Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

יותר קשה מפעולות הנקם של השוטרים בבני ברק? אשכרה נכנסו לעיר כשהאירוע התקרר ועשו פרעות בחרדים, לא פחות, על מה אתה מדבר? אתה לא חושב כמוני וזה בסדר אבל אל תסלף, מציג את המפגינים בבלפור כדובוני אכפת לי פציפיסטים שלא הרימו יד בחיים לעומת החרדים צמאי הדם, ואז עוד מאשים את המשטרה באכיפה סלקטיבית

אני מסלף? איפה בדיוק הצגתי אותם ככה? 

לפני שעתיים כתבתי פה שטעיתי ואני חושב שהם (המפגינים) חסרי אחריות. 

זהו אני מיציתי זה באמת דיון לא רלוונטי סתם טוחנים מים . 

14 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

מת על זה שאתה מנסה לצאת אחד שנצמד לעובדות ואז שהעובדות נותנת לך ביס בפנים אתה חוזר אחורה. 

שמע אני באמת לא מנסה להעליב אותך ומתנצל אם זה מתפרש ככה אבל הדיון איתך ממש קשה. אני מנסה לענות לך ברצינות וביסודיות אבל אתה לא מרוכז וזה פוגע בשטף הדיון. זה בסדר בטח יום ארוך אבל אם אתה רוצה שנמשיך בדיון הזה אני מציע לך לדבר לעניין ולא לדבר בסיסמאות ובטח לא בשטות שכתבת כאן. 

למקרה ופספסת אני לא מחשבן יותר מידי או מנסה לעשות רושם. מעבר לזה, לרשום את הדעה שלי בנושא החרדים כשאין פה ולו חרדי אחד זה הכי לא פופולארי שיש והכי מייצר התנגדויות. אם הייתי רוצה לרצות או להגיד דברים שנעימים לא הייתי נותן זווית אחרת למצב והייתי מצטרף לחסידות סוייר שמבדילה בין התקהלות בבלפור לבין התקהלות בבני ברק.

** 

לעניינינו, דיברת על אמצעי האכיפה של המשטרה והראיתי לך שאם יש ציבור שסובל הכי הרבה מהמכתזיות זה הציבור החרדי. אז בנושא המכתזיות - כן יש שימוש כנגד המגזר החרדי. 

המשטרה לא צבועה אלא יש בעיתיות עם האכיפה שלה וזה קשור בצורה ישירה להוראות הממשלה. אני חושב שזה סופר קריטי שתהיה שם אכיפה ואם היית באמת עוקב אחרי מה שכתבתי ולא כותב שטויות היית רואה שבהודעות הראשונות שלי הבעתי תמיכה בלי הסתייגות בהגברת האכיפה במגזר החרדי וטענתי שזו הבעיה הכי גדולה של הממשלה כי יש שם כמעט אפס אכיפה. 

מזה אתה מפרש שהעובדות נותנות לי ביס? וואלק אתה. תנוח קצת. תבוא מפוקס ובחייאת בלי לכתוב שטויות. 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

מעליב משהו. מילה אחת לא אמרתי נגד המפגינים אלא על החלטת הממשלה שאיפשרה להם להפגין.

מחילה. חזרתי אחורה ומצאתי כמה הערות עוקצניות אבל ממש לא רעל, מתנצל.

1 דקה לפני, Silvio said:

מחילה. חזרתי אחורה ומצאתי כמה הערות עוקצניות אבל ממש לא רעל, מתנצל.

הכל טוב אח. 

ואין לי ממש מה לעקוץ. אני חרד לבריאות הציבור ומגיב בחוסר שביעות רצון לכל התקהלות שיש. 

אני בגישה שכל התקהלות ככל שתהיה היא לא אחראית - בין אם היא בבלפור או בין אם היא בחסידות ויז'ניץ'.

כל מי שמסכן את בריאות הציבור הוא לא אחראי גם אם החוק מתיר לו לעשות כך.

