Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לא רק עניין הדלקת בשריר הלב, גם ההבטחה שנתנו להם לחזור לחיים רגילים אחרי שיתחסנו יורדת לטמיון לנגד עיניהם. אבל הם? בשלהם, שום דבר לא מזיז אותם מהדרך שלהם ומהמחשבה שיש פה מגיפה נוראית שמאיימת עלינו, כנראה ירוצו גם להתחסן פעם שלישית ורביעית.

מקווה בשבילם שזה נטו העמדת פנים וחוסר יכולת להודות בטעות ולא באמת אמונה בזה כי אחרת המצב שלהם באמת בעייתי.

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

שמע חבר, זה שאוטומטית אתה משייך את הגרפים לקבוצות קונספירציה זה יפה, אבל המקור הראשון הוא מה-FLCCC - ארגון מאוד רציני בשיתוף פעולה עם WHO. 

אם אתה לא מאמין, תחקור קצת בעצמך במקום לסמוך על מכון וייצמן שנגועים באינטרסים ותראה לבד את הגרף על הירידה במקסיקו ואת העדויות משם על איברמקטין. 

כמו שאמרתי בעבר, הכת שלך פשוט לא מסוגלת לקבל את העובדה שיש לא מעט רופאים ומדענים בכירים שחושבים אחרת ממנה. 

אז מה עושים בנדון? משייכים את כל מי שמדבר אחרת לקבוצת הקונספירטורים, ואז כשהקונספירטורים צודקים כמו במקרה דלקת שריר הלב שתכף נגיע אליה - שותקים. 

204147207_1346737362386795_1902527002913563347_n.thumb.jpg.78318dd211a5045d11c72bf51b86a65f.jpg

אז רביד אתה סומך על רגולטורים שהבטיחו לך שהחיסון בטוח, ואז אחרי שאתה ועוד מיליונים כמוך התחסנו הם נזכרו להוציא הודעה על דלקת בשריר הלב. 

כנראה קצת גדול עליך לקבל את העובדה שגם הם בני אדם שהיו נתונים ללחצים אדירים ומי יודע מה עוד כדי לאשר היתר חירום. 

אף אחד מעולם לא טען שהחיסון בטוח ב-100 אחוז. נטען, וזו עדיין קונבנציה, שהסכנות בחיסון הרבה יותר נמוכות בהשוואה לסכנות מהנגיף ועובדה ש-FDA (אותו גוף שפרסם את האזהרה הזאת) עדיין ממליץ להתחסן גם עם הסיכון של הדלקת. אז לא נראה לי שהקונספירטורים צודקים במקרה הזה (אלא אם הם תומכים בהתחסנות).

כמו שאמרתי אני רוצה לראות מחקר אחד שעבר ביקורת עמיתים (לא עוד גרף מהאינטרנט) שמוכיח את היעילות של איברמקטין בטיפול בקורונה. כל עוד אתה לא יכול להציג משהו כזה אין שום טעם להתייחס לטיעון הזה כעובדה ולו בגלל שיש כמה וכמה מחקרים הפוכים שמצאו שאין לו השפעה, וכן עברו ביקורת עמיתים ופורסמו כנדרש. אתם טוענים משהו- תוכיחו. 

45 דקות לפני, ravid said:

כמו שאמרתי אני רוצה לראות מחקר אחד שעבר ביקורת עמיתים (לא עוד גרף מהאינטרנט) שמוכיח את היעילות של איברמקטין בטיפול בקורונה. כל עוד אתה לא יכול להציג משהו כזה אין שום טעם להתייחס לטיעון הזה כעובדה ולו בגלל שיש כמה וכמה מחקרים הפוכים שמצאו שאין לו השפעה, וכן עברו ביקורת עמיתים ופורסמו כנדרש. אתם טוענים משהו- תוכיחו. 

https://rumble.com/vicisj-false-positv-episode-6.2-indias-miracle-cure-that-no-one-wants-you-to-know.html?fbclid=IwAR3cHLRWGhUve7E5yLrx7V-OXcIqx0_H83mJUgfISqZpnMANEiqfrfrthHI

תוכל לקבל מחקרים ועדויות מכאן. 

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34145166/

והנה לדוגמא מחקר עם ביקורת עמיתים. 

עכשיו מר פדנט, שלא מוכן לקבל שום דבר שלא עבר מחקרים רציניים וכו', בוא תראה לנו את המחקרים המעמיקים הבאים:

1. הוכחה לכך ש-35 סבבים ב-PCR זה לא רגיש מדי לאיתור אנשים חולים, ומה מידת ה-FALSE POSITIVE. 

2. הוכחות לכך שאנשים אסימפטומטים מדביקים במחקרים רציניים וגדולים, כדי שנדע אם יש צדק לטרלול האסימפטומטי AKA המדע החדש. 

