Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

מכביזם זה בדם אני מבקש שתתרכז במהות הדיון איתי, אתה טענת ב2 ההודעות הראשונות שאנחנו מדינת ניסוי ומדינות אחרות מחכות לראות את התוצאות לטווח ארוך בישראל. 

אני מבין שמתי שכתבת את זה לא חשבת לעומק ולא הבנת את משמעות הדברים שאתה אומר, שאם מדינות אחרות יצטרכו לחכות לתוצאות של בדיקות ארוכות טווח אצלנו מעבר למה שנבדקו הן יצטרכו לחכות שנים וכשכתבת את העובדות בעצמך הבנת כמה זה מופרך. 

אתה רב פה עם אלפי אנשים במקביל על כל כך הרבה נושאים, אבל בנושא הזה אין כלל ספק שזאת מחשבה לא רציונלית שגם גדול הקונספירטורים לא יכול לחשוב. שאשכרה מדינות יחכו עכשיו שנים לתת את החיסון כי הם רוצים לעקוב אחריי מדיניות טווח ארוך בישראל

כל מה שאני מבקש זה שתיסוג מהשטות הזאת. תגיד שהתכוונת למשהו אחר ושבעצם התכוונת שאצלנו זה יתן יותר נסיינים  או יותר גיוון בנסיינים או תחזור לשטות של נשים בהריון או מה שבא לך. 

פשוט אי אפשר להמשיך ככה התאוריה הזאת שישראל היא הניסוי לטווח ארוך ומדינות יחכו שנים כדי לקבל החלטה אם לחסן לפי מה שיקרה פה - כי זאת מחשבה לא רציונלית.

לאחר מכן תפטר ממני תוכל להמשיך לריב רק עם כל האחרים.

אם אתה מעוניין בשיחה טלפונית שבה אנסה להקל עלייך את המעמסה שאתה מרגיש עקב הצורך להתגונן בתור קונספירטור אשמח להציע לך אותה, ממש לאחרונה הצלחתי להוציא חבר מהמכה הזאת (הבנתי בעצם שהוא כרגע מתגונן ונכנס עמוק יותר לקונספירציות כי גם אם הוא יודה שהוא טעה אז כולם רק יצחקו עליו והוא יצא יותר מטומטם אז עדיף להשאר בדעה שלו ואז הגעתי אליו בגישה אחרת יותר חברית ופחות תואמת אותי אבל זה עבד והוא ניצל) - אם אתה מעוניין אני אשמח. 

12 דקות לפני, Sawyer said:

מכביזם זה בדם אני מבקש שתתרכז במהות הדיון איתי, אתה טענת ב2 ההודעות הראשונות שאנחנו מדינת ניסוי ומדינות אחרות מחכות לראות את התוצאות לטווח ארוך בישראל. 

אני מבין שמתי שכתבת את זה לא חשבת לעומק ולא הבנת את משמעות הדברים שאתה אומר, שאם מדינות אחרות יצטרכו לחכות לתוצאות של בדיקות ארוכות טווח אצלנו מעבר למה שנבדקו הן יצטרכו לחכות שנים וכשכתבת את העובדות בעצמך הבנת כמה זה מופרך. 

אתה רב פה עם אלפי אנשים במקביל על כל כך הרבה נושאים, אבל בנושא הזה אין כלל ספק שזאת מחשבה לא רציונלית שגם גדול הקונספירטורים לא יכול לחשוב. שאשכרה מדינות יחכו עכשיו שנים לתת את החיסון כי הם רוצים לעקוב אחריי מדיניות טווח ארוך בישראל

כל מה שאני מבקש זה שתיסוג מהשטות הזאת. תגיד שהתכוונת למשהו אחר ושבעצם התכוונת שאצלנו זה יתן יותר נסיינים  או יותר גיוון בנסיינים או תחזור לשטות של נשים בהריון או מה שבא לך. 

פשוט אי אפשר להמשיך ככה התאוריה הזאת שישראל היא הניסוי לטווח ארוך ומדינות יחכו שנים כדי לקבל החלטה אם לחסן לפי מה שיקרה פה - כי זאת מחשבה לא רציונלית.

לאחר מכן תפטר ממני תוכל להמשיך לריב רק עם כל האחרים.

אם אתה מעוניין בשיחה טלפונית שבה אנסה להקל עלייך את המעמסה שאתה מרגיש עקב הצורך להתגונן בתור קונספירטור אשמח להציע לך אותה, ממש לאחרונה הצלחתי להוציא חבר מהמכה הזאת (הבנתי בעצם שהוא כרגע מתגונן ונכנס עמוק יותר לקונספירציות כי גם אם הוא יודה שהוא טעה אז כולם רק יצחקו עליו והוא יצא יותר מטומטם אז עדיף להשאר בדעה שלו ואז הגעתי אליו בגישה אחרת יותר חברית ופחות תואמת אותי אבל זה עבד והוא ניצל) - אם אתה מעוניין אני אשמח. 

