Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

46 דקות לפני, nirnir20 said:

זה מעיד יותר מהכל איזה סוג של בן אדם אתה. 

זה כמו שתגיד שאתה בקבוע מדבר בוואטסאפ תוך כדי נהיגה ועובדה שלא קרה לך כלום אז כל העולם משקר ובתכלס זה בסדר להיות בפלאפון תוך כדי נהיגה והמשטרה צריכה להפסיק לאכוף את החוק הזה. 

אם לא היה חייב בחוק היית שם חגורת בטיחות? תכלס מה הסיכוי שדווקא אתה תהיה בתאונת דרכים, אני אומר תפסיק לשים חגורת בטיחות אחי, שיזדיין המשטר הדיקטטורי הזה בארץ שמחייבים אנשים לשים חגורת בטיחות. 

בוא תגיד לי איזה תופעות לוואי עלולות להיות מלחגור חגורת בטיחות? אתה מבין כמה ההשוואה שלך מעוותת?

אני *כל יום*  במשך שעות מסתובב במשך שנה בין הרבה אנשים - לעומת זאת אם אהיה בטלפון תוך כדי נסיעה בתדירות כזו, סביר להניח שאני אפגע. הסיכויים שונים לגמרי, יש מבין?

לא אענה לכל אחד פרטני פה, רק ארשום את זה. אם לא היה סיכון לתופעות וזה היה נטו רק ללכת להתחסן בלי סיכון למען זה שהחיים באמת יחזרו למסלול אז לא היתה לי בעיה. מי שלא היה הולך היה סוציומט וסתם עצלן.

אבל כשיש סיכון לתופעות לקרוא לאדם שחושש אגואיסט זה לא פחות ממדהים. נוסיף שחזי לוי בכבודו אומר שלא נראה באופק בכלל התקהלויות, נמשיך עם המסכות ונשמור על מרחק גם אחרי החיסונים.

לפי נירניר20 רק 63 בדואים + כלב ים עדיין לא התחסנו. כנראה בגלל זה כל כך לחוצים במשרד הבריאות ועושים  סנקציות.

43 דקות לפני, Yoadknux said:

יופי, הגיע ה-"אדם החושב באופן עצמאי" התורן

אני אתחיל מלהגיד שאתה צודק ב-100% שלא יודעים עדיין שאין תופעות לוואי לחיסון הזה. אי אפשר לקחת את הטיעון הזה ממך.

אבל אני אגיד לך מה כן יודעים בינתיים: התופעות לוואי של להידבק מקורונה חמורות באופן משמעותי מהתופעות לוואי של החיסון. תסתכל על התמותה, התשובה היא שם

גילוי נאות, אני ביום חמישי עשיתי את החיסון השני שלי, לא הרגשתי טוב אחרי, ואני קורא לכולם לרוץ להתחסן. אתה יודע למה התחסנתי? לא בשביל עצמי, אני סטודנט שמקבל מלגה מהאוניברסיטה, ההכנסה שלי לחלוטין לא הושפעה מהקורונה, אני התחסנתי בשביל הרופאים במחלקות שצריכים לגלות שהמטופל שלהם שסוף סוף מחלים ממחלה נמצא כעת בהנשמה בגלל שנדבק בקורונה. אני התחסנתי בשביל בעלי הפאבים והמסעדות, שמחודש מרץ 2020 אין להם הכנסה סדירה, אני התחסנתי בשביל בתי קולנוע ושחקני תיאטרון, אני התחסנתי בשביל האנשים שיושבים בבית ולא יודעים מה לעשות עם עצמם

הרי כל בן אדם יכול להגיד לעצמו "אני רוצה לחכות ולראות מה קורה", בוא תשמע, אנחנו כבר שנה בקורונה ושום דבר לא השתנה, נמצאים במעגלים של סגר-פתיחה-סגר-פתיחה, הדרך היחידה לקטוע את זה היא אם האוכלוסיה תתחסן ואולי החיים יוכלו לחזור להיות נורמליים שוב. כל מי שמחכה עם החיסון מעכב את המעגל הזה.