8 דקות לפני, ת"א שלנו said:

שמע אני באמת לא מנסה להעליב אותך ומתנצל אם זה מתפרש ככה אבל הדיון איתך ממש קשה. אני מנסה לענות לך ברצינות וביסודיות אבל אתה לא מרוכז וזה פוגע בשטף הדיון. זה בסדר בטח יום ארוך אבל אם אתה רוצה שנמשיך בדיון הזה אני מציע לך לדבר לעניין ולא לדבר בסיסמאות ובטח לא בשטות שכתבת כאן. 

למקרה ופספסת אני לא מחשבן יותר מידי או מנסה לעשות רושם. מעבר לזה, לרשום את הדעה שלי בנושא החרדים כשאין פה ולו חרדי אחד זה הכי לא פופולארי שיש והכי מייצר התנגדויות. אם הייתי רוצה לרצות או להגיד דברים שנעימים לא הייתי נותן זווית אחרת למצב והייתי מצטרף לחסידות סוייר שמבדילה בין התקהלות בבלפור לבין התקהלות בבני ברק.

** 

לעניינינו, דיברת על אמצעי האכיפה של המשטרה והראיתי לך שאם יש ציבור שסובל הכי הרבה מהמכתזיות זה הציבור החרדי. אז בנושא המכתזיות - כן יש שימוש כנגד המגזר החרדי. 

המשטרה לא צבועה אלא יש בעיתיות עם האכיפה שלה וזה קשור בצורה ישירה להוראות הממשלה. אני חושב שזה סופר קריטי שתהיה שם אכיפה ואם היית באמת עוקב אחרי מה שכתבתי ולא כותב שטויות היית רואה שבהודעות הראשונות שלי הבעתי תמיכה בלי הסתייגות בהגברת האכיפה במגזר החרדי וטענתי שזו הבעיה הכי גדולה של הממשלה כי יש שם כמעט אפס אכיפה. 

מזה אתה מפרש שהעובדות נותנות לי ביס? וואלק אתה. תנוח קצת. תבוא מפוקס ובחייאת בלי לכתוב שטויות. 

ובתי הספר? והחתונות?

אני ממש לא חש בז כלפי היהדות ואני רוצה להאמין שרוב היוזרים ככה, אבל שוב כמו שכתבת זה באמת לא רלוונטי. 

אתה גם צודק שזה הזוי שבעל אינטרס עושה איפה ואיפה. 

שהמשטרה קונסת את המפגינים בבלפור ומפזרת אותם ומכתזיות, לעומת ההלוויה שהיא פשוט לא עשתה כלום זה לא מפריע לך ?

שמהמשטרה קונסת הכי פחות במגזר החרדי זה לא מפריע לך? 

רק ה"צביעות בפורום" מפריעה לך?

זה ההודעה שכתבתי, שאלתי אם לא הפריע לו אי שימוש במכתזיות ב- הלוויה , ועוד הוספתי לגבי הקנסות הקורונה באופן כללי במגזר החרדי.

להלוויה היום המשטרה לא הגיע. לא הבנתי את הקשר של לחפש תמונות מגוגל של מכתזיות על חרדים אבל בסיידר. 

עזוב שלפי שיטתך גם לא הוכחת שהציבור שסובל הכי הרבה מכתזיות זה הציבור החרדי . אבל כמו שכתבתי קודם אנחנו טוחנים מים על פארש. 

מאחל לנו ימים טובים יותר וזהו. 

47 דקות לפני, אנדרס8 said:

השמדתם את הנושא, תפתחו נושא "חרדים - בעד ונגד" נפרד ותשאירו את הנושא לדיונים על הוירוס

מה כבר יש לדבר על הווירוס ? כן מוטציה לא מוטציה כן יעיל לא יעיל... מחוץ לשליטת האזרח הפשוט. ומסתכם בהודעה וחצי.

אין מה להפריד את נושא החרדים מהקורונה, אנשים מסתכלים על הנתונים ורואים מאילו אוכלוסיות מגיעים רוב החולים, זה מאד קשור לנושא ורלוונטי לכל מי שחיי פה. אז אנשים מוציאים אגרסיות ומחפשים תשובות. 

הן מאד ברורות אבל עדיין איכשהו מצליחים להתווכח פה על זה.

