Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

33 דקות לפני, Yoadknux said:

איזה סיבה יש לא להתחסן? תהיו בריאים

מה זאת אומרת? ביחד עם ה5G והשבב שיוחדר לך מהחיסון יהפכו את כולנו לאוהדי הפועל.

35 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מה זאת אומרת? ביחד עם ה5G והשבב שיוחדר לך מהחיסון יהפכו את כולנו לאוהדי הפועל.

אבל לפחות תהיה עקר אז זאת חצי נחמה

לפני7 שעות , AvielMaccabi4 said:

מבלי להיכנס לנושא יותר מדי, אתה הכי יצור בארץ, חולה על מזהי תהליכים כמוך.

ואני פחות חולה על כבשים שהולכים אחרי העדר כי זה מה שאומרים להם בטלוויזיה. 

לפני2 שעות , Yoadknux said:

איזה סיבה יש לא להתחסן? תהיו בריאים

הסיבה שמדינת ישראל היא הניסוי של פייזר, בזמן שבעולם לא רצים להתחסן עדיין בדיוק מהסיבה הזאת? הסיבה שלא ידועות השלכות ארוכות טווח של החיסון?

לפני2 שעות , ravid said:

אני עדיין מחכה למאמר מדעי, מר יורים הצהרות בלי בסיס.

איזה מאמר מדעי כבודו רוצה? 

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

הסיבה שמדינת ישראל היא הניסוי של פייזר, בזמן שבעולם לא רצים להתחסן עדיין בדיוק מהסיבה הזאת? הסיבה שלא ידועות השלכות ארוכות טווח של החיסון?

כן אחי. 

התוכנית היא בעצם לחסן את כל ישראל. לעצור את כל עולם החיסונים לשנתיים שלוש (אולי 5-7 כדי לקבל תשובות על תופעות ארוכות יותר)

ורק אז, אם בישראל לא יהיו תופעות קשות לחסן את שאר העולם.

באמת אני נטרף ממה שקורה עם אנשים בעולם היום, הפייקניוז והאינטרסים הסותרים גורמים לאנשים להגיד דברים שאי אפשר בכלל לחשוב אותם ברצינות. זה חולני. אנחנו בדרך לאבדון של המין האנושי.

21 דקות לפני, Sawyer said:

כן אחי. 

התוכנית היא בעצם לחסן את כל ישראל. לעצור את כל עולם החיסונים לשנתיים שלוש (אולי 5-7 כדי לקבל תשובות על תופעות ארוכות יותר)

ורק אז, אם בישראל לא יהיו תופעות קשות לחסן את שאר העולם.

באמת אני נטרף ממה שקורה עם אנשים בעולם היום, הפייקניוז והאינטרסים הסותרים גורמים לאנשים להגיד דברים שאי אפשר בכלל לחשוב אותם ברצינות. זה חולני. אנחנו בדרך לאבדון של המין האנושי.

https://www.haaretz.co.il/news/world/asia/.premium-1.9439733

אוסטרליה, ניו זילנד, יפן וטייוואן הן כמה מהמדינות שלא יתחילו לחסן את האזרחים בקרוב, בין השאר בכוונה להמתין למידע על החיסון ויעילותו. "אם נטעה, זו עשויה להפוך לטעות גדולה עד שנגלה אותה", הסבירו באוסטרליה

אבדון, חולני... גם בעיתון הארץ התחילו להנפיץ פייק ניוז כמו אחרוני מתנגדי החיסונים או שבעצם פרצתי להם לאתר? 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

איזה מאמר מדעי כבודו רוצה? 

משהו על הסכנות בחיסון או בטכנולוגיה מאחוריו? תפתיע אותי

38 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אוסטרליה, ניו זילנד, יפן וטייוואן הן כמה מהמדינות שלא יתחילו לחסן את האזרחים בקרוב, בין השאר בכוונה להמתין למידע על החיסון ויעילותו. "אם נטעה, זו עשויה להפוך לטעות גדולה עד שנגלה אותה", הסבירו באוסטרליה

אבדון, חולני... גם בעיתון הארץ התחילו להנפיץ פייק ניוז כמו אחרוני מתנגדי החיסונים או שבעצם פרצתי להם לאתר? 