3. הוכחה לכך שהוירוס בודד בצורה טהורה ואכן קיים, בניגוד להצהרות של מעבדה בלוס אנג'לס שכל דגימות הקורונה היו אינפלואנזה A ו-B. 

4. מחקרים שמראים איך הסגרים וההגבלות המחמירות בניו יורק ולוס אנג'לס למשל הוכיחו את עצמם לעומת המדיניות הפתוחה כמו בפלורידה בשנה האחרונה. 

5. מחקרים או נתיחות לאחר המוות שמוכיחות ש-6400 אכן מתו כאן מקורונה, ולא שהיה להם את הנגיף בגוף אבל מה שהרג אותם זה נטו **** דרגה 4 או כל מחלה קשה אחרת. 

** אשמח אם לשם שינוי תביא מחקרים ומקורות שלא נמצאים בניגוד עניינים עם פייזר, למרות שזה קשה לך. 

בהצלחה דוקטור

45 דקות לפני, ravid said:

אף אחד מעולם לא טען שהחיסון בטוח ב-100 אחוז. נטען, וזו עדיין קונבנציה, שהסכנות בחיסון הרבה יותר נמוכות בהשוואה לסכנות מהנגיף ועובדה ש-FDA (אותו גוף שפרסם את האזהרה הזאת) עדיין ממליץ להתחסן גם עם הסיכון של הדלקת. אז לא נראה לי שהקונספירטורים צודקים במקרה הזה (אלא אם הם תומכים בהתחסנות).

איזו הסתייגות מרשימה. פתאום החיסון לא בטוח במאה אחוז. אז למה לא לפרסם ולשווק אותו בצורה כזו? שילדים בריאים בני 16-30 יידעו שיש סיכון ויקחו את ההחלטה בעצמם?

לאדע למה, אבל יש לי תחושה קטנטנה שאם ה-FDA היה מצהיר על הבעיה בשריר הלב בינואר, כמות המתחסנים כאן הייתה פוחתת לפחות במיליון וחצי. 

ועל הקשקושים הלא מבוססים ש"הסכנות מהנגיף הרבה יותר גבוהות מהחיסון" כבר עייפתי מלהגיב, אבל רק תעיף מבט בנתוני הפגיעות מהחיסון באיחוד האירופי וב-VAERS. 

אחר כך, אם נשאר לך עוד זמן, תרשום לנו בבקשה מה אחוז התמותה מקורונה לאנשים צעירים ובריאים, ואז בצורה פדנטית כמו שאתה אוהב נשווה בין הדברים. 

כתבה מינואר 2016

https://www.haaretz.co.il/amp/news/health/1.1917657

565 מונשמים בגלל שפעת כששיא התחלואה עוד לא הגיע אז. אף אחד לא חשב אז על ללכת עם מסכות, לעשות טירוף בדיקות, להפעיל תו ירוק, לבודד אנשים וילדים, להגביל התקהלויות ובגדולת להרוס לכולנו את החיים. אז למה עכשיו כן?

On 9.3.2020 at 01:05, Shlomix said:

טיוואן מתנהלת הרבה יותר בקשיחות מאיתנו והגיבו בזמן. לא פלא שהם הצליחו לעצור את המספר על 45 חולים.

התעלומה הגדולה היא טורקיה ורוסיה. אין מצב שבטורקיה לא התגלה אף מקרה ושברוסיה יש רק 4 חולים.

אם רוצים לדחות את ההתפרצות ככל הניתן, אין מנוס מהטלת חובת בידוד על כל מי שחוזר מחו"ל ובנוסף גם איסור כניסה לתיירים ממדינות נגועות לכמה שבועות.

אגב, החולה שנדבק ממקור לא ידוע נבדק בבילינסון, וכל מי שטיפל בו או היה בסביבתו נאלץ להיכנס לבידוד לשבועיים.

זאת הצרה הגדולה באמת. אם חלק גדול מהצוות הרפואי יהיה בבידוד או אפילו חולה, זה יצור עומס עצום על מי שכן יכול לעבוד.

אני באמת חושש, כי המערכת פה עובדת גם ככה על הקצה.

אמרתי לך :clap:

1 hour ago, yellow_blood said:

כתבה מינואר 2016

https://www.haaretz.co.il/amp/news/health/1.1917657

565 מונשמים בגלל שפעת כששיא התחלואה עוד לא הגיע אז. אף אחד לא חשב אז על ללכת עם מסכות, לעשות טירוף בדיקות, להפעיל תו ירוק, לבודד אנשים וילדים, להגביל התקהלויות ובגדולת להרוס לכולנו את החיים. אז למה עכשיו כן?