מסכים עם הדברים של סוייר בנושא . 

מכביזם זה בדם, אתה אח צהוב וחשוב לנו שתישאר בריא, לך להתחסן.

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

והתקשורת זה הכלי האמין בהיסטוריה, גם הפוליטיקאים שעולים שם הוכחו כמאוד אמינים בשנים האחרונות, אף אחד מהם חלילה לא שיקר, בלי שטיקים או טריקים וכו'. 

אין ניגוד עניינים, אין אינטרסים, אין מיליארדים של דולרים על השולחן, אין כוח בלתי מוגבל לממשלה. רק האנשים שחושבים ההיפך הם הזדוניים ומפיצי הפייק ניוז. יש להם המון מה להרוויח. 

אתה מביא כסימוכין לטענות שלך דעות של פרופסורים ואז מבטל את דעתו של ברבש ופרופסורים מומחים אחרים.

אתה טוען שהתקשורת לא אמינה(מסכים איתך שזו הרעה הכי חולה במדינה) ואז מביא כתבה שפורסמה רק בעיתון הארץ לגבי כוונתה של אוסטרליה לחכות לראות מה קורה בישראל, מזכיר, עיתון הארץ שיש לו אינטרס חד משמעי וברור נגד הממשל הנוכחי.

החשש שלך מובן לגבי החיסון, זו מחשבה שעברה לי גם בראש, אבל החשש הזה לא מבוסס על כלום ולכן הניסיון שלך להוכיח את הטענות הוא הזוי.

לפני9 שעות , מכביזם זה בדם said:

ד"ר אמיר שחר הוא מנהל המחלקה לרפואה דחופה בבי"ח לניאדו. ד"ר אבי מזרחי הוא מנהל מחלקת קורונה בבי"ח אסף הרופא.

שניהם עברו גל ראשון, שניהם עברו גל שני, שניהם קיבלו תחזיות אימים לכל אורך התקופה, ועדיין ממשיכים לומר בכל מקום שבתי החולים רחוקים מלהיות על סף קריסה.

שניהם ממשיכים לומר שהמצב הנוכחי לא שונה מחורפים קודמים, כשהם נמצאים בשטח יום-יום. אז אני אשאל אותך שאלה פשוטה - מה האינטרס שלהם לשקר? 

למה היוזר שעיר לעזאזל חושב שהוא יודע יותר טוב מהם מה מצב העומס על בתי חולים, כשמנהלי מחלקות בבתי החולים אומרים ההיפך?

כי הם מנהלי מחלקות. אין להם ראייה רוחבית על המצב. לא בבית החולים שלהם, ובטח שלא בכל המדינה.

שוב, היה בית חולים שאשכרה סגר את שעריו לחולים חדשים (אפילו שהוא לא היה בתפוסת מיטות מלאה). זה צעד חסר תקדים.

למה אתה חושב שהם עשו את זה? כי רצו לעשות לעובדים יום כיף?

22 דקות לפני, hairy2hell said:

כי הם מנהלי מחלקות. אין להם ראייה רוחבית על המצב. לא בבית החולים שלהם, ובטח שלא בכל המדינה.

o1RPHt.gif

היו פה אינסוף ביקורות על הרב קנייבסקי (בצדק) שעושה מה שבא לו ומצפצף על ההנחיות

חולדאי מכריז למעשה על מרד, שיפתח את מה שבא לו בתל אביב, והכל עובר בשתיקה. מה זה אם לא צביעות?

למעשה חולדאי עוד יותר גרוע כי הוא עושה את זה כחלק מקמפיין הבחירות שלו בזמן שהוא ראש עיריית תל אביב וחותר תחת ההנחיות של ממשלת ישראל, ומנסה לקושש ככה עוד קולות כדי לעבור את אחוז החסימה.

החרדים הכי גרועים עדיין וקנייבסקי הוא אויב העם מספר 1.

עובדה. ברגע שאנחנו מדברים חולדאי עדיין רק מאיים בזמן שכל תלמודי התורה פתוחים שמים עלינו זין וממשיכים להדביק בקורונה

מבחינתי קנייבסקי הגיע לרמה הסופית ביותר של אויבי המדינה הכי גדולים שהיו, בושה שגם הוא וגם אייכמן היו בידיים שלנו ורק אחד מהם פוזר ממטוס והשני עוד כאן ממשיך לפגע בנו.

23 דקות לפני, Sawyer said:

החרדים הכי גרועים עדיין וקנייבסקי הוא אויב העם מספר 1.

עובדה. ברגע שאנחנו מדברים חולדאי עדיין רק מאיים בזמן שכל תלמודי התורה פתוחים שמים עלינו זין וממשיכים להדביק בקורונה

מבחינתי קנייבסקי הגיע לרמה הסופית ביותר של אויבי המדינה הכי גדולים שהיו, בושה שגם הוא וגם אייכמן היו בידיים שלנו ורק אחד מהם פוזר ממטוס והשני עוד כאן ממשיך לפגע בנו.

