Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לפני3 שעות , yellow_blood said:

קודם כל, זבל הוא זה שהשריץ אותך לעולם. מקווה שזה ברור לך.

אחרי שהבהרנו את זה, בלתי נתפס שיש אלפי נפטרים כל שנה מעישון פסיבי ושפעת ויש ציבור שלם שזה פשוט לא מזיז לו. ממשיכים לעשן ליד אנשים ולא מתחסנים לשפעת.

ניר, אני לא מפיץ שום שקרים. בשבועות האחרונים הם מסתובבים סביב הזנב של עצמם, מאיימים בסנקציות ומנסים לשחד בכסף מזומן/צ'ופרים מיליוני אנשים כדי שילכו להתחסן.

כבר שבועיים זה פתוח לכולם ואנשים לא באים מרצון (ותבין שזה אפילו בלי תור), אם היו רוצים להתחסן היו באים כבר. אני מדבר פה על מיליונים ולא קומץ זניח, משמע מיליונים חושבים כמוני. אולי רק בפורום אתם רוב כזה.

אנשים יכולים גם לחשוב קצת עצמאית ולא ללכת כמו עיוורים אחרי מה שאומרים. מומחים או לא, חוזר ואומר אף אחד לא אלהים ולא באמת יכול לדעת נזקים ותופעות להמשך. כשמה שעוד יותר בעייתי זה שזה פייזר מתנערת לגמרי מאחריות לנזקים עתידיים אם יהיו. למה להתנער? החיסון כל כך בטוח אז מה הבעיה?

הבעיה שאתם פנאטים מדי ולא יכולים לחשוב קצת מעבר, צורכים יותר מדי תקשורת ממסדית שמכניסה אתכם עוד יותר לפאניקה וסרטים שהוירוס הזה הוא קץ האנושות ומי שלא מחוסן שווה ערך ללהסתובב עם M16 טעון בין האוכלוסיה.

אתה לא מפיץ שקרים?

בהודעה שציטטתי אותך מקודם שיקרת כמה פעמים, לדוגמה, "95% מהנדבקים לא מרגישים סימפטומים", או "רוב האוכלוסייה לא רוצה להתחסן", 2 טענות שעם טיפה מחקר אפשר ב5 דקות להבין שהם שקר מוחלט.

אני אגב לא חושב שאתה אדם רע ושקרן שמנסה להרוג אנשים בעזרת הפצת פייק ניוז, זה כנראה לא המצב, הדעה שלך פשוט לא נכונה, וכדי לנסות להצדיק אותה אין לך ברירה אלא לשקר.

כמו שגל אמר, על הנייר אני סה"כ בעד הרעיון של הברירה הטבעית, לפני כמה עשרות אלפי שנים אנשי מערות עם יכולת הסקת מסקנות כמו שלך לא היו שורדים הרבה, למזלך היום את רוב הבחירות שלך בוחרים בשבילך, הבעיה היא שאנשים כמוך ממלאים לנו את בתי החולים ומעכבים את היציאה שלנו מהמשבר הזה, משתקים לנו את המשק.

סתם בשביל להוכיח לך כמה אתה משקר, כנראה בלי לשים לב אפילו, כי שוב, אין לך ברירה אלא לשקר (ז"א, אתה יכול גם לשים טיטול על הפה, להתחיל לחקור על הנושא ולהגיע לאמת, אבל זה כנראה יותר מדי לבקש), אתה אומר ש"כבר שבועיים זה פתוח לכולם" (שקר, פתחו לכולם ביום חמישי לפני 6 ימים). 

ש"אנשים לא באים מרצון" - ב3 ימים האחרונים זה ככה יום א' 53 אלף מתחסנים חדשים, יום ב' 58 אלף, יום ג' 65 אלף. קצב מעולה שהלוואי שימשיך ככה. 

בנוסף, הזלזול הזה לחשוב ש"אנשים יכולים לחשוב עצמאית" חחח.. 