בשיא של הקורונה היו כאן בסה"כ 340 מונשמים, אבל אנשים ימשיכו לעסוק במספר המאומתים שלא שווה שום דבר. 

מעולם בהיסטוריה של האנושות לא הייתה מאסה אינסופית כזאת של בדיקות על אנשים בריאים לחלוטין... ואז קוראים לנו מכחישי מדע, כשזה מעולם לא היה חלק מהמדע. 

מי שחושב שטירוף הבדיקות, שעולה למדינה למעלה מ-250 מיליון ש"ח בחודש, ייגמר מתישהו - אני אשמח לשמוע מתי זה הולך לקרות. באמת מסקרן. 

אפרופו מדע חדש, פרופ' עמית אסא עלה אתמול אצל רפי רשף ואמר במילים האלה: "חלק גדול מה"חולים הקשים" בקורונה הם לא באמת קשים בקנה מידה של מחלות אחרות". 

"שינוי ההגדרה של חולה קשה נוצרה בשביל הקורונה ובאמת מטה את התמונה לכיוון חמור יותר, ולכן המדד הנכון הוא מדד המונשמים והחולים הקריטים". 

אז כדי לסכם את גודל הטירוף, מסתכלים כאן על חולים קשה בפאניקה וחרדה, והורסים לכולם את החיים, כשלאורך עשרות שנים הם בכלל לא היו מוגדרים כחולים קשה. 

שינו את ההגדרה של חולה קשה ב-2020 במיוחד בשביל הקורונה ולאף אחד זה לא מזיז את הקצה של הזרת, כאילו זה דבר נורמלי. 

לפני6 שעות , Double said:

בבריטניה הסירו היום את המגבלות. הנתונים של יחס מאומתים/מתים מראים הפאניקה מיותרת 

45590501-9799725-Covid_cases_across_the_

45590507-9799725-Last_week_26_people_wer

זאת כמובן עבודה של החיסון המסוכן. יש נתונים דומים גם אצלנו ולכן הממשלה לא ממהרת להטיל הגבלות. 

לפני17 שעות , מכביזם זה בדם said:

https://rumble.com/vicisj-false-positv-episode-6.2-indias-miracle-cure-that-no-one-wants-you-to-know.html?fbclid=IwAR3cHLRWGhUve7E5yLrx7V-OXcIqx0_H83mJUgfISqZpnMANEiqfrfrthHI

תוכל לקבל מחקרים ועדויות מכאן. 

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34145166/

והנה לדוגמא מחקר עם ביקורת עמיתים. 

עכשיו מר פדנט, שלא מוכן לקבל שום דבר שלא עבר מחקרים רציניים וכו', בוא תראה לנו את המחקרים המעמיקים הבאים:

1. הוכחה לכך ש-35 סבבים ב-PCR זה לא רגיש מדי לאיתור אנשים חולים, ומה מידת ה-FALSE POSITIVE. 

2. הוכחות לכך שאנשים אסימפטומטים מדביקים במחקרים רציניים וגדולים, כדי שנדע אם יש צדק לטרלול האסימפטומטי AKA המדע החדש. 

3. הוכחה לכך שהוירוס בודד בצורה טהורה ואכן קיים, בניגוד להצהרות של מעבדה בלוס אנג'לס שכל דגימות הקורונה היו אינפלואנזה A ו-B. 

4. מחקרים שמראים איך הסגרים וההגבלות המחמירות בניו יורק ולוס אנג'לס למשל הוכיחו את עצמם לעומת המדיניות הפתוחה כמו בפלורידה בשנה האחרונה. 

5. מחקרים או נתיחות לאחר המוות שמוכיחות ש-6400 אכן מתו כאן מקורונה, ולא שהיה להם את הנגיף בגוף אבל מה שהרג אותם זה נטו **** דרגה 4 או כל מחלה קשה אחרת. 

** אשמח אם לשם שינוי תביא מחקרים ומקורות שלא נמצאים בניגוד עניינים עם פייזר, למרות שזה קשה לך. 

בהצלחה דוקטור

איזו הסתייגות מרשימה. פתאום החיסון לא בטוח במאה אחוז. אז למה לא לפרסם ולשווק אותו בצורה כזו? שילדים בריאים בני 16-30 יידעו שיש סיכון ויקחו את ההחלטה בעצמם?

לאדע למה, אבל יש לי תחושה קטנטנה שאם ה-FDA היה מצהיר על הבעיה בשריר הלב בינואר, כמות המתחסנים כאן הייתה פוחתת לפחות במיליון וחצי. 

