Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

On 9.7.2021 at 15:03, מכביסט לעד said:

אז אתה אומר שאין בעיה שימותו אנשים בני 48 עם לחץ דם גבוה בלבד כמו זה שנפטר אתמול? זורם לך באהלן אהלן?

5000/6000 איש מתים בכל שנה מזיהומים בבתי החולים, זורם לך באהלן אהלן? 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4689377,00.html

נתון מצמרר: 5,000 מתים כל שנה מזיהומים בבתי החולים

התופעה הולכת ומחמירה מדי שנה. כ-10% מכל החולים שמאושפזים בישראל סובלים מזיהומים שקיבלו בבית החולים, 5,000 מהם מתים בכל שנה. פרופ' יהודה אדלר, מסביר למה ישראל חייבת להילחם להצלת חיי החולים בכל תנאי ובכל תקציב - "זו משימה לאומית שדורשת השקעה של מיליארד שקל"

https://www.themarker.com/opinion/1.6891636

6,000 איש מתים בשנה — ואיש אינו פוצה פה

זיהומים בבתי חולים אינם גזירה משמים. הם תוצאה ישירה של עומס בלתי אפשרי ושל צפיפות מסכנת חיים. אפשר למנוע אותם

במקום לשפר את מערכת הבריאות בוא נשים פאקינג 250 מיליון שקל כל חודש על בדיקות קורונה, וביחד עם ההוצאות המטורפות על הסגרים, האבטלה והחיסונים נגיע למיליארדים.

במקום להשקיע בבתי חולים חדשים, בתקנים, בסל הבריאות, בוא נשים את כל הכסף על הקורונה שאחוז התמותה ממנה הוא לכל היותר 0.7% לפי הנתון של משרד הבריאות בעצמו. 

ובכלל, סוגדי החיסונים שטוענים שהוא מגן ב-95%, כשרוב האוכלוסיה בסיכון מחוסנת, אז למה צריך להמשיך להתעסק בחרא הזה במקום לדאוג לשאר עשרות אלפי המתים בשנה? 

למה צריך להמשיך לשבש את החיים של מדינה שלמה ועולם שלם כשהוירוס פוגע באוכלוסיה שממילא מחוסנת כמעט כולה? 

On 5.7.2021 at 08:01, I promise said:

כן.. פייזר תורמת לנו ועושה עלינו ניסויים.. כל העולם אוכל את הלוקש הזה של החיסונים המוזרים האלה , רק יחידי סגולה כמוך ישרדו את דילול האוכלוסין ואתה תקים את האנושות מחדש

זאת לא הפעם הראשונה שביצעו ניסויים על בני אדם, אבל כנראה שאתה לא חזק בהיסטוריה, וגם לא ממש מבין מה זה הונאה, שוחד, אינטרסים וכו'. 

אני בטוח שעל דבר הרבה יותר קטן לא היית לוקח סיכון, לדוגמא לא לוקח את הרכב למוסך או מכון טסטים שהורשע בהונאה של מאות אלפי שקלים, או קונה דירה ממתווך פושע.  

On 5.7.2021 at 10:47, אקיטה said:

@מכביזם זה בדםאתה מביא לפה סטטיסטיקות אשמח להסבר כולל מה אני אמור לראות בהן

On 9.7.2021 at 16:47, אקיטה said:

צריך להפריד בין ההתנהלות לבין החיסון.

אני עדיין מחכה להסברים למה מי שהתנגד פה לחיסונים עכשיו מגיע ואומר "אמרתי לכם"...מה הוכח בדיוק נגד החיסונים?

הסטט' מראה חד וחלק שהחיסון לא מונע הדבקה והידבקות, מחוסן יכול להידבק בדיוק כמו שלא מחוסן יכול להידבק. 

אם זה קריטי שבנאדם נדבק לפי הנתונים הקיימים? לא ממש. אבל על זה בונים את הסגר הבא. 

מעבר לכך, הם פשוט שקרנים שאסור להאמין להם:

214633743_978013283034107_7358906533903054262_n.thumb.jpg.6f9c08b64d0dfb59dd906ab4e62a8ceb.jpg

סגן מנהל האגף לאפידימיולוגיה במשרד הבריאות אומר משהו שסותר לחלוטין את הגישה המדעית בחודש ינואר, וביחד עם עוד הצהרות מרחיקות לכת מריץ 5 מיליון להתחסן. 

