Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

35 דקות לפני, עמית ר said:

יש מקום שאפשר לראות כמה חיוביים מתוך כמה בדיקות, בכל יום נתון?

הייתי עוקב בדרך כלל בYNET אבל הם התחילו לזלזל

https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

הדשבורד של משרד הבריאות מתעדכן פעמיים ביום

לפני22 שעות , antonio_margheriti2 said:

לי מחר יש את החיסון השני, רוב החברים שלי סיפרו שעברו לילה קשה, אני מפחד רצח.

חום חולשה כמה ימים ועובר.

באסה

48 דקות לפני, קמחי said:

אז הקורונה לא התפוגגה בעולם.

אין איזה סוייר שיתייק את השטות התורנית שנאורי הקורונה פולטים במקהלות?

אין לעמילוב מספיק אחסון בשרתים לתייק את כל השטויות של מתנגדי החיסונים בנושא, הם גורמים לרביד להראות כמו ויז'ן לידם.

38 דקות לפני, Sawyer said:

אין לעמילוב מספיק אחסון בשרתים לתייק את כל השטויות של מתנגדי החיסונים בנושא, הם גורמים לרביד להראות כמו ויז'ן לידם.

:(

לפני5 שעות , ברווז צהוב said:

חום חולשה כמה ימים ועובר.

באסה

אני כמה שעות אחרי החיסון ובינתיים כלום.

בראשון כמו שאמרתי היו לי תופעות, אבל עכשיו אני בתחושה שאני יכול לרוץ מרתון חח

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

אני הרגשתי 24 שעות אחרי בערך

לפני16 שעות , antonio_margheriti2 said:

אני אחרי החיסון השני לא הרגשתי כלום

כן גם אני, לא עברתי לילה קשה, לא כלום.

סתם הפחידו אותי, אפילו הכאב ביד ב-80 אחוז פחות מאשר הפעם הראשונה.

בקיצור אני מבסוט, כיף להיות מאחורי זה.

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

יש למישהו לינק למקור אמין על הטווח בין החיסונים?

מה ההשלכות אם מישהו דוחה את החיסון השני או מתחסן מעל 21 יום?

תקרא פה: https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/info-by-product/pfizer/index.html

תחת scheduling doses

עקרונית לא אמורה להיות בעיה מהותית כל עוד האינטרוול לא גדול מאוד

לפני10 שעות , פנחס שוף said:

יש למישהו לינק למקור אמין על הטווח בין החיסונים?

מה ההשלכות אם מישהו דוחה את החיסון השני או מתחסן מעל 21 יום?

היום אישתי קבעה תור לחיסון הראשון, ואמרו לה שאת השני היא צריכה לעשות מקסימום אחרי 21-27 יום. 

On 15.3.2021 at 08:12, אנדרס8 said:

בחייאת אין פה מנהלים שיעיפו את הטרול הזה מאיתנו? 

מה קרה חמוד, מישהו לא חושב כמוך אז צריך להשתיק ולחסום אותו?

מתאים לך ולדומיך לעבור לצפון קוריאה או איראן, שם באמת יש אמת אבסולוטית אחת ומי שלא מסכים איתה מנודה בדרכים יפות או לא יפות.

ולפני שאתה מבלבל את המוח על האמת המוחלטת של המדע בנוגע לקורונה, בוא תקרא גם לאנשים האלה טרולים וקונספירטורים.

139808710_112339114126565_9122141201865047451_o.thumb.jpg.14423fdab3d7a8e19bd298f5da21c961.jpg

בין אם אתה עובד ברפואה ובין אם לא, מה שהאנשים האלה הספיקו לשכוח אתה עדיין לא למדת, ובכל זאת בוחר להתנשא פה כאילו השמש זורחת לך מהתחת. 

כשמקשקשים כאן על מומחים כמו בליצר שחייבים להקשיב להם, אשאל דבר פשוט: איך בכל התחזיות שלהם בשנה האחרונה הם פאקינג טעו? ומי הדביל שממשיך להקשיב לאלה שכל הזמן טועים?

לפני שני עמודים פרסמת אנקדוטה עם תמונת פגיעת ריאות של אדם בריא בן 44. חייב לומר שזה הטיעון הכי חלש ומביך שראיתי מהסיבה הפשוטה שמדובר באנקדוטה. 

