זה גם נורמלי. 

הזוי כמה הינדסו לכם את המוח לחשוב שמדובר כאן בדברים נורמלים ושפויים, ולא בנורמלי החדש ובעולם החדש שיצרו לכם. 

אגב, מרוב שדואגים לבריאות שלכם משרד הבריאות פרסם בעיתון אתמול שמתים 8000 איש כל שנה מעישון, אבל להוציא את זה מחוץ לחוק? לא ולא. 

לפני6 שעות , ravid said:

בבקשה מר שפני ניסיונות, אני מקווה שהתשובה הזאת מספיק עניינית בשבילך

https://www.google.com/amp/s/www.forbes.com/sites/jemimamcevoy/2021/07/01/995-of-people-killed-by-covid-in-last-6-months-were-unvaccinated-data-suggests/amp/

אבל בסדר, החיסון מסוכן

אולי מספיק עם השקרים? נפטרו כמות עצומה של אנשים בין החיסון הראשון לשני. 

On 18.7.2021 at 19:12, מכביזם זה בדם said:

עכשיו מר פדנט, שלא מוכן לקבל שום דבר שלא עבר מחקרים רציניים וכו', בוא תראה לנו את המחקרים המעמיקים הבאים:

1. הוכחה לכך ש-35 סבבים ב-PCR זה לא רגיש מדי לאיתור אנשים חולים, ומה מידת ה-FALSE POSITIVE. 

2. הוכחות לכך שאנשים אסימפטומטים מדביקים במחקרים רציניים וגדולים, כדי שנדע אם יש צדק לטרלול האסימפטומטי AKA המדע החדש. 

3. הוכחה לכך שהוירוס בודד בצורה טהורה ואכן קיים, בניגוד להצהרות של מעבדה בלוס אנג'לס שכל דגימות הקורונה היו אינפלואנזה A ו-B. 

4. מחקרים שמראים איך הסגרים וההגבלות המחמירות בניו יורק ולוס אנג'לס למשל הוכיחו את עצמם לעומת המדיניות הפתוחה כמו בפלורידה בשנה האחרונה. 

5. מחקרים או נתיחות לאחר המוות שמוכיחות ש-6400 אכן מתו כאן מקורונה, ולא שהיה להם את הנגיף בגוף אבל מה שהרג אותם זה נטו **** דרגה 4 או כל מחלה קשה אחרת. 

** אשמח אם לשם שינוי תביא מחקרים ומקורות שלא נמצאים בניגוד עניינים עם פייזר, למרות שזה קשה לך. 

עדיין מחכה דוקטור שתוכיח לנו שיש פה מגפה. עד אז חבל על הויכוח, אתה פשוט מדבר באוויר. 

ואוסיף שאלה נוספת - מה הFATALITY RATE של וריאנט הדלתא? 

לדעתי אתם מאוד תופתעו לגלות שמדובר בין 0.1 ל-0.3 אחוז לפי גורמים רשמיים בבריטניה וארה"ב. 

אז אנשים כמו רביד ימשיכו לסגוד לעגל הזהב ולומר שזה החיסון, ואנשים עם הבנה מדעית יגידו שמדובר בתופעה טבעית. 

הנגיף רוצה לשרוד אז הוא הופך עם הזמן לפחות אלים ויותר מדבק... אבל זה בטח לא יפריע לאנשים המטורללים להיכנע ולציית לכל ההגבלות חסרות ההיגיון. 

58 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני מבין שמבחינתך ללכת עם מסכה, להיכנס לבידוד (=מעצר בית) אחרי טיסה או שהייה במקום מסוים, לא לטוס למדינות מסוימות, להציג תו ירוק - כל אלה הם לא הגבלות. 

גם לבטל את הבופה באירועים, לאסור על מבוגרים לזוז מהשולחנות ועוד הטרלות זה גם נורמלי. 

הזוי כמה הינדסו לכם את המוח לחשוב שמדובר כאן בדברים נורמלים ושפויים, ולא בנורמלי החדש ובעולם החדש שיצרו לכם. 

אגב, מרוב שדואגים לבריאות שלכם משרד הבריאות פרסם בעיתון אתמול שמתים 8000 איש כל שנה מעישון, אבל להוציא את זה מחוץ לחוק? לא ולא. 

כרגע מסכה זו המלצה כל עוד אין אכיפה, בכל זאת נתב"ג לא סגור, אנחנו לא מנותקים מהעולם. אגב, עם מסכות הולכים שנים באסיה, לא שמעתי שאמרו שזה טרלול. 

