Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

On 3.7.2021 at 16:32, nirnir20 said:

מפחיד לחשוב איך אתם מסתובבים בעולם ביחד איתנו יא שני טפטים 

מפחיד לחשוב שאתה עדיין מאמין שלמישהו בממשלה ובמשרד הבריאות אכפת ממך ומהבריאות שלך

156775486_153474779927994_4513157586524643689_n.thumb.jpg.5b75f9deb17ea2d43147556cd7168c52.jpg157272180_3802585406446642_7162849154138325489_n.jpg.971e65f29df6853cbf675f553588c97b.jpg

לפני6 שעות , מכביזם זה בדם said:

מפחיד לחשוב שאתה עדיין מאמין שלמישהו בממשלה ובמשרד הבריאות אכפת ממך ומהבריאות שלך

156775486_153474779927994_4513157586524643689_n.thumb.jpg.5b75f9deb17ea2d43147556cd7168c52.jpg157272180_3802585406446642_7162849154138325489_n.jpg.971e65f29df6853cbf675f553588c97b.jpg

כן.. פייזר תורמת לנו ועושה עלינו ניסויים.. כל העולם אוכל את הלוקש הזה של החיסונים המוזרים האלה , רק יחידי סגולה כמוך ישרדו את דילול האוכלוסין ואתה תקים את האנושות מחדש

19 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני באמת לא רואה את הסוף עם הקורונה

כמה זמן ימשכו ההגבלות האלה פה ובעולם

מתישהו יצטרכו פשוט לחיות עם זה ולחזור לחיים הנורמליים

בוקר טוב לך

אמרנו כבר, עד שהאזרחים יפסיקו להגיד אמן על כל נוד שמשרד הבריאות המטורף משחרר ויפסיקו לשתף פעולה עם הטמטום הזה. כשיבינו שזה לא מוביל לשום מקום כי הקורונה פה לנצח (תמיד יהיו זנים חדשים) וכשיבינו שלא מדובר בוירוס קץ האנושות אלא וירוס רגיל לגמרי שכן יכול להיות קטלני אבל לאוכלוסיות מאוד מסוימות. עד אז כולנו נחיה עם סמרטוט על הפנים, הגבלות שחוזרות כל פעם מחדש, פגיעה בעסקים, חיסונים כל שנה ועוד.

משרד הבריאות כבר מזמן הפך לבדיחה לא מצחיקה. לחסן ילדים? על מה ולמה?  הזוי שיש עדיין אנשים שמאמינים להם.

צטט

החיסון נגד קורונה וכמות המתחסנים הגדולה בישראל משפיעים ולכן טרם רואים את מצב החולים הקשים. על פי הנתונים של המשרד, כבר בתחילת השבוע נעמוד על כ-1,000 מאומתים ביום, ובסוף החודש צפויים להיות כ-3,000 מאומתים ליום, ובעוד חודשיים מספר המאומתים היומיים יכפיל את עצמו ויגיע אפילו לעשרת אלפים מאומתים.

אין לי כוח לחרא הזה יותר :mellow:

47 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

החיסון נגד קורונה וכמות המתחסנים הגדולה בישראל משפיעים ולכן טרם רואים את מצב החולים הקשים. על פי הנתונים של המשרד, כבר בתחילת השבוע נעמוד על כ-1,000 מאומתים ביום, ובסוף החודש צפויים להיות כ-3,000 מאומתים ליום, ובעוד חודשיים מספר המאומתים היומיים יכפיל את עצמו ויגיע אפילו לעשרת אלפים מאומתים.

מהאנשים שהביאו לנו את ״עשרות אלפי מתים עוד חודש״.

בינתיים התברר שהם סופרים חולים קשים שהחלימו מקורונה, ולמרות הכחשות בשידור חי פתאום קוזז מספר החולים במצב קשה בערך ב20%.