בנאדם רציני היה מביא לכאן נתון של כמה מתוך 829,288 המאומתים במדינת ישראל הגיעו למצב ריאתי שכזה. 

אבל מכיוון שאין לך את הנתונים, ומשרד הבריאות מסתיר את הנתונים או לא טורח לבדוק (תוהה מה יותר גרוע), אז אתה מסתמך על אנקדוטות של אנשים בודדים כדרך הסברה. עלוב. 

בדיון הקודם שלנו ברחת ברגע ששאלתי אותך אם הFDA אישר בעבר תרופות וחיסונים שגרמו לנזק בלתי הפיך והורדו בעקבות זה מהמדפים. מקווה שהפעם תהיה גבר ולא תברח. 

לא יאמן שגם אחרי שרואים בשטח שהחיסונים עובדים וכל העולם מקנא בנו

כך אירופה גל שישי ופה עושים אורגיות סמים מוגזמות ואין עליה בתחלואה

והיצורים ההזויים של הקונספירציות מעזים להוציא את הראש החוצה - רק מראה מה שידענו עוד לפני.. שולי החברה, הטיפשים שבטיפשים, האנשים שהרצון שלהם להוכיח שהם מיוחדים גדול מכל דבר אחר - להיות מתנגד חיסונים היום בישראל זה באמת דרגת המסכנות הגבוהה ביותר שאדם יכול להגיע אליה..

Astra.thumb.jpg.16efae7eb283607a085e9512be0890c7.jpg    FB_IMG_1615092063821__01.thumb.jpg.45cfacea4d74f8faf7c0bcdc5840e44e.jpg

מצא את ההבדלים.

מדינות שעוצרות ובודקות, מול מדינה אובססיבית שמעלימה עין ומטייחת כל פגיעה מהחיסון. 

מה תגיד על זה, סוייר? החיסונים עובדים כ"כ נפלא שחצי אירופה עצרה את השימוש, ומדינת ישראל מתכחשת לנפגעיה.

אז פשוט אכתוב במקומך הפעם - 21 מדינות אירופאיות הזויות, טיפשות, קונספירטיביות. רק אתה ומדעת הם החכמים שבאדם. 

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

Astra.thumb.jpg.16efae7eb283607a085e9512be0890c7.jpg    FB_IMG_1615092063821__01.thumb.jpg.45cfacea4d74f8faf7c0bcdc5840e44e.jpg

מצא את ההבדלים.

מדינות שעוצרות ובודקות, מול מדינה אובססיבית שמעלימה עין ומטייחת כל פגיעה מהחיסון. 

מה תגיד על זה, סוייר? החיסונים עובדים כ"כ נפלא שחצי אירופה עצרה את השימוש, ומדינת ישראל מתכחשת לנפגעיה.

אז פשוט אכתוב במקומך הפעם - 21 מדינות אירופאיות הזויות, טיפשות, קונספירטיביות. רק אתה ומדעת הם החכמים שבאדם. 

אתה מדבר על כך שבן אדם רציני היה מביא נתון של כמה X מתוך Y  במקרה של הדלקת ריאות החריפה ואז בא בטענה למשרד הבריאות על כך שלא עצרו את החיסונים לאחר שמספר זניח של אנשים קיבלו דלקת בקרום הלב(מזכיר לך, מתוך כמעט 5 מיליון מתחסנים!!), בן אדם רציני היה מביא נתון של אנשים שלקו בדלקת קרום הלב בשנה שעברה ביחס לנוכחית אבל לא אתה, אתה דמגוג עלוב שצריך להירקב בבית ואם זה היה תלוי בי גם לסופר לא הייתי משחרר אותך ואת דומיך רפי השכל.

הקטע הוא שלא הייתי אומר מילה אם היית חושש לעצמך, לא מתחסן ויושב בבית אבל מאחר ואני רואה את המוטיבציה שלך פה בפורום אני בטוח שאתה מהבני זונות שמוכנים לקחת אחריות על מוות של אנשים אחרים ומזרזרים בקבוצות בפייסבוק על כך שהחיסון הזה זו השואה החדשה.