תמשיך להביא דוגמאות מפגרות כמו עישון, תאונות דרכים, זיהומים וכו'. לא דומה בכלל. 

34 דקות לפני, Keano said:

כרגע מסכה זו המלצה כל עוד אין אכיפה, בכל זאת נתב"ג לא סגור, אנחנו לא מנותקים מהעולם. אגב, עם מסכות הולכים שנים באסיה, לא שמעתי שאמרו שזה טרלול. 

תמשיך להביא דוגמאות מפגרות כמו עישון, תאונות דרכים, זיהומים וכו'. לא דומה בכלל. 

1. יש אכיפה.

2. תודה באמת שנתב"ג לא סגור. 

3. באסיה זאת לא חובה, מבחינתי שתלך עם מסכה ותישן עם מסכה עד גיל 80 כל עוד אתה לא כופה עליי. 

4. מדובר כאן על המהות, אכפת להם מהבריאות או לא אכפת להם? 

כי אם מבחינתם זה סבבה שימותו 8000 איש מעישון ו-5000/6000 מזיהומים בבית חולים, אז כנראה שלא ממש אכפת להם. 

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

1. יש אכיפה.

2. תודה באמת שנתב"ג לא סגור. 

3. באסיה זאת לא חובה, מבחינתי שתלך עם מסכה ותישן עם מסכה עד גיל 80 כל עוד אתה לא כופה עליי. 

4. מדובר כאן על המהות, אכפת להם מהבריאות או לא אכפת להם? 

כי אם מבחינתם זה סבבה שימותו 8000 איש מעישון ו-5000/6000 מזיהומים בבית חולים, אז כנראה שלא ממש אכפת להם. 

למה נראה לך שלא אכפת? לא הטילו מיסוי על סיגריות והשקיעו המון בפרסום לאורך השנים? אחוז המעשנים ב-20 שנה האחרונות ירד דרמטית.

פוטנציאל הפגיעה באוכלוסיה לא קרוב בכלל כי אין את אפקט ההדבקה.

יש את אפקט ההדבקה כי יש מוות מעישון פאסיבי, זה מוכח בבתים של מעשנים כבדים. 

ועם כל הכבוד למיסוי ולפרסום, זה צעד פי מיליון יותר רך מהצעדים מול הקורונה שמתו ממנה לכאורה (כנראה שפחות) 3000 בשנה, פחות מחצי מהכמות. 

בקורונה סגרו 9 מיליון איש בבית, החריבו את הכלכלה עם שליש מהעסקים שנסגרו, פגעו מאוד בחינוך-בתרבות וכן גם בבריאות הפיזית והנפשית כתוצאה מזה. 

אבל בשביל 8000 איש שמתים בכל שנה - לא יעשו את הצעד הקטן שהוא לאסור עישון בסיגריות כדי להציל אלפי אנשים. וזו הצביעות. 

On 13.3.2020 at 00:00, חבסוס said:

ידוע לכם על אנשים שמצפצפים/יצפצפו על אי אלה דרישות ממשרד הבריאות? בתכלס מה שזיין את איטליה זה שאנשים לא הקשיבו להנחיות והמשיכו להתנהל כרגיל. 

מצד אחד אנחנו למודי משברים, אך מן הצד השני מעולם לא היינו בסיטואציה כזאת ואני לא יכול להגיד שאני סומך ב100% על תושבי ישראל.

אמרתי לך :(

23 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ועם כל הכבוד למיסוי ולפרסום, זה צעד פי מיליון יותר רך מהצעדים מול הקורונה שמתו ממנה לכאורה (כנראה שפחות) 3000 בשנה, פחות מחצי מהכמות. 

בקורונה סגרו 9 מיליון איש בבית, החריבו את הכלכלה עם שליש מהעסקים שנסגרו, פגעו מאוד בחינוך-בתרבות וכן גם בבריאות הפיזית והנפשית כתוצאה מזה. 

אבל בשביל 8000 איש שמתים בכל שנה - לא יעשו את הצעד הקטן שהוא לאסור עישון בסיגריות כדי להציל אלפי אנשים. וזו הצביעות. 

כן..עישון פאסיבי מדביק באותה רמה כמו נגיף נשימתי, אתה רק מביך את עצמך עם הטיעונים האלה

33 דקות לפני, Keano said:

כן..עישון פאסיבי מדביק באותה רמה כמו נגיף נשימתי, אתה רק מביך את עצמך עם הטיעונים האלה

נו ועם כל ההדבקה המטורפת מתו לכאורה 3000 בשנה לעומת 8000 מעישון, אז מה צריך לעצור קודם? 