לפני5 שעות , yellow_blood said:

בוקר טוב לך

אמרנו כבר, עד שהאזרחים יפסיקו להגיד אמן על כל נוד שמשרד הבריאות המטורף משחרר ויפסיקו לשתף פעולה עם הטמטום הזה. כשיבינו שזה לא מוביל לשום מקום כי הקורונה פה לנצח (תמיד יהיו זנים חדשים) וכשיבינו שלא מדובר בוירוס קץ האנושות אלא וירוס רגיל לגמרי שכן יכול להיות קטלני אבל לאוכלוסיות מאוד מסוימות. עד אז כולנו נחיה עם סמרטוט על הפנים, הגבלות שחוזרות כל פעם מחדש, פגיעה בעסקים, חיסונים כל שנה ועוד.

משרד הבריאות כבר מזמן הפך לבדיחה לא מצחיקה. לחסן ילדים? על מה ולמה?  הזוי שיש עדיין אנשים שמאמינים להם.

אז אתה אומר שאין בעיה שימותו אנשים בני 48 עם לחץ דם גבוה בלבד כמו זה שנפטר אתמול? זורם לך באהלן אהלן?

52 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז אתה אומר שאין בעיה שימותו אנשים בני 48 עם לחץ דם גבוה בלבד כמו זה שנפטר אתמול? זורם לך באהלן אהלן?

די, זה מעייף ומעצבן לחזור על אותו דבר.

פעם אחרונה מוקד - מצער ככל שיהיה אבל לא סוגרים מדינה כל פעם ופוגעים בחיים של אנשים וילדים בגלל כמות מתים ונפגעים מזערית.

נפטרים כל יום אנשים מהמון סיבות, בניהם גם מחלות ו-וירוסים. למה רק שזה מקורונה זה תופס כותרות כאלה כאילו דין נפטר מקורונה כדין 10 נפטרים מסיבה אחרת?

יש אוכלוסיה בסיכון יתר? חסן אותה, שמור עליה יותר ושלום על ישראל. מה לזה ולחיסון ילדים? ללימודים בזום? לבידודים? לסגירת עסקים? לתו ירוק? טרלול מוחלט.

באמת מתחיל לחשוב שמי שתומך בהמשך של כל ההגבלות האלה זה פשוט אנשים משועממים בלי חיים שנהנים שכולנו נמשיך לחיות מסגר לסגר

26 דקות לפני, yellow_blood said:

פעם אחרונה מוקד - מצער ככל שיהיה אבל לא סוגרים מדינה כל פעם ופוגעים בחיים של אנשים וילדים בגלל כמות מתים ונפגעים מזערית.

נפטרים כל יום אנשים מהמון סיבות, בניהם גם מחלות ו-וירוסים. למה רק שזה מקורונה זה תופס כותרות כאלה כאילו דין נפטר מקורונה כדין 10 נפטרים מסיבה אחרת?

יש אוכלוסיה בסיכון יתר? חסן אותה, שמור עליה יותר ושלום על ישראל. מה לזה ולחיסון ילדים? ללימודים בזום? לבידודים? לסגירת עסקים? לתו ירוק? טרלול מוחלט.

באמת מתחיל לחשוב שמי שתומך בהמשך של כל ההגבלות האלה זה פשוט אנשים משועממים בלי חיים שנהנים שכולנו נמשיך לחיות מסגר לסגר

גם ביפן וקוריאה נכנסים להגבלות עכשיו, הדבר האחרון שאפשר להגיד עליהם זה משועממים, בטח כשביפן יש להם אינטרס חזק לא להגביל בגלל האולימפיאדה 

צריך להפריד בין ההתנהלות לבין החיסון.

אני עדיין מחכה להסברים למה מי שהתנגד פה לחיסונים עכשיו מגיע ואומר "אמרתי לכם"...מה הוכח בדיוק נגד החיסונים?

את ההתנהלות של הממשלה אני לא חושב שהיה פה אחד שלא ביקר, הסגרים והפאניקה שהם אוהבים לחלחל...אבל זה דברים שלאו דווקא קשורים לקורונה אלא שיטות הפחדה של פוליטקאים בכל נושא.

