Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לפני1 שעה , BRoi said:

איפה אפשר לראות כמות מתים לפי ערים מקורונה?

תלחץ פעמיים על המיון של מקרי הפטירה, זה יסדר לך מהגבוה לנמוך. - https://he.wikipedia.org/wiki/תבנית:טבלת_מגפת_הקורונה_בישראל_לפי_יישובים

אני מתאר לעצמי שזה מעודכן כי זה ערך נעול ורק משתמש אחד מעדכן אותו.

חרא אחד גדול על הרבנים המזדיינים האלו ובמיוחד על קנייבסקי והנכד שלו.

פושעים שמגיע להם להירקב בכלא.

Image

1qro5Py.png

ולא נשכח את נתניהו שנותן לכל החרא הזה להתרחש ומכניס אותנו לסגר שלישי שימשך לפחות חודש שלם וכנראה הרבה יותר.

פערי התחלואה בין הערים החילוניות לערים הערביות והחרדיות הפעם הם פשוט בלתי נתפסים.

יושב שר הבריאות באולפן ולא מתבייש לומר שגם בתל אביב היה מאריך את הסגר עם נתוני התחלואה עכשיו שלפיהם תל אביב צהובה.

אפשר לפתור את הבעיה של החרדים תוך שנייה דרך סנקציות כלכליות. כל מוסד שפתוח לא מקבל מימון + ביטול קצבאות לכל הנוכחים. לא צריך אפילו משטרה כי אם יסגרו מרצונם. על הדרך אולי גם הם יצאו לעבוד אז זה להרוג שתי ציפורים במכה אחת.

כפי שאתם כבר יודעים כמובן שלא יקרה כי אף מפלגה לא תרצה לעצבן את החרדים לפני הבחירות. לצערי בשיטה הנוכחית אי אפשר לנצח אותם. בדמוקרטיה אין לי סיכוי. הסיכוי היחידי הוא להיפרד מהם מכל הבחינות. מצידי למחוק אותם מהסטטיסטיקה של הקורונה / להקצות להם 200 מיטות בהדסה וזהו.

דרך אגב בכל מדינה מתוקנת אחרת כל מי שסובב סביב הרב קנייבסקי היה יושבים בכלא. הוא לא מבין בכלל מה קורה פה וסתם משתמשים בו כבובה שעלק נותנת הוראות. קשקוש.

אתמול הלכתי לקנות חומוס במקום ליד העבודה שלי (י-ם).

העובד יצא שניה להפסקה את המשגיח כשרות התנגב להכין לי במקום. אנחנו מדברים על חרדי , בירושלים. 

שאלוהים יסלח לי, אבל המחשבה על ירושלים - חרדי - קורונה גרמה לי להגיד לו "חכה שניה, יש מצב שאני לא קונה בסוף".

לא קניתי.

7 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אתמול הלכתי לקנות חומוס במקום ליד העבודה שלי (י-ם).

העובד יצא שניה להפסקה את המשגיח כשרות התנגב להכין לי במקום. אנחנו מדברים על חרדי , בירושלים. 

שאלוהים יסלח לי, אבל המחשבה על ירושלים - חרדי - קורונה גרמה לי להגיד לו "חכה שניה, יש מצב שאני לא קונה בסוף".

לא קניתי.

מעולה, אבל לא בגלל שהיית מקבל קורונה. נטו על הדרת החרדים. יפה מאוד.

לפני19 שעות , Shlomix said:

למה אתה לא מבקר את ביבי שניצל את ההחרגה שלו מהסגר כדי לעשות קמפיין בחירות בנצרת?

נראה לי הרבה יותר חמור כי הוא סיכן אנשים בפועל.

לפני21 שעות , ravid said:

טיעון לא רלוונטי

כל שר, חבר כנסת וכמובן ראש ממשלה מנהלים קמפיין בחירות במקביל להיותם בתפקיד.

וחוץ מזה שחולדאי קיבל מספיק ביקורות על ההחלטה שלו לא לפרוש מראשות העירייה. 