218060352_329397798921619_49800083913640999_n.thumb.jpg.6aa0f1cb33f62db11e1d0adcc8ff57ae.jpg

כל העסקים שרוקדים לפי החליל של הממשלה וההגבלות חסרות ההיגיון עם התו הירוק, התו שמח והתו השיכור סופם להיסגר. 

הם חושבים שזה מה שיציל אותם, שהממשלה תעזור להם, אבל למעשה הם כורים לעצמם את הקבר, וכל עסק שנסגר זה יותר כוח לטייקונים. 

מעניין כמה עסקים יישארו כאן אחרי הסגר הרביעי, החמישי והשישי, ואם מתישהו אותם בעלי עסקים שנלחמו בלקוחות שלהם בשם הממשלה יתעוררו. 

46 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

נו ועם כל ההדבקה המטורפת מתו לכאורה 3000 בשנה לעומת 8000 מעישון, אז מה צריך לעצור קודם? 

מתו יותר מ6000 עם 3 סגרים באמצע שמנעו תמותה גדולה הרבה יותר. 

כמו שאמרתי אחוז המעשנים ירד דרסטית, לא רק פה גם בעולם וזה כתוצאה מהסברה ומיסים אז אפשר להסתכל רק על המספר שהבאת או שאפשר להסתכל על מגמת הירידה. 

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

אולי מספיק עם השקרים? נפטרו כמות עצומה של אנשים בין החיסון הראשון לשני. 

עדיין מחכה דוקטור שתוכיח לנו שיש פה מגפה. עד אז חבל על הויכוח, אתה פשוט מדבר באוויר. 

ואוסיף שאלה נוספת - מה הFATALITY RATE של וריאנט הדלתא? 

לדעתי אתם מאוד תופתעו לגלות שמדובר בין 0.1 ל-0.3 אחוז לפי גורמים רשמיים בבריטניה וארה"ב. 

אז אנשים כמו רביד ימשיכו לסגוד לעגל הזהב ולומר שזה החיסון, ואנשים עם הבנה מדעית יגידו שמדובר בתופעה טבעית. 

הנגיף רוצה לשרוד אז הוא הופך עם הזמן לפחות אלים ויותר מדבק... אבל זה בטח לא יפריע לאנשים המטורללים להיכנע ולציית לכל ההגבלות חסרות ההיגיון. 

אני לא משוכנע שאני דוקטור ולא למדתי רפואה באקדמיית חיסונים בחירה מושכלת. ובדיוק מהסיבה הזאת אני לא נכנס לדיונים על פרטים שאין לי בכלל מושג מה הם אומרים כמו pcr, בידוד של וירוסים ואינפלואנזות. 

אני גם לא מנשק ת'תחת של משרד הבריאות ואומר אמן על כל ההחלטות שלהם כמו שאתה מנסה להציג את זה. אני חושב שניהול המגיפה בישראל הוא קטסטרופה מהיום הראשון (למעט מבצע החיסונים), למרות שאני כן נשמע להנחיות ומצפה מאחרים לעשות את זה גם ולו בגלל שאנחנו לא חיים באנרכיה שבה כל אחד יכול לעשות מה שנראה לו.

לעומת זאת אני כן סומך על הגופים הותיקים והגדולים בארה"ב ובאיחוד ובשונה מחוסר ההבנה שלי ברפואה וביולוגיה, בסטטיסטיקה אני דווקא מבין דבר או שניים ולכן קל לי לזהות מניפולציות והטיות בנתונים שאתה מפיץ פה, למשל היחס בין החולים המחוסנים והלא מחוסנים שציינת. 

אז כן, ברור שהנתונים לפיהם 99.5 אחוז מהנפטרים בארה"ב הם לא מחוסנים אלו נתונים מוטים פשוט מהסיבה שמעט מאוד אנשים חוסנו בתחילת התקופה. אחוז הנפטרים האמיתי בהשוואה בין מחוסנים ולא מחוסנים יתייצב איפשהו סביב אחוז יעילות החיסון (יחסית לשיעור המחוסנים באוכלוסיה) שזה משהו כמו 95%, בכפוף כמובן לגורם הזמן ותפוגת השפעות החיסונים אם תהיה כזו. אני פשוט לא יכול להבליג על טענות מפגרות כמו החיסון הורג או החיסון מסוכן כשסיכויי התמותה או מחלה קשה מהחיסון הן אלפיות בודדות בהשוואה לסיכוני הנגיף, בין אם אתה חולה ובין אם לא ויהיו אחוזי התמותה מהדלתא מה שיהיו. ואת זה אומרים בצורה גורפת כל הגורמים המקצועיים. 

