Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

שמע כל הזיוני שכל שלך על החרדים ועל ארגון הטרור רק מראה כמה אתה אידיוט ולא מבין שום דבר ומשתמש ברטוריקה של ילדון מוסת כדי לזרוע פה שנאה בין אוכלוסיות. שב בשקט תעשה טובה ואל תזיין לי בשכל על הודעות שכתבתי נגד ביבי או בעד ביבי או התהפכויות שלי וכאלה אתה מטומטם אחד גדול. אני לא כותב ביקורת נגד שחקני מכבי ורק מחזק אותם בפורום אז על איזה התהפכות אתה מדבר לעזאזל יא טמבל. יש חשיבה מורכבת וכדאי לך לפתח אותה. זו חשיבה ששונה מחשיבה דיכוטומית של חרדים בני זונות או חרדים מדהימים. יש גם הרבה באמצע וכדאי לך להתחיל לחשוב ככה ולא כמו אומלל שמוציא את התסכול שלו על אוכלוסיות שיש בהם אנשים שעושים פי אלף ממה שעשית בכל החיים שלך. במקום לחפש את הרע תראה את הטוב אבל אהבל כמוך שנמצא במצב ככ קשה נמצא עמוק בתוך החרא. מה שאני מאחל לך זה רק להתבגר וינשאללה שעוד כמה שנים תכתוב לעניין. עד אז לך חפש את החברים שלך. טמבל. 

קרישי אתה כל הזמן כותב שאי אפשר לדעת אם יש יותר תל אביביים שמפרים ומסכנים או חתונות וממשיך להתבלבל ולבלבל כשהנתונים ברורים.

אם יש מליון חרדים בארץ ויותר מפי 3 חילוניים. אבל יש יותר חולים חרדים מאשר חילוניים, למרות שהם פחות משליש מהם בגודל באוכלוסייה. אז מי מפר יותר? מי מסתכן ומסכן יותר? מי פוגע יותר?

התשובה לשאלה הזאת ברורה! הנתון עונה עליה. החרדים. ברור שהם. דיי לעצימת עיניים ולגניבת דעת, תתעורר כבר.

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

שמע כל הזיוני שכל שלך על החרדים ועל ארגון הטרור רק מראה כמה אתה אידיוט ולא מבין שום דבר ומשתמש ברטוריקה של ילדון מוסת כדי לזרוע פה שנאה בין אוכלוסיות. שב בשקט תעשה טובה ואל תזיין לי בשכל על הודעות שכתבתי נגד ביבי או בעד ביבי או התהפכויות שלי וכאלה אתה מטומטם אחד גדול. אני לא כותב ביקורת נגד שחקני מכבי ורק מחזק אותם בפורום אז על איזה התהפכות אתה מדבר לעזאזל יא טמבל. יש חשיבה מורכבת וכדאי לך לפתח אותה. זו חשיבה ששונה מחשיבה דיכוטומית של חרדים בני זונות או חרדים מדהימים. יש גם הרבה באמצע וכדאי לך להתחיל לחשוב ככה ולא כמו אומלל שמוציא את התסכול שלו על אוכלוסיות שיש בהם אנשים שעושים פי אלף ממה שעשית בכל החיים שלך. במקום לחפש את הרע תראה את הטוב אבל אהבל כמוך שנמצא במצב ככ קשה נמצא עמוק בתוך החרא. מה שאני מאחל לך זה רק להתבגר וינשאללה שעוד כמה שנים תכתוב לעניין. עד אז לך חפש את החברים שלך. טמבל. 

עוד 3000 תווים שבהם אתה חוזר במילים אחרות על כמה אני אפס וכמה זה לא פשוט ומנסה לבלבל את הקוראים. המציאות ברורה מאוד לכל מי שלא עוצם עיניים וכך גם התגובה של החרדים אם תנסה להחיל עליהם את השוויון הככ הוגן ומיוחל או חלילה תנסה לאכוף עליהם את החובות של כולנו.

מה מעודד אותי? שיותר ויותר אנשים מתעוררים ופחות ופחות אנשים מריחים את הפלוצים שלהם וחושבים שהם הכי מבינים והכי חכמים כמוך.