אני מבקר את ביבי בלי סוף, גם פה, גם מול חברים, ברשתות חברתיות.

מעניין שאתם לא מסוגלים להבין שזה שיש את החרדים והערבים שלא בסדר, לא אומר שאין עוד אנשים שלא בסדר כאן פרט לביבי.

לפני11 שעות , שי123 said:

פערי התחלואה בין הערים החילוניות לערים הערביות והחרדיות הפעם הם פשוט בלתי נתפסים.

יושב שר הבריאות באולפן ולא מתבייש לומר שגם בתל אביב היה מאריך את הסגר עם נתוני התחלואה עכשיו שלפיהם תל אביב צהובה.

פשוט בושה כל הסגרים הפוליטיים האלו באיזו קלות יושבים שם מדושני עונג שלא מצליחים להחזיק ממשלה כבר 4 פעמים ומחליטים על סגרים מתי שבא להם.

לפני3 שעות , antonio_margheriti2 said:

הערבים לא פחות גרועים, אתמול ראיתי שהמשטרה עצרה רכב עם 5 מאומתים בדרך לפאקין אירוע משפחתי.

האמת, כבר לא אכפת לי.

בערים הגדולות ובישובים החילוניים כבר יש 25 אחוז מתחסנים לפחות, ורוב האוכלוסיה בסיכון כבר מחוסנת בחיסון שני.

מבחינתי שיפתחו את הסגר וכל אדם יעשה מה שהוא מבין.

מה נזכרתי שממש מעצבן אותי? הגניבות דעת של כל התומכי חרדים בעיקר בתקשורת.

איך היה אמצע שבוע שעבר מבול כתבות של דתיים/תומכי חרדים על השנאה של החילונים שלא מבוססת על כלום ושרק 15% מתלמודי התורה פתוחים עובדה שהרוב ממושמע ובלה בלה בלה, בן אדם טיפש קורא את זה וחושב וואלה.. יש פה שנאה סתם, מחפשים אותם בכוח, יש פה הסתה.

אבל אלו פשוט שקרים וגניבות דעת מכוונות מראש, הוא דיבר על אולי יומיים וחצי שבאמת סגרו בהם, היום, עדיין סגר, כל החרדים כבר פותחים (ואם לא בישיבות עצמן אז בבתים פרטיים גדולים/פתרונות אחרים לעבור על החוק בלי להיתפס) עובדתית את הנתונים במגזר החרדי אי אפשר לטשטש ואי אפשר להתעלם מהם והכל מצביע על זה שמדובר בציבור של מחבלים, מונהגים על ידי טרוריסטים שמבצעים פיגועים קטלניים באוכלוסיה האזרחית שלנו מדי יום והשרמוטות החוצפנים האלו עוד מנסים לבלבל אותנו כאילו זה איזה משהו אפור ובחלק אנחנו מגזימים. לא יאמן.

לפני13 שעות , Sawyer said:

מה נזכרתי שממש מעצבן אותי? הגניבות דעת של כל התומכי חרדים בעיקר בתקשורת.

איך היה אמצע שבוע שעבר מבול כתבות של דתיים/תומכי חרדים על השנאה של החילונים שלא מבוססת על כלום ושרק 15% מתלמודי התורה פתוחים עובדה שהרוב ממושמע ובלה בלה בלה, בן אדם טיפש קורא את זה וחושב וואלה.. יש פה שנאה סתם, מחפשים אותם בכוח, יש פה הסתה.

אבל אלו פשוט שקרים וגניבות דעת מכוונות מראש, הוא דיבר על אולי יומיים וחצי שבאמת סגרו בהם, היום, עדיין סגר, כל החרדים כבר פותחים (ואם לא בישיבות עצמן אז בבתים פרטיים גדולים/פתרונות אחרים לעבור על החוק בלי להיתפס) עובדתית את הנתונים במגזר החרדי אי אפשר לטשטש ואי אפשר להתעלם מהם והכל מצביע על זה שמדובר בציבור של מחבלים, מונהגים על ידי טרוריסטים שמבצעים פיגועים קטלניים באוכלוסיה האזרחית שלנו מדי יום והשרמוטות החוצפנים האלו עוד מנסים לבלבל אותנו כאילו זה איזה משהו אפור ובחלק אנחנו מגזימים. לא יאמן.