זה לא משנה, הוא אשם וגם הוא אשם.

וספציפית לגבי החרדים? מה אתה בא אליהם בטענות? זה מה שהם מאמינים בו. תבוא בטענות לממשלה שמאפשרת את זה. תיקח חצי מכוח השיטור שמסתובב בערים ירוקות בארץ ושים אותו בבני ברק ותחלק דוחות לכל מי שמפר הנחיות. כל בית ספר או ישיבה שפתוחה תן קנס בגובה 50,000 ש"ח, תבטל הקצבות. כל עוד זה לא קורה, התלונה היחידה היא רק לממשלה.

29 דקות לפני, DoW said:

וספציפית לגבי החרדים? מה אתה בא אליהם בטענות? זה מה שהם מאמינים בו. תבוא בטענות לממשלה שמאפשרת את זה. תיקח חצי מכוח השיטור שמסתובב בערים ירוקות בארץ ושים אותו בבני ברק ותחלק דוחות לכל מי שמפר הנחיות. כל בית ספר או ישיבה שפתוחה תן קנס בגובה 50,000 ש"ח, תבטל הקצבות. כל עוד זה לא קורה, התלונה היחידה היא רק לממשלה.

זה על שני הצדדים, גם המשטרה לא יכולה להיות בכל מקום כל הזמן, מדובר במאות אלפים אם הם רוצים להתנהל ככה קשה לעצור אותם.

1 hour ago, DoW said:

מדינה זבל, ביבי **** גדול. אכיפה לא קיימת נותנים לחרדים הזבל הזה לעשות מה שהם רוצים. לא מוריד מהאשמה של כל האחרים פשוט מכולם מרגיש לי שהם הכי אשמים בפיגוע שמתבצע כאן, בראשות רב המרצחים קנייבסקי.

לפני4 שעות , DoW said:

היו פה אינסוף ביקורות על הרב קנייבסקי (בצדק) שעושה מה שבא לו ומצפצף על ההנחיות

חולדאי מכריז למעשה על מרד, שיפתח את מה שבא לו בתל אביב, והכל עובר בשתיקה. מה זה אם לא צביעות?

למעשה חולדאי עוד יותר גרוע כי הוא עושה את זה כחלק מקמפיין הבחירות שלו בזמן שהוא ראש עיריית תל אביב וחותר תחת ההנחיות של ממשלת ישראל, ומנסה לקושש ככה עוד קולות כדי לעבור את אחוז החסימה.

שומע? בתל אביב 4 אחוז חיוביים, בביתר עילית, בית שמש, בני ברק וירושלים 20-30 אחוז

לא רואה בעיה עם זה שאנחנו מוגדרים כמדינת ניסוי בשביל לקבל את החיסונים מוקדם. אור לגויים וכו... 

מה שכן מפריע לי זה שאנחנו גם מדינת ניסוי וגם משלמים על כל חיסון כפול ממדינות אחרות, אי סגירת נתבג כבר לפני שמונה חודשים ( חיוב בבדיקות לפני עלייה למטוס ובנחיתה, ובידוד כפוי במלוניות קורונה ליעדי סיכון כמו ארהב ואנגליה) ומדיניות הסגרים הבזיונית שמבוססת על הקשרים פוליטיים ופחד מאכיפה כלפי קבוצות מיעוט שונות. 

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

ההבדל הוא שחולדאי מדבר ולא יעשה כלום.

קנייבסקי? עושה כמו גדול.

ומה שהוא עשה עם החיסונים? גם דיבר הוא עשה?

גם עצם זה שהוא משתמש בכוח שלו כראש עיריית תל אביב בשביל קמפיין בחירות זה ביזיון

ועוד דבר זה שאמרו על ביבי שהוא צריך לפרוש כי הוא לא יכול גם לנהל את המשפט שלו וגם לנהל את המדינה, אבל חולדאי? לגיטימי שינהל את העיר שלו ובמקביל יתמודד לבחירות

23 דקות לפני, DoW said:

ועוד דבר זה שאמרו על ביבי שהוא צריך לפרוש כי הוא לא יכול גם לנהל את המשפט שלו וגם לנהל את המדינה, אבל חולדאי? לגיטימי שינהל את העיר שלו ובמקביל יתמודד לבחירות

טיעון לא רלוונטי

כל שר, חבר כנסת וכמובן ראש ממשלה מנהלים קמפיין בחירות במקביל להיותם בתפקיד.

וחוץ מזה שחולדאי קיבל מספיק ביקורות על ההחלטה שלו לא לפרוש מראשות העירייה. 

לפני2 שעות , DoW said:

למה אתה לא מבקר את ביבי שניצל את ההחרגה שלו מהסגר כדי לעשות קמפיין בחירות בנצרת?

נראה לי הרבה יותר חמור כי הוא סיכן אנשים בפועל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.