אני לגמרי בעד שוויון. החרדים צריכים להיות חלק פעיל ושווה ממה שקורה במדינה ולשאת בנטל. ב2012 הייתי בהפגנה לשיוויון בנטל שיאיר לפיד יזם בת"א. בתור אחד שעושה חודש בשנה מילואים אני הכי רוצה להוריד קצת מעמסה ושיורידו ממני את המילואים לזמן קצוב ונורמלי יותר שלא קורה כרגע בגלל שאין מספיק כוח אדם. אבל כל זה לא קשור לעניין שאתה אהבל וילדון מוסת שזורע רעל ושנאה. כל פעם מחדש אני נגנב מההודעות שלך. אתה פשוט לא משתנה. תתחיל לכבד אנשים שנמצאים באוכלוסייה החרדית ואל תכליל אותם ובטח אל תקרא להם ארגון טרור בלי שאתה בכלל מבין מה קורה שם ומי הנפשות הפועלות. ליצן 

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני לגמרי בעד שוויון. החרדים צריכים להיות חלק פעיל ושווה ממה שקורה במדינה ולשאת בנטל. ב2012 הייתי בהפגנה שיאיר לפיד יזם בת"א. בתור אחד שעושה חודש בשנה מילואים אני הכי רוצה להוריד קצת מעמסה ושיורידו ממני את המילואים לזמן קצוב ונורמלי יותר שלא קורה כרגע בגלל שאין מספיק כוח אדם. אבל כל זה לא קשור לעניין שאתה אהבל וילדון מוסת שזורע רעל ושנאה. כל פעם מחדש אני נגנב מההודעות שלך. אתה פשוט לא משתנה. תתחיל לכבד אנשים שנמצאים באוכלוסייה החרדית ואל תכליל אותם ובטח אל תקרא להם ארגון טרור בלי שאתה בכלל מבין מה קורה שם ומי הנפשות הפועלות. ליצן 

אתה ממשיך לירות פה רימוני עשן כדי לטשטש את המציאות, לצאת עליי ולכתוב מדי פעם ניצני שפיות כדי שמי שקורא לא יחשוב שאיבדת את זה לגמרי, אבל כל הטריקים האלו והנסיונות להסיט את הדיון/אש אליי לא ישנו את המציאות. 

ברור שלא מדובר בכל החרדים. ברור שחלקם מקיימים חיים ואפילו תורמים למדינה (בודדים אולי אפילו יותר ממני וממך, תאמין או לא) אבל מדובר בכמות מספיק גדולה (עשרות אם לא מאות אלפי חרדים) שהם בדיוק מה שאני אומר שהם. ארגון טרור רדום שתחת הוראת האדמורים יצא למתקפה נגד המדינה, לא מדבר רק על אלו שכבר היום הם אנטי ציוניים ושונאי ישראל אלא על כל מי שלא יוכל לקבל את העובדה שהמדינה לא מממנת אותו יותר ויצא למלחמת חורמה וזאת כמות.. חולנית של אנשים שלא בטוח שהמדינה בכלל יכולה לעמוד מולם. ההשלכות יהיו ככ חמורות והצעד הזה של עצירת התקציבים ילווה במכה ככ קשה (בטחונית, כלכלית ובעצם בכל אספקט על החברה למשך עשרות שנים קדימה) שאף אחד לא מסוגל לעשות את זה, בתוך הקורונה הטרור שלהם מתבטא בכך שלא באמת מנסים לעצור אותם כי יודעים איך זה ייגמר, בהסלמה באלימות ובניצחון שלהם במערכה כי ניצחון שלנו יוביל בהכרח למלחמת אחים ברמה כזו או אחרת.

אז תמשיך לדבר עליי ועל הדיבור שלי, יש לך פה תא טרור עצום שכולם יודעים עליו ומבינים את הסכנה שלו ופשוט לא יכולים להתמודד איתו. אבל חלילה שכל החרדים הנייטרלים לא יכנסו לפורום ויעלבו ממני. 

שמע שמע בוא נודה על האמת

אני לא ממש סופר אותך ולא מעניין אותי מה אתה חושב או לא חושב עליי

לחשבן לאהבל כמוך..נו באמת..זה מה שחסר לי

שום רימוני עשן ושום טשטוש, אלא המציאות בפנים.

ויופי אני רואה שעכשיו אתה מתחיל להתיישר ולדבר כמו בן אדם עם שכל שזה דומה מאוד למה שכתבתי קודם

יש שיפור תמשיך ככה.

3 דקות לפני, Sawyer said:

קרישי אתה כל הזמן כותב שאי אפשר לדעת אם יש יותר תל אביביים שמפרים ומסכנים או חתונות וממשיך להתבלבל ולבלבל כשהנתונים ברורים.