לא ניתן לקרוא את הכתבה אז אני אגיב רק על הכותרת: זה לא פייק ניוז אבל זו טענה מגמתית. עשרות מדינות אחרות כן התחילו לחסן. טבעי שהמדינות שספגו את הנזק הכי פחות משמעותי מהנגיף יוכלו להרשות לעצמן לא למהר להתחסן.

14 דקות לפני, ravid said:

לא ניתן לקרוא את הכתבה אז אני אגיב רק על הכותרת: זה לא פייק ניוז אבל זו טענה מגמתית. עשרות מדינות אחרות כן התחילו לחסן. טבעי שהמדינות שספגו את הנזק הכי פחות משמעותי מהנגיף יוכלו להרשות לעצמן לא למהר להתחסן.

רוצה לומר לנו מה אחוז המתחסנים באיטליה שנפגעה כביכול חזק מאוד מהקורונה, או מה האחוז בגרמניה שבה פותח החיסון?

או למה בצרפת, שכל יום עידכנו בחדשות איך מתים שם אלפי בני אדם ואין כבר איפה לקבור, האנשים לא רוצים להתחסן מתוך בחירה, ולאחרונה שבדקתי חוסנו שם כמה מאות מתוך 67 מיליון?

ולא, הסיפור שרק למדינת ישראל יש את היכולות והמשאבים לחסן הוא לא אמין, אלא אם אתה חלק מהקמפיין של ביבי. 

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

רוצה לומר לנו מה אחוז המתחסנים באיטליה שנפגעה כביכול חזק מאוד מהקורונה, או מה האחוז בגרמניה שבה פותח החיסון?

או למה בצרפת, שכל יום עידכנו בחדשות איך מתים שם אלפי בני אדם ואין כבר איפה לקבור, האנשים לא רוצים להתחסן מתוך בחירה, ולאחרונה שבדקתי חוסנו שם כמה מאות מתוך 67 מיליון?

ולא, הסיפור שרק למדינת ישראל יש את היכולות והמשאבים לחסן הוא לא אמין, אלא אם אתה חלק מהקמפיין של ביבי. 

באיטליה: 1.2%, בגרמניה 0.83%. בצרפת חוסנו 190 אלף לפי העדכון האחרון. 

https://www.bloomberg.com/graphics/covid-vaccine-tracker-global-distribution/

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

אני יכול להגיב על ההודעה הזאת עם ככ הרבה מלל שהפורום יקרוס, להסביר איפה המדינות האלו נמצאות מבחינת המחלה, לתקוף את הכותב עצמו, להראות שבכתבה עצמה כתוב "בין השאר בגלל.." וכ"ו. אבל זה לא משנה.

אני מתכוון לדבר על נושא אחד בלבד ואם אתה לא מגיב אליו בלבד אל תגיב בכלל.

מדברים על תופעות לוואי לטווח ארוך, קרי נגיד כמה שנים קדימה. אתה אמרת שמחסנים את ישראל כדי לראות מה יקרה ואז יחליטו במקומות אחרים. אתה חושב שזה הגיוני/שמישהו הולך לחכות 3-5 שנים לראות מה קרה בישראל לפני שיתחסן? נראה לך שהעולם יחכה עם חיסון עובד כמה שנים לבדוק תופעות לוואי?

או שאתה פשוט כותב מילים בלי לחשוב בשום צורה על המשמעות שלהן.

6 דקות לפני, Sawyer said:

אני יכול להגיב על ההודעה הזאת עם ככ הרבה מלל שהפורום יקרוס, להסביר איפה המדינות האלו נמצאות מבחינת המחלה, לתקוף את הכותב עצמו, להראות שבכתבה עצמה כתוב "בין השאר בגלל.." וכ"ו. אבל זה לא משנה.