אתה יודע מה יפה? 

שלבקר אותם זה נהדר

אתה מדבר כאילו אצל החילונים לא מצאו "פתרונות" לכל דבר

אם אנסה לספור את כמות החנויות שכותבות שהם סגורים ואחר כך מכניסים אנשים מאחורה או חנויות שעושות קומבינות כדי לפתוח או מסיבות שעושים בתוך הבתים, זה כמו לספור את החול בחוף ים

רק אתמול פורסם איך נראית הטיילת בתל אביב, ומה אני אגיד... שמירת מרחק וכמות מצומצמת של אנשים לא היה שם

שלא לדבר על ההפגנות בבלפור ששם הרי אין קורונה כי שם מותר להצטופף ולעשות מה שבא לכם

אבל מה זה משנה, השנאה העיוורת והמגעילה שלך תישאר, זה לא יעזור

ליברמן ולפיד פראיירים שלא לקחו אותך להיות מנהל הקמפיין שלהם

לפני5 שעות , maccabi-king said:

אתה יודע מה יפה? 

שלבקר אותם זה נהדר

אם אנסה לספור את כמות החנויות שכותבות שהם סגורים ואחר כך מכניסים אנשים מאחורה או חנויות שעושות קומבינות כדי לפתוח או מסיבות שעושים בתוך הבתים, זה כמו לספור את החול בחוף ים

רק אתמול פורסם איך נראית הטיילת בתל אביב, ומה אני אגיד... שמירת מרחק וכמות מצומצמת של אנשים לא היה שם

שלא לדבר על ההפגנות בבלפור ששם הרי אין קורונה כי שם מותר להצטופף ולעשות מה שבא לכם

ככל הנראה הרוב הגדול של האנשים בטיילת לא מפרים את ההנחיות

לפני6 שעות , maccabi-king said:

אתה יודע מה יפה? 

שלבקר אותם זה נהדר

זה whataboutism וברמה הכי נמוכה שלו. 

עם המספרים אי אפשר להתווכח, מלכי ההפרות, הציבור הכי פחות ממושמע שרוצח בצורה סדרתית הכי הרבה אנשים בקורונה - החרדים. עם נתונים יבשים אפילו דמגוגים כמוך לא יכולים להתווכח.

14 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

איזה מזל שבצרפת, אנגליה, ברזיל, הודו, אירן, איטליה וספרד אין חרדים, בזכות זה אין שם קורונה בכלל... 

כל מדינה עם המאפיינים שלה, יש מדינות נקיות לגמרי מקורונה. אולי בלי חרדים היינו נמצאים שם, עם כמה שאנחנו מדינה קטנה עם גבולות סגורים היינו לגמרי יכולים להיות של בלי החרדים. 

בכל מקרה לא צריך להתבלבל, אנחנו מדינה זבל ויש כאן מלא אנשים חרא וקבוצות אוכלוסיה רבות שעושות הרבה יותר נזק מתועלת עם אנשים באמת טיפשים שהלוואי ולא הייתי צריך לחלוק איתם מדינה.

אבל הכי גרועים, הכי עלוקות, פוגעים בנו הכי הרבה גם בשוטף ובמיוחד בקורונה - החרדים.

הם באמת הסרטן של המדינה.

פףףף וכל מה שכתבתי למעלה זה לפני שגיליתי שהם ממש עשו פיגוע פרופר, כזה של פעם כשהציתו אוטובוס עם הנהג בפנים. 

לא הייתה איזה סיבה הוא לא נסע בשבת במקום שאסור או משהו. סתם, הפגנת כוח, "פיגוע ראווה". 