אם יש מליון חרדים בארץ ויותר מפי 3 חילוניים. אבל יש יותר חולים חרדים מאשר חילוניים, למרות שהם פחות משליש מהם בגודל באוכלוסייה. אז מי מפר יותר? מי מסתכן ומסכן יותר? מי פוגע יותר?

התשובה לשאלה הזאת ברורה! הנתון עונה עליה. החרדים. ברור שהם. דיי לעצימת עיניים ולגניבת דעת, תתעורר כבר.

יש פה כמה דברים שלא מסתדרים, קודם כל איך אפשר בכלל להגיד כמה חולים יש מכל סוג, זאת לא בדיוק שאלה שנמדדת. לא שואלים אדם אם הוא חילוני הוא חרדי בבדיקת קורונה. 

מסתמכים על העיר ממנה הוא הגיע, אבל גם שם זה לא בהכרח אומר שבכל עיר שנחשבת חרדית או בעלת אוכלוסיה חרדית גדולה שכל מי שנדבק שם הוא בהכרח חרדי. 

דבר שני מה אחוז הנדבקים "מערים חרדיות" ביחס לכל השאר? לא ראיתי אף גרף שבו הם עוברים את ה-20-30 אחוז. אז איך יש יותר חולים חרדים מחילוניים?

אני לא מבין ממה אני אמור להתעורר. יש חרדים שמפרים את ההגבלות, ויש מלא חילוניים שמפרים גם. אתה זה שעוצם את העיניים כי זה לא משרת את הנרטיב שלך. 

ומצד שני כמו שיש חילונים ששומרים על ההחניות, יש גם מלא חרדים ששומרים. 

וכן, זה שהאנשים האלה חיים בדוחק, ובמשפחות גדולות, ומתפללים (שגם זה חוקי, אגב, כמו ההפגנות) אבל יוצרים התקהלות אלו דברים שמשפיעים גם על קצב וכמות ההדבקה שלהם. 

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

שמע שמע בוא נודה על האמת

אני לא ממש סופר אותך ולא מעניין אותי מה אתה חושב או לא חושב עליי

לחשבן לאהבל כמוך..נו באמת..זה מה שחסר לי

שום רימוני עשן ושום טשטוש, אלא המציאות בפנים.

ויופי אני רואה שעכשיו אתה מתחיל להתיישר ולדבר כמו בן אדם עם שכל שזה דומה מאוד למה שכתבתי קודם

יש שיפור תמשיך ככה.

אז בעצם אתה מודה בלית ברירה שכל הזמן צדקתי ויש חלק גדול ומשמעותי בציבור החרדי שהוא פצצה מתקתקת וכולם מפחדים ממנו ובגלל זה לא אוכפים שם ושאם נעז לסיים את הפיאסקו של כסף חינם רק כי אתה שם כובע מצחיק על הראש אנחנו נשלם על זה בטרור ומלחמה. רק במקום לעשות את זה בקלאס אתה מסווה את זה בנסיונות מביכים להעליב אותי/להמשיך בדה לגיטימציה לדעה שלי. שהיא קונצנזוס ע"י כל אדם שפוי שקורא את המפה ומכיר את הבעיה החרדית.

4 דקות לפני, Krishi said:

יש פה כמה דברים שלא מסתדרים, קודם כל איך אפשר בכלל להגיד כמה חולים יש מכל סוג, זאת לא בדיוק שאלה שנמדדת. לא שואלים אדם אם הוא חילוני הוא חרדי בבדיקת קורונה. 

מסתמכים על העיר ממנה הוא הגיע, אבל גם שם זה לא בהכרח אומר שבכל עיר שנחשבת חרדית או בעלת אוכלוסיה חרדית גדולה שכל מי שנדבק שם הוא בהכרח חרדי. 

דבר שני מה אחוז הנדבקים "מערים חרדיות" ביחס לכל השאר? לא ראיתי אף גרף שבו הם עוברים את ה-20-30 אחוז. אז איך יש יותר חולים חרדים מחילוניים?

אני לא מבין ממה אני אמור להתעורר. יש חרדים שמפרים את ההגבלות, ויש מלא חילוניים שמפרים גם. אתה זה שעוצם את העיניים כי זה לא משרת את הנרטיב שלך. 

ומצד שני כמו שיש חילונים ששומרים על ההחניות, יש גם מלא חרדים ששומרים. 

