Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

22 דקות לפני, yellow_blood said:

בן אדם קפץ מהגג והיה מאומת לקורונה - מת מקורונה.

בן אדם נפטר סמוך לחיסון - אין קשר, מקרי לגמרי.

וזה רבותיי, עיוות מציאות חד צדדי.

אף מומחה בארץ ובעולם, גדול שיהיה הוא לא אלהים ולא יכול לדעת באמת מה ההשלכות של החיסון יכולות להיות שנתיים-שלוש קדימה. שום דבר לא ישנה את העובדה שזה חיסון שפותח בעשירית מהזמן האידאלי ולא היתה אפשרות לבדוק אותו לטווח ארוך. אין מילה אחרת לזה חוץ מניסוי. שום דבר שציינתי פה הוא לא פייק ניוז.

העיקר לכו להתחסן כמה שיותר!

כל הסנקציות והדרכון הירוק יתנו בדיוק את הפעולה ההפוכה, אנשים נהיים עוד יותר אנטי לחיסון הזה, גם אלה שהיו בעד ואפילו התחסנו בעצמם.

18 שנה אני הולך לכל משחק בכל חור ובכל מצב, להיות באצטדיון הכי חסר בעולם אבל לא מתחסן אם זה התנאי של להיכנס לאצטדיון. נראה את בעלי הקניונים וכו' מסתדרים בלי כל האנשים שלא מתחסנים (שהם הרוב המוחלט בקהל יעד שלהם).

אמן שזה גם פתח לתביעות וכל אחד שלא שלא יכניס מישהו בגלל זה/יפטר עובד שלא התחסן יקבל תביעה לפנים. חבורה של מזדיינים בתחת

אח שלי אתה יותר מדי בפייסבוק מציע לך לקחת תקופת צינון יעשה לך רק טוב

להכריח בן אדם להתחסן זה לא אבל להכריח מעסיק לשלם כסף למפגע בריאותי זה סבבה.

בכל מקרה אני בעד להציע אלטרנטיבה למתנגדים, בדיקה עם תוקף ל5 ימים בשביל לנוע בחופשיות, שיגיעו למצב שעושים להם בדיקה עם מברשת אסלה כדי לקבל תוצאה.

34 דקות לפני, yellow_blood said:

אף מומחה בארץ ובעולם, גדול שיהיה הוא לא אלהים ולא יכול לדעת באמת מה ההשלכות של החיסון יכולות להיות שנתיים-שלוש קדימה. שום דבר לא ישנה את העובדה שזה חיסון שפותח בעשירית מהזמן האידאלי ולא היתה אפשרות לבדוק אותו לטווח ארוך. אין מילה אחרת לזה חוץ מניסוי. שום דבר שציינתי פה הוא לא פייק ניוז.

כל הסנקציות והדרכון הירוק יתנו בדיוק את הפעולה ההפוכה, אנשים נהיים עוד יותר אנטי לחיסון הזה, גם אלה שהיו בעד ואפילו התחסנו בעצמם.

18 שנה אני הולך לכל משחק בכל חור ובכל מצב, להיות באצטדיון הכי חסר בעולם אבל לא מתחסן אם זה התנאי של להיכנס לאצטדיון. נראה את בעלי הקניונים וכו' מסתדרים בלי כל האנשים שלא מתחסנים (שהם הרוב המוחלט בקהל יעד שלהם).

אמן שזה גם פתח לתביעות וכל אחד שלא שלא יכניס מישהו בגלל זה/יפטר עובד שלא התחסן יקבל תביעה לפנים. חבורה של מזדיינים בתחת

זה חיסון שפותח בעשירית מהזמן בגלל שכל העולם עוצר מלכת והשקיע תקציבי עתק בסדר גודל שלא היה כדוגמתו אז ברור שהחיסון יתפתח מהר יותר. בדרך כלל פיתוח רפואי עורך זמן רב יותר בגלל שיש חסמים כלכליים ואנושיים - אין מספיק נסיינים, אין מספיק כסף, אין מספיק צוותים שיכולים לחקור ולפתח את זה וכאן המצב שונה לגמרי. 180 מעלות. לצורך העניין אם העולם היה משקיע 10% מהסכומים שהושקעו בפיתוח חיסון ותרופה לקורונה בגילוי ופיצוח מחלות אחרות, היית רואה תגליות מהירות ופיצוחים של מחלות אחרות.