ובגלל שהעלית את העניין הזה של מוטציות, אתה יודע איך נוצרות מוטציות לוירוסים? זה לא קורה באוויר, וירוס חייב גוף מארח בשביל לפתח מוטציות. אם לגוף המארח יש מערכת חיסונית חזקה, הוא מפתח נוגדנים והוירוס מת. אם הוא מחוסן, כבר יש נוגדנים והתהליך מתקצר עוד יותר. אז נגיד אדם מחוסן נתקל במוטציה בחו"ל - הסיכויים של אותו אדם לחלות קטנים באופן דרסטי, הסיכויים של אותו אדם לפתח מוטציה קטנים באופן דרסטי, והסיכויים של אותו אדם להדביק אחרים במוטציה אפילו אם הוא נחשף לאחת קטנים באופן דרסטי.

בוא תשמע משהו אדם נאור יקר

אתה לא מבין כלום בביולוגיה מולקולרית, באופן ספציפי בוירולוגיה, אז תפסיק לרשום שטויות לא מבוססות באינטרנט  

ציטטתי כי עבר דף וחבל שיעלם.

בכל מקרה יועד אתה צודק באמת בכל מילה אבל אתה לא תשכנע את שני הליצנים כאן. כמו שאמרתי לפני הם ככ עמוק בתוך עולם הקונספירציות שאין להם דרך כבר לראות מה אמת ומה שקר, זה אנשים שבעלי אינטרסים הפכו כבר לכבשים שאפשר להאכיל בהכל. לא נוכל לתקן אותם.

אבל כל מי שעל הגדר - תקראו טוב את כל מה שהאנשים הנורמלים אומרים לכם.

לפני3 שעות , yellow_blood said:

על פי זה שהוא פותח ויצא לציבור ב-8 חודשים, שזה לא מספיק זמן כדי לדעת אם יכולות להיות תופעות לטווח ארוך ואיזה (דרך אגב מדווחות כבר לא מעט מאנשים אמיתיים לגמרי בלי פתרון מגורמי הרפואה אבל לא ניכנס לזה), לא משנה איך תהפוך את זה, זו עובדה קיימת אז אתה רשאי להוריד את המרכאות.

אם מבחינתך אתה מספיק בוטח בזה - סלאמתק לך תתחסן אבל לצייר את מי שלא הולך להתחסן כאילו הוא רוצח הזוי שרק מפיץ שקרים ולא אכפת לו שאנשים ימותו זו דביליות מתקדמת.

אתה לא מדייק.

אף חיסון אחר בעולם לא נבדק לאורך כמות זמן שמאפשרת "לדעת אם יהיו תופעות לטווח ארוך". מה זה מספיק זמן בכלל לדעתך? 15 שנים? 25?

הסיבות שהחיסון הנוכחי אושר כ"כ הרבה יותר מהר לא נעוצות בדילוג על שלבי בטיחות (הוא עבר את כל השלבים שכל חיסון חייב לעבור) אלא בקיצור המתנה לכמות חולים מספיקה, כמות מתנדבים מספיקה, מימון, בירוקרטיה - שלבים שבחיסונים אחרים יכולים לקחת שנים.

מציע לקרוא:

https://www.midaat.org.il/articles/diseases/covid19/mrna-corona-vaccines/#

כל השפויים/נורמלים צריכים להבין שצריך לשנות גישה בדרך שמסבירים לאותם מתנגדי חיסונים הזויים את המצב.. 

אנחנו מתנסים בכל כך הרבה טכנולוגיות חדשות, כל הטלפונים הניידים, קרינות, העברת מידע באוויר - כל כך הרבה דברים שאנחנו באמת לא מבינים ושיכול להיות להם השלכות והשפעות ארוכות טווח.

זה לא מזיז להם בכלום. כי זה גם דברים שהם לא יכולים לוותר עליהם (כמו טלפונים) וגם השפעה לא ישירה ככה שהפחד לא בא עליהם ישירות

לעומת זאת החיסון זה זריקה שנכנסת ישר לגוף אז פסיכולוגית זה מפחיד אותם יותר. זה שהקורונה לטווח ארוך פי מליונתאלפים יותר מסוכנת לא משנה להם, כי הקורונה עוד רחוקה מהם ומבחינתם פוגעת רק באחרים כרגע.

שילוב חולני של טמטום, אגואיזם, פחדנות ומעל הכל חוסר מודעות והתנשאות חסרת ביסוס. 

