Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לפני1 שעה , Krishi said:

2 הודעות מלאות בגניבת דעת.

יחסית לעולם יש לנו אחלה דמוקרטיה. לפעמים אפילו אובר דמוקרטית עד רמה שהיא מסכנת את עצמה אפילו. 

כל ההפחדות האלה ותיאורים המפחידים פשוט מנותקים מהמציאות.

אתה מתכוון שהייתה לנו אחלה דמוקרטיה עד הקורונה, ואני נוטה להסכים, אבל מאז איבדנו את הדרך לחלוטין. 

1 hour ago, ravid said:

הראשון זה בוט שנוצר לפני כמה חודשים להדהד עוד יותר את הפרופגנדה של בעלי אינטרס מסויים. ואנשים מצטטים אותו כמו איזה גורו.

אשמח לשמוע מה האינטרס.  

נשמה אתה מצטט בוטים ידועים שעושים תעמולה ותשים לב שמי שמגיב להם הם גם יוזרים פיקטיבים. אני לא מכיר את מה שרביד כתב כאן אבל בוודאות אומר לך וזה גם פורסם על ידי משרד הביטחון שיש גורמים זרים שמנסים לייצר במדינה כאוס עם פגיעה במוטיבציה להתחסן.

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

נשמה אתה מצטט בוטים ידועים שעושים תעמולה ותשים לב שמי שמגיב להם הם גם יוזרים פיקטיבים. אני לא מכיר את מה שרביד כתב כאן אבל בוודאות אומר לך וזה גם פורסם על ידי משרד הביטחון שיש גורמים זרים שמנסים לייצר במדינה כאוס עם פגיעה במוטיבציה להתחסן.

איפה פורסם?

לפני15 שעות , מכביזם זה בדם said:

153750421_10158910114627492_6132829259355772685_n.jpg.ec4fb6a74a13343dac6dac4d24d11de7.jpg

דמוקרטיה נהדרת יש לנו. 

לא מצליח להבין איך מצד אחד אתה חי בפרנויה כזאת קיצונית ומצד שני אתה מגיב בנושאי משחק של מכבי ומנהל שגרת חיים רגילה, אם הייתי אתה הייתי בורח לאנטראטיקה או משהו.

אפרטהייד רפואי...ידוע בדיוק אילו גורמים דוחפים את השטויות האלה בעולם, והאדיוט הזה מצטט את זה בלי להחסיר פעימה,

אני לא אתן לו את היתרון בלקרוא לו טרול, הוא פשוט מטומטם זה אבוד כבר לפני ה50+ עמודים ששרפתם עליו.

לפני20 שעות , מכביזם זה בדם said:

אתה מתכוון שהייתה לנו אחלה דמוקרטיה עד הקורונה, ואני נוטה להסכים, אבל מאז איבדנו את הדרך לחלוטין. 

אשמח לשמוע מה האינטרס.  

שאלתי אותך כבר לפני כמה עמודים אני עדיין מחכה לתשובה. 

מה יגרום לך להתחסן? תנסה לשים את האצבע על הגורם שהכי מונע ממך להתחסן.

מחקר מסוים/ הוכחה שאין תופעת לוואי לטווח הארוך אחרי X זמן/ ביטול דרכון הירוק. מה יוצר אצלך את האנטי הזה? 

לפני21 שעות , DoW said:

מי שיכול, שייכנס לסרטון וידווח על תוכן מטעה. איזה טמטום

"החיסון מסוכן מאוד... כי לא יודעים מה ההשפעות שלו לטווח ארוך"

ואת ההשפעות של להידבק בקורונה לטווח ארוך יודעים? מה שבטוח זה שלהידבק בקורונה בטווח הקצר מכניס את עצמך ואת הסובבים אותך לסיכון...

25 דקות לפני, I promise said:

שאלה טכנית , מה הנוהל אם אני מחוסן ונחשפתי לחולה מאומת , אני צריך להיבדק ? להמשיך את חיי כרגיל ?

אם עבר שבוע מהחיסון השני אתה פטור מבידוד ואין צורך להיבדק.

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

מי כאן מבין בתוצאות של סרולוגית? 

בהתחשב בזה שאין רופאים בפורום, כנראה שאף אחד

עשיתי חיסון שני אתמול, האמת, בניגוד לחיסון הראשון שבו היו לי הרבה תופעות לוואי. בחיסון השני לא היו לי כלל תופעות לוואי. אולי רק עייפות קיצונית (שלא היתה בחיסון הראשון).

מוזר.

8 דקות לפני, עמית ר said:

לא ידעת שהיית חולה?

היה לי את כל התסמינים, שיעול, חולשה, כאבי שרירים, אובדן טעם וריח. לא הייתי מסוגל אפילו לצאת מהבית לבדיקת קורונה, אז חיכיתי 5 ימים אחרי שעברו התסמינים (סה"כ כשבוע וחצי בבית) ואז חזרתי לשיגרה.

הצלחתי איכשהו להשיג אישור בקופ"ח לבדיקת דם סרולוגית, קיבלתי תוצאה של 4951 AU/ML (תוצאה חיובית מתחילה מ-150)

צטט

המוטציה מתפשטת: שיא בתמותה בברזיל

המדינה הדרום אמריקנית רשמה יותר מ-1,600 מתים ממחלת הקורונה ביממה בודדת • הסנאט במדינה אישר רכישת חירום של מיליוני מנות חיסון

The Sky Is Falling Reaction GIF

5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

עוד מוטציה? בקיצור, סתם עשינו חיסון, ידעתי שהייתי צריך לחכות לגירסא 2.0.

לא סתם, אבל היא נוספה לרשימת ה"חשודות כ-".

לפני8 שעות , שמש צהובה said:

יאללה יש תעודת מחלים אחרי סרולוגית + תו ירוק :yahoo:

מתי חוזרים ליציע?!

מה צריך להגיד בשביל לקבל בדיקה סרולוגית?

חייבים לארגן שאישתי תעשה

17 דקות לפני, Mentel said:

חייבים לארגן שאישתי תעשה

צריך הורים שהיו חולים מאומתים, שתגיד שהיא הלכה לעזור להם כשהם היו בבידוד ואחרי כמה ימים מאז שהיתה אצלם הרגישה תסמינים, נשארה בבית עד שהרגישה טוב, ולא נבדקה כי היתה חלשה מדי בשביל לצאת להיבדק.

מה שאשתי עשתה.

לפני1 שעה , Mentel said:

חייבים לארגן שאישתי תעשה

יש לך בדיקה בהנחה בתור אוהדי מכבי חח

150 שקל

https://www.shamir.org/he/about/coronavirus/CoronaTestMaccbiTLV

למי שנוח לעשות בתל אביב באיכילוב זה 220 שקל. בבניין הלב קומה מינוס 1. בימים א-ה משעה 13:00-16:30 ללא תיאום מראש

https://www.tasmc.org.il/Executive-Health-Program/Pages/corona-test.aspx

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.