ועל הקשקושים הלא מבוססים ש"הסכנות מהנגיף הרבה יותר גבוהות מהחיסון" כבר עייפתי מלהגיב, אבל רק תעיף מבט בנתוני הפגיעות מהחיסון באיחוד האירופי וב-VAERS. 

אחר כך, אם נשאר לך עוד זמן, תרשום לנו בבקשה מה אחוז התמותה מקורונה לאנשים צעירים ובריאים, ואז בצורה פדנטית כמו שאתה אוהב נשווה בין הדברים. 

הרוב המוחלט של המחקרים שנעשו עד היום על יעילות איברמקטין נגד קורונה לא מצאו קשר מובהק. ככל הידוע לי ישנם 2 מחקרים שמצאו קשר מובהק (אם יש יותר- תעדכן אותנו). אחד מהם הוא המחקר המצרי שלא עבר ביקורת עמיתים והתברר כמזוייף, והשני הוא המחקר שאתה צירפת כאן, שהוא מחקר יחסית חדש. כן יאמר שזהו מטא-מחקר, כלומר לא בוצע ניסוי אלא לקחו תוצאות של מחקרים קיימים ואיחדו אותם לכאילו ניסוי אחד גדול, מה שנותן לזה אמינות קצת יותר גבוהה. לעומתם יש מספר דו ספרתי של מחקרים בעלי תוצאות הפוכות. האם זה אומר חד משמעית שהתרופה יעילה או לא יעילה? לא יודע. ככל הנראה המציאות היא איפשהו באמצע. אני בוחר לחכות לדבר הרשויות בנושא מתוך ההבנה שרמת הידע וההבנה שלי בתחום שואפת לאפס, בטח שבהשוואה לאנשים שזה המקצוע והתפקיד שלהם.

קל לזרוק מספרים באוויר ללא שום ביסוס. הנה אני גם יכול לעשות את זה: אם פשיץ' לא היה חולה בקורונה היינו עם 9 נקודות יותר וזוכים באליפות. מה אכפת לי לזרוק דברים לאוויר שאי אפשר לבדוק? שקול להצהרות שלך על כמות המתחסנים. בפועל מה שקורה הוא שכמות הסובלים מתופעת הלוואי בשריר הלב היא אפסית (נמדדת במאיות אם לא אלפיות אחוז וגם מזה מחלימים) והנה, לשאר העולם זה לא מזיז וכולם ממשיכים להתחסן. זה בנוגע להצהרות המגוחכות שלך על מיליון וחצי איש שלא היו מתחסנים אם היו יודעים על זה מראש (ועוד לא ציינתי בכלל את ההוכחות שהנגיף עצמו מגדיל את הסבירות לחלות באותה דלקת).

ההסתייגות על בטיחות החיסונים היתה קיימת מאז ומתמיד ואם אתה לא מאמין לך תחפש בעמודים הקודמים או בתקשורת. זה היה ברור שיש לחיסון תופעות לוואי כמו שיש לכל חיסון או תרופה שהיא. על הטענה המסוכנת שלך כאילו אפשר בכלל להשוות בין הסיכונים מהחיסון לסיכונים מהנגיף אני לא הולך בכלל להגיב. רק תסתכל בגרף שדאבל צירף למעלה. בבריטניה 88% מאוכלוסיית המבוגרים חוסנה במנה ראשונה לפחות בחודשים האחרונים.

ורק לסיום- מצחיק אותי שאתה מדבר פה על "מדע חדש". המדע הוא בדיוק אותו מדע תחת אותם מנגנונים שתמיד היו. המדע החדש היחידי שיש היום הוא מדע הפייסבוק שמתבסס בעיקר על פייק ניוז ועל עיוותי נתונים סטטיסטיים שאתה ודומיך מקדמים בפנאטיות, בדיוק כמו שעשית כאן בעמוד הקודם עם הנתונים הסטטיסטיים המעוותים שרשמת פה על כל מיני יחסים בין כמות חולים קשה מחוסנים ולא מחוסנים. מה זה אם לא שקר בעזרת סטטיסטיקה? כי זה בדיוק מה שזה. 

לפני5 שעות , antonio_margheriti2 said:

מצטער שעשיתי חיסון.

הייתי צריך לדבוק במחשבה שלי אז, לחכות לגירסא 2.0.

הייתי פאקין ניסוי, והכל לחינם, מרגיש טמבל.

היית פרח לפני החיסון 

:(

לפני1 שעה , סטלן בטלן השמן said:

מיצינו

לחתול יש עוד 3 פעמים לחרוש על כל גאג פורום אחרי שהוא מוצה, הוחלט ואושר פה אחד, שים לב להבא.

חתול מתנצל בשמו של הסטלן, תבין אותו בטח היה מסטול שכח מהחוק הזה.