אתה חושב עצמאית ? אם כן אז ממליץ לך להפסיק כי אתה לא טוב בזה, דבר שני, אני קורא המון על הנושא ומגיע למסקנות לבד, מצליב מקורות ולא מאמין לשום דבר סתם כי ביבי אמר או כי איזה פרופסור אחד אמר, ובניגוד אליך מקורות הידע שלי זה לא "יוסי בקשות סרטים" בטלגרם. 

יש לשאול שאלות שבאמת אפשר לפתח דיון עליהם כמו שקרישי עשה, ויש לבוא להפיץ שקרים. 

מפיצי שקרים צריכים להבין שאי אפשר לבוא ולשקר בלי הסיכון שיבוא אדם אחר ויראה לכולם כמה הם אהבלים. 

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לחוקק חוק שכל מי שמקבל התקף לב ואכל בשנה האחרונה אוכל לא בריא במקדונלדס, שיילך למקדונלדס ולא לאיכילוב בשביל טיפול רפואי

וואלה אם היה חיסון מוכח נגד התקפי לב ואותו אדם ויתר אני איתך. אבל אין אז זאת סתם דמגוגיה גרועה.

Just now, אנדרס8 said:

וואלה אם היה חיסון מוכח נגד התקפי לב ואותו אדם ויתר אני איתך. אבל אין אז זאת סתם דמגוגיה גרועה.

חיסון לחצבת יש, איפה הסנקציות?

On 9.2.2021 at 09:59, nirnir20 said:

מאחל לך ולכל שאר ההזויים שיום אחד תורידו את כובע נייר הכסף ותחזרו למציאות.

עצוב שיש לא מעט טמבלים כמוכם שפשוט לא מסוגלים לנתח סיטואציה ואיזה "יוסי סרטים להורדה" בטלגרם שמפרסם איזה סרטון של מישהו מתעלף כי קיבל חיסון משפיע עליהם ככה.

כרגיל כתבת הודעה מלאה שלשול אבל אין לי כוח להתייחס לכל דבר, כבר לקחתי הודעה שלך ופירקתי אותה לגורמים והראתי לכולם פה שאתה אדם שלא מסוגל להבין לוגית דברים בסיסיים ביותר.

מקווה שלא תצליח לשקר ולהשפיע יותר מדי על אנשים בסביבתך לטובתך ולטובת כולנו.

שתהיה בריא זה הכי חשוב , גם במוח וגם בריאות.

https://hasifot.com/v/858

הנה, עוד איזה הזוי אחד, לא יוסי סרטים בטלגרם, אלא פרופסור חגי לוין - יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור, ולידו פרופסור יונתן הלוי, נשיא בית החולים שערי צדק. 

אומרים פה מול כל העולם בפריים טיים שעובדים עליך בעיניים, שמנפחים מספרים, שבתי החולים לא קורסים, ואתה כמו סמרטוט ממשיך להתנשא פה על כולם ולחשוב שאתה מפיץ אמת. 

אני באמת מרחם עליך ועל שטיפת המוח הקשה שנגמרה לך, חבל שלזה אין חיסון אולי מצבנו היה יותר טוב. 

Just now, מכביזם זה בדם said:

חיסון לחצבת יש, איפה הסנקציות?

חולי חצבת יוצרים עומס על מערכת הבריאות? בחייאת אח מה אתה רוצה מאיתנו? אתה לא רוצה להתחסן, תפאדל, מכל הלב מקווה שלא תגיע למצב שנדבקת, הדבקת אחרים ותצטרך מיטה במחלקת קורונה שפתחו על חשבון כירורגית/ פנימית וכו'. אבל לפחות תשמור את זה לעצמך במקום להביך את עצמך ו (אולי) להשפיע לרעה על אחרים.

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

הנה, עוד איזה הזוי אחד, לא יוסי סרטים בטלגרם, אלא פרופסור חגי לוין - יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור, ולידו פרופסור יונתן הלוי, נשיא בית החולים שערי צדק. 