לפני6 שעות , yellow_blood said:

מבחינתי ומבחינת עוד מיליוני אזרחים? בטח לא אחרי כמה חודשים, יש אנשים שירגישו בטוח אחרי חצי שנה וכאלה שגם אחרי 5 שנים. בן אדם בריא שמפחידים אותו במשך שנה ובפועל לא קרה לו כלום, לגיטימי שיפקפק, ינהל סיכונים ולא ירצה לקבל חיסון חירום בגלל זה. חושב שהטמטום האמיתי הוא ללכת בעיניים עצומות אחרי כל מה שאומרים.

למה אני לא פועל ככה בכל דבר בחייים? כמו מה למשל? אם יצא לשוק משקה חדש? הדברים האלה לא ברי השוואה לתרכובת חיסונית שמוזרקת לגוף כשגם היצרנית עצמה מזהירה בפירוש שעלולות להיות תופעות לוואי.

אל תהיה חכמולוג ותשווה דבר חיוני שאי אפשר לזוז בלעדיו כמו סמארטפון (שקיים כבר מספיק זמן בעולם) לחיסון בזק לנגיף שעובדתית סיכוי של פחות מאחוז שיפגע בי. אני אישית לא לקחתי אף פעם תרופה שלא היתה קיימת מספיק זמן, אם אקח מתישהו זה רק כי לא תהיה לי דרך אחרת להבריא את עצמי. זה לא המצב שקיים פה.

במשרד הבריאות אומרים שגם אם כל מי שיכול יתחסן, עוד הרבה אחרי נצטרך ללכת עם מסכות ולשמור ריחוק. אבל העיקר שחוזרים לחיים. מי פה המטומטם?

אתה

לפני5 שעות , Yoadknux said:

יופי, הגיע ה-"אדם החושב באופן עצמאי" התורן

אני אתחיל מלהגיד שאתה צודק ב-100% שלא יודעים עדיין שאין תופעות לוואי לחיסון הזה. אי אפשר לקחת את הטיעון הזה ממך.

אבל אני אגיד לך מה כן יודעים בינתיים: התופעות לוואי של להידבק מקורונה חמורות באופן משמעותי מהתופעות לוואי של החיסון. תסתכל על התמותה, התשובה היא שם

גילוי נאות, אני ביום חמישי עשיתי את החיסון השני שלי, לא הרגשתי טוב אחרי, ואני קורא לכולם לרוץ להתחסן. אתה יודע למה התחסנתי? לא בשביל עצמי, אני סטודנט שמקבל מלגה מהאוניברסיטה, ההכנסה שלי לחלוטין לא הושפעה מהקורונה, אני התחסנתי בשביל הרופאים במחלקות שצריכים לגלות שהמטופל שלהם שסוף סוף מחלים ממחלה נמצא כעת בהנשמה בגלל שנדבק בקורונה. אני התחסנתי בשביל בעלי הפאבים והמסעדות, שמחודש מרץ 2020 אין להם הכנסה סדירה, אני התחסנתי בשביל בתי קולנוע ושחקני תיאטרון, אני התחסנתי בשביל האנשים שיושבים בבית ולא יודעים מה לעשות עם עצמם

הרי כל בן אדם יכול להגיד לעצמו "אני רוצה לחכות ולראות מה קורה", בוא תשמע, אנחנו כבר שנה בקורונה ושום דבר לא השתנה, נמצאים במעגלים של סגר-פתיחה-סגר-פתיחה, הדרך היחידה לקטוע את זה היא אם האוכלוסיה תתחסן ואולי החיים יוכלו לחזור להיות נורמליים שוב. כל מי שמחכה עם החיסון מעכב את המעגל הזה.

ובגלל שהעלית את העניין הזה של מוטציות, אתה יודע איך נוצרות מוטציות לוירוסים? זה לא קורה באוויר, וירוס חייב גוף מארח בשביל לפתח מוטציות. אם לגוף המארח יש מערכת חיסונית חזקה, הוא מפתח נוגדנים והוירוס מת. אם הוא מחוסן, כבר יש נוגדנים והתהליך מתקצר עוד יותר. אז נגיד אדם מחוסן נתקל במוטציה בחו"ל - הסיכויים של אותו אדם לחלות קטנים באופן דרסטי, הסיכויים של אותו אדם לפתח מוטציה קטנים באופן דרסטי, והסיכויים של אותו אדם להדביק אחרים במוטציה אפילו אם הוא נחשף לאחת קטנים באופן דרסטי.

