Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

4 דקות לפני, זיפו said:

התחסנתי רק בגלל הדיבורים על חזרה למגרשים, אני רוצה לראות שלא אכנס למשחקים בגלל מטומטמים שלא רוצים להתחסן וכאלה שיגישו עתירות לבגץ שלא מכניסים אותם למגרשים כי הם לא רוצים להתחסן.

תתחסנו ותפסיקו לחשוב שאתם חכמים יותר מהרפואה, כל אחד נהיה לי רופא. אבל לעשן כן, להשתמש בסמים כן, לפוצץ את כל הגוף בבוטוקס ולעשות ניתוח קוסמטי בכל חור זה כן, אבל להישמע לרופאים, לאאאא...

רוצים כבר לחזור למגרשים, כל מי שלא רוצה להתחסן שלא יגיע מצדי.

הם יכולים להגיש עתירות לבג"ץ עד מחר, אני לא רואה סיטואציה שבג"ץ יבטל את התקנות. במקרה הפסימי הם יכריזו על היעדר בשלות בשנה הראשונה לדרכון הירוק. 

3 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

הם יכולים להגיש עתירות לבג"ץ עד מחר, אני לא רואה סיטואציה שבג"ץ יבטל את התקנות. במקרה הפסימי הם יכריזו על היעדר בשלות בשנה הראשונה לדרכון הירוק. 

בגץ הוכיח שהוא מסוגל ואין לו בעיה להתערב גם בנושאים שנויים במחלקות.

אני מאוד מקווה שזה לא יקרה.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

טל הוא יעני מעכשיו הקורבן החדש שלך בפורום? בוא תרגיע ואל תעוף על עצמך מר בריון שמתפזם פה על יוזרים בשביל לקושש כמה לייקים וחיזוק לאגו.

1. אתה, כל הדעות וההודעות שלך - מ

2. אם הוא אוהד הפועל בא לפורום שלנו כדי להמציא שקרים ובכך לשכנע אנשים לדעה שלו (שבמקרה זה גם הרסנית) - הוא יהיה קורבן שלי, ולא ישאר פה. 

לפני2 שעות , Sawyer said:

1. אתה, כל הדעות וההודעות שלך - מ

2. אם הוא אוהד הפועל בא לפורום שלנו כדי להמציא שקרים ובכך לשכנע אנשים לדעה שלו (שבמקרה זה גם הרסנית) - הוא יהיה קורבן שלי, ולא ישאר פה. 

איי איי סוייר סוייר סוייר איי איי הקורונה תעבור מתישהו..איתך לצערי נתקענו. גם מכחישי הקורונה יתחסנו ברגע שיהיה פתרון לשטויות שאתה כותב תאמין לי...אוהד הפועל שבא לפורום שלנו כדי להמציא שקרים. הוא פה 16 שנה ובחור על הכיפאק יא אהבל..ופייר בינינו אני מעדיף אותו אלף פעם על כל אחד מהפיקטיבים שלך. יהיה קורבן עלאק פחחח ממש בחור אלים ומפחיד אתה. אפילו לא בריון רשת. בוא לא נעוף..הכי מסוכן שאתה יכול זה לכתוב נאצות לקרן פלס בטוקבק בynet. יאללה יאללה

1 hour ago, ת"א שלנו said:

איי איי סוייר סוייר סוייר איי איי הקורונה תעבור מתישהו..איתך לצערי נתקענו. גם מכחישי הקורונה יתחסנו ברגע שיהיה פתרון לשטויות שאתה כותב תאמין לי...אוהד הפועל שבא לפורום שלנו כדי להמציא שקרים. הוא פה 16 שנה ובחור על הכיפאק יא אהבל..ופייר בינינו אני מעדיף אותו אלף פעם על כל אחד מהפיקטיבים שלך. יהיה קורבן עלאק פחחח ממש בחור אלים ומפחיד אתה. אפילו לא בריון רשת. בוא לא נעוף..הכי מסוכן שאתה יכול זה לכתוב נאצות לקרן פלס בטוקבק בynet. יאללה יאללה

הוא כתב פה שאבא שלו גר במושב/קיבוץ ובאה אליו משטרה בגלל שבזמן הסגר הוא היה לבד במחסן ששייך לו וצמוד לביתו ונתנה לו קנס 500 שקל על הפרת הנחיות.