אומרים פה מול כל העולם בפריים טיים שעובדים עליך בעיניים, שמנפחים מספרים, שבתי החולים לא קורסים, ואתה כמו סמרטוט ממשיך להתנשא פה על כולם ולחשוב שאתה מפיץ אמת. 

אני באמת מרחם עליך ועל שטיפת המוח הקשה שנגמרה לך, חבל שלזה אין חיסון אולי מצבנו היה יותר טוב. 

מה הרופאים שלנו אומרים על החיסון?

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

שמע אתה אהבל מת, אומר שהוא לא מקבל את המידע שלו מיוסי סרטים בטלגרם, נותן לי לינק לאתר בשם "חשיפות", אני נכנס ודבר ראשון שאני רואה זה "תצטרפו לקבוצת טלגרם שלנו", you can't make this shit up, אם לא היית פה מ04 הייתי בטוח שאתה בוט איראני, אבל אתה סתם אהבל. 

בכל מקרה נתתי צ'אנס ונכנסתי ללינק, סרטון ערוך מאוד של 3 דקות שחצי מהם זה ברקו צועק, לא הצלחתי להבין ממנו כלום חוץ מזה שא' הפוליטיקאים השתמשו בקורונה לצרכיהם הפוליטים (דיון אחר, שאני אגב מסכים עם הטענה הזאת), ב' שבית החולים שערי צדק לא במצב קריסה בעת קיום הראיון. 

אה ושביבי שקרן, מזל שיש את אתר חשיפות עם מסכת אנונימוס וקבוצות בטלגרם, ממש ידיעה מרעישה, תודה רבה. 

איך זה שייך לדיון אם להתחסן או לא ? 

3 דקות לפני, nirnir20 said:

שמע אתה אהבל מת, אומר שהוא לא מקבל את המידע שלו מיוסי סרטים בטלגרם, נותן לי לינק לאתר בשם "חשיפות", אני נכנס ודבר ראשון שאני רואה זה "תצטרפו לקבוצת טלגרם שלנו", you can't make this shit up, אם לא היית פה מ03 הייתי בטוח שאתה בוט איראני, אבל אתה סתם אהבל. 

בכל מקרה נתתי צ'אנס ונכנסתי ללינק, סרטון ערוך של 3 דקות שחצי מהם זה ברקו צועק, לא הצלחתי להבין ממנו כלום חוץ מזה שא' הפוליטקאים השתמשו בקורונה לצרכיהם הפוליטים (דיון אחר, שאני אגב מסכים עם הטענה הזאת), ב' שבית החולים שערי צדק לא במצב קריסה בעת קיום הראיון. 

חסכת לי תגובה.

אתה צודק בכל מילה שכתבת.

1 דקה לפני, nirnir20 said:

שמע אתה אהבל מת, אומר שהוא לא מקבל את המידע שלו מיוסי סרטים בטלגרם, נותן לי לינק לאתר בשם "חשיפות", אני נכנס ודבר ראשון שאני רואה זה "תצטרפו לקבוצת טלגרם שלנו", you can't make this shit up, אם לא היית פה מ03 הייתי בטוח שאתה בוט איראני, אבל אתה סתם אהבל. 

בכל מקרה נתתי צ'אנס ונכנסתי ללינק, סרטון ערוך של 3 דקות שחצי מהם זה ברקו צועק, לא הצלחתי להבין ממנו כלום חוץ מזה שא' הפוליטקאים השתמשו בקורונה לצרכיהם הפוליטים (דיון אחר, שאני אגב מסכים עם הטענה הזאת), ב' שבית החולים שערי צדק לא במצב קריסה בעת קיום הראיון. 

מכיוון שחוכמה ואתה אלה שני דברים נפרדים, אז אני אסביר. ברגע שמנפחים מספרים סתם, אז גורמים לקורונה להיראות רע הרבה יותר ממה שהיא באמת.

לכן מנסים לדחוף לכל המדינה כאן חיסון ניסיוני, ולהטיל סנקציות שלא היו בעולם מאז 1939, כי זה מוצדק כביכול כשהמחלה כ"כ נוראית וקשה שמתים ממנה כ"כ הרבה אנשים. 