מה שכן קראתי הרבה מהוויכוח עם ת"א שלנו מהצד...קודם כל יש לו יותר מדי זמן בידיים,

אבל מצחיק שהוא רושם לאנשים להיות מרוכזים בוויכוח איתו כשהוא הולך הלוך ושוב על אותן טענות, זה כבר נהיה מביך למתבונן מהצד.

בשלב מסויים הצלחתם להוציא ממנו בסופו של דבר "הודאה" שהם באמת חולים בכמויות לא פרופרוציונליות ואפילו בגלל סיבה שהם הביאו על עצמם (צפיפות), התקדמות איטית אבל מבורכת.

אבל כשרואים שזה הגיע אחרי איזה עשרה עמודים לפחות , ולמרות שהוא רושם שיש צפיפות הוא ולא פירט יותר מזה, כאילו הוא קיבל את זה כבשורה טבעית, כאילו הוא מתעלם מזה שבנוסף לצפיפות יש התעלמות מההנחיות, ובנוסף הוא עוד חוזר מיד באותה הודעה ל"אבל החילונים מבלפור" , אז מאד קל להבין שאתם בזבזתם פה המון זמן מהחיים שלכם.

כולם ראו את התמונות מההלוויה של החרדים היום, זה הופיע בכל הכותרות הראשיות באתרי החדשות והופיע מספר רב של פעמים בעמודים הפופולריים בפייסבוק והטוויטר עם אלפי תגובות לייקים ושיתופים.

נכון שלא שמעתם בכלל על הלוויה ביפו של אלפי הערבים?

https://www.ynet.co.il/news/article/ryh5B9nyu

קטע אה.

הלוויתו של השיח' מוחמד אבו נג'ם

לפני1 שעה , AvielMaccabi4 said:

יופי של מסקנות, הגיוני. 

לפי מה שאתה אפשר אפשר לקבוע סגר רק על חובשי מגבעת ובעלי פאות, ירושלים, צפת, זה לא באמת משנה, מה שקובע זה הסטטיסטיקה.

אם הנתונים היו מראים שהם היחידים שנדבקים, אולי.

אבל מן הסתם זה לא המצב.

יש כרגע רק 2 ישובים שמוגדרים ירוקים, ועל כל השאר צריך סגר.

15 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

איך אוהדי כדורגל יכולים לקחת את הצד של השוטרים

צד של השוטרים באיזה קטע? 

שוטרים שמשתמשים בכוח שלהם לרעה צריכים להיענש פי כמה מאזרח רגיל, מי אמר פה שלא? 

בסוף מה לעשות שהם אלו שצריכים לעשות את העבודה השחורה של אכיפת החוק. 

30 דקות לפני, Mtamir said:

מה כבר יש לדבר על הווירוס ? כן מוטציה לא מוטציה כן יעיל לא יעיל... מחוץ לשליטת האזרח הפשוט. ומסתכם בהודעה וחצי.

אין מה להפריד את נושא החרדים מהקורונה, אנשים מסתכלים על הנתונים ורואים מאילו אוכלוסיות מגיעים רוב החולים, זה מאד קשור לנושא ורלוונטי לכל מי שחיי פה. אז אנשים מוציאים אגרסיות ומחפשים תשובות. 

הן מאד ברורות אבל עדיין איכשהו מצליחים להתווכח פה על זה.

מה שכן קראתי הרבה מהוויכוח עם ת"א שלנו מהצד...קודם כל יש לו יותר מדי זמן בידיים,

אבל מצחיק שהוא רושם לאנשים להיות מרוכזים בוויכוח איתו כשהוא הולך הלוך ושוב על אותן טענות, זה כבר נהיה מביך למתבונן מהצד.

בשלב מסויים הצלחתם להוציא ממנו בסופו של דבר "הודאה" שהם באמת חולים בכמויות לא פרופרוציונליות ואפילו בגלל סיבה שהם הביאו על עצמם (צפיפות), התקדמות איטית אבל מבורכת.

