Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לפני3 שעות , אורלנדו בלוף said:

מה נסגר עם הבילד אפ על החיסונים באולפן שישי? להתחיל לשלשל מעכשיו?

פשוט להפסיק לצפות בחדשות. מלאכי חבלה.

אם אפשר להציע פרספקטיבה אחרת על כל הנושא של התו הירוק וכל ההגבלות האלו מנקודת המבט של זכויות אדם ואזרח ופחות מסיבות של בריאות(אין לי כוונה להיכנס לוויכוח של חיסונים כן או לא. זה באמת הדבר האחרון שיש לי חשק לדון בו).

זה מאוד מזכיר בעיני את הסיפור של ה11 בספטמבר שבו באצטלה של מלחמה מפוברקת לצורך שליטה על נפט שהיה שייך לעיראק ולקחת אותו לטובת אינטרס עסקי של תאגיד אמריקאי רב לאומי באופן ציני וקר. בנוסף להשלכות של לקיחת הנושא של בידוק בטחוני לרמות חדשות ומשפילות ללא סיבות אמיתיות חוץ מטיעון ערטילאי at best של "ביטחון המולדת".

24 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

https://hebrewnews.com/article/39761

(לא בדקתי אמינות, יש בתגובות גם לינק למחקר עצמו)

למה לא לבדוק את האמינות אז לפני שמפיצים את הפייק הזה?

https://www.usatoday.com/story/news/factcheck/2021/03/31/fact-check-covid-19-vaccine-not-associated-prion-disease/7053007002/

עמוד הויקיפדיה של כותב "המאמר": https://en.wikipedia.org/wiki/J._Bart_Classen

On 23.4.2021 at 22:38, Raumdeuter said:

אם אפשר להציע פרספקטיבה אחרת על כל הנושא של התו הירוק וכל ההגבלות האלו מנקודת המבט של זכויות אדם ואזרח ופחות מסיבות של בריאות(אין לי כוונה להיכנס לוויכוח של חיסונים כן או לא. זה באמת הדבר האחרון שיש לי חשק לדון בו).

זה מאוד מזכיר בעיני את הסיפור של ה11 בספטמבר שבו באצטלה של מלחמה מפוברקת לצורך שליטה על נפט שהיה שייך לעיראק ולקחת אותו לטובת אינטרס עסקי של תאגיד אמריקאי רב לאומי באופן ציני וקר. בנוסף להשלכות של לקיחת הנושא של בידוק בטחוני לרמות חדשות ומשפילות ללא סיבות אמיתיות חוץ מטיעון ערטילאי at best של "ביטחון המולדת".

לא מצאתי את קווי הדמיון ואת הנקודה שאתה מנסה להעביר, תוכל להרחיב עוד קצת?

6 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא מצאתי את קווי הדמיון ואת הנקודה שאתה מנסה להעביר, תוכל להרחיב עוד קצת?

בגדול,מה שניסיתי להעביר זה שתמורת תחושת ביטחון מפוברקת הסכמנו לוותר על חירויות וזכויות שהושגו במאבק ארוך שנים.(עיין ערך איכוני השכ"כ שהתחילו להשתמש בהם באופן נרחב לטובת "המאבק במגפה",היווצרות הנורמה של בידוד אזרחים ככלי ותופעה חברתית לגיטימית במה שהיה שמור פעם כעונש קשה לאסירים והרשימה יכולה להימשך עוד ועוד)

23 דקות לפני, Raumdeuter said:

בגדול,מה שניסיתי להעביר זה שתמורת תחושת ביטחון מפוברקת הסכמנו לוותר על חירויות וזכויות שהושגו במאבק ארוך שנים.(עיין ערך איכוני השכ"כ שהתחילו להשתמש בהם באופן נרחב לטובת "המאבק במגפה",היווצרות הנורמה של בידוד אזרחים ככלי ותופעה חברתית לגיטימית במה שהיה שמור פעם כעונש קשה לאסירים והרשימה יכולה להימשך עוד ועוד)

מה? יש מטומטם חדש בפורום? 

1. למה תחושת ביטחון מפוברקת? אני וכל מי אני מכיר מחוסנים ומסתובבים בארץ סלמתק ועושים מה שרוצים ולא קורה כלום בזמן שמדינות אחרות בעולם הקורונה בשיא. 