אתה מאמין לזה? או שאתה מתרכז רק התנסות לחפש אותי ולא אכפת לך על מי ומה אתה מגן ובלבד שתוכל להרוויח את ה3 לייקים שלך מהאחרים בפורום שחטפו ממני

לפני7 שעות , nirnir20 said:

נלך לפי קו המחשבה שלך שהחיסון קיים חצי שנה (הפיתוח שלו הסתיים לפני חצי שנה, הטכנולוגיה קיימת כבר כמעט עשור, אבל נזרום), למה אתה לא מתייחס באותה מידה של פחד וחשדנות לקורונה, הרי היא קיימת רק שנה, ולא יודעים מה ההשפעות שלה לטווח הארוך. 

למה אתה סומך על זה שהקורונה סבבה לטווח הארוך אבל החיסון לא ? 

איזה מן ניהול סיכונים מעוות זה להעדיף להסתכן בלפתח מחלה מוירוס שבא מאיזה עטלף (ואולי גם דלף מאיזה מעבדה בסין), ולא לקבל חיסון שפותח בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש לאנושות כרגע. 

איזה הזיה זה לחשוב שלמרות שהרוב המוחלט של מיטב המוחות בעולם אומרים להתחסן, אתה חושב הפוך, באסה להיות אתם באמת, חיים בפראנויה שכל העולם עובד עליהם כל הזמן.

אתה חושב שאתה איזה woke כי אתה לא מאמין לחדשות, בתכלס אנשים כמוך תמיד היו לאורך ההיסטוריה, כל פיתוח מדעי מתקדם גרר איתו קבוצות של אנשים מתנגדים שטענו שזה רע לאנושות, אתה תחליט באיזה צד של ההיסטוריה להיות, בצד של חובשי כובעי נייר הכסף או בצד של הקדמה, רק עד אז תישאר בבית ותיחנק עם ההגבלות שיהיו עליכם ואל תבואו לבתי החולים שתחטפו קורונה. 

ניהול סיכונים, כן. אני מסתובב ומתערבב שנה בין אנשים, מסתבר שאני חי ובריא, כמו הרוב המוחלט של האנשים שאני רואה ומכיר בשנה האחרונה. סומך על המערכת החיסונית שלי ולא נותן להפחדות לנהל אותי. מחלה ש-95% מהנדבקים אפילו לא מרגישים סימפטומים ושהנפגעים העיקריים ממנה הם מבוגרים לעומת להכניס לגוף חיסון שלא נוסה באמת לטווח ארוך? אופציה א' נראית לי עדיפה. לי וכרגע גם לרוב האוכלוסיה בארץ מסתבר.

רוב הציבור איבד אמון בממשלה וגם במשרד הבריאות. לפני שנה ניבאו פה תסריטי אימים עם מאות אלפי נפטרים בשנה בארץ - לא קרה, מלווה בהנחיות הזויות בלי הגיון ומחשבה. הרגשה שאין על מי לסמוך ויד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה. אמרו לך לרוץ להתחסן? רוץ, אל תשאל שאלות. אתה אבק והם אלהים.

החיסון כ"כ בטוח? למה פייזר לא מוכנה לקחת אחריות על תופעות לוואי ונזקים (אני לא מדבר על כאב ראש זמני וחולשה)?

אוטומטית כל מי שלא חושב כמוכם מתויג כ#מכחיש קורונה #קונספירטור "צ'יפים #ביל גייטס. כל זה משויך לאנשים שמעדיפים להמתין עם החיסון הספציפי הזה כדי לדעת אם יש השלכות עתידיות (בזמן שפייזר לא מוכנה לקחת אחריות).

מי שלא מוכן לשמוע דעות של אחרים חוסם כמו איזה ילד עם פיגור או שם פה ממים סתלבט על קונספרציות לא קשורות מהפייסבוק

תגיד אני לא הבנתי מה הקשר בין משרד הבריאות והממשלה שלנו לבין הקורונה שזו מגפה עולמית. לפני שנה ניבאו פה תסריטי אימים עם מאות אלפי נפטרים בשנה בארץ ואם לא היו סגרים ובידודים ואנשים לא היו מקפידים על מסכות היינו מגיעים לזה. ברור. בתי החולים היו קורסים, יותר אנשים היו נדבקים והיינו מגיעים לעשרות אלפי מתים. אם יש לנו עכשיו 5,000 מתים אז מה השאלה בכלל. ברור.