בפועל רואים שהוא שיקר, כמו עוד לא מעט אנשים ממשרד הבריאות שעכשיו מתדלקים את הפאניקה והשקרים בשביל הסגר והחיסון הבא. 

@מכביזם זה בדם

זה שאנשים מתעלמים מאלה שמתים מזיהומים זה אומר שצריך להתעלם ממי שמת/נפגע מהקורונה?

יש קורונה, בכל העולם - לא רק אצלנו.

אצלנו זה נחלש לתקופה ושוב פעם חזר רק בגלל זלזול מתמשך של האזרחים.

נמשיך לזלזל?

נחזור לאותם מספרים שהיינו בסגר הקודם וחמור מכך - זה יכול להחמיר.

זלזול מתמשך? הגישה הייתה שחוזרים לחיים עם החיסונים לא? מישהו כאן באמת חושב שהוריאנטים ייגמרו אי פעם? 

הנקודה היא שיש 45,000 מתים בכל שנה במדינת ישראל, אז כל עוד לא עצרנו את החיים שלנו אז - אין סיבה לעשות את זה גם היום - אלא אם יש פה אינטרס. 

ולא, 0.7% תמותה (שבוודאות נמוך יותר) זאת לא סיבה מספיקה לחיות כל החיים בפחד, פאניקה, סגרים, חיסונים, ולהשקיע את כל הכסף בזה. 

הדרך היחידה היא להמשיך בחיים, לקחת את תמונת החולים הקשים (על באמת) בתור המדד היחיד שקובע, ולעזור דרך תרופות יעילות שמוסתרות מהציבור כמו איברמקטין. 

ועוד נקודה למחשבה -

לא מוזר קצת שמתעלמים לחלוטין מ-5000 מתים בכל שנה מזיהומים בבתי החולים, אבל ב2020 על 3000 מתים מקורונה סגרו את המדינה לגמרי והשקיעו עשרות מיליארדים? 

On 9.7.2021 at 22:06, ravid said:

כפי שאמרתי- חיסונים נוספים ימנעו את כל ההתאבדויות, דכאונות, סגירת עסקים וכל הנלווים של סגר נוסף

אני מבחינתי סומך על המדע

https://www.haaretz.co.il/misc/1.966158

פייזר תשלם קנס של 430 מיליון דולר על קידום מכירות לא חוקי של תרופה

ענקית התרופות האמריקאית העניקה לרופאים טובות הנאה כדי שירשמו תרופה לטיפול במחלות שלהן לא נועדה, דיווח "וול סטריט ג'ורנל"

תמשיך לסמוך על המדע החדש בעיניים עצומות, לעולם אל תטיל ספק ואל תשאל שאלות. 

218393123_10159342186798563_516017894405703929_n.thumb.jpg.e71191a827ddd582195e588d264ed81a.jpg

המדע החדש כאמור תמיד צודק. 

בזמנך הפנוי, תשאל את עצמך למה המדע החדש לא אישר שימוש באיברמקטין שהקטין תמותה מקורונה ב-70%. 

תשאל את עצמך גם לאן הנעלמה התרופה מאיכילוב שריפאה 96% מהחולים במצב קשה. 

לפני8 שעות , מכביזם זה בדם said:

הסטט' מראה חד וחלק שהחיסון לא מונע הדבקה והידבקות, מחוסן יכול להידבק בדיוק כמו שלא מחוסן יכול להידבק. 

אם זה קריטי שבנאדם נדבק לפי הנתונים הקיימים? לא ממש. אבל על זה בונים את הסגר הבא. 

מעבר לכך, הם פשוט שקרנים שאסור להאמין להם:

214633743_978013283034107_7358906533903054262_n.thumb.jpg.6f9c08b64d0dfb59dd906ab4e62a8ceb.jpg

סגן מנהל האגף לאפידימיולוגיה במשרד הבריאות אומר משהו שסותר לחלוטין את הגישה המדעית בחודש ינואר, וביחד עם עוד הצהרות מרחיקות לכת מריץ 5 מיליון להתחסן. 