כפיים

אני רואה את הסיפור של האישה בהריון שמתה מהקורונה, שהיא לא התחסנה כי השפיעו עליה באינטרנט וגרוע מכך המשפחה הפנימית שלה השפיעה עליה לא להתחסן ועכשיו היא השאירה מאחור ארבעה ילדים וכמובן העובר שלא יזכה לראות חיים מה הם. פשוט עצוב.. 

רק עכשיו נפל למשפחה שלה האסימון כמה זה חשוב וחבל שהם צריכים לחוות את זה על בשרם מקרוב כדי ללמוד. 

אנשים כמו yellow blood שמפיצים את השטויות שלהם לאנשים אחרים (לא יודע למי הוא ספציפית מפיץ את צורת החשיבה ההרסנית שלו) בהחלט גורמים למוות. לא נעים להגיד אבל זו האמת לאמיתה. מאחל לו ולכל שאר המתנגדים שהם לא יצטרכו לחוות טרגדיה אישית כדי להפנים את זה.

1 דקה לפני, yellow_blood said:

מסכן, אתה חרדתי אחרי שטיפת מוח של שנה שלמה. בטח לא נפגשת עם ההורים כבר שנה. יעבור לך.

נפלאות האינטרנט איך לטרולים כמוך יש את האומץ להגיב ככה על שטיפת מוח.

לפני2 שעות , yellow_blood said:

מסכן, אתה חרדתי אחרי שטיפת מוח של שנה שלמה. בטח לא נפגשת עם ההורים כבר שנה. יעבור לך.

לא נוהג להתבטא ככה לרוב מול אנשים שאני לא מכיר אישית אבל אתה טיפש, חצוף, חסר אחריות ואחריי הוידויים שלך פה יכול גם להגיד בפה מלא שאתה זבל של בן אדם, באמת, הסוג הכי נחות של טינופות אגואיסטיות, אהבל בלי הכנה למוח שיכול לזרזר פה עד שנה הבאה על "מחשבה עצמאית והגיונית" אבל בפועל גיבשת החלטה על סמך ידע של אנשים שפסגת ההישגים שלהם זה לנהל קבוצה בפייסבוק עם מעל 200 איש וכנראה שאתה אחראי בין אם בעקיפין ובין אם ישירות על מחלה קשה/מוות של לפחות אדם אחד.

לא מאחל לך אפילו להתפכח ולהבין שטעית, אתה מסוג האנשים שחייב לקבל את הסטירה ולחוות על הבשר.

3 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא נוהג להתבטא ככה לרוב מול אנשים שאני לא מכיר אישית אבל אתה טיפש, חצוף, חסר אחריות ואחריי הוידויים שלך פה יכול גם להגיד בפה מלא שאתה זבל של בן אדם, באמת, הסוג הכי נחות של טינופות אגואיסטיות, אהבל בלי הכנה למוח שיכול לזרזר פה עד שנה הבאה על "מחשבה עצמאית והגיונית" אבל בפועל גיבשת החלטה על סמך ידע של אנשים שפסגת ההישגים שלהם זה לנהל קבוצה בפייסבוק עם מעל 200 איש וכנראה שאתה אחראי בין אם בעקיפין ובין אם ישירות על מחלה קשה/מוות של לפחות אדם אחד.

לא מאחל לך אפילו להתפכח ולהבין שטעית, אתה מסוג האנשים שחייב לקבל את הסטירה ולחוות על הבשר.

לא יאמן שקרובי משפחה של אנשים אומרים שחור על גבי לבן, יצורים מפגרים כמו ילו בלאד הם הסיבה למוות של היקר לנו. 

ובמקום שזה יתן להם כאפה לפנים והם יבינו שזה לא משחק והם רוצחים אנשים עם האגואיזם והפחדנות שלהם (שמבוססת על חוסר הבנה, כי פחדן בעל ידע יתחסן מיד) - תופעה חולנית.

מתי הם יתעוררו?

לפני2 שעות , yellow_blood said:

אני מחוסן ודאגתי שכל מי שקרוב אליי יתחסן גם הוא, גם מאחיינים שלי שפשוט קטנים מדי

אין גבולות למפיצי השקרים:

image.png.47e031f4726a549f4905b0011f2fb595.png

האישה בתמונה, ה"פרופסור" כביכול, היא בכלל אישה בשם טרישה מיילי.