2. איכוני השבכ גם כבר לא רלוונטים וגם לא משפיעים על "האזרח התמים" בסיטואציות חוץ קורונה

3. בידוד אזרחים ככלי שפעם היה שמור לעונש בכלא - מה...? לא יודע איך להתחיל לענות על זה

4. להמשך עוד ועוד? קדימה, תמשיך ותן לי עוד דוגמאות לחירויות שויתרנו עליהן בקורונה. מת לדעת איזה עוד הזיות רצות לך בראש

חייב לדעת, אתה מטריל או שבאמת לא מגיע לך חמצן למוח בכלל?

לפני4 שעות , אורלנדו בלוף said:

https://hebrewnews.com/article/39761

(לא בדקתי אמינות, יש בתגובות גם לינק למחקר עצמו)

עיינתי בפרסום

מחקר זה לא. לכל היותר נייר עמדה. בפועל- תעמולה מאוד בולטת של מתנגד חיסונים.

לפני1 שעה , Sawyer said:

מה? יש מטומטם חדש בפורום? 

1. למה תחושת ביטחון מפוברקת? אני וכל מי אני מכיר מחוסנים ומסתובבים בארץ סלמתק ועושים מה שרוצים ולא קורה כלום בזמן שמדינות אחרות בעולם הקורונה בשיא. 

2. איכוני השבכ גם כבר לא רלוונטים וגם לא משפיעים על "האזרח התמים" בסיטואציות חוץ קורונה

3. בידוד אזרחים ככלי שפעם היה שמור לעונש בכלא - מה...? לא יודע איך להתחיל לענות על זה

4. להמשך עוד ועוד? קדימה, תמשיך ותן לי עוד דוגמאות לחירויות שויתרנו עליהן בקורונה. מת לדעת איזה עוד הזיות רצות לך בראש

חייב לדעת, אתה מטריל או שבאמת לא מגיע לך חמצן למוח בכלל?

קודם כל לפני שאגיב לך,אני שואל למה ללכלך על מישהו בלי שאתה מכיר אותו ומה זה נותן לך?,אפשר לא להסכים עם דעה של מישהו גם בלי לרדת לפסים כאלו.

ועכשיו אגיב לך:

1.מה שבאמת מפריע לי זה שמלכלכים ומשמיצים עד כדי מצב שקוראים להם "מפיצי מחלות" על אנשים שבוחרים לא להתחסן באופן מודע וחופשי תוך ידיעת העלות-תועלת שבכך. חשוב לי גם להוסיף שיש אנשים שלא יכולים להתחסן(מנועי חיסון) וצריך למצוא גם להם פתרון ולא להוקיע אותם מהחברה ולהתייחס אליהם כמצורעים.

גם לא כל כך מעניין אותי מה קורה במדינות אחרות בעולם בהקשר הזה.

2.הלא רלוונטיות לא משנה,ברגע שנפתחה הדלת לחדירה כזו הדלת לא תיסגר לעולם ובהתאם לתירוצים וסיבות שונות זה כלי שיחזור להיות מיושם באופן רוחבי(גם עכשיו הוא פעיל,פשוט מצניעים את הנושא).

3.עיין סעיף 2,ברגע שהכלי הזה בתור סנקציות על האזרח הפשוט קיבל לטיגימציה ציבורית הוא יהיה מיושם באופן שרירותי בהתאם לצרכי הממשל/גורמי ביטחון.

4. מניעת גישה למוסדות ושירותים ציבורים כמו פארקים,מוזאונים,תחב"צ עד לא מזמן,אצטדיונים במסגרת התו הירוק ובכלל עצם הקיום של קונספט ה"תווים" למינהם.

לגבי המשפט האחרון שלך לא אכבד את זה בתגובה אפילו.

49 דקות לפני, Raumdeuter said:

קודם כל לפני שאגיב לך,אני שואל למה ללכלך על מישהו בלי שאתה מכיר אותו ומה זה נותן לך?,אפשר לא להסכים עם דעה של מישהו גם בלי לרדת לפסים כאלו.

ועכשיו אגיב לך:

1.מה שבאמת מפריע לי זה שמלכלכים ומשמיצים עד כדי מצב שקוראים להם "מפיצי מחלות" על אנשים שבוחרים לא להתחסן באופן מודע וחופשי תוך ידיעת העלות-תועלת שבכך. חשוב לי גם להוסיף שיש אנשים שלא יכולים להתחסן(מנועי חיסון) וצריך למצוא גם להם פתרון ולא להוקיע אותם מהחברה ולהתייחס אליהם כמצורעים.