את השידור הזה ראיתי בעצמי ביום שישי האחרון בטלויזיה, מתנצל מכל הלב שלא הבאתי לך לינק מאתרים שאתה אוהב, יכול לפתוח בעצמך N12 ולראות בשידור לא ערוך כמה עובדים עליך בעיניים. 

ואם נשיא בית החולים שערי צדק אומר שהמצב רחוק מקריסה, במקום הכי קשוח מבחינה רפואית, אז מוזמנים להפסיק לפמפם כאן בכל הודעה שניה כמה בתי החולים בסכנת קריסה. 

4 דקות לפני, nirnir20 said:

שמע אתה אהבל מת, אומר שהוא לא מקבל את המידע שלו מיוסי סרטים בטלגרם, נותן לי לינק לאתר בשם "חשיפות", אני נכנס ודבר ראשון שאני רואה זה "תצטרפו לקבוצת טלגרם שלנו", you can't make this shit up, אם לא היית פה מ04 הייתי בטוח שאתה בוט איראני, אבל אתה סתם אהבל. 

בכל מקרה נתתי צ'אנס ונכנסתי ללינק, סרטון ערוך מאוד של 3 דקות שחצי מהם זה ברקו צועק, לא הצלחתי להבין ממנו כלום חוץ מזה שא' הפוליטיקאים השתמשו בקורונה לצרכיהם הפוליטים (דיון אחר, שאני אגב מסכים עם הטענה הזאת), ב' שבית החולים שערי צדק לא במצב קריסה בעת קיום הראיון. 

אה ושביבי שקרן, מזל שיש את אתר חשיפות עם מסכת אנונימוס וקבוצות בטלגרם, ממש ידיעה מרעישה, תודה רבה. 

ניר אתה תמיד היית גבר אבל בנושא הזה אתה ממש הופך לפייבוריט שלי בפורום. 

אבל רק דבר אחד, אל תצפה שיום אחד הוא פתאום יבין שהוא קונספירטור מפגר ואתה צודק.

גם אם עכשיו הוא יבוא נקי ויבין בעצם שברור שהוא נפל פה בפייקניוז ושרק בגלל שהוא ככ בצד הקונספירטיבי הוא מסוגל ליפול בחארטות האלו ושהוא מפעיל שכנוע עצמי כדי להמשיך להאמין בזה הוא לא יהיה מסוגל להודות בזה שהוא טעה.

עדיף לו להשאר הקונספירטור שמאמין במה שהוא מאמין מאשר לצאת המפגר שנפל בפייקניוז והתעורר מאוחר אחרי שצעקו עליו שהוא מפגר. 

אז לא אומר לך חלילה להפסיק כי אתה עושה עבודת קודש עם זה שאתה לא נותן לאנשים על הגדר ליפול לחארטות האלו ומראה להם בצורה ברורה כמה צריך להיות ילד מיוחד ולרצות להאמין בקונספירציות כדי ליפול בזה אבל אל תקח ללב את זה שהוא לא ישתנה כי האסטרטגיה שלך לא מכוונת לעזור מולו.

17 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מכיוון שחוכמה ואתה אלה שני דברים נפרדים, אז אני אסביר. ברגע שמנפחים מספרים סתם, אז גורמים לקורונה להיראות רע הרבה יותר ממה שהיא באמת.

לכן מנסים לדחוף לכל המדינה כאן חיסון ניסיוני, ולהטיל סנקציות שלא היו בעולם מאז 1939, כי זה מוצדק כביכול כשהמחלה כ"כ נוראית וקשה שמתים ממנה כ"כ הרבה אנשים. 

את השידור הזה ראיתי בעצמי ביום שישי האחרון בטלויזיה, מתנצל מכל הלב שלא הבאתי לך לינק מאתרים שאתה אוהב, יכול לפתוח בעצמך N12 ולראות בשידור לא ערוך כמה עובדים עליך בעיניים. 