יצא לכם לראות בנטפליקס את "כשהם מדברים עלינו"? על חמשת הנערים השחורים מהארלם שהואשמו באונס בסטנרל פארק ב-1989 למרות שלא הם עשו זאת? היא הנאנסת.

במילים אחרות, לא סטיינברנר, לא רופאה, ולא נעליים, אלא אישה מסכנה שעברה אונס קשה בגיל 29.

3 דקות לפני, Sawyer said:

לא יאמן שקרובי משפחה של אנשים אומרים שחור על גבי לבן, יצורים מפגרים כמו ילו בלאד הם הסיבה למוות של היקר לנו. 

ובמקום שזה יתן להם כאפה לפנים והם יבינו שזה לא משחק והם רוצחים אנשים עם האגואיזם והפחדנות שלהם (שמבוססת על חוסר הבנה, כי פחדן בעל ידע יתחסן מיד) - תופעה חולנית.

מתי הם יתעוררו?

רק כשהמוות מגיע אליהם הביתה, למשפחה, כמו במקרה היום עם הבחור וקבוצת הפייסבוק שלו. ואפילו שם הוא לא לגמרי הודה בטעות שלו שהובילה למוות שלה (ושל הרבה אחרים)

Just now, Dalembert said:

מעניין אם הם השתמשו בסטיינברנר בגלל הבוס של ג'ורג' בינקיז

אולי.

:) 

אבל הטמבלים בתגובות כמובן מאמינים לזה . מדהים.

Just now, DoW said:

רק כשהמוות מגיע אליהם הביתה, למשפחה, כמו במקרה היום עם הבחור וקבוצת הפייסבוק שלו. ואפילו שם הוא לא לגמרי הודה בטעות שלו שהובילה למוות שלה (ושל הרבה אחרים)

איזה מקרה? 

Just now, החתול הצהוב said:

אין גבולות למפיצי השקרים:

image.png.47e031f4726a549f4905b0011f2fb595.png

האישה בתמונה, ה"פרופסור" כביכול, היא בכלל אישה בשם טרישה מיילי.

יצא לכם לראות בנטפליקס את "כשהם מדברים עלינו"? על חמשת הנערים השחורים מהארלם שהואשמו באונס בסטנרל פארק ב-1989 למרות שלא הם עשו זאת? היא הנאנסת.

במילים אחרות, לא סטיינברנר, לא רופאה, ולא נעליים, אלא אישה מסכנה שעברה אונס קשה בגיל 29.

when they see us

איזה אנשים חארות, מאחל להם את כל הרע בעולם. אני נוטה לחשוב שזה פשוט מגיע משעמום טהור אצל חלק מהאנשים וטמטום רב אצל אחרים.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

אולי.

:) 

אבל הטמבלים בתגובות כמובן מאמינים לזה . מדהים.

להיכנס לתגובות של פוסטים כאלה זה מתכון בטוח לאיבוד תקווה באנושות. לא להאמין איזה אנשים טיפשים קיימים ומתהלכים בינינו 

כרוניקה ששיעשעה אותי: 

אחרי שהודיעו שחדרי הכושר יחזרו לפי התו הירוק, חדר הכושר שאני מנוי אליו (פרופיט) פרסם פוסט שבו הם מתלוננים על זה שנותנים להם לחזור לפעול, לטענתם, עם 100% הוצאות עבור אחוז מסויים מהלקוחות, ולא עבור כולם. עניין כלכלי נטו מבחינתם, כמובן. היו שם מלא תגובות של מתנגדי חיסונים למיניהם שממש היו בטוחים שרשת פרופיט נלחמת למענם ונגד הרשעים שמעודדים חיסונים, למרות שהרשת הבהירה שהם מעודדים אנשים ללכת להתחסן, והבהירה שוב את הבעייתיות הכלכלית מבחינתם במתווה הפתיחה. היום הם הודיעו כמובן שיפתחו לפי התו הירוק, וקיבלו מלא תגובות נאצה מאוכזבות, שלל "נא לפנות אלי בפרטי לביטול המנוי" וכו'. משעשע. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.