היום בנתב"ג למעלה מ-36 אלף איש... כצפוי כל הצבועים שחגגו את התו הירוק טסים להתערבב עם לא מחוסנים בחו"ל ולייבא וריאנטים. 

15 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

היום בנתב"ג למעלה מ-36 אלף איש... כצפוי כל הצבועים שחגגו את התו הירוק טסים להתערבב עם לא מחוסנים בחו"ל ולייבא וריאנטים. 

יש מקור לזה שהטסים הם אותם/רוב מוחלט מ35 אלף האנשים שגם חגגו בנתב״ג את התו הירוק?

תכף רפי רפש בערוץ 12 יראיין אישה שהוגדרה כחולה קשה כשהיא עצמה לא ידעה ולא הרגישה את זה אפילו.

את השקרים שלהם הם כבר מתקשים להסתיר, כל זה אחרי שחזי לוי הושפל בלייב ע"י קושמרו כשהתבקש להסביר את הפער המשמעותי בין כמות החולים קשה שמשרד הבריאות פירסם לבין מה שנאסף במצטבר באמת מבתי החולים ע"י הערוצים.

לפני4 שעות , ravid said:

הרוב המוחלט של המחקרים שנעשו עד היום על יעילות איברמקטין נגד קורונה לא מצאו קשר מובהק. ככל הידוע לי ישנם 2 מחקרים שמצאו קשר מובהק (אם יש יותר- תעדכן אותנו). אחד מהם הוא המחקר המצרי שלא עבר ביקורת עמיתים והתברר כמזוייף, והשני הוא המחקר שאתה צירפת כאן, שהוא מחקר יחסית חדש. כן יאמר שזהו מטא-מחקר, כלומר לא בוצע ניסוי אלא לקחו תוצאות של מחקרים קיימים ואיחדו אותם לכאילו ניסוי אחד גדול, מה שנותן לזה אמינות קצת יותר גבוהה. לעומתם יש מספר דו ספרתי של מחקרים בעלי תוצאות הפוכות. האם זה אומר חד משמעית שהתרופה יעילה או לא יעילה? לא יודע. ככל הנראה המציאות היא איפשהו באמצע. אני בוחר לחכות לדבר הרשויות בנושא מתוך ההבנה שרמת הידע וההבנה שלי בתחום שואפת לאפס, בטח שבהשוואה לאנשים שזה המקצוע והתפקיד שלהם.

קל לזרוק מספרים באוויר ללא שום ביסוס. הנה אני גם יכול לעשות את זה: אם פשיץ' לא היה חולה בקורונה היינו עם 9 נקודות יותר וזוכים באליפות. מה אכפת לי לזרוק דברים לאוויר שאי אפשר לבדוק? שקול להצהרות שלך על כמות המתחסנים. בפועל מה שקורה הוא שכמות הסובלים מתופעת הלוואי בשריר הלב היא אפסית (נמדדת במאיות אם לא אלפיות אחוז וגם מזה מחלימים) והנה, לשאר העולם זה לא מזיז וכולם ממשיכים להתחסן. זה בנוגע להצהרות המגוחכות שלך על מיליון וחצי איש שלא היו מתחסנים אם היו יודעים על זה מראש (ועוד לא ציינתי בכלל את ההוכחות שהנגיף עצמו מגדיל את הסבירות לחלות באותה דלקת).

ההסתייגות על בטיחות החיסונים היתה קיימת מאז ומתמיד ואם אתה לא מאמין לך תחפש בעמודים הקודמים או בתקשורת. זה היה ברור שיש לחיסון תופעות לוואי כמו שיש לכל חיסון או תרופה שהיא. על הטענה המסוכנת שלך כאילו אפשר בכלל להשוות בין הסיכונים מהחיסון לסיכונים מהנגיף אני לא הולך בכלל להגיב. רק תסתכל בגרף שדאבל צירף למעלה. בבריטניה 88% מאוכלוסיית המבוגרים חוסנה במנה ראשונה לפחות בחודשים האחרונים.

יש יותר מ-2 מחקרים שמראים את היעילות של איברמקטין, למשל מטא אנליזה בהובלת אנדרו היל שמראה 75% הורדה בתמותה מקוביד, ועוד מטא אנליזה מאוד מקיפה של BIRD. 

אבל לפני שאתאמץ ואביא את זה לכאן אני מחכה בכיליון עיניים למחקרים ולהוכחות שלך בנוגע לסעיפים שרשמתי בהודעה הקודמת - עליהם מתבססת כל הפלאנדמיה.

כי בינתיים כל הקרקע של מגפת קץ האנושות הזאת היא על כרעי תרנגולת, אלא אם תהיה גבר פעם אחת ותביא את המחקרים וההוכחות הרלוונטיות. 