ואני מתקשה להבין אותך עד הסוף, מה באמת לא אכפת לך שתחלה ותהיה א-סימפטומטי בידיעה שאתה עלול להדביק מבוגרים עם אופציה שהם יחלו קשה או ימותו? 

6 דקות לפני, ת"א שלנו said:

תגיד אני לא הבנתי מה הקשר בין משרד הבריאות והממשלה שלנו לבין הקורונה שזו מגפה עולמית. לפני שנה ניבאו פה תסריטי אימים עם מאות אלפי נפטרים בשנה בארץ ואם לא היו סגרים ובידודים ואנשים לא היו מקפידים על מסכות היינו מגיעים לזה. ברור. בתי החולים היו קורסים, יותר אנשים היו נדבקים והיינו מגיעים לעשרות אלפי מתים. אם יש לנו עכשיו 5,000 מתים אז מה השאלה בכלל. ברור.

ואני מתקשה להבין אותך עד הסוף, מה באמת לא אכפת לך שתחלה ותהיה א-סימפטומטי בידיעה שאתה עלול להדביק מבוגרים עם אופציה שהם יחלו קשה או ימותו? 

איזה סגרים אחי? ממאי אין פה סגר באמת, סה"כ הנחיות. אנשים מתקהלים בכל חור. אם לא בקניון אז בחוף. מסיבות, טיסות, הפגנות כל שבוע, כל יום מרכז ת"א מפוצצת אנשים בלי מסכות ובלי מרחק. על החרדים אני בכלל לא מדבר. סגר זה לא.

לשאלה השניה שלך. ברור שאכפת לי ממצב כזה, רק שאני ושאר ההזויים והרוצחים לא רואים את זה בדרמטיות וקיצוניות כמו שאתה מתאר, זה גם חלק מהעניין שלא ממהרים להתחסן. יש לנו גם עיניים וראש כדי לראות ולהבין שזה רחוק ממה שתיארו והפחידו אותנו לפני שנה, גם מספרית וגם מעשית. 

במקום לציית בעיניים עצומות ולהגיד אמן על הכל, אני יוצא לעבודה, פוגש אנשים ומשפחה כבר שנה. נחש מה? השמיים לא נפלו והכל די התנהל ומתנהל רגיל. נכון, יש אופציה שאני אדבק ואדביק (רוב הסיכויים שזה כבר קרה בלי שידעתי) אבל עוד פעם, הדרמטיות וההיסטריה כאילו מי שנוגע במי שלא מחוסן ימות מחר היא לא ריאלית בלשון המעטה.

מעניין כמה פעמים אלה שמטיפים פה לשמירה על האחר עישנו לאנשים בלי מצפון על הפנים במשחקים. טמבלים בסחרור + צבועים

שמע אני מכבד מאוד את מה שאתה אומר אבל אתה חייב להבין שאתה טועה. לא טועה בגישה אלא טועה בהבנה שלך של הנתונים. חד משמעית הסגרים הורידו דרטמית את אחוזי הנדבקים והחולים אבל בהחלט לא בצורה הרמטית אבל כן בצורה ניכרת. אין שלמות ואין 100% אבל האחוזים שכן נשמעים להנחיות הם רבים והם מי שמצילים אותנו בריאותית כמדינה. אני מצטער להגיד לך, אולי לא תאמין לי, אבל יש סיכוי שסייעת לשרשרת הדבקה שבמהלכה מבוגר או קשיש מת. זה לא צריך להיות על המצפון שלך, כי לא עשית את זה בכוונת תחילה. אבל אתה יכול למנוע את הנפטר הבא. ואני לא מגזים בשום צורה. 