בפועל רואים שהוא שיקר, כמו עוד לא מעט אנשים ממשרד הבריאות שעכשיו מתדלקים את הפאניקה והשקרים בשביל הסגר והחיסון הבא. 

ולמה זה לא קריטי שרלוק ?

פשוט לא יאומן, גם כשהאמת מונחת לפניהם הם ממשיכים להתכחש ולא להבין שמשהו כאן לא בסדר.

מעבר לזה, לוקחים עשרות אלפי אנשים וילדים בריאים לגמרי שלא מרגישים כלום, דוחפים להם מטוש לאף, משכנעים אותם שהם חולים ומכניסים אותם לבידוד ואת כולנו לסגרים. אנחנו הולכים לאבדון

זאת לא הפעם הראשונה שביצעו ניסויים על בני אדם, אבל כנראה שאתה לא חזק בהיסטוריה, וגם לא ממש מבין מה זה הונאה, שוחד, אינטרסים וכו'. 

אני בטוח שעל דבר הרבה יותר קטן לא היית לוקח סיכון, לדוגמא לא לוקח את הרכב למוסך או מכון טסטים שהורשע בהונאה של מאות אלפי שקלים, או קונה דירה ממתווך פושע.  

נכון החיסון זה ניסוי , כולנו נמות ורק אתה מספיק נבון.

במילא שאתה הולך למוסך גונבים אותך 

ענקית התרופות האמריקאית העניקה לרופאים טובות הנאה כדי שירשמו תרופה לטיפול במחלות שלהן לא נועדה, דיווח "וול סטריט ג'ורנל"

218393123_10159342186798563_516017894405703929_n.thumb.jpg.e71191a827ddd582195e588d264ed81a.jpg

בזמנך הפנוי, תשאל את עצמך למה המדע החדש לא אישר שימוש באיברמקטין שהקטין תמותה מקורונה ב-70%. 

אם שחיתות של חברת תרופות מעלה סימני שאלה על טיב המוצרים שלה- אתה לא אמור ליטול אף תרופה במהלך חייך. ככה הענף הזה פועל מאז ומתמיד. אתה מוזמן לבדוק.

איברמקטין לא אושרה כי עשרות מחקרים שנערכו על השימוש בתרופה כתרופה לקורונה מצאו שאין לה השפעה טיפולית. יש על זה מאמר אינפורמטיבי ממכון ויצמן:

https://davidson.weizmann.ac.il/online/askexpert/האם-איברמקטין-היא-תרופה-יעילה-לקורונה

צטט

עדכון 17 ביולי 2021: 

הזכרנו למעלה שני מחקרים עם חשש להטיה. אחד מהם, שנעשה במצרים, נמשך כעת מפרסום משרת המאמרים Research Square, המשמש לפרסום מאמרים טרום ביקורת עמיתים, בשל חשש לזיוף נתונים. אחד הראשונים לגלות את הבעיות במחקר היה ג'ק לורנס (Lawrence), סטודנט לרפואה בלונדון, שקיבל מטלה לנתח את המאמר במסגרת קורס. לורנס פנה למאירוביץ-כץ, ועם מומחה לניתוח נתונים, ניק בראון (Brown) מאוניברסיטת לינאוס בשוודיה, הם מצאו שלל בעיות במחקר. על פי מאירוביץ-כץ, המחקר כולל העתקות,  מספרים ותאריכים לא הגיוניים, הנתונים של כ-80 מטופלים שוכפלו מנתונים של חולים אחרים, ונראה שלפחות חלק מהמתים במחקר מתו עוד טרם החל -  אם בכלל המחקר התקיים. מבין שני המחקרים הבעייתיים שהוזכרו, זה היה המחקר הגדול והמשפיע ביותר על הספרות המקצועית בנושא איברמקטין. עתה כשהזיוף התגלה, זה מעמיד בספק גדול את התוצאות החיוביות של מחקרי מטא-אנליזה שכללו אותו. יש לקוות שפרסום הזיוף יקטין את השימוש של אנשים באיברמקטין על דעת עצמם, כתרופה לקורונה.

זו פשוט אינפורמציית מתנגדי חיסונים קלאסית. בוצעו עשרות מחקרים על יעילות התרופה לטיפול בקורונה. כולם מצאו שאין לה השפעה חוץ ממחקר אחד שמצא שיש לה השפעה חיובית (ואחר כך התברר שהוא מזויף). על מה יסתכל הקונספירטור המצוי? ניחשתם נכון...