הסבירות לדלקת בשריר הלב אצל מתחסנים בגילאי 16-30 היא סביב ה-1 ל-3000, כשאצל לא מתחסנים הסיכון הוא 1 ל-300,000. פי 100 זה זניח? 

באנגליה לא מחסנים ילדים ונוער מחשש לתופעות לוואי ואי ודאות, באיטליה הפסיקו לחסן מתחת לגיל 60 בגלל מקרי מוות חריגים, ורק בדימיון שלך "לשאר העולם זה לא מזיז". 

בתקשורת פמפמו 24-7 כמה החיסון בטוח, עבר את כל הבדיקות, וכמה כולם חייבים לרוץ להתחסן אחרת זה פשע, אז די לקשקש. כל הסתייגות הכי קטנה הושתקה מיד. 

הטענה המסוכנת שלי? אתה פשוט חוצפן. החיסון גרם לעשרות אלפי מתים באירופה ובארה"ב, וזה פשוט על הזין שלך. 

ב-40 שנה, מכל החיסונים ביחד, לא הגיעו לכמות התמותה בחצי שנה של חיסוני קוביד, שלא לדבר על מאות אלפי הנפגעים שהגיעו לאשפוזים או מצב קשה. 

האיחוד האירופי פרסם את זה, ה-VAERS בארה"ב פרסם את זה, אבל אתה לא רואה בעיניים כי אתה סוגד לעגל הזהב ביחד עם מדעת. 

215004664_4381580381906347_8023129512792810829_n.thumb.jpg.c7fc5713da6c7ea1a04b9d81ad6d4778.jpg

ומאז שהגרף הזה הוכן המספר כמעט הכפיל את עצמו. 

לפני5 שעות , ravid said:

רק לסיום- מצחיק אותי שאתה מדבר פה על "מדע חדש". המדע הוא בדיוק אותו מדע תחת אותם מנגנונים שתמיד היו. המדע החדש היחידי שיש היום הוא מדע הפייסבוק שמתבסס בעיקר על פייק ניוז ועל עיוותי נתונים סטטיסטיים שאתה ודומיך מקדמים בפנאטיות, בדיוק כמו שעשית כאן בעמוד הקודם עם הנתונים הסטטיסטיים המעוותים שרשמת פה על כל מיני יחסים בין כמות חולים קשה מחוסנים ולא מחוסנים. מה זה אם לא שקר בעזרת סטטיסטיקה? כי זה בדיוק מה שזה. 

מדע חדש זה לבדוק עם מטוש מאה אלף אנשים בריאים כל יום. 

מדע חדש זה להתייחס לאנשים בריאים ללא עומס נגיפי בתור חולים ולבודד אותם. 

מדע חדש זה לנסות לאתר אנשים חולים עם PCR במעל 35 סבבים, כשאפילו ממציא הבדיקה אמר שזה בולשיט.

מדע חדש זה להאמין שנחוץ ללכת עם מסכות באוויר הפתוח. 

מדע חדש זה לומר לאנשים מחוסנים שיש להם צורך לפחד מאנשים לידם שלא התחסנו. 

מדע חדש זה לומר לאנשים מחוסנים להמשיך ללכת עם מסכות. 

מדע חדש זה לומר שהנוגדנים של החיסון יעילים יותר מאלו הנוצרים באופן טבעי לאחר מפגש עם הוירוס. 

מדע חדש זה להמליץ על חיסון עבור אוכלוסיה שלא הייתה חלק מהמחקר.

מדע חדש זה לחסן את הילדים שהמחלה לא מסוכנת להם כדי להגן על הסבא והסבתא המחוסנים. 

מדע חדש זה לנסות ולהגיע לחסינות עדר עם חיסון שלא מונע הדבקה והפצת מחלה קדימה. 

מדע חדש זה לשנות את ההגדרה של חולה קשה ואת ההגדרה של מגפה ב-2020. יש לך הסבר הגיוני חוץ מזה שעובדים עליך בעיניים? 

מדע חדש זה לנסות להגיע למדיניות אפס הדבקה עם נגיף נשימתי ולסגור את הכל. 

מדע חדש זה להתעלם מכל הנזקים הנפשיים והפגיעה במערכת החיסון בשם מלחמה בנגיף עם אחוז תמותה אפסי. 

מדע חדש זה להציג תרחישים מופרכים שוב ושוב ושוב, ולהמשיך להאמין לאותם אנשים שטעו שוב ושוב ושוב. 

מדע חדש זה להשתיק ולצנזר כל דעה אחרת, לא להטיל ספק, לא לאתגר דפוסי חשיבה, לא לנהל דיון פתוח, לא לשקול שינוי קונספציה. 