לפני2 שעות , yellow_blood said:

ניהול סיכונים, כן. אני מסתובב ומתערבב שנה בין אנשים, מסתבר שאני חי ובריא, כמו הרוב המוחלט של האנשים שאני רואה ומכיר בשנה האחרונה. סומך על המערכת החיסונית שלי ולא נותן להפחדות לנהל אותי. מחלה ש-95% מהנדבקים אפילו לא מרגישים סימפטומים ושהנפגעים העיקריים ממנה הם מבוגרים לעומת להכניס לגוף חיסון שלא נוסה באמת לטווח ארוך? אופציה א' נראית לי עדיפה. לי וכרגע גם לרוב האוכלוסיה בארץ מסתבר.

רוב הציבור איבד אמון בממשלה וגם במשרד הבריאות. לפני שנה ניבאו פה תסריטי אימים עם מאות אלפי נפטרים בשנה בארץ - לא קרה, מלווה בהנחיות הזויות בלי הגיון ומחשבה. הרגשה שאין על מי לסמוך ויד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה. אמרו לך לרוץ להתחסן? רוץ, אל תשאל שאלות. אתה אבק והם אלהים.

החיסון כ"כ בטוח? למה פייזר לא מוכנה לקחת אחריות על תופעות לוואי ונזקים (אני לא מדבר על כאב ראש זמני וחולשה)?

אוטומטית כל מי שלא חושב כמוכם מתויג כ#מכחיש קורונה #קונספירטור "צ'יפים #ביל גייטס. כל זה משויך לאנשים שמעדיפים להמתין עם החיסון הספציפי הזה כדי לדעת אם יש השלכות עתידיות (בזמן שפייזר לא מוכנה לקחת אחריות).

מי שלא מוכן לשמוע דעות של אחרים חוסם כמו איזה ילד עם פיגור או שם פה ממים סתלבט על קונספרציות לא קשורות מהפייסבוק

אני לא אחזור שוב פעם על למה מה שאתה עושה, סטטיסטית, זה לא חכם, להמר על הצד שנגד המדע והקדמה זה עובד רק בסרטי מד"ב אפוקליפסיים.  

אבל בסוף זאת בחירה שלך להתחסן או לא, נשאר רק לקוות שיקשו לכם על החיים כמה שיותר. 

אגב, "רוב" האוכלוסייה בארץ שאתה מתגאה בה היא קודם כל לא רוב (עוד שקר, לא חדש), כי בניכוי 2.5 מיליון ילדים מתחת לגיל 16 שלא יכולים בכלל להתחסן, התחסנו 3.6 מיליון, 3.1 עדיין לא, והפערים גם יגדלו כי לגילאי 16-35 פתחו את האופציה רק לפני כמה ימים.

אני לא מדבר אפילו אם הולכים לפי פילוחי אוכלוסייה כמו חרדים קיצוניים/ערבים ושאר האוכלוסייה, שם הפערים אפילו יותר גדולים באחוזים, שם לב איזה אוכלוסיות חושבות כמוך, לפחות הם לא עושים את זה כי הם חושבים שהם יותר חכמים מכל העולם, אלא כי הם לרוב פחות משכילים/עושים מה שהרבי אומר להם.

הקטע עם האמון בממשלה ובמשרד הבריאות, גם אני איבדתי אמון בממשלה, מה זה שייך לשאלה אם להתחסן?

חח מה נראלך שאתה יותר חכם מרוב המדענים הרופאים והחוקרים הכי טובים בעולם? האומץ לחשוב ככה ועוד "בקול רם", ואוו. 

יש לא לחשוב כמונו (כמו מיטב המוחות שיש לאנושות להציע, לא רק כמונו), ולבוא להתדיין פה ולקבל נתונים אמיתיים, ויש להפיץ שקרים באינטרנט כמו שאתה ואחרים עושים ולעכב אותנו ביציאה מהמשבר הזה.

אתה חושב שאתה יותר חכם מכל העולם שב בשקט בבית או שתחקור ושתגלה דברים אמיתיים תשתף אותנו, עד אז אל תזהם את המרחב עם הפייק ניוז שלך. 

*הממ היה מופנה לסטלן בטלן, שאני מקווה שהוא לא כזה אהבל במציאות ושהשטויות שהוא אומר פה בפורום זה ניסיון להיות מצחיק.

בלתי נתפס שיש מעל 5000 נפטרים בשנה מקורונה במדינה, ויש ציבור שלם שזה פשוט לא מזיז לו. אנשים זבל שבזבלים. אפשר לראות דוגמה לזה 4 הודעות מעליי.