אני מתכוון לדבר על נושא אחד בלבד ואם אתה לא מגיב אליו בלבד אל תגיב בכלל.

מדברים על תופעות לוואי לטווח ארוך, קרי נגיד כמה שנים קדימה. אתה אמרת שמחסנים את ישראל כדי לראות מה יקרה ואז יחליטו במקומות אחרים. אתה חושב שזה הגיוני/שמישהו הולך לחכות 3-5 שנים לראות מה קרה בישראל לפני שיתחסן? נראה לך שהעולם יחכה עם חיסון עובד כמה שנים לבדוק תופעות לוואי?

עזוב מלהסביר, זה אבוד. מי שנעול בקונספציה הזו , כבר לא ישתכנע. אומר רק שאם כל האנשים החשובים והנחשבים בעולם מתחסנים , אז כנראה התועלת של החיסון עולה על הנזק

והנזק גדול מאוד עד מוות.

4 דקות לפני, Sawyer said:

אני מתכוון לדבר על נושא אחד בלבד ואם אתה לא מגיב אליו בלבד אל תגיב לבד.

תופעות לוואי לטווח ארוך זה גם בין חצי שנה לשנה, בין היתר בנושאים של פוריות שלא נבדקו לעומק ואף נאסר על משתתפי הניסוי בפייזר (לפני שהישראלים החליפו אותם) להיכנס להיריון אז.  

אני חושב שגם מי שמציע להיזהר מהחיסון לא מדבר על מונחי זמן של עשור או נצח, אלא פשוט תהליך יותר ארוך ומקיף מ-9 חודשים. 

ושוב, משפט כמו זה - "אם נטעה, זו עשויה להפוך לטעות גדולה עד שנגלה אותה", הסבירו באוסטרליה - אמור להכניס פרופורציות, היגיון ומדיניות בקבלת ההחלטות. 

גם בישראל אין מצב חירום מבחינת התמותה (אין תמותה עודפת מהשנה האחרונה, בתי החולים לא קרובים לקריסה) ולכן היו צריכים ללכת באותה גישה. אבל יש אינטרסים ושיקולים אחרים כנראה. 

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

תופעות לוואי לטווח ארוך זה גם בין חצי שנה לשנה, בין היתר בנושאים של פוריות שלא נבדקו לעומק ואף נאסר על משתתפי הניסוי בפייזר (לפני שהישראלים החליפו אותם) להיכנס להיריון אז.  

אני חושב שגם מי שמציע להיזהר מהחיסון לא מדבר על מונחי זמן של עשור או נצח, אלא פשוט תהליך יותר ארוך ומקיף מ-9 חודשים. 

ושוב, משפט כמו זה - "אם נטעה, זו עשויה להפוך לטעות גדולה עד שנגלה אותה", הסבירו באוסטרליה - אמור להכניס פרופורציות, היגיון ומדיניות בקבלת ההחלטות. 

גם בישראל אין מצב חירום מבחינת התמותה (אין תמותה עודפת מהשנה האחרונה, בתי החולים לא קרובים לקריסה) ולכן היו צריכים ללכת באותה גישה. אבל יש אינטרסים ושיקולים אחרים כנראה. 

אז אתה מדבר בעצם על מצב אבסורד שבו יש תופעות לוואי שלא נראות כלל ב9 חודשים הראשונים אבל מתפרצות בין 9 חודשים ל3 שנים נגיד? ואז יש הצדקה לחכות כמה זמן? שנתיים שלוש מאז שהישראלים מסיימים להתחסן והכל טוב? 

תגיד לי אתה מקשיב למה שאתה כותב? אתה קורא את המילים שיוצאות לך המקלדת ועדיין לוחץ סנד??