10 דקות לפני, Keano said:

גם ביפן וקוריאה נכנסים להגבלות עכשיו, הדבר האחרון שאפשר להגיד עליהם זה משועממים, בטח כשביפן יש להם אינטרס חזק לא להגביל בגלל האולימפיאדה 

לא הבנתי, אז בעצם אתם מציעים שנמשיך כל החיים ככה עם האקורדיון הזה של הסגרים וחיסונים קבועים כל חצי שנה/שנה? כי הרי תמיד יהיו וריאנטים ואנחנו רואים שהיעילות של החיסונים יורדת. הגיוני סה"כ

2 דקות לפני, yellow_blood said:

לא הבנתי, אז בעצם אתם מציעים שנמשיך כל החיים ככה עם האקורדיון הזה של הסגרים וחיסונים קבועים כל חצי שנה/שנה? כי הרי תמיד יהיו וריאנטים ואנחנו רואים שהיעילות של החיסונים יורדת. הגיוני סה"כ

כרגע סגר נוסף לא על הפרק ולהערכתי כל עוד אין קפיצה במספר החולים הקשים/נפטרים הוא גם לא יהיה.

חיסון נוסף לאחר חצי שנה-שנה, כמו שזה נראה עכשיו, הוא הכרח אם רוצים באמת להמשיך להימנע מסגרים, אבל נחכה לעוד דאטה בשביל שמי שצריך יקבל את ההחלטות. 

46 דקות לפני, yellow_blood said:

6000 איש שמתו בחורף זה מספר מזערי בשבילך? 

16 דקות לפני, yellow_blood said:

צריך לראות מה באמת ההשפעה של החיסונים לאורך זמן, עד היום האנושות הצליחה להתמודד עם מגיפות 

3 דקות לפני, אקיטה said:

אני עדיין מחכה להסברים למה מי שהתנגד פה לחיסונים עכשיו מגיע ואומר "אמרתי לכם"...מה הוכח בדיוק נגד החיסונים?

את ההתנהלות של הממשלה אני לא חושב שהיה פה אחד שלא ביקר, הסגרים והפאניקה שהם אוהבים לחלחל...אבל זה דברים שלאו דווקא קשורים לקורונה אלא שיטות הפחדה של פוליטקאים בכל נושא.

כבר ההתחלה שלך מטעה והיא מהות הכל. קודם כל תפריד, לא התנגדנו לחיסונים, התנגדו לתו הירוק ולהגבלות שאיימו בהם על מי שלא יתחסן רק כי החליט לנהל את הסיכונים שלו אחרת. כיבדתי כל צעיר ובריא שהחליט להתחסן, החלטה לגיטימית בלי ציניות. רק שהם לא כיבדו את מי שהחליט לא להתחסן בטענה שהוא מפיץ מחלות, רוצח ועוד כל מיני שמות גנאי.

סה"כ אמרנו שלדעתנו יותר סביר שהחיסונים יתמקדו באוכלוסיה שבסיכון ולא למהר לחסן אנשים שהסיכוי שלהם להיפגע מקורונה אפסי/קלוש (בדיוק כמו שעושים עם הילדים עכשיו).

רואים שלמרות החיסונים אנחנו חוזרים לאט ובטוח לחרא הזה. סגר זאת לא מילה גסה ועכשיו גם משרד הבריאות לא מתבייש להגיד את זה. אז מה בדיוק עשינו פה ולאן כל זה מוביל בסוף? נראה לי שגם משרד הבריאות עצמו כבר לא יידע לענות לך. בשביל טיפת הכבוד האחרונה שנשארה להם, עדיף שיעצרו כאן ועכשיו, לפני שיכניסו את כולנו לסחרור נוסף

13 דקות לפני, אקיטה said:

החיסונים זה רעל כמו שסחבק הבטיח

https://www.bitchute.com/video/38ZBZzkjn3Rr/

להגיד אמרתי לכם? אני יכול להגיד לכם בדיוק לאן הסגרים מובילים ומה המטרה של החוקים האלה אבל אתם עדיין לא תקשיבו לי כי שבועיים משטחים עקומות 

אם עכשיו אומרים לך להזריק פעם שלישית ורביעית אתה מזריק? היצרן כמו תמיד לא מספר מה יש בפנים ולא לוקח אחריות במקרה של נזק

אמרתי לכם

ילו בלאד- אם אתה לא ממתנגדי חיסונים אז בסדר זה לא מיועד אליך. גם אני לא בעד הגבלות על מי שלא, מי שלא רוצה להתחסן ולקחת את הסיכון זה בעיה שלו אם ימות מחר בהנחה והרי הוא לא מסכן את מי שהתחסן, ככה פשוט ואני לא חושב שהמדינה צריכה לכפות את זה ואגב זה תקף למלא תחומים בחיים אם כבר מדברים על הנושא.

סטלן בטלן שמן- אם לא מתתי אז אני כמו בסרטים צלחתי את הניסוי ויש לי כוחות על מעכשיו?

14 דקות לפני, ravid said:

כרגע סגר נוסף לא על הפרק ולהערכתי כל עוד אין קפיצה במספר החולים הקשים/נפטרים הוא גם לא יהיה.

חיסון נוסף לאחר חצי שנה-שנה, כמו שזה נראה עכשיו, הוא הכרח אם רוצים באמת להמשיך להימנע מסגרים, אבל נחכה לעוד דאטה בשביל שמי שצריך יקבל את ההחלטות. 

6000 איש שמתו בחורף זה מספר מזערי בשבילך? 

לא אכנס איתך עכשיו לאם כמותית זה מצדיק את מה שהיה, לאיך ניפחו מספרים ואיך למשל דום לב של נשא הנגיף נחשב אוטומטית כנפטר מקורונה (עשרות הודאות בשם ופנים גלויות של המשפחות) גם כי זה לא רלוונטי לעכשיו וגם כי זה לא ייגמר ועוד פעם תגיד קונספירטורים והמצאות אז אני מוותר. רק שכחת לספור את כל ההתאבדויות, דכאונות, סגירות עשרות אלפי עסקים, נזק לילדים וכו' שהיו במהלך התקופה הזאת. זה מספר מזערי בשבילך? תמיד יש גם צד שני שאותו כמעט ולא החשיבו במשוואה

לפני4 שעות , yellow_blood said:

לא אכנס איתך עכשיו לאם כמותית זה מצדיק את מה שהיה, לאיך ניפחו מספרים ואיך למשל דום לב של נשא הנגיף נחשב אוטומטית כנפטר מקורונה (עשרות הודאות בשם ופנים גלויות של המשפחות) גם כי זה לא רלוונטי לעכשיו וגם כי זה לא ייגמר ועוד פעם תגיד קונספירטורים והמצאות אז אני מוותר. רק שכחת לספור את כל ההתאבדויות, דכאונות, סגירות עשרות אלפי עסקים, נזק לילדים וכו' שהיו במהלך התקופה הזאת. זה מספר מזערי בשבילך? תמיד יש גם צד שני שאותו כמעט ולא החשיבו במשוואה

כפי שאמרתי- חיסונים נוספים ימנעו את כל ההתאבדויות, דכאונות, סגירת עסקים וכל הנלווים של סגר נוסף

אני מבחינתי סומך על המדע

במדינה נורמלית - מחזירים הגבלות כמו תו ירוק והגבלת התקהלות לפני שמגיעים למספר לא נשלט של חולים.

אצלנו - לא לחבק את הסבתות, לשים chin diapers ויהיה בסדר.

On 15.7.2021 at 19:54, yellow_blood said:

"התו השמח" יוצא לדרך. לא מצליח לעכל שיש עדיין מטומטמים שנותנים בהם אמון וסומכים עליהם

שאלוהים יעזור לנו מול משרד הבריאות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.