לפני7 שעות , ravid said:

בלתי נתפס שיש מעל 5000 נפטרים בשנה מקורונה במדינה, ויש ציבור שלם שזה פשוט לא מזיז לו. אנשים זבל שבזבלים. אפשר לראות דוגמה לזה 4 הודעות מעליי.

הם לא מאמינים למספרים האלה, ה 5000 מבחינתם זאת המצאה, וטוענים שאין שום עלייה במספר המתים בארץ, והכל שקרים.

הייתי רוצה להיכנס לראש שלהם ולהניח שאוקיי, הכל שקרים ועובדים עלינו. השאלה אבל למה ומה המטרה, אבל אני לא מוצא היגיון.

לפני7 שעות , ravid said:

קודם כל, זבל הוא זה שהשריץ אותך לעולם. מקווה שזה ברור לך.

אחרי שהבהרנו את זה, בלתי נתפס שיש אלפי נפטרים כל שנה מעישון פסיבי ושפעת ויש ציבור שלם שזה פשוט לא מזיז לו. ממשיכים לעשן ליד אנשים ולא מתחסנים לשפעת.

ניר, אני לא מפיץ שום שקרים. בשבועות האחרונים הם מסתובבים סביב הזנב של עצמם, מאיימים בסנקציות ומנסים לשחד בכסף מזומן/צ'ופרים מיליוני אנשים כדי שילכו להתחסן.

כבר שבועיים זה פתוח לכולם ואנשים לא באים מרצון (ותבין שזה אפילו בלי תור), אם היו רוצים להתחסן היו באים כבר. אני מדבר פה על מיליונים ולא קומץ זניח, משמע מיליונים חושבים כמוני. אולי רק בפורום אתם רוב כזה.

אנשים יכולים גם לחשוב קצת עצמאית ולא ללכת כמו עיוורים אחרי מה שאומרים. מומחים או לא, חוזר ואומר אף אחד לא אלהים ולא באמת יכול לדעת נזקים ותופעות להמשך. כשמה שעוד יותר בעייתי זה שזה פייזר מתנערת לגמרי מאחריות לנזקים עתידיים אם יהיו. למה להתנער? החיסון כל כך בטוח אז מה הבעיה?

הבעיה שאתם פנאטים מדי ולא יכולים לחשוב קצת מעבר, צורכים יותר מדי תקשורת ממסדית שמכניסה אתכם עוד יותר לפאניקה וסרטים שהוירוס הזה הוא קץ האנושות ומי שלא מחוסן שווה ערך ללהסתובב עם M16 טעון בין האוכלוסיה.

אתה טועה בהסתכלות שלך ואני אסביר לך בפירוט כי אתה נראה לי בחור אינטיליגנט שפשוט שוגה בתפישה שלו -

מוטיבציה היא עניין מרכזי. אתה יכול לקחת שחקנים סופר מוכשרים ואם לא יהיה להם מוטיבציה להצליח ביחד הם לא יממשו את הפוטנציאל שלהם. מצד שני אם יהיה להם מאמן שיידע להחדיר בהם מוטיבציה סביר להניח שהוא יצליח לממש את היכולות שלהם הרבה יותר ולקחת אותם להישגים.

ולמעשה זה שיש חיסונים ובמקביל יש אנשים שלא מעוניינים להתחסן זה לא שיקול של "חיסונים - בריא או לא בריא" אלא היעדר מוטיבציה.

אין תמריץ ואין מוטיבציה. וכשאין תמריץ ואין מוטיבציה הערכים שלנו באים לידי ביטוי.

ויש כאלה שהערך הדומיננטי שלהם זה אינדווידואליזם ויש כאלה שהערך הדומיננטי שלהם זה קולקטיביזם. 