Just now, Sawyer said:

אז אתה מדבר בעצם על מצב אבסורד שבו יש תופעות לוואי שלא נראות כלל ב9 חודשים הראשונים אבל מתפרצות בין 9 חודשים ל3 שנים נגיד? ואז יש הצדקה לחכות כמה זמן? שנתיים שלוש מאז שהישראלים מסיימים להתחסן והכל טוב? 

תגיד לי אתה מקשיב למה שאתה כותב? אתה קורא את המילים שיוצאות לך המקלדת ועדיין לוחץ סנד??

איזה 9 חודשים חבר? הניסויים בבני אדם בהיקף שניתן להסיק ממנו החלו בערך בספטמבר, וכפי שרשמתי גם עליהם היו הגבלות של היריון וכדומה. 

וכן, יש נזקים שמופיעים מחיסון גם אחרי שנה נניח, אתה מוזמן לשאול רופאים שמתעסקים בזה והם יגידו לך אותו דבר. 

חוץ מזה, אתה מסוגל לקרוא את מה שאני רושם? כתבתי לך שעל המשתתפים בפייזר נאסר להיכנס להיריון בזמן הזה, ולא ידועות ההשלכות בהיבט הזה. 

הנה כמה דברים שנחשפתי אליהם לאחרונה...

בהמשך לעתירה הדחופה שהגישו ל-EMA סמנכ"ל פייזר לשעבר ד"ר מייקל יידון ל-EMA וד"ר וופלגאנג וודארג, אודות החיסונים החדשים, ובפרט החיסון של פייזר -
בואו תראו מה אומרות ההנחיות הרשמיות של ממשלת בריטניה לגבי החיסון:

- מחקרים על רעילות החיסון על רבייה בבעלי חיים לא הושלמו.
- אין לתת את החיסון במהלך הריון.
- יש להימנע מכניסה להריון משך חודשיים לפחות אחרי המנה השנייה
- לא ניתן לשלול נזק ליילודים ותינוקות
- אסור לשימוש בזמן הנקה
- לא ידוע אם יש לחיסון ה-mRNA השפעה על פוריות

Freeze Sperm Before COVID Vaccine To Protect Fertility – Says University of Miami Researchers

December 25, 2020

Researcher at the University of Miami have recommended men to have a fertility evaluation before receiving the COVID vaccine and to consider to freeze their sperm before vaccination in order to protect their fertility.

אתה ממשיך להסיט את הדיון למקומות אחרים. אתה רוצה לדבר על נשים בהריון וכו', הכל בסדר נפתח דיון אחר על זה זה דיון ברמה הלגיטימית. 

אנחנו כרגע מדברים אך ורק על הטענה שלך שיש מדינות שמחכות לתוצאות לטווח ארוך מהניסויים בישראל. 

אתה מסכים איתי בוודאי שתופעה שמופיעה אחריי חצי שנה או שנה יכולה להופיע אחרי שנתיים או שלוש.

אז לפי ההיגיון הזה אתה אומר בעצם שמדינות כמו אוסטרליה או יפן יחכו עכשיו כמה שנים!! כדי לראות איך משפיע התופעות לוואי ארוכות הטווח של הניסוי עד שהן יתחילו לחסן בעצמן?

האם אתה במוח המוטרף שלך (לא אשמתך אתה פשוט קורבן להטפות פייקניוז) חושב שזה סביר שמדינות יחכו שנים לקבל התוצאות מישראל לפני שיחסנו כפי שכתבת

כן/לא.

16 דקות לפני, Sawyer said:

אתה ממשיך להסיט את הדיון למקומות אחרים. אתה רוצה לדבר על נשים בהריון וכו', הכל בסדר נפתח דיון אחר על זה זה דיון ברמה הלגיטימית. 

אנחנו כרגע מדברים אך ורק על הטענה שלך שיש מדינות שמחכות לתוצאות לטווח ארוך מהניסויים בישראל. 