אבל כשרואים שזה הגיע אחרי איזה עשרה עמודים לפחות , ולמרות שהוא רושם שיש צפיפות הוא ולא פירט יותר מזה, כאילו הוא קיבל את זה כבשורה טבעית, כאילו הוא מתעלם מזה שבנוסף לצפיפות יש התעלמות מההנחיות, ובנוסף הוא עוד חוזר מיד באותה הודעה ל"אבל החילונים מבלפור" , אז מאד קל להבין שאתם בזבזתם פה המון זמן מהחיים שלכם.

תודה לפרשננו היקר. הפרשנות שלך על הסיטואציה ממש חשובה והוסיפה. 

יש לי יותר מידי זמן בידיים? אני מג'נגל עם שני ילדים קטנים בבית בזמן הסגר ותוך כדי משרה מלאה ואינטנסיבית אבל אין מצב בעולם שאני אראה שנאה עיוורת ואשלים עם זה גם אם אני יודע שזה לא ישפיע על אף אחד. זה לא מעניין אותי אני לא אתן לזה יד בשום צורה. וזה שאתה מאשים רק את החרדים ולא את הממשלה זה רק מראה שאתה אהבל. 

ולמה עוד אתה יצור? כי זו ההודעה שכתבתי לפני 7 עמודים אבל הכי קל זה לבלבל תשכל ולזרוע שנאה. 

On 25.1.2021 at 16:35, ת"א שלנו said:

זה נראה לך הגיוני? אם יש רב שמתיר פתיחת מוסדות חינוך אז הוא צריך להיעצר, להיקנס משמעותית או לחלוט את הכספים שלו.

אם עד עכשיו לא הייתה בכלל אכיפה בבני ברק או במאה שערים ופתאום אתה נוחת עליהם עם אלף שוטרים זה מה שיעשה את השינוי? הפוזה של המשטרה? האירוע שיא הזה שכל משטרת ישראל בבני ברק? ממש לא. הם צריכים משילות והם צריכים שיאכפו את החוק גם בקרבם. ואם הליכוד מעלימים עין כדי לא להסתכסך עם מפלגות החרדים ומתירים להם לעשות ככל העולה על רוחם אז בואו לא נתפלא ממה שקורה. 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

תודה לפרשננו היקר. הפרשנות שלך על הסיטואציה ממש חשובה והוסיפה. 

יש לי יותר מידי זמן בידיים? אני מג'נגל עם שני ילדים קטנים בבית בזמן הסגר ותוך כדי משרה מלאה ואינטנסיבית אבל אין מצב בעולם שאני אראה שנאה עיוורת ואשלים עם זה גם אם אני יודע שזה לא ישפיע על אף אחד. זה לא מעניין אותי אני לא אתן לזה יד בשום צורה. וזה שאתה מאשים רק את החרדים ולא את הממשלה זה רק מראה שאתה אהבל. 

ולמה עוד אתה יצור? כי זו ההודעה שכתבתי לפני 7 עמודים אבל הכי קל זה לבלבל תשכל ולזרוע שנאה. 

בגלל זה אמרתי שאתה הולך הלוך ושוב בדעות שלך כי משתינים עליך בקשת פה כבר 10 עמודים,

מה שאתה עושה בחיים מעניין לי תבצה וזה לא מתנגד לעובדה שאתה מגיב פה בנושא כמו ילד בן 12 שגילה את האינטרנט.

אני כבר מכיר אותך כיוזר מעיק בלי משמעות, אז נמנע מלהתווכח, אתה יכול לשרוף זמן לאנשים אחרים.

1 דקה לפני, Mtamir said:

בגלל זה אמרתי שאתה הולך הלוך ושוב בדעות שלך כי משתינים עליך בקשת פה כבר 10 עמודים,

מה שאתה עושה בחיים מעניין לי תבצה וזה לא מתנגד לעובדה שאתה מגיב פה בנושא כמו ילד בן 12 שגילה את האינטרנט.

אני כבר מכיר אותך כיוזר מעיק בלי משמעות, אז נמנע מלהתווכח, אתה יכול לשרוף זמן לאנשים אחרים.

אתה חייב להאמין לי שאני לא סופר אותך. אתה מוזמן להתקדם הלאה.