זה שורש הבעיה. אחד שהתנדבות היא חלק אינטגרלי מהחיים שלו - שם בסדר עדיפויות גבוה את החברה שהוא חי בה ומאידך אחד שלא מתנדב, לא מעורב חברתית ומעניין אותו רק מההתפתחות האישית שלו ותו לא מקדש יותר את הערך של העצמי. האינדיווידואליזם. וזו חלק מהבעיה כי התרבות הקפיטליסטית מקדשת את האינדיווידואליזם וגם כשזה נראה שכולנו ביחד - הרבה מאוד לעצמם בסוף ואז כשאדם שחושב בעיקר על עצמו לא רואה את האחר בחברה שלו - הוא לא יתחסן לעולם. ולמה? כי הוא חלק מאוכלוסייה עם סיכוי נמוך להידבקות. אבל אדם שהקולקטיב חזק אצלו - ירוץ להתחסן כדי לשמור על המבוגרים בחברה.  

אם נתפלפל בזה עוד קצת - צריך להבין שיש פה עניין פסיכולוגי. כל דבר שאני עושה - בלי יוצא מן הכלל נעשה בגלל תמריצים.

הלייקים בפייסבוק? גורמים למשתמשים להמשיך לכתוב כי הם מרגישים אהדה חברתית שמייצרת להם אנדרופינים במוח. 

חתונה וילדים? גורם לאנשים ללחץ חברתי ואף אחד לא רוצה להיות שונה. קשה להיות שונה. אתה עלול לשלם מחירים חברתיים. לכן מנסים לרצות את החברה שאתה נמצא בה. זו המוטיבציה - לא להרגיש שונה.

מחירי הדיור יקרים? גורם לך לעבוד יותר שעות ביממה כדי להשיג דירה. האינטרס של המדינה זה שאתה גם משלם יותר מס ומשתעבד לעבודה מה שמפרה מאוד את כלכלת ישראל. והמוטיבציה שלך בלקנות דירה? פשוט שיהיה לך מקום לגור בו. אתה חושב שאנשים היו עובדים כמו שהם עובדים בשלטון דמוקרטי ולא סובייטי לו היית מקבל דירה בחינם? בחיים לא.

עכשיו בוא ניקח את הסיפור של החיסונים - 

מצד אחד אנחנו מדינה עם נגיעות סוציאליסטיות שדואגת לאזרחים שלה ולכן החיסונים לא עולים כסף. ומה שאתה מקבל בחינם בדרך כלל תעריך פחות. תחשוב על זה.

להבדיל, אם היו צופים שייתכן התנגדות היו עושים דבר פשוט מאוד:

1. פותחים את החיסונים לכל האזרחים בלי הבדל של גילאים.

2. אומרים שיש רק 2 מיליון חיסונים וזה לא יספיק לכל האוכלוסייה אז בבחינת כל הקודם זוכה.

3. כל חיסון עולה 100 ש"ח

4. אפשר להגיש בקשה להוזלה לאוכלוסיות מוחלשות.

מה היה קורה פה?

הסתערות על החיסונים. הסתערות נקודה.

להביא שחקנים איכותיים לא משנה את העובדה שאתה צריך גם מאמן טוב שיידע להכניס מוטיבציה או להיעזר בעוזרים ויועצים שלו שיכניסו מוטיבציה.

אם מוריניו יבוא ויחשוב שבגלל שהוא מוריניו כולם יעשו לו כבוד ויעשו כדברו אז אחרי 5 משחקים הוא יבין שהשם שלו לא מעניין ואם הוא לא יפנה אישית לשחקנים ויפתח אצלם מוטיבציה - הם לא יספרו אותו ולא משנה כמה תארים הוא לקח בחייו.

לכן מה שאתה כותב זה טוב ויפה אבל מנותק לגמרי מהפסיכולוגיה האנושית ומאיך האנושות פועלת וכל השאר זה באמת תירוצים לשורש הבעיה שזה הערכים השונים שבאים לידי ביטוי.

47 דקות לפני, yellow_blood said:

אחרי שהבהרנו את זה, בלתי נתפס שיש אלפי נפטרים כל שנה מעישון פסיבי ושפעת ויש ציבור שלם שזה פשוט לא מזיז לו. ממשיכים לעשן ליד אנשים ולא מתחסנים לשפעת.

ניר, אני לא מפיץ שום שקרים. בשבועות האחרונים הם מסתובבים סביב הזנב של עצמם, מאיימים בסנקציות ומנסים לשחד בכסף מזומן/צ'ופרים מיליוני אנשים כדי שילכו להתחסן.