ובנוגע לעניין התחזיות האפוקליפטיות של משרד הבריאות: אי אפשר להתייחס לזה ברצינות בלי לשמוע את הקונטקסט ואת הדברים המלאים שבהם זה נאמר.

לפני5 שעות , I promise said:

נכון החיסון זה ניסוי , כולנו נמות ורק אתה מספיק נבון.

במילא שאתה הולך למוסך גונבים אותך 

European Union Reports 1.5 Million Vaccine Injuries, 15,472 Deaths

https://www.technocracy.news/shock-european-union-reports-1-5-million-vaccine-injuries-15472-deaths/?fbclid=IwAR0phBQgK4of5pQmlvAa7FR7tNGS8mjQTXx4nyyEUo5Xw2OAdSPO7x5pwWo

יותר מ-10,000 מקרי מוות לאחר הזרקת חיסוני קוביד הצטברו נכון להיום במערכת ה-VAERS האמריקאית.

בחצי שנה בלבד היו יותר מקרי מוות מכל הפטירות שדווחו ב-25 השנה האחרונות בארה"ב כתוצאה מחיסונים, ועוד למעלה מ-59,000 איש הגיעו למצב קשה. 

לפי גורמי רפואה בארה"ב יש תת דיווח משמעותי, כך שלאורך השנים רק 1% מהמקרים מגיעים למערכת הניטור הזאת (שבארץ כמובן אין)

https://www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=CAT&EVENTS=ON&VAX=COVID19&fbclid=IwAR0V9IVGpMLdkeA-9R_GfHpr1QxdktdOpEQTe2lLmbhnv2Eymhb0nAU4pT8

https://www.openvaers.com/covid-data?fbclid=IwAR2Wysu2MXi4GIJMK3oLwP0tD5ENvv6RAkcNdjhH5PmL0WdFcp3-dYqNjSw

אז למרות שאין הרבה תקווה בדיון איתך, שיהיה בהצלחה בזריקות הבאות. 

לפני11 שעות , מכביזם זה בדם said:

אתה מדבר על 2 נושאים שונים.

טקטיקות הפחדה זה דבר נפוץ אצל פוליטקאים ותשקורת בכל נושא.

אני מדבר שהנתונים מראים שהרבה פחות מהמחוסנים מגיעים למצב קשה מהמחלה מאשר לא מחוסנים משמע הוא כן נותן עבודה.

אתה נדבק במלא וירוסים וחיידקים באופן יומיומי שהגוף יודע להתמודד איתם באופן טבעי, לאלה שלא, בשביל זה קיים חיסון.

לא לטקטיקות ההפחדה וכן להתחסן.

עריכה: אתה גם זורק נתונים ומשווה בלי שום הגיון.

אלה שכביכול מתו מהחיסונים, איזה חיסונים? של איזה חברה? מטעם מי? מה האוכלוסייה שמתה? גילה? בעיות רפואיות קודמות? וכו וכו.

כתבות אני יכול להביא לך גם על כמה עגבניות זה דבר מסוכן.

בכלל אני לא מבין למה דווקא על נושא הקורונה התלבשת. שחיתות ושקרים יש אצל 99.9% מהגורמים הציבוריים בכל נושא.

תגיד דוגרי ואמיתי, אתה מתלונן נגד השחיתות והשקרים או פשוט מפחד להתחסן בגלל כל הכתבות המידע שמעבירים לך/אתה מוצא באינטרנט?

11 דקות לפני, אקיטה said:

אתה מדבר על 2 נושאים שונים.

טקטיקות הפחדה זה דבר נפוץ אצל פוליטקאים ותשקורת בכל נושא.

אני מדבר שהנתונים מראים שהרבה פחות מהמחוסנים מגיעים למצב קשה מהמחלה מאשר לא מחוסנים משמע הוא כן נותן עבודה.

אתה נדבק במלא וירוסים וחיידקים באופן יומיומי שהגוף יודע להתמודד איתם באופן טבעי, לאלה שלא, בשביל זה קיים חיסון.

לא לטקטיקות ההפחדה וכן להתחסן.

עריכה: אתה גם זורק נתונים ומשווה בלי שום הגיון.