וכן, זה שהאנשים האלה חיים בדוחק, ובמשפחות גדולות, ומתפללים (שגם זה חוקי, אגב, כמו ההפגנות) אבל יוצרים התקהלות אלו דברים שמשפיעים גם על קצב וכמות ההדבקה שלהם. 

אתה יודע מה הבעיה שלך? אתה מתקשה להבדיל בין עובדות/מצב נתון לגניבות דעת, הרגשה אישית וכו'. בדיוק כמו במכבי.

מבחינתך אנחנו היינו הכי טובים בפער העונה, בפועל יש לחיפה 8 נקודות יותר. מבין? גם אם תכתוב כמה שאתה רוצה מה שאתה רוצה כרגע זה לא ישנה את המציאות, שהיא שיש להם 8 נקודות יותר.

עכשיו אתה יכול לכתוב שאתה לא מבין את המספרים כי המתמטיקה מסובכת לך או לחפש כל מני מקרי קצה שמבלבלים, אתה יכול להאשים את התקשורת או אותי או סתם חילונים אחרים ואתה יכול גם להמשיך בwhataboutism שלך ולהסביר כמה כולם אשמים ורק על החרדים סתם נופלים.

אבל בסופו של יום, אחריי כל המלל המיותר המציאות היא שחור ולבן. למי יש הכי הרבה חולים ביחס לאוכלוסייה? לחרדים. למה? כי הם זורקים הכי הרבה זין. סה טו.

1 דקה לפני, Sawyer said:

למי יש הכי הרבה חולים ביחס לאוכלוסייה? לחרדים. למה? כי הם זורקים הכי הרבה זין. סה טו.

אם אתה מדבר על גניבות דעת - אז זאת גניבת דעת. כי היא מפשטת מאוד את הסיטואציה המורכבת הרבה יותר של אורח החיים החרדי לעומת החילוני. יכול להיות שחרדים מפרים יותר, אני לא טוען בהכרח שלא, אבל האם באמת אם מפרים יותר וכמה יותר זה לא משהו שאתה יכול להסיק עליו מסקנות רק מלהסתכל על אחוז החולים.

5 דקות לפני, Krishi said:

אם אתה מדבר על גניבות דעת - אז זאת גניבת דעת. כי היא מפשטת מאוד את הסיטואציה המורכבת הרבה יותר של אורח החיים החרדי לעומת החילוני. יכול להיות שחרדים מפרים יותר, אני לא טוען בהכרח שלא, אבל האם באמת אם מפרים יותר וכמה יותר זה לא משהו שאתה יכול להסיק עליו מסקנות רק מלהסתכל על אחוז החולים.

מהההה!!! אבל הרגע הסברתי לך את זה. 

באמת אני ממשיך רק כי אני אוהב אותך ואתה לוחם איתי בפסימיים במכבי. נטו בגלל זה.

אתה אומר בעצם, יש עוד מאפיינים כמו העובדה שהם גרים בצפיפות ושהם צריכים להתפלל ביחד וכו' וכו' שגורמים להם להיות הכי חולים.

השאלה היא האם זה משנה משהו.. האם מישהו הכריח אותם להתפלל? האם מישהו הכריח אותם לחיות בצפיפות? לא. זאת הבחירה שלהם והאחריות שלהם לשמור פי כמה כי הם בסכנת הדבקה יותר גדולה והם צריכים להזהר יותר. אבל הם לא עושים את זה כי זה לא מעניין אותם ולראיה - הם ממשיכים להיות האוכלוסייה שנדבקת הכי הרבה ולכן והאוכלוסייה שפוגעת בנו הכי הרבה בקורונה.

השורה התחתונה היא מה שקובע ובשורה התחתונה הם עושים הכי הרבה נזק ומשקיעים הכי מעט מאמצים לא להדביק ביחס לכמה שהם צריכים להשקיע ולכן הם הבעיה הכי גדולה. 

מבין?

מישהו יכול לרשום פה סופסוף כמה מבין המאושפזים הם חרדים או שנמשיך ללכת סחור סחור אחרי הבדיקות של המאומתים שלא אומרות כלום? 

20 דקות לפני, Sawyer said:

אבל בסופו של יום, אחריי כל המלל המיותר המציאות היא שחור ולבן. למי יש הכי הרבה חולים ביחס לאוכלוסייה? לחרדים. למה? כי הם זורקים הכי הרבה זין. סה טו.