172280090_158535656173577_2698355480640963496_n.thumb.png.d396bbe476cba12992ea9122343ff59b.png

"מדע הפייסבוק שמבוסס בעיקר על פייק ניוז" מגיע מטובי המומחים במדינת ישראל, אבל ברור שתקרא להם פייק ניוז כי בניגוד למדעת אין להם אינטרסים והם חושבים אחרת. 

בכלל, לימדו אותכם מילה חדשה השנה - פייק ניוז. כאילו אין אנשים רציניים שמגיבים, רופאים ופרופסורים, לא פחות רציניים - ולפעמים הרבה יותר - מהגורואים שלך. 

218155658_209798367814747_4778128382633574280_n.thumb.jpg.9a43769e11712664532ed4343f029544.jpg

גם הגורו שלך משקר כמוני ומעוות סטטיסטית? גם הוא קונספירטור ומפיץ פייק ניוז ברשת? 

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מדע חדש זה לבדוק עם מטוש מאה אלף אנשים בריאים כל יום. 

מדע חדש זה להתייחס לאנשים בריאים ללא עומס נגיפי בתור חולים ולבודד אותם. 

מדע חדש זה לנסות לאתר אנשים חולים עם PCR במעל 35 סבבים, כשאפילו ממציא הבדיקה אמר שזה בולשיט.

מדע חדש זה להאמין שנחוץ ללכת עם מסכות באוויר הפתוח. 

מדע חדש זה לומר לאנשים מחוסנים שיש להם צורך לפחד מאנשים לידם שלא התחסנו. 

מדע חדש זה לומר לאנשים מחוסנים להמשיך ללכת עם מסכות. 

מדע חדש זה לומר שהנוגדנים של החיסון יעילים יותר מאלו הנוצרים באופן טבעי לאחר מפגש עם הוירוס. 

מדע חדש זה להמליץ על חיסון עבור אוכלוסיה שלא הייתה חלק מהמחקר.

מדע חדש זה לחסן את הילדים שהמחלה לא מסוכנת להם כדי להגן על הסבא והסבתא המחוסנים. 

מדע חדש זה לנסות ולהגיע לחסינות עדר עם חיסון שלא מונע הדבקה והפצת מחלה קדימה. 

מדע חדש זה לשנות את ההגדרה של חולה קשה ואת ההגדרה של מגפה ב-2020. יש לך הסבר הגיוני חוץ מזה שעובדים עליך בעיניים? 

מדע חדש זה לנסות להגיע למדיניות אפס הדבקה עם נגיף נשימתי ולסגור את הכל. 

מדע חדש זה להתעלם מכל הנזקים הנפשיים והפגיעה במערכת החיסון בשם מלחמה בנגיף עם אחוז תמותה אפסי. 

מדע חדש זה להציג תרחישים מופרכים שוב ושוב ושוב, ולהמשיך להאמין לאותם אנשים שטעו שוב ושוב ושוב. 

מדע חדש זה להשתיק ולצנזר כל דעה אחרת, לא להטיל ספק, לא לאתגר דפוסי חשיבה, לא לנהל דיון פתוח, לא לשקול שינוי קונספציה. 

172280090_158535656173577_2698355480640963496_n.thumb.png.d396bbe476cba12992ea9122343ff59b.png

"מדע הפייסבוק שמבוסס בעיקר על פייק ניוז" מגיע מטובי המומחים במדינת ישראל, אבל ברור שתקרא להם פייק ניוז כי בניגוד למדעת אין להם אינטרסים והם חושבים אחרת. 

בכלל, לימדו אותכם מילה חדשה השנה - פייק ניוז. כאילו אין אנשים רציניים שמגיבים, רופאים ופרופסורים, לא פחות רציניים - ולפעמים הרבה יותר - מהגורואים שלך. 

218155658_209798367814747_4778128382633574280_n.thumb.jpg.9a43769e11712664532ed4343f029544.jpg

גם הגורו שלך משקר כמוני ומעוות סטטיסטית? גם הוא קונספירטור ומפיץ פייק ניוז ברשת? 

לא ראיתי את הראיון הנ״ל של ברבש, אבל יש לי תחושה חזקה מאוד שהציטוט שמופיע נאמר בהקשר של הדלתא שעד לפני חודש(מזכיר, 0 חולים) אף אחד לא ידע על קיומו. 

50 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

יש יותר מ-2 מחקרים שמראים את היעילות של איברמקטין, למשל מטא אנליזה בהובלת אנדרו היל שמראה 75% הורדה בתמותה מקוביד, ועוד מטא אנליזה מאוד מקיפה של BIRD. 

אבל לפני שאתאמץ ואביא את זה לכאן אני מחכה בכיליון עיניים למחקרים ולהוכחות שלך בנוגע לסעיפים שרשמתי בהודעה הקודמת - עליהם מתבססת כל הפלאנדמיה.