ואם נשיא בית החולים שערי צדק אומר שהמצב רחוק מקריסה, במקום הכי קשוח מבחינה רפואית, אז מוזמנים להפסיק לפמפם כאן בכל הודעה שניה כמה בתי החולים בסכנת קריסה. 

רגע אז מה אתה אומר בעצם? שבכל העולם מטילים סנקציות כאלה סתם כי בא להם? הכל חלק מתוכנית זדונית להשתלט על העולם? 

תהיו אמיתיים ותצאו מהסרט שאתם חיים בו. מבין שבתקופה הזאת אין הרבה מה לעשות חוץ מלראות עוד קצת סרטים וסדרות בנטפליקס, אבל תפרידו ביניהם. אתם מביכים.

טיוואן ניצחה את הקורונה בלי החיסון.

זה שכולם פה שכונה ועושים מה בזין שלהם, זה לא אומר שאני אגואיסט שאני לא עושה חיסון.

מצטער שאין לי אמונה על חיסון שלא נבדק לאורך זמן.

שפאקין תעודה ירוקה תקפה רק לחצי שנה ומספרים לי שאני אצטרך לעשות את זה כל פעם כמו חיסון שפעת.

הגיע הזמן להחלטות קשות, יש פה מנהיגים שמחפשים את הדרך הקלה.

מי מבטיח שלא יתפתח איזה מוטציה חדשה ואז החיסון הזה שווה לתחת? 

מי שבעד שיעשה ויפסיק לזיין את השכל על כמה שמתנגדי החיסון הם מטומטמים.

כל שנה בתי החולים בוכים על עומס, אם זה שפעת או חוסר באנשי צוות, שום דבר לא באמת חדש.

19 דקות לפני, Sawyer said:

גם אם עכשיו הוא יבוא נקי ויבין בעצם שברור שהוא נפל פה בפייקניוז ושרק בגלל שהוא ככ בצד הקונספירטיבי הוא מסוגל ליפול בחארטות האלו ושהוא מפעיל שכנוע עצמי כדי להמשיך להאמין בזה הוא לא יהיה מסוגל להודות בזה שהוא טעה.

עדיף לו להשאר הקונספירטור שמאמין במה שהוא מאמין מאשר לצאת המפגר שנפל בפייקניוז והתעורר מאוחר אחרי שצעקו עליו שהוא מפגר. 

אז לא אומר לך חלילה להפסיק כי אתה עושה עבודת קודש עם זה שאתה לא נותן לאנשים על הגדר ליפול לחארטות האלו ומראה להם בצורה ברורה כמה צריך להיות ילד מיוחד ולרצות להאמין בקונספירציות כדי ליפול בזה אבל אל תקח ללב את זה שהוא לא ישתנה כי האסטרטגיה שלך לא מכוונת לעזור מולו.

אז חגי לוין הוא גם קונספירטור נכון? וגם נשיא בי"ח שערי צדק. כולם קונספירטורים. העיקר שאתה בסדר סוייר. 

26 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

"לדחוף את המדינה לניסוי", התחסנו במדינה עד כה 3.6 מיליון איש, התחסנו בכל העולם עשרות מיליונים יש מצב שגם הגיעו למעל 100 מיליון (מוזמן לבדוק), מה נראלך כולם יושבים מהצד מחכים לראות מה יקרה ב"ניסוי" בישראל? 

סנקציות מהשואה, לא הולך להתייחס לזה יותר מדי, רק שישימו לב המשתמשים האחרים פה באיזה אדם גמור מדובר. 

על אי הקריסה של בתי החולים אפשר לדבר שעות אם זה כתוצאה מהסגר+החיסונים או שאין דבר כזה קורונה וכל מה שראינו מאיטליה/ברזיל/ארה"ב זה הכל חרטא. 

23 דקות לפני, Sawyer said:

תראה, ברור לי לגמרי שמדובר ב"פול און" כובע כסף/מפיל אנטנות 5G/אנשי לטאות שולטים בעולם סוג של בנאדם, ושהקרב על האמת נגדו אבוד, אין לי ספק. 