אין הבדל בתאכלס בין הפגנה להלוויה מלבד היח"צ. אחד מקבל יח"צ טוב, השני רע. ויש כאלה שבכלל מתעלמים מהם. 

בכל המדינה יש הפרות של מגבלות הקורונה בין אם זה ע"י חרדים או חילוניים, ערבים או יהודים. זה לא משנה. 

אבל קל מאוד להיטפל לחרדים בקטע הזה ולהסית נגדם כי הם גם ככה אוכלוסיה נוחה להתקפה (ובחלק מהדברים בצדק לגמרי). 

מישהו שאל פה למה אין מכת"זיות בהלוויה, קודם כל מכת"זית לא נועדה לפזר התקהלות, היא נועדה לפזר הפרות סדר. מאז שכל כת אנטי ביבי בכתה בכנסת על השימוש של המכת"זית  בהפגנות בבלפור הפסיקו את השימוש בהן נגדם. אם כבר דיברו על המכת"זיות אז מי שהכי חוטפים אותם יותר מכולם זה דווקא הציבור החרדי (הם גם מקבלים בואש בתור בונוס), ולאחרונה גם הציבור הדתי לאומי שמפגין על הרצח של הנער ששוטרים ניגחו את הרכב שלו. 

ועוד משהו, היה נתון שבת"א יש יותר אכיפה פר נפש מאשר במודיעין עלית. איכשהו כולם ישר הסיקו שאין מספיק אכיפה במודיעין עלית אבל התלעמו לגמרי מהמסקנה השניה שיכולה לצאת מהנתונים וזה שפשוט - במודיעין עלית שומרים יותר על ההנחיות מאשר בת"א. זה בדיוק כמו להגיד שבגלל ביבי נגררנו לבחירות שלישיות, למרות שאם לא גנץ וליברמן גם לא היינו נגררים לבחירות שלישיות אבל כשאתה מדבר מפוזיציה אז אתה רואה רק מה שנוח לך לראות ומתעלם מכל השאר. 

לפני7 שעות , DoW said:

כולם ראו את התמונות מההלוויה של החרדים היום, זה הופיע בכל הכותרות הראשיות באתרי החדשות והופיע מספר רב של פעמים בעמודים הפופולריים בפייסבוק והטוויטר עם אלפי תגובות לייקים ושיתופים.

נכון שלא שמעתם בכלל על הלוויה ביפו של אלפי הערבים?

https://www.ynet.co.il/news/article/ryh5B9nyu

קטע אה.

הלוויתו של השיח' מוחמד אבו נג'ם

מה שאני אוהב זה שהאשמת את התקשורת ואז הבאת לינק מאתר החדשות הנקרא ביותר במדינה.

לפני5 שעות , turgi said:

מה שאני אוהב זה שהאשמת את התקשורת ואז הבאת לינק מאתר החדשות הנקרא ביותר במדינה.

אתה בכוונה אוהב להגיב בציניות ומתעלם מהעובדה שכשזה קרה הכתבה הייתה למטה למטה ונעלמה בארכיון, לעומת הכותרות הראשיות שהלוויה של החרדים קיבלה אתמול. כתבתי את זה באופן די ברור אבל כמובן שעדיף להגיב בציניות כדי להגחיך אותי או את הטענה שלי, באופן שגוי כמובן.

זה נעלם בתוך אותו אתר החדשות הנקרא ביותר במדינה, כמו שזה לא פתח את מהדורות החדשות וכמו שלא היו על זה סטטוסים ברשת (ולמה כל זה? כי בכוונה העלימו את זה בתקשורת!)

עובדתית אף אחד פה לא שמע על הלוויה הזאת של אלפי הערבים לעומת הלוויה של אלפי החרדים. זה לא במקרה.

תהיה בטוח גם שזה לא המקרה היחיד. אני משוכנע שזה קורה בתדירות גבוהה במגזר, מה גם ששם אין כתבים ערבים שמשתפים פעולה כדי לחשוף דברים כאלה ואחרים כמו שיש כתבים חרדים (וטוב שיש, מעולה שכתבים חרדים מפרסמים וחושפים את מה שקורה בתוך החברה שלהם).