מבטיח לך שאלכוהול, זיהום אוויר, שתייה מתוקה, לחצים שאתה עובר בחיים, חוסר בשעות שינה וחשיפה מוגברת לשמש מזיק לגוף שלך פי כמה וכמה ממה שהחיסון הזה (כביכול) יכול להזיק לפי מה שאתה מתאר. 

24 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא סנקציות ולא דרכון ירוק, לחוקק חוק שמי שחולה בקורונה ולא חוסן ישא בעלויות הטיפול שלו ולא יהיה זכאי לדמי בידוד מעבודה.

ומה עם העלויות של כל מי שהוא הדביק?

16 דקות לפני, ravid said:

ומה עם העלויות של כל מי שהוא הדביק?

א. בעייתי להוכיח את מקור ההדבקה, הרבה פעמים המדביק מגלה שהוא חולה בעקבות הנדבק.

ב. מי שהוא הדביק כנראה גם הוא לא מחוסן, שישא בתוצאות.

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

נירניר, קודם כל זה נחמד שאתה חושב שהשמש זורחת לך מהתחת ואתה יכול להתנשא על אנשים ולחשוב שאתה מבין גדול במגפות וברפואה.

אבל מה לעשות, יש אנשים שמבינים הרבה יותר ממני וממך שגם הם חושבים אחרת מהמיינסטרים, אז אולי תסיים קודם 7 שנים ברפואה לפני שתבוא להתנשא עליהם בשטויות שלא למדת מעולם. 

אתה טוען שאני מפיץ פייק ניוז ופוגע באנשים תמימים, אני טוען שאתה שטוף מוח שהולך בעיניים עצומות אחרי אנשים בעלי אינטרסים מובהקים בתקשורת הממוסדת. 

תקשורת שמשתיקה, בזה ומכפישה כל אחד שחושב אחרת (זה לא מדע אם אין ספק), תקשורת שמעוותת מספרים, תקשורת שמפרסמת תחזיות הזויות שמופרכות כל פעם מחדש. 

כשאתה מדבר על הבנת הנקרא, קודם תדע הבנת הנקרא בעצמך. הדיבייט שלי כאן על חסינות עדר והחיסון לא היה במובן התאורטי רק אלא במובן הפרקטי. 

עצם זה שאין היתכנות במדינת ישראל לייצר חסינות עדר דרך החיסון, סותר את הדעה הנגדית שנאמרה בעמודים קודמים שמדינת ישראל תגיע לחסינות עדר באמצעותו. 

מעבר לכך, אם אנשים יכולים להמשיך להפיץ את המחלה הלאה למרות החיסון (דבר שאי אפשר לסתור כרגע) - אז גם תאורטית לא יכולה להיווצר חסינות עדר. 

בנוגע לעניין מאובחני הסרטן, עזוב שלא התייחסת עניינית לדברים שלי, אני עדיין לא מבין מה אתה רוצה. 

אתה רושם "הסיכוי שנגיע לחסינות העדר ממבצע החיסונים כמו שהוא מתבצע היום" - אבל אין שום סיכוי שנגיע לזה, כמו שאמרה המפחידה הלאומית בכנסת. 

ומאוד יפה שאתה יודע שזה הסיכוי הכי טוב שלנו למגר מגפה, רק חבל שבשבדיה חיים כרגיל וכנראה שהמגפה החליטה לדלג עליהם. 

רק חבל שבסרביה, יפן, מדינות נוספות באסיה ובבלקן, הודו, פלורידה, דקוטה, טקסס, אייווה כבר אין מגבלות וסגרים הרבה מאוד זמן, חיים כרגיל, והמצב רק משתפר ביחס למדינות אחרות. 

אני גם מכיר נתונים על נפגעי חיסון, אנשים שמתו בסמוך לחיסון, אנשים שמתו והגיעו למצב קשה אחרי מנת חיסון שניה, אבל כמובן שתכחיש הכל כמו שאר בעלי האינטרסים. 

אני גם מכיר נתון אחד מאוד פשוט - עד דצמבר 2020 מתו קצת יותר מ-3000, ותוך חודש התווספו עוד 2000. מה קרה בחודש הזה אתה יודע? 

ממש ממש במקרה, בדיוק כשהתחילו לחסן, המוטציה החליטה לקחת כמעט את אותה כמות של אנשים שמתו כאן ב-10 חודשים - רק על פני חודש אחד! איזה יופי של צירוף מקרים. 