מה שאני עושה פה זה נטו מלחמה בשקרים, יש הרבה אנשים שאין להם רצון/זמן/יכולת לחקור את הנושא והם יכולים עוד להאמין לקוקו הזה. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רגע אז מה אתה אומר בעצם? שבכל העולם מטילים סנקציות כאלה סתם כי בא להם? הכל חלק מתוכנית זדונית להשתלט על העולם? 

תהיו אמיתיים ותצאו מהסרט שאתם חיים בו. מבין שבתקופה הזאת אין הרבה מה לעשות חוץ מלראות עוד קצת סרטים וסדרות בנטפליקס, אבל תפרידו ביניהם. אתם מביכים.

יותר ויותר מקומות בעולם מורידים את ההגבלות, בזמן שפה בישראל רוצים להכניס את כל המתנגדים לגטו ולכפות חיסונים. 

ולאידיוט בתגובה מעליי, זה שהתחסנו עשרות מיליונים לא אומר שזה לא ניסוי, ולא אומר שאין מיליארדים ברחבי העולם שמחכים לראות את תוצאותיו. 

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אז חגי לוין הוא גם קונספירטור נכון? וגם נשיא בי"ח שערי צדק. כולם קונספירטורים. העיקר שאתה בסדר סוייר. 

שניהם התחסנו + ממליצים להתחסן.

כל שאר הדברים שנערכים מסביב/מוצאים מהקשרם חסרי חשיבות.

אם הם אוטוריטות שאתה מקשיב להם, תלך להתחסן אם הם יגידו לך?

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

טיוואן ניצחה את הקורונה בלי החיסון.

זה שכולם פה שכונה ועושים מה בזין שלהם, זה לא אומר שאני אגואיסט שאני לא עושה חיסון.

מצטער שאין לי אמונה על חיסון שלא נבדק לאורך זמן.

שפאקין תקף רק לחצי שנה ומספרים לי שאני אצטרך לעשות את זה כל שנה כמו חיסון שפעת.

הגיע הזמן להחלטות קשות, יש פה מנהיגים שמחפשים את הדרך הקלה.

מי מבטיח שלא יתפתח איזה מוטציה חדשה ואז החיסון הזה שווה לתחת? 

מי שבעד שיעשה ויפסיק לזיין את השכל על כמה שמתנגדי החיסון הם מטומטמים.

כל שנה בתי החולים בוכים על עומס, אם זה שפעת או חוסר באנשי צוות, שום דבר לא באמת חדש.

שמע יש מלא סוג מחלות בעולם ומלא סוגי וירוסים, ולוירוסים שונים יש מאפיינים שונים והתנהגויות שונות.

השפעת, היא וירוס שמדבק ברמה מסוימת, וגורם לתמותה ברמה מסוימת. הרמות של השפעת מוכרות לעולם הרפואה, יש לה תרופות ודרכי טיפול שגורמות לסימפטומים לא להחמיר ובאופן כללי יש אפשרות לנהל אותה ברמה שלא תציף בתי חולים.

עכשיו יש קורונה, שזה עוד וירוס! וכמו לכל וירוס יש לו מאפיינים ותכונות משלו.

הקורונה מדבקת יותר מהשפעת, והיא יכולה לגרום לאנשים מסוימים לחוות סימפוטמים מאוד קשים בריאות ולהוביל למוות. הקוביד הזה שפרץ אלינו לפני שנה מוכר לעולם רק שנה. אין לו תרופות שמחלישות סימפטומים ועולם הרפואה פחות מכיר אותו ויודע לשלוט בו. לכן המחלה הצליחה להציף בתי חולים בעשרות מדינות ולגרום למספר מתים יומי גבוה מאוד.

במובן מסוים, מפברואר 2020, כל העולם נמצא תחת ניסוי מסוים של התמודדות עם נגיף.

כל מדינה לקחה את ההתמודדות למחוזות שלה, ניו זילנד היא דוגמא אחת, סין היא דוגמא שניה ויש את הדוגמא הכללית של מדינות המערב שיחסית מתואמות כבר בשלל נושאים וסומכות אחת על השניה.