הטענה היא האיפה ואיפה בסיקור התקשורתי, מה שמשפיע הלכה למעשה על סדר היום ועל מה שמדברים עליו - באינטרנט, בפייסבוק, בטוויטר, בחדשות, בוואטספים, בפורומים.

אתה מחפש לדעת למה זה קורה? די קל, כי החרדים הם השותפים הטבעיים של ביבי, אז יש אינטרס והרבה יותר קל להיכנס בהם, וזה מבלי לדבר על כך שהיסטורית התקשורת אף פעם לא אהבה לסקר באופן שלילי ערבים לעומת דתיים שתמיד קל להשחיר אותם.

לפני8 שעות , Krishi said:

אין הבדל בתאכלס בין הפגנה להלוויה מלבד היח"צ. אחד מקבל יח"צ טוב, השני רע. ויש כאלה שבכלל מתעלמים מהם. 

יש הבדל נוסף. קטן. קטנטן אפילו: הממשלה עצמה אישרה הפגנות במתווה מסוים (אין הפגנות המוניות בסגר). שגם תחומות בכמות אנשים, וגם השוטרים שם מחלקים דו"חות על מסיכות וכו'.

טיפה שונה מההלויות ההמוניות של אתמול.

לפני8 שעות , Krishi said:

ועוד משהו, היה נתון שבת"א יש יותר אכיפה פר נפש מאשר במודיעין עלית. איכשהו כולם ישר הסיקו שאין מספיק אכיפה במודיעין עלית אבל התלעמו לגמרי מהמסקנה השניה שיכולה לצאת מהנתונים וזה שפשוט - במודיעין עלית שומרים יותר על ההנחיות מאשר בת"א.

על פניו - ייתכן.

אבל יש עוד איזה משהו קטן : יש תלמודי תורה פתוחים במקומות הללו. זה הפרות גדולות, שהפערים בין אכיפה פר נפש בת"א לאכיפה פר נפש במקומות הללו לא מסתדרים.

צריך להבין: להכנס לתלמודי תורה ולדפוק שם דו"חות וכאלה מצריך מהמשטרה הרבה, אבל הרבה יותר כח ומאמץ מאשר לדפוק דו"חות בת"א, או בר"ג, מהסיבה הפשוטה שהחרדים מפעילים כקולקטיב יותר כח מאשר החילונים. 

מדינה צבועה,מעניין שעל ההפגנות בבלפור ועל הלוויות המוניות וחתונות המוניות במגזר הערבי לא עושים רעש

כמו שזה קורה במגזר החרדי..אוהבים לשנוא רק את החרדים במדינה ולמען הסר ספק אני בעד טיל על כל מקום שאנשים מתקהלים בו בצורה הזו ללא קשר למגזר שלהם 

13 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יש הבדל נוסף. קטן. קטנטן אפילו: הממשלה עצמה אישרה הפגנות במתווה מסוים (אין הפגנות המוניות בסגר). שגם תחומות בכמות אנשים, וגם השוטרים שם מחלקים דו"חות על מסיכות וכו'.

טיפה שונה מההלויות ההמוניות של אתמול.

זה כל כך מטופש.

עזוב את זה שכל הסגר הזה חפלפ, לאשר התקהלות X ולאסור התקהלות Y זה פשוט לדרוש להמשיך בוויכוחים הנצחיים האלה.

46 דקות לפני, DoW said:

הטענה היא האיפה ואיפה בסיקור התקשורתי, מה שמשפיע הלכה למעשה על סדר היום ועל מה שמדברים עליו - באינטרנט, בפייסבוק, בטוויטר, בחדשות, בוואטספים, בפורומים.

אתה מחפש לדעת למה זה קורה? די קל, כי החרדים הם השותפים הטבעיים של ביבי, אז יש אינטרס והרבה יותר קל להיכנס בהם, וזה מבלי לדבר על כך שהיסטורית התקשורת אף פעם לא אהבה לסקר באופן שלילי ערבים לעומת דתיים שתמיד קל להשחיר אותם.

