Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

אני בהלם שהוא מגיב כאילו הכל טוב.. והוא מבין שאולי טעה. הלם.

רצחת אותה, אתה סופר מתנגד חיסונים ברור שנטו בגללך היא לא התחסנה. נטו אתה רצחת אותה. 

תצרח מבכי, תתנצל בפני המשפחה, תצרח בטלווזיה שכולם יתחסנו. איזה אידיוט.

גם תבינו איזה יצורים המתנגדי חיסונים פשוט תראו אותו מדבר, זה מוביל קבוצה, מהרהוטים/רציניים שם, לא יודע לדבר. הסיום על זה שמתה ילדה אחת ולא כמה אנשים. אלוהים ישמור איזה מטומטם. טירוף.

לפני3 שעות , yellow_blood said:

מסכן, אתה חרדתי אחרי שטיפת מוח של שנה שלמה. בטח לא נפגשת עם ההורים כבר שנה. יעבור לך.

שמע אתה הזוי. אני מכיר 2 אנשים צעירים בני 40 שמתו מקורונה ועוד מישהי בת 35 שעובדת איתי וחלתה בקורונה והיא בהתאוששות כבר 7 שבועות. אין טעם לדיון הזה כי אתה אדיוט שמסכן אנשים. אני בז לאנשים כמוך שמזלזלים בחיי אדם. לא שווה תגובה אפילו. סלמאת.

שנים אני אומר שהאינטרנט יגמור את האנושות.

אם פעם כל מיני הזויים כאלה היו יושבים באיזה מדרכה וצועקים שטויות שאף אחד לא שומע, היום הם מקבלים במה מול מיליונים וגורמים למוות של אנשים.

לפני7 שעות , turgi said:

אם פעם כל מיני הזויים כאלה היו יושבים באיזה מדרכה וצועקים שטויות שאף אחד לא שומע, היום הם מקבלים במה מול מיליונים וגורמים למוות של אנשים.

לגמרי. פשוט ככה. 

לפני8 שעות , turgi said:

לא רק זה, גם עניין השיתוף מגדיל את זה אקספוננציאלית

יולי אדלשטיין התחייב למספר הרבה יותר גבוה של מחוסנים

בגלל זה הפאניקה שלו ושל כלבי השמירה של הדמוקרטיה (שברור שמשקרים בקשר למספר האמיתי של המחוסנים)

אבל איפה הימים שצחקתם על קונספירטורים שהזהירו שהממשלה תיקח לאזרחים את הזכויות ותחסן בכפייה בזמן שהיא מרסקת את הכלכלה

כשעמדתי איתן מול כל דוחפי המטושים ומזריקי החלבונים מול הרפש שהטיחו בי

פחות משנה עברה והתרבינו כמו ארנבים

גלורי דייז

6 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

בגלל זה הפאניקה שלו ושל כלבי השמירה של הדמוקרטיה (שברור שמשקרים בקשר למספר האמיתי של המחוסנים)

אבל איפה הימים שצחקתם על קונספירטורים שהזהירו שהממשלה תיקח לאזרחים את הזכויות ותחסן בכפייה בזמן שהיא מרסקת את הכלכלה

גלורי דייז

גם רוצח גם טיפש וגם לא יודע לקרוא את המפה. 

5 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

גלורי דייז

משקרים בקשר למספר האמיתי של המתחסנים? לא לא זה לא אמיתי מה שקורה פה. אנשים התחלקו על השכל. הנטפליקס שיבש לכם את המוח. הנתונים מדויקים וזה לא קשור לאדלשטיין או לממשלה. מציע שתבקש שיזריקו לך כמה מנות במקביל בכל יד ואולי זה יסייע לסדר את הבעיות בראש.

54 דקות לפני, ת"א שלנו said:

משקרים בקשר למספר האמיתי של המתחסנים? לא לא זה לא אמיתי מה שקורה פה. אנשים התחלקו על השכל. הנטפליקס שיבש לכם את המוח. הנתונים מדויקים וזה לא קשור לאדלשטיין או לממשלה. מציע שתבקש שיזריקו לך כמה מנות במקביל בכל יד ואולי זה יסייע לסדר את הבעיות בראש.

האכלת את הטרול

21 דקות לפני, החתול הצהוב said:

האכלת את הטרול

די צריך לעשות סוף לסיפור הזה. חסימה על כל טמבל שכותב כאן דברים כאלה שיכולים לסכן חיי אדם. מילא הם היו עונים בצורה רציונלית ועם נתונים אמפירים אבל הם רק מזיינים לנו בשכל, בורחים מאימות נתונים ועובדות וממחזרים ססמאות. זה מסוכן. שזדיינו לנו מפה. אתם מסכנים אנשים.