כבר שבועיים זה פתוח לכולם ואנשים לא באים מרצון (ותבין שזה אפילו בלי תור), אם היו רוצים להתחסן היו באים כבר. אני מדבר פה על מיליונים ולא קומץ זניח, משמע מיליונים חושבים כמוני. אולי רק בפורום אתם רוב כזה.

אנשים יכולים גם לחשוב קצת עצמאית ולא ללכת כמו עיוורים אחרי מה שאומרים. מומחים או לא, חוזר ואומר אף אחד לא אלהים ולא באמת יכול לדעת נזקים ותופעות להמשך. כשמה שעוד יותר בעייתי זה שזה פייזר מתנערת לגמרי מאחריות לנזקים עתידיים אם יהיו. למה להתנער? החיסון כל כך בטוח אז מה הבעיה?

הבעיה שאתם פנאטים מדי ולא יכולים לחשוב קצת מעבר, צורכים יותר מדי תקשורת ממסדית שמכניסה אתכם עוד יותר לפאניקה וסרטים שהוירוס הזה הוא קץ האנושות ומי שלא מחוסן שווה ערך ללהסתובב עם M16 טעון בין האוכלוסיה.

אף אחד לא חושב שמדובר בקץ האנושות, יש אחוז מסויים באוכלוסייה שהמחלה מסוכנת מאוד עבורו. הם גם רוצים לחיות את החיים שלהם, בשביל שהם יוכלו לחיות את החיים שלהם ולא ימותו + יפוצצו את בתי החולים אנחנו מתחסנים. אתה לא רוצח ולא זבל של בן אדם אבל אתה יכול קצת לחשוב גם עליהם ו"לתת" מעצמך. אם היו באמת מאסה של אנשי מקצוע שטוענים שהחיסון מהווה סיכון לאוכלוסייה הייתי מבין אותך, מכיוון שרק ד"ר מיכל הרן אשת המקצוע היחידה שמביעה התנגדות אני באמת לא מבין מאיפה נובע החשש שלך .

תחשוב על הקשישים שנרקבו בבית בשנה האחרונה, תנסה תחשוב על עצמך בתור קשיש בתקופה הזאת.

51 דקות לפני, yellow_blood said:

הבעיה היא שטיפסתם על עץ גבוה מדי ובמקום לרדת ממנו אתם קוראים לאנשים פנאטים וכבשים שעושים מה שאומרים להם. אני באמת מובך עבורך. 

אתה מדקלם שטויות כמו לא יודעים מה יהיה עם החיסון לטווח ארוך ושפייזר מתנערת מאחריות כאילו כשעשו לך חיסון טטנוס קיבל תעודת אחריות לכל החיים.

מאחל לך ולחברייך הטמבלים שלא תגיעו למצב שאתם מדביקים את ההורים וסבים שלכם, כי הם כנראה יקבלו את זה בפחות סבבה מכם (לפחות להם אני מקווה שיש מספיק חומר אפור ללכת להתחסן). ואם במקרה תידבק ותקבל את זה פחות סבבה ממה שאתה חושב אני מקווה שהתכנית שלך היא להשאר להיחנק בבית ולא ליפול על מערכת הבריאות.

1 hour ago, DoW said:

הם לא מאמינים למספרים האלה, ה 5000 מבחינתם זאת המצאה, וטוענים שאין שום עלייה במספר המתים בארץ, והכל שקרים.

הייתי רוצה להיכנס לראש שלהם ולהניח שאוקיי, הכל שקרים ועובדים עלינו. השאלה אבל למה ומה המטרה, אבל אני לא מוצא היגיון.

אני יכול להבין שחושבים שהמספרים מנופחים. אז בסדר, נזרום. אין 5000 מתים. אבל יש 3500? יש 2500? גם אם יש "רק" 1000 מתים- זה פאקינג אלף מתים. בשנה. 

וגם אם נשים את מספר המתים בצד- מאות אלפי אנשים איבדו את הפרנסה שלהם. זו לבד סיבה מספיק משמעותית וחשובה להישמע להנחיות ולהוריד את התחלואה. כמו שאמרתי- אנשים זבל שבזבלים. אני ואפסי ועוד וחוץ מהנוחות שלי שכולם ימותו/יחלו/יאבדו את הפרנסה שלהם.