אוקי, ומה זה קשור בדיוק לקורונה והעובדה שיש אוכלוסייה שבאופן מובהק שסטטיסטיקת הנדבקים בה עגומה?

להביא כתבה ולומר הנה צביעות זה די זלזול באינטלגנציה כיאפשר למצוא מליון כאלה אבל הפוך, הכל שאלה של מה אתה בוחר להיחשף לו אם זה כל כך חשוב לך, תלוי פוזיציה.

בדיוק בגלל גחמות כמו "אבל הערבים ככה, אבל המפגינים, אבל החרדים" בדיוק בגלל זיוני מוח כאלה של אכלו לי שתו לי אנחנו עדיין בעונשים קולקטיביים.

בשורה התחתונה, כולנו מסכימים שהנתונים מוכיחים שהבעיה הכי גדולה כרגע זה המספרים אצל החרדים, לוגיקה פשוטה ובסיסית, אתה מטפל במקורות בהן יש הכי הרבה מקרים, וכל ניסיון להוכיח צביעות כמו שאתה מנסה לעשות חוטא למטרה ומכשיר את השרץ שבגלל גחמות של אבי נעלבי של ממהיגים של אוכלוסייה כזאת או אחרת אני ואתה אוכלים חרא.

מספיק לדבר מפוזיציה, יש נתונים באופן חד משמעי, וזה שהחרדים יש אצלם יותר לא אומר שהם זבלים, אומר פשוט שיש בעיה וצריך לטפל בה. בסטטיסטיקה אין ימין שמאל חרדים חילוניים, זה שמצליחים לגרור אותכם כל פעם לעיסוק הזה (כן גם התקשורת, אבל בעיקר אלה הכלומניקים שאתם משים מה משקיעים בשבילם ללכת לקלפי) ואתם נופלים בפח....

Just now, אקיטה said:

אוקי, ומה זה קשור בדיוק לקורונה והעובדה שיש אוכלוסייה שבאופן מובהק שסטטיסטיקת הנדבקים בה עגומה?

להביא כתבה ולומר הנה צביעות זה די זלזול באינטלגנציה כיאפשר למצוא מליון כאלה אבל הפוך, הכל שאלה של מה אתה בוחר להיחשף לו אם זה כל כך חשוב לך, תלוי פוזיציה.

בדיוק בגלל גחמות כמו "אבל הערבים ככה, אבל המפגינים, אבל החרדים" בדיוק בגלל זיוני מוח כאלה של אכלו לי שתו לי אנחנו עדיין בעונשים קולקטיביים.

בשורה התחתונה, כולנו מסכימים שהנתונים מוכיחים שהבעיה הכי גדולה כרגע זה המספרים אצל החרדים, לוגיקה פשוטה ובסיסית, אתה מטפל במקורות בהן יש הכי הרבה מקרים, וכל ניסיון להוכיח צביעות כמו שאתה מנסה לעשות חוטא למטרה ומכשיר את השרץ שבגלל גחמות של אבי נעלבי של ממהיגים של אוכלוסייה כזאת או אחרת אני ואתה אוכלים חרא.

מספיק לדבר מפוזיציה, יש נתונים באופן חד משמעי, וזה שהחרדים יש אצלם יותר לא אומר שהם זבלים, אומר פשוט שיש בעיה וצריך לטפל בה.

תסתכל על הנתונים, אצל החרדים והערבים נתוני ההדבקה דומים מאוד, אם יש הבדלים אז מדובר באחוזים בודדים, כאשר היו חודשים שהישובים הערביים הובילו את הטבלה, וגם היום אני מעריך שהם מככבים בצמרת.

אל תדבר איתי על צביעות כי זה עובדתית שמסתירים את הפרות הסגר האלה כאשר מדובר בערבים לעומת החרדים שמפמפמים לך לתוך המוח כל יום כל היום. אין פה עניין של מה שאני בוחר להיחשף אליו כי פשוט דבר אחד מסתירים בכתבה צדדית ומעלימים אותה בארכיון ולא מדברים עליה בחדשות ודבר אחר מככב בלי הפסקה.

מי שמדבר מפוזיציה זה אתה, אני שונא את כולם באופן שווה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.