מסכות, הגבלות, תו שמח, תו ירוק וכל זה- הדעה שלי לא מספיק מבוססת לכן אני משתדל לא להכנס לזה. 

אתה חייב חייב חייב חייב ללמוד להתבטא בלי הוואטאבוטיזם. חייב. 

כי נגיד מה שאתה כותב פה אבסולוטית נכון, העישון זאת בעיה מאוד גדולה בארץ (ובעולם) ונטו בגלל אינטרסים כספיים ולובי חזק לא משמידים את העישון כאן ומצילים את הציבור - זה 100% נכון. 

אבל כשכל תשובה שלך לכל דבר היא כזאת, לא באמת ניתן להתדיין. 

זה כמו שאני אפגוש אותך ברחוב ואשבור לך את הפנים במכות, ואז אתה תלך להתלונן ואני אגיד לשוטר "אבל מה עם כל הלינצים שהיו שנגרמו בלי מורשעים? מה עם אלימות במסיבות שלא תופסים? מה עם אלימות בכדורגל שלא מטופלת? זה קונספירציה שבאים דווקא עליי, תטפלו בהם זה יותר משמעותי."

מבין? עדיין הפנים שלך שבורות. זה לא מעניין אותך שזה בקטנה לעומת האלימות בציבור הערבי נגיד.

אני מבין מההודעה שלך שצריך למגר גם את העישון וגם את הקורונה, ולמדינה יש לגיטימיות לפעול באיזה דרך שהיא רוצה כדי להשיג את זה. 

השאלה אם אתה ואחרים מוכנים לקבל מציאות כזאת, שלמרות שיש לכל מי שצריך ורוצה הגנה כביכול מהחיסון, עדיין אנחנו לא באמת יכולים לחזור לחיים ולשגרה נורמלית.

עדיין תרחף תמיד העננה של הקורונה (כי לא ייגמרו הוריאנטים), עדיין ממשיכים לספור מאומתים בניגוד לכל ההיסטוריה המדעית ומשבשים בגלל זה את שגרת החיים. 

לא משנה אם אתה בעד או נגד החיסון, מאמין יותר או פחות במגפה, עדיין לדעתי הרוב כאן יסכים שאין שום היגיון בפאניקה, בהחמרה ובהגבלות בשביל 17 חולים קריטיים בכל הארץ. 

אני מבין מההודעה שלך שצריך למגר גם את העישון וגם את הקורונה, ולמדינה יש לגיטימיות לפעול באיזה דרך שהיא רוצה כדי להשיג את זה. 

השאלה אם אתה ואחרים מוכנים לקבל מציאות כזאת, שלמרות שיש לכל מי שצריך ורוצה הגנה כביכול מהחיסון, עדיין אנחנו לא באמת יכולים לחזור לחיים ולשגרה נורמלית.

עדיין תרחף תמיד העננה של הקורונה (כי לא ייגמרו הוריאנטים), עדיין ממשיכים לספור מאומתים בניגוד לכל ההיסטוריה המדעית ומשבשים בגלל זה את שגרת החיים. 

לא משנה אם אתה בעד או נגד החיסון, מאמין יותר או פחות במגפה, עדיין לדעתי הרוב כאן יסכים שאין שום היגיון בפאניקה, בהחמרה ובהגבלות בשביל 17 חולים קריטיים בכל הארץ. 

צריך למגר את שניהם אבל זה לא מה שהיית צריך להבין מההודעה

רציתי שתבין שכאשר מציינים בפנייך משהו ואתה עונה ב"אבל סיגריות" זה לא תשובה, זה העברת נושא לנושא אחר שגם אם לא מטופל נכון לא אומר שצריך/מותר לטפל גם בזה לא נכון.

טס מחר לגרמניה ומפחד לצאת חיובי בבדיקה בנתבג בחזור.

מה אחוז החיובים שהתגלו בבדיקה בנתבג? עד עכשיו כל הנתונים שראיתי היו על מאומתים שחזרו מחול ב10 ימים האחרונים(כלומר, לא אומר שבבדיקה בנתבג יצאו חיובים)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.