גם לא כל כך מעניין אותי מה קורה במדינות אחרות בעולם בהקשר הזה.

2.הלא רלוונטיות לא משנה,ברגע שנפתחה הדלת לחדירה כזו הדלת לא תיסגר לעולם ובהתאם לתירוצים וסיבות שונות זה כלי שיחזור להיות מיושם באופן רוחבי(גם עכשיו הוא פעיל,פשוט מצניעים את הנושא).

3.עיין סעיף 2,ברגע שהכלי הזה בתור סנקציות על האזרח הפשוט קיבל לטיגימציה ציבורית הוא יהיה מיושם באופן שרירותי בהתאם לצרכי הממשל/גורמי ביטחון.

4. מניעת גישה למוסדות ושירותים ציבורים כמו פארקים,מוזאונים,תחב"צ עד לא מזמן,אצטדיונים במסגרת התו הירוק ובכלל עצם הקיום של קונספט ה"תווים" למינהם.

לגבי המשפט האחרון שלך לא אכבד את זה בתגובה אפילו.

1. אף אחד לא מלכלך על מי שבוחר לא להתחסן, הבעיה היא עם האקטיביסטים שלקחו על עצמם להפיץ גם טמטום בנוסף לעובדה שהם מפגע בריאותי.

2. קשקוש פופוליסטי שמנוסח יפה ומשפיע על רפי שכל  שמבחינתם תחושת חירות מזויפת עולה על חיי אדם בסדר העדיפויות. הכל טוב, המדרון לא חלקלק ולא יסמנו אותך עם ברקוד על היד.

3. שוב, קשקוש שלא נשען על שום דבר, על מה מתבסס הטיעון הזה חוץ מפרנויה מוגזמת?

4. אם קצב ההדבקה היה זהה אבל הקורונה הייתה קטלנית כמו אבולה, עדיין היית נגד ״לוותר״ על הזכויות?

דיברתי עם בעל של חברה של אשתי באיזה מפגש. הבנאדם אנטי חיסונים בצורה הכי קיצונית שפגשתי, ממש דביל על מלא.

מדבר איתו עם נתונים סטטיסטיים, דוגמאות, והוא מזיין את השכל על 'זה רק שפעת' ו-'התחסנתי לפני שבועיים כי איימו לפטר אותי! דיקטטורה!'

באמת הרגשתי שהאיי קיו שלי צונח מלדבר איתו

למישהו יש מושג מה רמת האמינות של "מועצת החירום הציבורית הישראלית" (הייתי מעתיק את הממצאים שלהם, אבל זה ארוך כמו הגלות...) ושל אתר בשם "הידברות"?

On 6.5.2021 at 16:09, Zizou said:

דיברתי עם בעל של חברה של אשתי באיזה מפגש. הבנאדם אנטי חיסונים בצורה הכי קיצונית שפגשתי, ממש דביל על מלא.

מדבר איתו עם נתונים סטטיסטיים, דוגמאות, והוא מזיין את השכל על 'זה רק שפעת' ו-'התחסנתי לפני שבועיים כי איימו לפטר אותי! דיקטטורה!'

באמת הרגשתי שהאיי קיו שלי צונח מלדבר איתו

באיזה נתונים סטטיסטיים השתמשת? 

On 9.5.2021 at 12:36, אורלנדו בלוף said:

למישהו יש מושג מה רמת האמינות של "מועצת החירום הציבורית הישראלית" (הייתי מעתיק את הממצאים שלהם, אבל זה ארוך כמו הגלות...) ושל אתר בשם "הידברות"?

164363479_146336614060148_8596228481579923473_n.thumb.png.11fc0541abb89b70339a4b9315350189.png

לפני2 שעות , ravid said:

מזל שאנחנו מחוסנים, אחרת הירידה למקלטים היתה יוצרת עוד אלפי חולים

אם לא היינו מחוסנים, לא הייתה הסלמה.

לפני17 שעות , ravid said:

מזל שאנחנו מחוסנים, אחרת הירידה למקלטים היתה יוצרת עוד אלפי חולים

5000 מונשמים ומאות אלפי מתים 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.