כי בינתיים כל הקרקע של מגפת קץ האנושות הזאת היא על כרעי תרנגולת, אלא אם תהיה גבר פעם אחת ותביא את המחקרים וההוכחות הרלוונטיות. 

הסבירות לדלקת בשריר הלב אצל מתחסנים בגילאי 16-30 היא סביב ה-1 ל-3000, כשאצל לא מתחסנים הסיכון הוא 1 ל-300,000. פי 100 זה זניח? 

באנגליה לא מחסנים ילדים ונוער מחשש לתופעות לוואי ואי ודאות, באיטליה הפסיקו לחסן מתחת לגיל 60 בגלל מקרי מוות חריגים, ורק בדימיון שלך "לשאר העולם זה לא מזיז". 

בתקשורת פמפמו 24-7 כמה החיסון בטוח, עבר את כל הבדיקות, וכמה כולם חייבים לרוץ להתחסן אחרת זה פשע, אז די לקשקש. כל הסתייגות הכי קטנה הושתקה מיד. 

הטענה המסוכנת שלי? אתה פשוט חוצפן. החיסון גרם לעשרות אלפי מתים באירופה ובארה"ב, וזה פשוט על הזין שלך. 

ב-40 שנה, מכל החיסונים ביחד, לא הגיעו לכמות התמותה בחצי שנה של חיסוני קוביד, שלא לדבר על מאות אלפי הנפגעים שהגיעו לאשפוזים או מצב קשה. 

האיחוד האירופי פרסם את זה, ה-VAERS בארה"ב פרסם את זה, אבל אתה לא רואה בעיניים כי אתה סוגד לעגל הזהב ביחד עם מדעת. 

215004664_4381580381906347_8023129512792810829_n.thumb.jpg.c7fc5713da6c7ea1a04b9d81ad6d4778.jpg

ומאז שהגרף הזה הוכן המספר כמעט הכפיל את עצמו. 

שמע, אפשר לסתור די בקלות כל מה שכתבת

אבל רק העובדה שאתה מצטט את מה שהולך ב-VARES יכול להעיד על אמינות התוכן,

מדובר במערכת פתוחה לגמרי ללא כל ביקורת, כל אחד יכול לכתוב שם, מהמצאה ע"י מתנגדי חיסונים, קונספירטורים וכו' ועד דיווח מוטעה של תמותה שלא קשורה לחיסון.

לפני1 שעה , Keano said:

שמע, אפשר לסתור די בקלות כל מה שכתבת

אבל רק העובדה שאתה מצטט את מה שהולך ב-VARES יכול להעיד על אמינות התוכן,

מדובר במערכת פתוחה לגמרי ללא כל ביקורת, כל אחד יכול לכתוב שם, מהמצאה ע"י מתנגדי חיסונים, קונספירטורים וכו' ועד דיווח מוטעה של תמותה שלא קשורה לחיסון.

ה-VAERS פעיל כבר 30-40 שנה, איפה היו הדיווחים האלה על מוות ופגיעות עד היום? לא היו בעולם מתנגדי חיסונים וקונספירטורים?

בחצי שנה היו יותר דיווחים למוות מחיסון קוביד מאשר בכל השנים ומכל החיסונים ביחד. 

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ה-VAERS פעיל כבר 30-40 שנה, איפה היו הדיווחים האלה על מוות ופגיעות עד היום? לא היו בעולם מתנגדי חיסונים וקונספירטורים?

בחצי שנה היו יותר דיווחים למוות מחיסון קוביד מאשר בכל השנים ומכל החיסונים ביחד. 

היו סגרים והגבלות לפני 30 שנה? זה יוצר אינטרסים מנוגדים, יש להרבה אנשים מה להפסיד אם יהיו הגבלות, מדובר במיליארדים, מפה נובעות כל תיאוריות הקונספירציה. 

7 דקות לפני, Keano said:

היו סגרים והגבלות לפני 30 שנה? זה יוצר אינטרסים מנוגדים, יש להרבה אנשים מה להפסיד אם יהיו הגבלות, מדובר במיליארדים, מפה נובעות כל תיאוריות הקונספירציה. 

בינתיים התאוריות מתממשות אחת אחרי השניה, אבל שזה לא יפריע לנראטיב שיצרת כאן. 

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בינתיים התאוריות מתממשות אחת אחרי השניה, אבל שזה לא יפריע לנראטיב שיצרת כאן. 

ככה זה כשאתה תקוע באיזה בקונספציה, לא משנה מה יגידו אתה תחפש (ותמצא גם, כי יש הכל ברשת) את השקר שיוכיח שצדקת. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.