באים לאכוף עליהם כמו שאתם כולכם מציעים והם מתפרעים כמו שאף ציבור פה לא התפרע מעולם. לא יאמן. ותקראו את הטקסטים "לא תעצרו אותנו לא תשלטו עלינו"

הנאצים האלו חיים על חשבון הכסף שלי אבל לא מוכנים להשמע לחוקים. תעיפו את הזבל הזה מהמדינה כבר. תעיפו את החרדים מפה!!!

לא לא רגע, חייב להבין את הרציונל של מי שמגן על הביזיון שחרדים עושים.

ושחררו אותי מהכללה יודע שזה לא כולם וחלקם עובדים איתי גם שומרים יותר ממני וואלק עישנו איתי פייסלים בעבודה.

וזה גם כבר לא עניין של קורונה או לא למרות שכל הטענות של מי שמגן עליהם מבוססות אבל החילונים, אבל הערבים, אלה טענות של ילדוני בית ספר. אבל ההוא וההוא תוך התעלמות בוטה מסטטיסטיקה ברורה ודי קוהרנטית.

מה שהיה אתמול זה ניסיונות לפגוע בחפים מפשע, בדיוק כמו במקרה של הפליטים מאתיופיה, היה פה לגיטימי לנסות להקריב חפים משפע למען המטרה ואז עוד לבוא בדרישות. מבחינתי מה שעשו אותם אותם אנשים הם לא שונים ממחבל מהשטחים. 

כל מי שלא מתנער מזה חד משמעית אדם ששם את אמונתו הדתית והפוזיציה הפוליטית שלו לפני הכל ומוכן למעשה שירצחו למענה, לא שונה ממוסלמים קיצוניים.

אז כל מי שרוצה להגן על ההתנהלות שלהם בימים האחרונים, שיגיד שחור על גבי לבן, עקרונות דתיים לפני הכל, בלי סחור סחור ובלי אבל החילונים ובלי לנסות לנסח בצורה גונבת דעת.

מספיק להתחבא ולנסות לדלג בין הטיפות, לנסות לעבוד על כולם ולומר "אני מגנה אבל...", מי שמדבר מפוזיציה פוליטית/דתית במקרים האלה ומחפש גרם של הצדקה מבחינתי הוא חתיכת כבש אפס מאופס, הוא ומחבלים אותו דבר.

*ההסתה של התקשורת עובדת לכל הכיוונים בעת נתונה, זה תפקידם, לא סתם זה המקצוע הנאלח ביותר בעולם ביחד עם פוליטיקאי, מדרג את הזנות כפחות נאלח.

תראו את הנאצי הזה. הוא נחשב עוד יחסית למשכיל ואינטליגנטי בין החרדים. המטומטם הזה באמת באמת מאמין שהם שורדים בלעדינו. 

אין דבר בעולם שהייתי רוצה יותר מאשר להפרד מהם. הם לא היו מחזיקים שנה כמדינה בלי חילונים לא משנה בכלל מה הייתה נקודת הפתיחה שלהם. זה חולני. 

כמה בורות, כמה ניתוק, כמה נזק.

חייבים להתחיל לפעול אקטיבית לסיים את הפארסה הזאת.

7 דקות לפני, Sawyer said:

תראו את הנאצי הזה. הוא נחשב עוד יחסית למשכיל ואינטליגנטי בין החרדים. המטומטם הזה באמת באמת מאמין שהם שורדים בלעדינו. 

אין דבר בעולם שהייתי רוצה יותר מאשר להפרד מהם. הם לא היו מחזיקים שנה כמדינה בלי חילונים לא משנה בכלל מה הייתה נקודת הפתיחה שלהם. זה חולני. 

כמה בורות, כמה ניתוק, כמה נזק.

חייבים להתחיל לפעול אקטיבית לסיים את הפארסה הזאת.

השטיפת מוח שהם עוברים מגיל 0 זה משהו מטורף, לא מגיע לילדים שלהם את החינוך הזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.