גם אם יהיו 200,000 חרדים "חולים" כרגע, שזה מאומתים, למה זה אמור לעניין אותך? הדבר היחיד שמעניין זה כמה מהם מאושפזים בבית חולים ותופסים מיטות. אז כמה? 

27 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גם אם יהיו 200,000 חרדים "חולים" כרגע, שזה מאומתים, למה זה אמור לעניין אותך? הדבר היחיד שמעניין זה כמה מהם מאושפזים בבית חולים ותופסים מיטות. אז כמה? 

וואלה יותר מסובך להוציא את המידע מחשבתי כי אנחנו בצדק מחפשים את 60 פלוס בלבד כי אחרת זה לא רלוונטי בגלל שהאוכלוסייה שם הרבה יותר צעירה. זה בעיה, אנסה לבקש ממישהו שיבנה..

ועכשיו מדברים על לבטל כל ״הטבה״ מתוכננת למתחסנים ולמחלימים. זה רק אני או שאם זה תלוי בכל הטרללות במשרד הבריאות, החיים כמו שהכרנו אותם עד לפני שנה לא יחזרו לעולם?

לפני6 שעות , Semper Fidelis said:

ועכשיו מדברים על לבטל כל ״הטבה״ מתוכננת למתחסנים ולמחלימים. זה רק אני או שאם זה תלוי בכל הטרללות במשרד הבריאות, החיים כמו שהכרנו אותם עד לפני שנה לא יחזרו לעולם?

עד שהעם לא יפסיק להאמין להם ויתנגד להגבלות וגזרות חסרות היגיון, הם ימשיכו לשחק בנו כמו בובות והמצב הזה לא ייגמר לעולם. 

לפני11 שעות , Semper Fidelis said:

זה בהחלט נראה ככה.

אני הימרתי כבר לפני חודש שאת פסח תעשו בסגר.

13 דקות לפני, turgi said:

זה בהחלט נראה ככה.

אני הימרתי כבר לפני חודש שאת פסח תעשו בסגר.

אני הימרתי לפני פריצת הדרך של פייזר שגם בחורף 22׳ נסתובב עם מסכות. אני עדיין עומד מאחורי זה לצערי, פשוט שיכורי כוח שלא מוכנים לרדת מהעץ, אין לזה הסבר אחר

אם החיסונים לא יהיו אפקטיבים הפתרון יהיה כמו בניו זילנד,מי שיוצא מהארץ מקבל התראה שלחזור לפה הוא לא יכול לחזור בחודשיים הקרובים ולאחר שיחזור

ישירות למלונית בלי שום פטור מבידוד עם אכיפה ובדיקות קורונה במלונית כמו שצריך,ובחודשיים האלו לבצע סגר אמיתי כמו שהיה בסגר הראשון עד שהתחלואה תגיע ל0

לא מבין את הדיון כאן על החרדים, תסתכלו על הנתונים היבשים וזהו - הערים עם התחלואה הכי גבוהה בארץ הן ירושלים, בני ברק ומודיעין עילית, ויישובים כמו אלעד, ביתר עילית ובית שמש הן עם אחוז נדבקים גבוה מהממוצע. 

ואפילו אם לא הייתה תחלואה, באופן עקרוני, זה לא הגיוני לקיים אירוע מסדר גודל של הלוויה שהייתה השבוע. זה לא יכול להיות שיש ציבור במדינה שחוקי המדינה לא חלים עליו. לא ייתכן שחבר שלי לא פתח את הפאב שלו מאז מרץ 2020 יסבול בגלל שחבר חרדי שלי לא מוכן להתחסן ולא מוכן להיות עם מסיכה בעבודה. לא ייתכן שהילדים שלנו לא ילכו ללמוד בזמן שבישובים חרדיים הלימודים ממשיכים כרגיל. 

עכשיו כמובן שהחרדים בתל אביב הם לא החרדים של ראש העין ולא החרדים של בני ברק, וזה לא נכון להגיד שהציבור החרדי הוא מקשה אחת של זורקי זין. אבל מתחילת השנה זכורים לי עימותים עם שוטרים באשדוד, ירושלים ובני ברק בגלל הקורונה, וזה מוטיב חוזר. 