להשוות את ישראל לטייוואן זה לא רלוונטי. הציבור פה הרבה פחות ממושמע וצייתן, והמודעות שלנו לנגיפים והיגיינה רחוקה שנות אור מטייוואן.

וזה גם עובד הפוך- אם בטייוואן יהיו מחר אזעקות ויירו עליהם טילים- סביר להניח שהציבור שם יתפגר לעומת הציבור הישראלי שדי מתורגל וימשיך בשגרה שלו.

אז מה עושים?

ישראל זכתה בראש ממשלה מוכשר מאוד, שהצליח להביא לה חיסונים.

יש לנו הזדמנות להתגבר על המחלה ולהיאבק בה. האם זה אומר שהיא תושמד לחלוטין? בטוח שלא. טבעו של וירוס זה לפתח מוטציות שנועדות לדפוק אותנו ולחזק אותו(זה יצר השרידה שלו).

אז בשנים הקרובות האוכלוסייה תצטרך להתחסן כדי למנוע התפשטות מואצת, ולאט לאט יפותחו תרופות שמורידות סימפטומים שיגרמו לכך שגם אנשים לא מחוסנים לא בהכרח יצטרכו להתאשפז.

וככה במשך כמה שנים נצטרך לדעת להתנהל מול הנגיף הזה כדי לאפשר שגרת חיים נורמלית ככל הניתן. ולעבור ממצב של כאוס כמו שחווינו בשנה האחרונה, לחיים לצד הקורונה כמו שאנחנו חיים לצד השפעת וזה לא מונע מאיתנו לעבוד,ללכת לביה''ס,לשבת בבלומפילד או לטוס לחו'ל'.

4 דקות לפני, Sawyer said:

שניהם התחסנו + ממליצים להתחסן.

כל שאר הדברים שנערכים מסביב/מוצאים מהקשרם חסרי חשיבות.

אם הם אוטוריטות שאתה מקשיב להם, תלך להתחסן אם הם יגידו לך?

חסרי חשיבות? זה הכי חשוב שיש. יש גם לא מעט אנשים ורופאים שמתחסנים לשפעת, לי לא בא להתחסן לשפעת, זכותי לא? לפחות עד היום זה היה כך. 

אם האמירות של חגי לוין, נשיא בי"ח שערי צדק ועוד לא מעט אנשי מקצוע היו נתפסות ברצינות, אז ההתייחסות הייתה בהתאם וכל הסנקציות או השיח המתלהם והמאשים לא היו קורים. 

אנשים שבויים בקונספציה שזאת הדרך היחידה לצאת מהמצב, כשיותר ויותר מקומות בעולם משחררים את ההגבלות גם בלי חיסונים או חובת חיסונים.  

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

חסרי חשיבות? זה הכי חשוב שיש. יש גם לא מעט אנשים ורופאים שמתחסנים לשפעת, לי לא בא להתחסן לשפעת, זכותי לא? לפחות עד היום זה היה כך. 

אם האמירות של חגי לוין, נשיא בי"ח שערי צדק ועוד לא מעט אנשי מקצוע היו נתפסות ברצינות, אז ההתייחסות הייתה בהתאם וכל הסנקציות או השיא המתלהם והמאשים לא היו קורים.  

תגיד לי מישהו בא אליך החזיק אותך בכוח והזריק לך חיסון? מה אתה גמור?

מה הקשר "זכותי לא להתחסן", ברור שזו זכותך.

תתמודד עם ההשלכות של זה.

אם היה לי עסק, לא הייתי מכניס אותך בחיים. אתה מסכן אותי ואת שאר הלקוחות שלי, גם אם אתה מלא בכוונות טובות.

זה שאתה לא מבין את זה, לא הופך את זה ללא נכון

1 דקה לפני, Echoes said:

תגיד לי מישהו בא אליך החזיק אותך בכוח והזריק לך חיסון? מה אתה גמור?

מה הקשר "זכותי לא להתחסן", ברור שזו זכותך.