אלה שכביכול מתו מהחיסונים, איזה חיסונים? של איזה חברה? מטעם מי? מה האוכלוסייה שמתה? גילה? בעיות רפואיות קודמות? וכו וכו.

כתבות אני יכול להביא לך גם על כמה עגבניות זה דבר מסוכן.

לגבי מה שרשמת בעריכה - סוג החיסונים, החברה, מספר הפגיעות המדויק בכל אחד מהם וסוג הפגיעה/מוות - הכל מפורט בתוך הכתבה, לפחות לגבי האיחוד האירופי. 

בנוגע לגיל ובעיות רפואיות קודמות, לא נראה לי שזה אישיו מבחינת תומכי הסגרים, ההגבלות, הטרור הרפואי והחיסונים כאשר מישהו נפגע או מת מקורונה. 

כי שם די ברור שהגיל הממוצע הוא 80+ עם כמה וכמה מחלות רקע, שזה לא פוגע כמעט אף פעם בצעירים ובריאים, ועדיין לא מפריע לאף אחד לסגור את העולם לשנתיים. 

לגבי החלק הראשון, אמנם אלה עדיין נתונים ראשוניים שלא אומרים המון, אבל דווקא נראה שהמוזרקים מגיעים הרבה יותר לסיטואציה של אשפוז או מחלה קשה. 

216593535_10159397195774437_2213987389690851048_n.thumb.jpg.92d4495b9ce172a44e40ded83d5d5878.jpg

37 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

European Union Reports 1.5 Million Vaccine Injuries, 15,472 Deaths

https://www.technocracy.news/shock-european-union-reports-1-5-million-vaccine-injuries-15472-deaths/?fbclid=IwAR0phBQgK4of5pQmlvAa7FR7tNGS8mjQTXx4nyyEUo5Xw2OAdSPO7x5pwWo

יותר מ-10,000 מקרי מוות לאחר הזרקת חיסוני קוביד הצטברו נכון להיום במערכת ה-VAERS האמריקאית.

בחצי שנה בלבד היו יותר מקרי מוות מכל הפטירות שדווחו ב-25 השנה האחרונות בארה"ב כתוצאה מחיסונים, ועוד למעלה מ-59,000 איש הגיעו למצב קשה. 

לפי גורמי רפואה בארה"ב יש תת דיווח משמעותי, כך שלאורך השנים רק 1% מהמקרים מגיעים למערכת הניטור הזאת (שבארץ כמובן אין)

https://www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=CAT&EVENTS=ON&VAX=COVID19&fbclid=IwAR0V9IVGpMLdkeA-9R_GfHpr1QxdktdOpEQTe2lLmbhnv2Eymhb0nAU4pT8

https://www.openvaers.com/covid-data?fbclid=IwAR2Wysu2MXi4GIJMK3oLwP0tD5ENvv6RAkcNdjhH5PmL0WdFcp3-dYqNjSw

אז למרות שאין הרבה תקווה בדיון איתך, שיהיה בהצלחה בזריקות הבאות. 

אתה מתרגם דגול , אבל אתה מפרש נתונים בצורה נוראית.
תשאר בתחום התרגום.

דרך אגב 100 אחוז משותי המים נפטרו, שלא לדבר על אוכלי הגזר , הם באמת מסכנים

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לגבי מה שרשמת בעריכה - סוג החיסונים, החברה, מספר הפגיעות המדויק בכל אחד מהם וסוג הפגיעה/מוות - הכל מפורט בתוך הכתבה, לפחות לגבי האיחוד האירופי. 

בנוגע לגיל ובעיות רפואיות קודמות, לא נראה לי שזה אישיו מבחינת תומכי הסגרים, ההגבלות, הטרור הרפואי והחיסונים כאשר מישהו נפגע או מת מקורונה. 

כי שם די ברור שהגיל הממוצע הוא 80+ עם כמה וכמה מחלות רקע, שזה לא פוגע כמעט אף פעם בצעירים ובריאים, ועדיין לא מפריע לאף אחד לסגור את העולם לשנתיים. 

לגבי החלק הראשון, אמנם אלה עדיין נתונים ראשוניים שלא אומרים המון, אבל דווקא נראה שהמוזרקים מגיעים הרבה יותר לסיטואציה של אשפוז או מחלה קשה. 