1 hour ago, yellow_blood said:

אין לך שום תירוץ פרזיט. עכשיו גם תרכב על התחת של אלו שמתחסנים בדרך לחסינות עדר. הישראלי היפה אתה. 

זו התוצאה של יורם לס.

6 דקות לפני, אנדרס8 said:

הבעיה היא שטיפסתם על עץ גבוה מדי ובמקום לרדת ממנו אתם קוראים לאנשים פנאטים וכבשים שעושים מה שאומרים להם. אני באמת מובך עבורך. 

אתה מדקלם שטויות כמו לא יודעים מה יהיה עם החיסון לטווח ארוך ושפייזר מתנערת מאחריות כאילו כשעשו לך חיסון טטנוס קיבל תעודת אחריות לכל החיים.

מאחל לך ולחברייך הטמבלים שלא תגיעו למצב שאתם מדביקים את ההורים וסבים שלכם, כי הם כנראה יקבלו את זה בפחות סבבה מכם (לפחות להם אני מקווה שיש מספיק חומר אפור ללכת להתחסן). ואם במקרה תידבק ותקבל את זה פחות סבבה ממה שאתה חושב אני מקווה שהתכנית שלך היא להשאר להיחנק בבית ולא ליפול על מערכת הבריאות.

חחח נראה לך שהוא לא יפול על מערכת הבריאות? זה בסדר ליפול על מערכת הבריאות כי יש אנשים שמעשנים בציבור.

אנקדוטה מעניינת -

23,741 מספר הישראלים שנהרגו בפיגועים ובמלחמות ישראל ב-73 שנים .

5,216 מספר הישראלים שנפטרו כתוצאה מהתפרצות הקורונה בשנה החולפת.

שכל אחד יעשה את החשבון שלו אם נכון להתחסן או לא ואם הוא רוצה להמשיך להיות מושפע מהפייק ניוז המזורגג הזה או להציל פה נפשות -

תוצאת תמונה עבור חיסון מודעה

תוצאת תמונה עבור חיסון מודעהתוצאת תמונה עבור חיסון מודעה

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אנקדוטה מעניינת -

23,741 מספר הישראלים שנהרגו בפיגועים ובמלחמות ישראל ב-73 שנים .

5,216 מספר הישראלים שנפטרו כתוצאה מהתפרצות הקורונה בשנה החולפת.

בלי קשר לויכוח על החיסונים, האנקדוטה הזאת היא גניבת דעת.

בוא תוסיף פה כמה אנשים מתו מסרטן, מחלות לב, זיהומים וכו׳ ב73 שנים.

זה ששמים זרקור על המתים מקורונה לא הופך את המקרה שלהם ליותר טראגי מכל מוות מסיבה אחרת.

6 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

אני לא מסכים עם מה שהוא אומר, אבל אני לא חושב שלצאת עליו על 200% יעזור לפתור את הבעיה אלא יגרום לו ליותר סלידה.

צודק במאה אחוז. אין מה לצאת עליו. ולמרות שזה נראה מעצבן אני מאוד מבין אותו ולמה הוא כותב ככה. כשיש ממשלה שמערבבת את האזרחים ומשקרת להם עם החלטות פוליטיות קשה מאוד לסמוך על הגורמים שהם מקבלים את ההחלטות שמטיבות עם האזרחים. מבין לגמרי ויחד עם זאת אני חושב שצריך להתגבר על חוסר האמון המובנה בממשלה ולהבין שיש פה מלחמה בסדר גודל שעדיין לא ראינו.

יותר מזה - יש דיווחים ממערכת הביטחון שנמצאו מאות יוזרים פיקטיביים בפייסבוק שמפיצים את הפייק ניוז וחלקם אותרו מאיראן. 

שוב בואו נצא מעידן התמימות - במאה ה-21 המלחמות מתנהלות בסייבר ובמדיה ופחות עם חי"ר וטנקים. סייבר ורשתות חברתיות יכולות להפיל ממשלות. זה יכול לזרוע כאוס בכל חברה. גורמים עוינים מעודדים ומתדלקים את הכאוס הזה שנוצר כדי להשאיר את המדינה שלנו בכאוס החברתי והבריאותי הזה. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.