6 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אתה מדבר על כך שבן אדם רציני היה מביא נתון של כמה X מתוך Y  במקרה של הדלקת ריאות החריפה ואז בא בטענה למשרד הבריאות על כך שלא עצרו את החיסונים לאחר שמספר זניח של אנשים קיבלו דלקת בקרום הלב(מזכיר לך, מתוך כמעט 5 מיליון מתחסנים!!), בן אדם רציני היה מביא נתון של אנשים שלקו בדלקת קרום הלב בשנה שעברה ביחס לנוכחית אבל לא אתה, אתה דמגוג עלוב שצריך להירקב בבית ואם זה היה תלוי בי גם לסופר לא הייתי משחרר אותך ואת דומיך רפי השכל.

הקטע הוא שלא הייתי אומר מילה אם היית חושש לעצמך, לא מתחסן ויושב בבית אבל מאחר ואני רואה את המוטיבציה שלך פה בפורום אני בטוח שאתה מהבני זונות שמוכנים לקחת אחריות על מוות של אנשים אחרים ומזרזרים בקבוצות בפייסבוק על כך שהחיסון הזה זו השואה החדשה.

תשמע ילד, לפי הדיבור אני מבין שאתה עוד ערס בשקל שלא קולט שכבר שנה עובדים עליו בעיניים עם מגפה שלא קיימת. אי תמותה עודפת וכאלה זה לא בשבילך, רק להקשיב כמו כבש לחדשות. 

מכיוון שאין תקווה שאי פעם תקלוט את זה, כי לערסים לרוב אין שכל אלא רק קללות בקודקוד, אז אני מקווה בשבילך שהחיסון לפחות הוריד לך את מפלס החרדה. 

26 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מצא את ההבדלים.

קודם כל תקן אותי אם אני טועה אבל אף מדינה אירופאית לא עצרה את השימוש בחיסוני פייזר ומודרנה. בישראל לא מחסנים בחיסון של אסטרהזניקה לכן בישראל לא היה מה לעצור ולבדוק. זה דבר ראשון. 

דבר שני: לכל החיסונים יש תופעות לוואי. החיסון של אסטרהזניקה הוא כנראה באמת החיסון הכי פחות טוב גם בגלל שהיעילות שלו פחותה וגם בגלל שהוא גורם ליותר תופעות לוואי מהמתחרים. "מוצר פחות טוב ביותר כסף" כמו שאומרים. בכל אופן ארגון הבריאות העולמי עדיין ממליץ להתחסן גם בחיסון של אסטרהזניקה למרות שיש לו קצת יותר תופעות לוואי משאר החיסונים כי עדיין, לטענתם, הסכנה מהמחלה יותר גדולה מהסכנה מהחיסון הזה, עם כל תופעות הלוואי המוגברות. ואכן מרבית המדינות כבר חזרו להשתמש בו. 

המכחישי קורונה ומתנגדי חיסונים נמצאים בעמדה ככ רעה שהם פשוט משתמשים בחירטוטים לא רלוונטים כבר שתאריך התפוגה שלהם עבר מזמן. איזה עולב.

מה שכן שימו לב שככל שהאמת ברורה יותר והחיסונים עובדים וזה ברור לכולם הם נחלשים ונעלמים.

נקווה שכל אחד כאן יהיה אחראי ויזכור מי בחייו היה מתנגד חיסונים וירשום לו את זה לכל החיים שתמיד ידעו שהוא טמבל אגואיסט מגעיל.

5 דקות לפני, Sawyer said:

המכחישי קורונה ומתנגדי חיסונים נמצאים בעמדה ככ רעה שהם פשוט משתמשים בחירטוטים לא רלוונטים כבר שתאריך התפוגה שלהם עבר מזמן. איזה עולב.

מה שכן שימו לב שככל שהאמת ברורה יותר והחיסונים עובדים וזה ברור לכולם הם נחלשים ונעלמים.

נקווה שכל אחד כאן יהיה אחראי ויזכור מי בחייו היה מתנגד חיסונים וירשום לו את זה לכל החיים שתמיד ידעו שהוא טמבל אגואיסט מגעיל.

אני כבר הבנתי שלא משנה מה תגיד ותראה להם הם ינסו לסובב את זה ככה שזה יתאים לאג'נדה שדבקו בה עד עכשיו, זה מקרה אבוד, חבל על המאמץ. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.