זה גם נכון שאצלנו החילונים יש בני זונות. אבל יש הבדל בין מסיבה של 50 ערסים בראשון לציון להלוויה בהשתתפות 3,000 איש בירושלים

לפני1 שעה , Yoadknux said:

לא מבין את הדיון כאן על החרדים, תסתכלו על הנתונים היבשים וזהו - הערים עם התחלואה הכי גבוהה בארץ הן ירושלים, בני ברק ומודיעין עילית, ויישובים כמו אלעד, ביתר עילית ובית שמש הן עם אחוז נדבקים גבוה מהממוצע. 

ואפילו אם לא הייתה תחלואה, באופן עקרוני, זה לא הגיוני לקיים אירוע מסדר גודל של הלוויה שהייתה השבוע. זה לא יכול להיות שיש ציבור במדינה שחוקי המדינה לא חלים עליו. לא ייתכן שחבר שלי לא פתח את הפאב שלו מאז מרץ 2020 יסבול בגלל שחבר חרדי שלי לא מוכן להתחסן ולא מוכן להיות עם מסיכה בעבודה. לא ייתכן שהילדים שלנו לא ילכו ללמוד בזמן שבישובים חרדיים הלימודים ממשיכים כרגיל. 

עכשיו כמובן שהחרדים בתל אביב הם לא החרדים של ראש העין ולא החרדים של בני ברק, וזה לא נכון להגיד שהציבור החרדי הוא מקשה אחת של זורקי זין. אבל מתחילת השנה זכורים לי עימותים עם שוטרים באשדוד, ירושלים ובני ברק בגלל הקורונה, וזה מוטיב חוזר. 

עכשיו זה נכון שגם אצלנו החילונים יש בני זונות. אבל יש הבדל בין מסיבה של 50 ערסים בראשון לציון להלוויה בהשתתפות 3,000 איש בירושלים

אין שום הצדקה ואין מה להגן על ציבור שסטטיסטית מככב בראש הרשימה, אני רק לא מבין למה כל התגובות פה ובתקשורת הם נגד הציבור החרדי תוך כדי התעלמות מהציבור הערבי שגם הוא מככב בטבלת ההדבקות, וגם שם יש לוויות בהשתתפות אלפי אנשים.

https://he.wikipedia.org/wiki/תבנית:טבלת_מגפת_הקורונה_בישראל_לפי_יישובים

מה שמעצבן, תסדרו את הטבלה לפי אחוז מתחסנים ותראו שלרוב מדובר בערים לא אדומות. לא רוצים להתחסן? תפדלו, שיישארו בסגל ותפתחו את שאר הערים.

21 דקות לפני, DoW said:

אין שום הצדקה ואין מה להגן על ציבור שסטטיסטית מככב בראש הרשימה, אני רק לא מבין למה כל התגובות פה ובתקשורת הם נגד הציבור החרדי תוך כדי התעלמות מהציבור הערבי שגם הוא מככב בטבלת ההדבקות, וגם שם יש לוויות בהשתתפות אלפי אנשים.

https://he.wikipedia.org/wiki/תבנית:טבלת_מגפת_הקורונה_בישראל_לפי_יישובים

מה שמעצבן, תסדרו את הטבלה לפי אחוז מתחסנים ותראו שלרוב מדובר בערים לא אדומות. לא רוצים להתחסן? תפדלו, שיישארו בסגל ותפתחו את שאר הערים.

אתה צודק, הסיבה שקל לנו להאשים את החרדים ולא את הערבים זה כי נוצרה אצלנו (החילונים) תמונה שהם לא תורמים לחברה ורק לוקחים תקציבים, שהנציגים שלהם מורשעים בפלילים (גם שלנו), שהמנהיגים שלהם מקבלים החלטות על רציונל שרירותי ודימיוני (גם שלנו), ושהם עושים מה שבזין שלהם וחוסמים כבישים סתם כי עצרו איזה תלמיד ישיבה (זה באמת הבדל, לא רואה מצב שתלמידי תיכון בנס ציונה חוסמים את הכניסה לעיר כי עצרו איזה עריק) 

הערבים גם עושים מה שבזין שלהם והמשטרה לא מצליחה להתמודד (יש בעיות רצח ונשק מאוד גדולות במגזר) אבל הם פחות באים עם תושבי המרכז במגע אז יותר קל "לשכוח" מהם - וחוץ מזה הנציגים הערבים לא היו בתקופת חיי בממשלה אז קל להבין את תחושת הניתוק, לעומת הנציגים החרדים שאני מרגיש שלא פועלים מספיק בשביל לנסות לשלוט בבוחרים שלהם. 