מדבר על שקרים, ואז אומר שיש דרכון ירוק - למרות שזה לא עבר בכנסת ובוא נראה את החכמים הגדולים מעבירים את זה חקיקה, במיוחד שאף אחד בעולם לא יקבל את זה. 

ומכיוון שאתה לא יודע מה יהיה, ואז שולח כמה שיותר אנשים להתחסן - במידה ויהיה נזק הרסני ובלתי הפיך מהחיסון בעוד כמה חודשים, אני מבין שה"סליחה, טעיתי" שלך מאוד תעזור. 

אבל כמובן, הישראלים מובילים בחיסונים בפער ענק כי כל שאר העולם מטומטם. כל המיליארדים לא מבינים מהחיים שלהם ואין להם כסף להביא חיסונים בעצמם. 

רק חבל שאנשים מבחוץ מסתכלים על זה בתמיהה, איך אנחנו מסכימים להיות שפני הניסוי בשביל כל העולם. 

מאחל לך ולכל שאר ההזויים שיום אחד תורידו את כובע נייר הכסף ותחזרו למציאות.

עצוב שיש לא מעט טמבלים כמוכם שפשוט לא מסוגלים לנתח סיטואציה ואיזה "יוסי סרטים להורדה" בטלגרם שמפרסם איזה סרטון של מישהו מתעלף כי קיבל חיסון משפיע עליהם ככה.

כרגיל כתבת הודעה מלאה שלשול אבל אין לי כוח להתייחס לכל דבר, כבר לקחתי הודעה שלך ופירקתי אותה לגורמים והראתי לכולם פה שאתה אדם שלא מסוגל להבין לוגית דברים בסיסיים ביותר.

מקווה שלא תצליח לשקר ולהשפיע יותר מדי על אנשים בסביבתך לטובתך ולטובת כולנו.

שתהיה בריא זה הכי חשוב , גם במוח וגם בריאות.

1 hour ago, yellow_blood said:

אף אחד לא יכריח אותך להתחסן, אבל כנראה שתצטרך להציג בדיקה שלילית עד 72 שעות. מה הבעיה בזה? 

מה אתם חושבים שכל רופאי ומדעני העולם מושתקים? כאילו באמת עוד לא הבנתי מה הטיעון?

התקשורת בארץ דווקא מנסה להיות אובר נטרלית ומציגה את הטיעונים ההזויים של המתנגדים. עוד לא שמעתי טענה אחת נורמלית. 

עד לפני שבוע וחצי חבר טוב טוב שלי היה בדעה שלך בנוגע לחיסונים ושיכנע את סבתא שלו בת ה85!!! לא להתחסן,

לאחר שלחצנו עליו כל החברים להתנתק מהפייסבוק ולשמוע ולהבין ולקרוא מה אומרים אנשי המקצוע הוא חזר בוא ולקח אותה להתחסן.

תבין שדבר זה יכל להיגמר באסון. תנסה באמת להתנתק מהפייסבוק לכמה ימים, תקרא קצת דיעות של מומחים בתחום, לפחות תנסה.

כבר גרמת לי להקריב מעצמי ולעשות לייק לתגובה של "ת"א שלנו", תקריב מעצמך קצת, תנסה להתנתק קצת מהרשתות.

לפני1 שעה , AvielMaccabi4 said:

לא סנקציות ולא דרכון ירוק, לחוקק חוק שמי שחולה בקורונה ולא חוסן ישא בעלויות הטיפול שלו ולא יהיה זכאי לדמי בידוד מעבודה.

זה מה שסמוטריץ' אמר. מפספס בענק את הנקודה העיקרית.

מי שחולה בקורונה עלול להדביק את הסובבים אותו ולהכניס אותם לבידוד. זה אומר שאם אני עובד בחברה ויש איתי עוד 5 אנשים בצוות ואני בא איתם במגע, הצוות מושבת לשבועיים. אצלנו בחברה השאירו בינואר 70 עובדים בבית לשבועיים בגלל התפרצות. אם אני הבוס, לגיטימי מבחינה כלכלית שאעדיף עובדים מחוסנים. 