תתמודד עם ההשלכות של זה.

אם היה לי עסק, לא הייתי מכניס אותך בחיים. אתה מסכן אותי ואת שאר הלקוחות שלי, גם אם אתה מלא בכוונות טובות.

זה שאתה לא מבין את זה, לא הופך את זה ללא נכון

1. גם מי שמחוסן מסכן את הלקוחות שלך, כי הוא יכול להפיץ את המחלה הלאה כל עוד לא יוכח אחרת.

2. מעניין שבשנה האחרונה לא סיכנתי אותך או את הלקוחות שלך.

3. בוא נראה את בעלי העסקים הגיבורים מוותרים על הציבור שלא לוקח חלק בניסוי, גם ככה הם בקריסה. 

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אם האמירות של חגי לוין, נשיא בי"ח שערי צדק ועוד לא מעט אנשי מקצוע היו נתפסות ברצינות, אז ההתייחסות הייתה בהתאם וכל הסנקציות או השיא המתלהם והמאשים לא היו קורים.  

פרופסור חגי לוין התחסן:

https://www.inn.co.il/news/461045

פרופסור יונתן הלוי נשיא בי"ח שערי צדק התחסן:

https://www.kolhair.co.il/jerusalem-news/146388/

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

1. גם מי שמחוסן מסכן את הלקוחות שלך, כי הוא יכול להפיץ את המחלה הלאה כל עוד לא יוכח אחרת.

2. מעניין שבשנה האחרונה לא סיכנתי אותך או את הלקוחות שלך.

3. בוא נראה את בעלי העסקים הגיבורים מוותרים על הציבור שלא לוקח חלק בניסוי, גם ככה הם בקריסה. 

1. אבל הסבירות שלו להידבק מלכתחילה יורדת ב95% לעומתך. לכן אם קיימת האפשרות להכניס אדם שהסיכוי שלו לחלות הוא 5% לעומת אדם שהסיכוי שלו לחלות הוא 100%- אני אכניס את זה של ה5%. 

2.בשנה האחרונה לא היה חיסון, והשנה האחרונה היא מצב כאוטי שכולנו שואפים שיגמר במהרה ונחזור לשגרה שבה אני אכניס אנשים עם 5% סיכוי להידבק בנגיף.

3. :o

Just now, Echoes said:

1. אבל הסבירות שלו להידבק מלכתחילה יורדת ב95% לעומתך. לכן אם קיימת האפשרות להכניס אדם שהסיכוי שלו לחלות הוא 5% לעומת אדם שהסיכוי שלו לחלות הוא 100%- אני אכניס את זה של ה5%. 

2.בשנה האחרונה לא היה חיסון, והשנה האחרונה היא מצב כאוטי שכולנו שואפים שיגמר במהרה ונחזור לשגרה שבה אני אכניס אנשים עם 5% סיכוי להידבק בנגיף.

3. :o

1. הסבירות שלו לחלות קשה אולי יורדת ב-95%, אבל לפי ההנחות (וגם ההנחיות כתוצאה מכך) הוא יכול באותה מידה להידבק ולהדביק. 

2. צא מנקודת הנחה שכולם בלי יוצא מן הכלל רוצים שהמצב ייגמר. אני לא חושב שמישהו חי עם זה טוב. 

24 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

יותר ויותר מקומות בעולם מורידים את ההגבלות, בזמן שפה בישראל רוצים להכניס את כל המתנגדים לגטו ולכפות חיסונים. 

ולאידיוט בתגובה מעליי, זה שהתחסנו עשרות מיליונים לא אומר שזה לא ניסוי, ולא אומר שאין מיליארדים ברחבי העולם שמחכים לראות את תוצאותיו. 

יש לא מעט מקומות בעולם שבסגר, יש כאלה שלא. אין אף מדינה נורמלית שעושים בה מה שרוצים. 

בחלק מהמדינות יש תושבים יותר ממושמעים, אז אין צורך בהגבלות. אצלנו כל אחד עושה מה בזין שלו ובגלל זה אנחנו נדפקים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.