216593535_10159397195774437_2213987389690851048_n.thumb.jpg.92d4495b9ce172a44e40ded83d5d5878.jpg

אבל על זה אני מדבר, אתה הבאת פה 2 טבלאות שמראות מספרים וזה נחמד.

אבל מה החלק היחסי של החולים קשה מהמחוסנים ומה החלק היחסי של החולים קשה אצל הלא מחוסנים? 

והמקורות שאתה מביא, אמינים? האם יש אג'נדה נסתרת לכותב ששם? אתה רואה אפשר לעשות את זה על הכל.

ולא ענית לי על השאלה, לא בקטע מזלזל, אבל מה לדעתך המטרה של החיסונים? להשתיל צ'יפים? שליטה עולמית? (שכבר קיימת ממזמן ובוקר טוב)? לא ברור ממה אתה בדיוק אתה מנסה להזהיר.

לפני3 שעות , ravid said:

אם שחיתות של חברת תרופות מעלה סימני שאלה על טיב המוצרים שלה- אתה לא אמור ליטול אף תרופה במהלך חייך. ככה הענף הזה פועל מאז ומתמיד. אתה מוזמן לבדוק.

איברמקטין לא אושרה כי עשרות מחקרים שנערכו על השימוש בתרופה כתרופה לקורונה מצאו שאין לה השפעה טיפולית. יש על זה מאמר אינפורמטיבי ממכון ויצמן:

https://davidson.weizmann.ac.il/online/askexpert/האם-איברמקטין-היא-תרופה-יעילה-לקורונה

זו פשוט אינפורמציית מתנגדי חיסונים קלאסית. בוצעו עשרות מחקרים על יעילות התרופה לטיפול בקורונה. כולם מצאו שאין לה השפעה חוץ ממחקר אחד שמצא שיש לה השפעה חיובית (ואחר כך התברר שהוא מזויף). על מה יסתכל הקונספירטור המצוי? ניחשתם נכון...

ובנוגע לעניין התחזיות האפוקליפטיות של משרד הבריאות: אי אפשר להתייחס לזה ברצינות בלי לשמוע את הקונטקסט ואת הדברים המלאים שבהם זה נאמר.

אז יפה, אתה מודע לכך שכל העסק מושחת ורקוב, אם כך עוד יותר תמוה מבחינתי שאתה סומך בעיניים עצומות עליהם ועל "המדע" שממומן על ידיהם. 

ואז, מיד אחר כך, אתה מביא לי את מכון וייצמן שחתום על שיתוף פעולה עם פייזר. אני אמור להתייחס אליהם ברצינות כשהם מבקרים תרופה מתחרה של החיסון הקדוש? 

קצת על מחקרים שמכון וייצמן "האובייקטיבי" שכח לציין בנוגע לאיברמקטין: 

497023712_199240154_4307025536028499_4049419341111897946_n(1).thumb.jpg.115f8717d40b9a0de2d3a1a501c58141.jpg

207393322_10159473730869583_8790278365435700734_n.thumb.jpg.9ce416f2b8a67ced383f29852a28efcf.jpg

לפני1 שעה , אקיטה said:

אבל על זה אני מדבר, אתה הבאת פה 2 טבלאות שמראות מספרים וזה נחמד.

אבל מה החלק היחסי של החולים קשה מהמחוסנים ומה החלק היחסי של החולים קשה אצל הלא מחוסנים? 

והמקורות שאתה מביא, אמינים? האם יש אג'נדה נסתרת לכותב ששם? אתה רואה אפשר לעשות את זה על הכל.

ולא ענית לי על השאלה, לא בקטע מזלזל, אבל מה לדעתך המטרה של החיסונים? להשתיל צ'יפים? שליטה עולמית? (שכבר קיימת ממזמן ובוקר טוב)? לא ברור ממה אתה בדיוק אתה מנסה להזהיר.

היחס במדינה הוא 5.6 מיליון מחוסנים עם הגנה מירבית לכאורה, מול 3.6 מיליון לא מחוסנים. יחס של פי 1.5. 

בין ה-24.6 ל-14.7 - מהנתונים של משרד הבריאות בתמונה שצירפתי - יש 131 מאושפזים מחוסנים מול 63 מאושפזים לא מחוסנים, יחס של פי 2. 