השאלה המתבקשת כאן היא "אבל אם כולם מסביבי מחוסנים ואני לא, מה זה משנה" - וזה בדיוק העניין, אם כולם היו חושבים ככה, אף אחד לא היה מתחסן. להתחסן זו האחריות החברתית שלנו והסיכוי הכי טוב שלנו לחזור לחיים נורמליים. להתבכיין ולהגיד "אני אדם חושב! אני רוצה לראות מה התופעות לוואי של החיסון לפני שאני מכניס חומר זר לגוף!" זה במקרה הטוב אנוכי במקרה הרע חוסר יכולת להבין את התמונה הכוללת. 

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

זה חיסון שפותח בעשירית מהזמן בגלל שכל העולם עוצר מלכת והשקיע תקציבי עתק בסדר גודל שלא היה כדוגמתו אז ברור שהחיסון יתפתח מהר יותר. בדרך כלל פיתוח רפואי עורך זמן רב יותר בגלל שיש חסמים כלכליים ואנושיים - אין מספיק נסיינים, אין מספיק כסף, אין מספיק צוותים שיכולים לחקור ולפתח את זה וכאן המצב שונה לגמרי. 180 מעלות. לצורך העניין אם העולם היה משקיע 10% מהסכומים שהושקעו בפיתוח חיסון ותרופה לקורונה בגילוי ופיצוח מחלות אחרות, היית רואה תגליות מהירות ופיצוחים של מחלות אחרות.

מבטיח לך שאלכוהול, זיהום אוויר, שתייה מתוקה, לחצים שאתה עובר בחיים, חוסר בשעות שינה וחשיפה מוגברת לשמש מזיק לגוף שלך פי כמה וכמה ממה שהחיסון הזה (כביכול) יכול להזיק לפי מה שאתה מתאר. 

לא הבנתי איך הסיבה שזה פותח כזה מהר משנה את העובדה שאי אפשר בחצי שנה לדעת תופעות והשלכות לטווח רחוק? זו עובדה מוגמרת ולא פייק. 

ואם אתה מבטיח אני רגוע, רצתי להתחסן.

אם לי פחות פייסבוק (לא שזה מה שגורם לי לא להתחסן אלא רק הגיון) יעשה טוב, אז ממליץ גם לכם פחות חדשות - יעשה לכם מצוין.

בינתיים כבר שבועיים רוב העמדות ריקות ומתחננים לאנשים שילכו להתחסן, כנראה יש הרבה הזויים ורוצחים כמוני וכמו מכביזם זה בדם

37 דקות לפני, Yoadknux said:

זה מה שסמוטריץ' אמר. מפספס בענק את הנקודה העיקרית.

מי שחולה בקורונה עלול להדביק את הסובבים אותו ולהכניס אותם לבידוד. זה אומר שאם אני עובד בחברה ויש איתי עוד 5 אנשים בצוות ואני בא איתם במגע, הצוות מושבת לשבועיים. אצלנו בחברה השאירו בינואר 70 עובדים בבית לשבועיים בגלל התפרצות. אם אני הבוס, לגיטימי מבחינה כלכלית שאעדיף עובדים מחוסנים. 

השאלה המתבקשת כאן היא "אבל אם כולם מסביבי מחוסנים ואני לא, מה זה משנה" - וזה בדיוק העניין, אם כולם היו חושבים ככה, אף אחד לא היה מתחסן. להתחסן זו האחריות החברתית שלנו והסיכוי הכי טוב שלנו לחזור לחיים נורמליים. להתבכיין ולהגיד "אני אדם חושב! אני רוצה לראות מה התופעות לוואי של החיסון לפני שאני מכניס חומר זר לגוף!" זה במקרה הטוב אנוכי במקרה הרע חוסר יכולת להבין את התמונה הכוללת. 

אם אתה מחוסן ונחשפת לחולה מאומת, אתה לא נכנס לבידוד ולכן זה לא רלוונטי.

אם הסובבים את אותו חולה גם הם לא מחוסנים ונדבקו/נכנסו לבידוד, שיקחו בחשבון שזה יורד להם מהימי מחלה על חשבונם.

בסוף עם כמה שהטענות שלהם הזויות, אתה לא יכול להכריח בן אדם להתחסן ואתה גם לא יכול למנוע מבן אדם לצאת מהבית בעקבות זה, לכן האלטרנטיבה צריכה להיות בדיקה עם תוקף מוגבל, אם גם לזה יהיו מתנגדים שיזדיינו וידחפו את הטענות שלהם לתחת.