יש לא מעט אתרים של קונספירטורים וקל ליפול לזה. בעבר היה אתר בשם "אמת אחרת" שהייתי נכנס אליו פעם בחודש לקרוא כתבות ולהבין את קו המחשבה שלהם. טוב וחשוב מאוד להיות ביקורתי ולא להתבסס רק על התקשורת המינסטרימית אבל כאן זה באמת כבר סיפור אחר לחלוטין. כאן זה עולה לנו בחיי אדם. חבורת בני זונות יושבת לה מאחורי מקלדת ומסך ופשוט מפיצה תעמולה שקרית לא מבוססת וריקה מתוכן וגורמת לפגיעה קשה במיליוני אנשים בעולם כולו. פשוט חלאות. תתעוררו על עצמכם יא טמבלים. אתם ניזונים מנארטיב שקרי שגורם לאנשים למות. החיסון מציל חיים. צאו להתחסן. גם הצעירים. ולא שילמו לי כסף כדי להגיד את זה. וחבל שלא.

לפני1 שעה , סטלן בטלן השמן said:

גלורי דייז

עוד מזדיין

40 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

שם עליך זין יא מתוק

הלוואי וזאת הייתה הסיטואציה. אתה שם על DOW זין, הוא חובב בולבולים, מסתמן שגם אתה - כולם נהנים. 

הסיטואציה היא שאתה שם זין על כולם. על כל אזרחי המדינה שלך ורוצח תושבים, חלקם קרובים אלייך בצורה כזו או אחרת.

וגם אחרי שראש הקבוצה של המתנגדי חיסונים שלך אומר לך ללכת להתחסן כי הוא רצח את בת דודה שלה והעובר בבטן שלה, אתה עדיין ממשיך להשאר בסרט שלך ולהפיץ מידע חסר אחריות. גועל נפש. 

הלוואי שזה היה נגמר בקרב חרבות בינך לבין dow. הלוואי.

לפני3 שעות , סטלן בטלן השמן said:

גלורי דייז

אתה טועה כשאתה מערבב את הביקורת שלך על הממשלה עם שטויות כמו "מחסנים בכפייה, מסלפים נתונים ומזריקים חלבונים".

תעשה לעצמך, לסביבה שלך ולכולנו טובה ולך תתחסן יחד עם כל מי שיכול ועוד לא עשה את זה.

לפני14 שעות , DoW said:

רק כשהמוות מגיע אליהם הביתה, למשפחה, כמו במקרה היום עם הבחור וקבוצת הפייסבוק שלו. ואפילו שם הוא לא לגמרי הודה בטעות שלו שהובילה למוות שלה (ושל הרבה אחרים)

אני רשמתי את זה כבר ממזמן ואני לא מתחרט בי. אין דרך אחרת לצערי.

לפני1 שעה , Sawyer said:

הלוואי שזה היה נגמר בקרב חרבות בינך לבין dow. הלוואי.

הסטיות שלך זה תופעת לוואי של החיסון?

לפני4 שעות , סטלן בטלן השמן said:

גלורי דייז

רוצח מפיץ מחלות

כושילאחותך

10 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

הסטיות שלך זה תופעת לוואי של החיסון?

לא יודע כי אני עושה חיסון שני רק עוד שעה וחצי. אעדכן אחריו.

אתה חושב שאתה מגניב ומחתרתי ועצמאי

אבל בפועל. במציאות. בצורה שהעולם באמת עובד - אתה סתם ילד טיפש וחסר אחריות שנגרר אחרי בעלי אינטרסים וזורע בלאגן במדינה שלו. וכן, אתה וחברייך באופן ממוצע טיפשים הרבה יותר מאנשים נורמלים..

חייב להגיד שלקרוא את הנושא הזה מרגיש לי כמו עולם מקביל.

המשפחה שלי, חברים, קולגות.. זה משהו שבכלל לא עולה במעגל שלי. אני בטוח שיש מיליון שטויות והזיות בפייסבוק אבל לא ממש יוצא לי לראות.

6 דקות לפני, דקסטר said:

חייב להגיד שלקרוא את הנושא הזה מרגיש לי כמו עולם מקביל

המשפחה שלי, חברים, קולגות.. זה משהו שבכלל לא עולה במעגל שלי. אני בטוח שיש מיליון שטויות והזיות בפייסבוק אבל לא ממש יוצא לי לראות.

זה יותר רחב ממה שאתה חושב. זה קיים בצוותים רפואיים ופרא-רפואיים, זה קיים בשכבות כביכול משכילות, זה נמצא כמעט בכל מקום.

הבעיה העיקרית היא שיח חירשים, כאשר כל אחד מדבר מפוזיציה וזלזול כלפיי האחר.

הנה יש פה פרופסור חכם מאוד לרפואה שאני מציע להקשיב לדעתו המלומדת. הוא שם זין על הסביבה שלו ושזה מגיע אליו - פתאום אכפת לו.

על הפרצוף המזוין שלו יש חולים קשה והרוגים הבן אלף זונות ומרוב שהוא אדיוט כזה גדול הוא אפילו לא מתנצל למרות שהוא מבין שהוא טעה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.