מבחינת חולים קשים, יש 62 מחוסנים בתקופה הזאת מול 25 לא מחוסנים, יחס של פי 2.5. 

אני משתדל לדבר כאן על נתונים ועובדות, פחות על תחושות בטן או השערות לאן כל זה מוביל, כי לגביהם אי אפשר לדעת באמת. 

אבל בוא נגיד שההיגיון הסביר אומר שליטה טוטאליטרית והקרסת הכלכלה.

ריסט כלכלי - מערכת לדירוג חברתי כמו בסין - פורמט עולמי של דרכון התחסנות שדרכו יש את כל הזכויות שלך. 

יכול גם לקרוא קצת על אג'נדה 21 שהרבה מדינות חתמו עליה כולל גם מדינת ישראל. 

לגבי החיסונים עצמם יש התעשרות די ברורה של הפארמה, ובנוגע לבריאות של המתחסנים קשה לדעת כרגע אבל הנתונים שהבאתי לא מעודדים. 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

אז יפה, אתה מודע לכך שכל העסק מושחת ורקוב, אם כך עוד יותר תמוה מבחינתי שאתה סומך בעיניים עצומות עליהם ועל "המדע" שממומן על ידיהם. 

ואז, מיד אחר כך, אתה מביא לי את מכון וייצמן שחתום על שיתוף פעולה עם פייזר. אני אמור להתייחס אליהם ברצינות כשהם מבקרים תרופה מתחרה של החיסון הקדוש? 

קצת על מחקרים שמכון וייצמן "האובייקטיבי" שכח לציין בנוגע לאיברמקטין: 

497023712_199240154_4307025536028499_4049419341111897946_n(1).thumb.jpg.115f8717d40b9a0de2d3a1a501c58141.jpg

207393322_10159473730869583_8790278365435700734_n.thumb.jpg.9ce416f2b8a67ced383f29852a28efcf.jpg

שמע חבר

זה שאתה אוהב לצרוך את המידע שלפיו אתה מקבל החלטות מפוסטים בקבוצות קונספירציות בפייסבוק או מגרפים שהוכנו והופצו ע"י ארגונים עלומים שהוקמו ב-2020, לא אומר שכולנו כאלה. בוא תהיה רציני ותביא לי פה דוגמאות ממחקרים שעברו ביקורת עמיתים שמחזקות את הטענות שלך. מה שאתה מביא פה זה, איך לומר, לא רציני (בדיוק כמו להביא סקרינשוט בודד של פריים אחד שהוצג בחדשות ולבנות לפי את הטיעונים שלך שעולם המדע משקר).

ולגבי עניין השחיתות: אני בהחלט לא סומך על חברות התרופות. אני דווקא כן סומך על הרגולטורים והארגונים מטעם ארה"ב והאיחוד האירופי (וגם ישראל עם מכון ויצמן למשל) שאותן חברות תרופות נותנות להם דין וחשבון. כל אחד יכול לבחור להאמין למי שהוא רוצה. 

ואגב עניין השקרים, הנה כתבה מרתקת שכל מי שצורך מידע ברשתות החברתיות חייב לקרוא:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001346486

בפעם הבאה שאתם נחשפים למאמר באתר שאף אחד לא שמע עליו מעולם, סיכוי לא רע שזה המקור שלו.

9 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

היחס במדינה הוא 5.6 מיליון מחוסנים עם הגנה מירבית לכאורה, מול 3.6 מיליון לא מחוסנים. יחס של פי 1.5. 

בין ה-24.6 ל-14.7 - מהנתונים של משרד הבריאות בתמונה שצירפתי - יש 131 מאושפזים מחוסנים מול 63 מאושפזים לא מחוסנים, יחס של פי 2. 

מבחינת חולים קשים, יש 62 מחוסנים בתקופה הזאת מול 25 לא מחוסנים, יחס של פי 2.5. 

אני משתדל לדבר כאן על נתונים ועובדות, פחות על תחושות בטן או השערות לאן כל זה מוביל, כי לגביהם אי אפשר לדעת באמת. 

אבל בוא נגיד שההיגיון הסביר אומר שליטה טוטאליטרית והקרסת הכלכלה.