21 דקות לפני, yellow_blood said:

לא הבנתי איך הסיבה שזה פותח כזה מהר משנה את העובדה שאי אפשר בחצי שנה לדעת תופעות והשלכות לטווח רחוק? זו עובדה מוגמרת ולא פייק. 

אם לי פחות פייסבוק (לא שזה מה שגורם לי לא להתחסן אלא רק הגיון) יעשה טוב, אז ממליץ גם לכם פחות חדשות - יעשה לכם מצוין.

בינתיים כבר שבועיים רוב העמדות ריקות ומתחננים לאנשים שילכו להתחסן, כנראה יש הרבה הזויים ורוצחים כמוני וכמו מכביזם זה בדם

אח שלי אני חושב שהממשלה טעתה שהיא חשבה שעצם הבאת החיסונים תגרום לכל המדינה להתחסן. ברור שצריך תמריצים ומוטיבציה על אחת כמה וכמה בדור של אינדיווידואליזם שהקולקטיב פחות מעניין אותו. הרי הסיפור שרובנו התחסנו זה כדי לשמור על האחר ולא כדי להגן על עצמנו ואני חושב שהסיפור של ההשלכות של הטווח הרחוק זה אחלה תירוץ וסיבה לשכנוע פנימי. למעשה הסיפור הוא תרבותי - אינדיווידואליות ששולטת בקבלת ההחלטות של האנשים ופחות קולקטיב קונפורמי. היום אנשים מתגייסים לצבא בשאלה 'מה יצא להם מזה' ולא 'איך זה יוכל לשרת את המדינה או את החברה'. זה מתחיל ונגמר בסיפור הזה שהתרבות השלטת כאן במדינה היא דאגה לתחת של עצמי ומעט מאוד דאגה לאחר וממשיך עם פייק ניוז של כל מיני מומחים שהם לא רופאים או מדענים שהקשר בינם לבין מדע ורפואה אפסי בהחלט והם בטוחים שמנסים להשתלט על העולם עם הG5 ונגמר עם ממשלה מטומטמת שלא מבינה את הפסיכולוגיה של האדם. תן תמריץ - תייצר תנועה. לא תתן תמריץ - תייצר אנטי. אתה פשוט קיבלת מתנה ליד. זהב. ובמקום להסתער עליו אתה רואה בו גוש של מתכת שלא שווה כלום בגלל שאתה לא מבין את ההקשר הרחב וניזון משמועות.

למעשה - אני מבטיח לך שלא בדקת השלכות של 90% מהפעולות וההחלטות שקיבלת בחיים שלך. מבטיח לך. חותם לך. כמה התזונה שלך מותאמת לגנום האישי שלך? בדקת את זה? עוד שאלה - פרופסור אבני כתב ספר 'שוטי החלב' והוא טוען שיש קשר ישיר בין חלב לסרטן. האם אתה שותה חלב ומוצריו ומסכן את עצמך בסרטן, סכרת וכו' או שאתה מתבסס על תזונה טבעונית? האם אתה מבין שיש השלכות קיצוניות ודרמטיות לחוסר בשעות שינה וללחץ נפשי - אתה בסדר עם זה? אתה בסדר עם זה שהלב שלך נגמר במשחק מותח של מכבי? מכבי של השנה יכולה לפגוע לך בלב ובעורקים בצורה משמעותית עם כל הלחץ שהיא מכניסה לך ואני לא צוחק אתה מודע להשלכות? 

בוא, אני לא מדבר בשם כולם אבל אם אתה מודע לכל ההשלכות של כל הפעולות שאתה עושה בחיים שלך וכחלק מההבנה הרחבה של ההשלכות הבנת שאתה צריך להתעכב על נושא החיסון - וואלה מפרגן לך. באמת. לא מכעיס בכלל. אבל אם אתה לא בודק אף השלכה והפעם החלטת לבדוק בלי להבין שאורח החיים של רובנו הוא מחורבן וקלוקל מלכתחילה אז אתה מוזן מפייק ניוז טהור וכדאי שתעשה עם עצמך בדק בית. 

12 דקות לפני, yellow_blood said:

נלך לפי קו המחשבה שלך שהחיסון קיים חצי שנה (הפיתוח שלו הסתיים לפני חצי שנה, הטכנולוגיה קיימת כבר כמעט עשור, אבל נזרום), למה אתה לא מתייחס באותה מידה של פחד וחשדנות לקורונה, הרי היא קיימת רק שנה, ולא יודעים מה ההשפעות שלה לטווח הארוך. 