החברה החרדית היא כבר הרבה זמן השעיר לעזאזל של החילוני שגר במרכז והולך לעבודה כל בוקר. אבל זה שהם בתיקו עם מגזר אחר ב-"מי הכי פוגע בתפקוד המדינה", זה לא לגמרי הישג

27 דקות לפני, Yoadknux said:

אתה צודק, הסיבה שקל לנו להאשים את החרדים ולא את הערבים זה כי נוצרה אצלנו (החילונים) תמונה שהם לא תורמים לחברה ורק לוקחים תקציבים, שהנציגים שלהם מורשעים בפלילים (גם שלנו), שהמנהיגים שלהם מקבלים החלטות על רציונל שרירותי ודימיוני (גם שלנו), ושהם עושים מה שבזין שלהם וחוסמים כבישים סתם כי עצרו איזה תלמיד ישיבה (זה באמת הבדל, לא רואה מצב שתלמידי תיכון בנס ציונה חוסמים את הכניסה לעיר כי עצרו איזה עריק) 

הערבים גם עושים מה שבזין שלהם והמשטרה לא מצליחה להתמודד (יש בעיות רצח ונשק מאוד גדולות במגזר) אבל הם פחות באים עם תושבי המרכז במגע אז יותר קל "לשכוח" מהם - וחוץ מזה הנציגים הערבים לא היו בתקופת חיי בממשלה אז קל להבין את תחושת הניתוק, לעומת הנציגים החרדים שאני מרגיש שלא פועלים מספיק בשביל לנסות לשלוט בבוחרים שלהם. 

החברה החרדית היא כבר הרבה זמן השעיר לעזאזל של החילוני שגר במרכז והולך לעבודה כל בוקר. אבל זה שהם בתיקו עם מגזר אחר ב-"מי הכי פוגע בתפקוד המדינה", זה לא לגמרי הישג

נתחיל בזה שאף אחד לא אמור להתיישר לפי הרצונות של החילוני שגר במרכז.

הסיבה שקל לנו להאשים את החרדים ולא את השמאלני החילוני שגר במרכז ופוקד את בלפור מדי שבוע או את החתונה ההמונית אצל הערבים היא ערוצי התקשורת.

עכשיו תגידו וואטאבאוטיזם, אבל לא, זו פשוט צביעות.

image.thumb.png.b6ad411fbade7a35c229e3a32d62fa69.png

מכאן : https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2021_q1/Article-cde77c70cc16771027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

בתחילת הכתבה רשום שיש 1143 חולים קשה

לפי הפירוט כאן יש סך הכל 1016 (631+154+231)

אם 631 מהווים 67% - יש כ940 חולים קשה

אם 231 מהווים 21% - יש כ1100 חולים קשה

ואם 154 מהווים 12% - יש כ1280 חולים קשה

מילא אתם ממציאים נתונים, לפחות תהיו עקביים

לפני1 שעה , AvielMaccabi4 said:

נתחיל בזה שאף אחד לא אמור להתיישר לפי הרצונות של החילוני שגר במרכז.

הסיבה שקל לנו להאשים את החרדים ולא את השמאלני החילוני שגר במרכז ופוקד את בלפור מדי שבוע או את החתונה ההמונית אצל הערבים היא ערוצי התקשורת.

עכשיו תגידו וואטאבאוטיזם, אבל לא, זו פשוט צביעות.

זה לא צביעות. מה שקורה בבלפור מאז תחילת הסגר השלישי לא משתווה לאירועים ההמוניים שכללו את הציבור החרדי, בין אם זה חסימת הכבישים באיזור בני ברק שהייתה לפני כמה שבועות (אותה ראיתי במו עיניי, ממחלף בר אילן), ובין אם זה ההלוויה שהייתה השבוע בירושלים. אם יהיה אירוע מאותו סדר גודל, לא אכפת לי מאיזה ציבור, אני אגנה גם אותו.

ואם כבר שלפת את קלף ה-double standard, אני משווה אותך בעצימת עיניים - למה ילדים חילונים לא הולכים לבית ספר, בעוד "חיידרים" באשדוד פתוחים? למה הרב חיים קנייבסקי קורא לחרדים לברוח ממלוניות הקורונה תוך אזהרה ששהות במלונית היא "סכנה רוחנית ממשית"? האם חילוני יכול לטעון שהוא לא יכול להיות במלונית בגלל סכנה רוחנית?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.