ריסט כלכלי - מערכת לדירוג חברתי כמו בסין - פורמט עולמי של דרכון התחסנות שדרכו יש את כל הזכויות שלך. 

יכול גם לקרוא קצת על אג'נדה 21 שהרבה מדינות חתמו עליה כולל גם מדינת ישראל. 

לגבי החיסונים עצמם יש התעשרות די ברורה של הפארמה, ובנוגע לבריאות של המתחסנים קשה לדעת כרגע אבל הנתונים שהבאתי לא מעודדים. 

הנתונים הנקיים שאתה מביא כאן הם מאוד מוטים ואי אפשר לגזור מהם כלום (חוץ מחוסר הבנה בהסקה סטטיסטית).

דבר ראשון הם כוללים כ-3 מיליון ילדים, שלפי מה שיודעים כרגע מושפעים הרבה פחות מהנגיף בכל המובנים. 

דבר שני- הנתונים מוטים כי אפשר להניח שמי שלא חוסן נוטה לנקוט יותר בזהירות בין אם מרצונו החופשי ובין אם עקב הנחיות הממשלה של חיוב בבידודים וכו'. 

על מנת לדעת באמת מה קורה חייבים לבחור מספר מדגמים מייצגים בגודל מתאים של מחוסנים ולא מחוסנים משכבות הגיל השונות ובעלי רמת הקפדה קרובה. 

2 דקות לפני, ravid said:

שמע חבר

זה שאתה אוהב לצרוך את המידע שלפיו אתה מקבל החלטות מפוסטים בקבוצות קונספירציות בפייסבוק או מגרפים שהוכנו והופצו ע"י ארגונים עלומים שהוקמו ב-2020, לא אומר שכולנו כאלה. בוא תהיה רציני ותביא לי פה דוגמאות ממחקרים שעברו ביקורת עמיתים שמחזקות את הטענות שלך. מה שאתה מביא פה זה, איך לומר, לא רציני (בדיוק כמו להביא סקרינשוט בודד של פריים אחד שהוצג בחדשות ולבנות לפי את הטיעונים שלך שעולם המדע משקר).

ולגבי עניין השחיתות: אני בהחלט לא סומך על חברות התרופות. אני דווקא כן סומך על הרגולטורים והארגונים מטעם ארה"ב והאיחוד האירופי (וגם ישראל עם מכון ויצמן למשל) שאותן חברות תרופות נותנות להם דין וחשבון. כל אחד יכול לבחור להאמין למי שהוא רוצה. 

ואגב עניין השקרים, הנה כתבה מרתקת שכל מי שצורך מידע ברשתות החברתיות חייב לקרוא:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001346486

בפעם הבאה שאתם נחשפים למאמר באתר שאף אחד לא שמע עליו מעולם, סיכוי לא רע שזה המקור שלו.

שמע חבר, זה שאוטומטית אתה משייך את הגרפים לקבוצות קונספירציה זה יפה, אבל המקור הראשון הוא מה-FLCCC - ארגון מאוד רציני בשיתוף פעולה עם WHO. 

אם אתה לא מאמין, תחקור קצת בעצמך במקום לסמוך על מכון וייצמן שנגועים באינטרסים ותראה לבד את הגרף על הירידה במקסיקו ואת העדויות משם על איברמקטין. 

כמו שאמרתי בעבר, הכת שלך פשוט לא מסוגלת לקבל את העובדה שיש לא מעט רופאים ומדענים בכירים שחושבים אחרת ממנה. 

אז מה עושים בנדון? משייכים את כל מי שמדבר אחרת לקבוצת הקונספירטורים, ואז כשהקונספירטורים צודקים כמו במקרה דלקת שריר הלב שתכף נגיע אליה - שותקים. 

204147207_1346737362386795_1902527002913563347_n.thumb.jpg.78318dd211a5045d11c72bf51b86a65f.jpg

אז רביד אתה סומך על רגולטורים שהבטיחו לך שהחיסון בטוח, ואז אחרי שאתה ועוד מיליונים כמוך התחסנו הם נזכרו להוציא הודעה על דלקת בשריר הלב. 

כנראה קצת גדול עליך לקבל את העובדה שגם הם בני אדם שהיו נתונים ללחצים אדירים ומי יודע מה עוד כדי לאשר היתר חירום. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.