למה אתה סומך על זה שהקורונה סבבה לטווח הארוך אבל החיסון לא ? 

איזה מן ניהול סיכונים מעוות זה להעדיף להסתכן בלפתח מחלה מוירוס שבא מאיזה עטלף (ואולי גם דלף מאיזה מעבדה בסין), ולא לקבל חיסון שפותח בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש לאנושות כרגע. 

איזה הזיה זה לחשוב שלמרות שהרוב המוחלט של מיטב המוחות בעולם אומרים להתחסן, אתה חושב הפוך, באסה להיות אתם באמת, חיים בפראנויה שכל העולם עובד עליהם כל הזמן.

אתה חושב שאתה איזה woke כי אתה לא מאמין לחדשות, בתכלס אנשים כמוך תמיד היו לאורך ההיסטוריה, כל פיתוח מדעי מתקדם גרר איתו קבוצות של אנשים מתנגדים שטענו שזה רע לאנושות, אתה תחליט באיזה צד של ההיסטוריה להיות, בצד של חובשי כובעי נייר הכסף או בצד של הקדמה, רק עד אז תישאר בבית ותיחנק עם ההגבלות שיהיו עליכם ואל תבואו לבתי החולים שתחטפו קורונה. 

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

א. בעייתי להוכיח את מקור ההדבקה, הרבה פעמים המדביק מגלה שהוא חולה בעקבות הנדבק.

ב. מי שהוא הדביק כנראה גם הוא לא מחוסן, שישא בתוצאות.

בדיוק בגלל זה צריך את הדרכון הירוק...

לגבי סעיף ב- צריך לזכור שיש 5% שהחיסון לא עובד עליהם

לפני19 שעות , hairy2hell said:

(אגב, סבתא של בת זוגתי היא כזו, יצאה עכשיו חיובית אחרי שחוסנה פעמיים. בנתיים אין תסמינים חמורים, אבל בגלל גילה עוקבים על זה צמוד)

תודה שעיר, אני ממש מעריך את זה.

הרגשתי בתקופה האחרונה שהאמינות של אבי יורדת עקב שימוש יתר בו וסופסוף השתמשת בקרוב משפחה אחר על מנת לשכנע אנשים בשקר שאתה רוצה להפיץ (ועוד שקר של מתנגדי חיסון על מישהי שהתחסנה פעמיים שאתה מכיר ויצאה חיובית)

לא רק שלא התנצלת על השקר העלוב שלך אתה ממשיך בטקטיקה העלובה הזאת שלך. מזכיר לך שאתה אורח כאן, לא מבין למה אתה רוצה אותי כמתנגד אלייך בפורום כי אני באמת לא מרגיש שאתה תשרוד כאן הרבה זמן בתצורה הזאת.

לפני2 שעות , Sawyer said:

לא רק שלא התנצלת על השקר העלוב שלך אתה ממשיך בטקטיקה העלובה הזאת שלך. מזכיר לך שאתה אורח כאן, לא מבין למה אתה רוצה אותי כמתנגד אלייך בפורום כי אני באמת לא מרגיש שאתה תשרוד כאן הרבה זמן בתצורה הזאת.

טל הוא יעני מעכשיו הקורבן החדש שלך בפורום? בוא תרגיע ואל תעוף על עצמך מר בריון שמתפזם פה על יוזרים בשביל לקושש כמה לייקים וחיזוק לאגו.

לפני3 שעות , yellow_blood said:

רק הגיון :doh:

(מסכים איתך אבל לגבי החדשות)

לפני3 שעות , yellow_blood said:

Ignorance is bliss

התחסנתי רק בגלל הדיבורים על חזרה למגרשים, אני רוצה לראות שלא אכנס למשחקים בגלל מטומטמים שלא רוצים להתחסן וכאלה שיגישו עתירות לבגץ שלא מכניסים אותם למגרשים כי הם לא רוצים להתחסן.

תתחסנו ותפסיקו לחשוב שאתם חכמים יותר מהרפואה, כל אחד נהיה לי רופא. אבל לעשן כן, להשתמש בסמים כן, לפוצץ את כל הגוף בבוטוקס ולעשות ניתוח קוסמטי בכל חור זה כן, אבל להישמע לרופאים, לאאאא...

רוצים כבר לחזור למגרשים, כל מי שלא רוצה להתחסן שלא יגיע מצדי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.