אתה מסכים איתי בוודאי שתופעה שמופיעה אחריי חצי שנה או שנה יכולה להופיע אחרי שנתיים או שלוש.

אז לפי ההיגיון הזה אתה אומר בעצם שמדינות כמו אוסטרליה או יפן יחכו עכשיו כמה שנים!! כדי לראות איך משפיע התופעות לוואי ארוכות הטווח של הניסוי עד שהן יתחילו לחסן בעצמן?

האם אתה במוח המוטרף שלך (לא אשמתך אתה פשוט קורבן להטפות פייקניוז) חושב שזה סביר שמדינות יחכו שנים לקבל התוצאות מישראל לפני שיחסנו כפי שכתבת

כן/לא.

אני בשום מקום לא אמרתי שהם יחכו כמה שנים, אתה מכניס לי מילים לפה וזה נראה כאילו אתה מתווכח עם עצמך. 

אני אמרתי שגם חצי שנה או שנה זה פרק זמן ראוי יותר לבחון השלכות ארוכות טווח, וזה נראה שהמדינות הללו בוחרות להמתין את פרק הזמן הזה בינתיים. 

זה מצחיק שאתה אומר שאני קורבן להטפות פייק ניוז, במיוחד שאני גם היחיד שמביא לכאן מקורות והסברים שתומכים בדעה שלי, במקום פשוט לכנות אותך פייק ניוז בחזרה בלי ביסוס. 

מכביזם היקר האם אתה בודק כל תרופה /חיסון אחר שאתה לוקח או אי פעם לקחת באותה קפידה ?

אושר על ידי הfda מה אתה רוצה לא הבנתי ? מה הפתרון האחר שלך?

שמבוגרים ימשיכו להידבק כל כמה זמן?

מה באמת מה הפתרון שיש לך אני מת לדעת 

לפני16 שעות , מכביזם זה בדם said:

א- בתור מה אתה קובע? מה הנתונים שיש לך על העומס?

ב- בתור מה אתה קובע? מה הנתונים שיש לך על העומס? 

מצטער אבל קצת קשה לנהל ויכוח שאתה או אחרים יורים הצהרות שאין להם בסיס, עובדות או מספרים שתומכים בטענה שלהם. 

א. כן, יש לי נתונים:

90_(Large).jpg

הכתבה שהבאת היא מעונת החורף של 2016-17. באותה עונה היו 124 חולים קשה שאושפזו. זה לא מספרים שאפילו קרובים למספר החולים הקשים כעת. רק החודש אושפזו יותר אנשים מזה עקב קורונה, ואנחנו רק באמצע החודש.

גם אם אתה טוען ששינו את ההגדרות של מה זה חולה קשה, ומאשפזים אנשים שלא אישפזו בעבר, זה לא סותר את זה שצריך צוות רפואי שיטפל בהם.

ב. זה נתון מאוד פשוט - כמה מחלקות היו לפני הקורונה? כמה יש אחרי?

בכל בתי החולים נוספה מחלקה. כל איש צוות רפואי שעובד במחלקה הזו זה איש צוות שלא עובד במחלקות שהיו קיימות לפני שנה.

17 דקות לפני, hairy2hell said:

א. כן, יש לי נתונים:

90_(Large).jpg

הכתבה שהבאת היא מעונת החורף של 2016-17. באותה עונה היו 124 חולים קשה שאושפזו. זה לא מספרים שאפילו קרובים למספר החולים הקשים כעת. רק החודש אושפזו יותר אנשים מזה עקב קורונה, ואנחנו רק באמצע החודש.

גם אם אתה טוען ששינו את ההגדרות של מה זה חולה קשה, ומאשפזים אנשים שלא אישפזו בעבר, זה לא סותר את זה שצריך צוות רפואי שיטפל בהם.

בכל בתי החולים נוספה מחלקה. כל איש צוות רפואי שעובד במחלקה הזו זה איש צוות שלא עובד במחלקות שהיו קיימות לפני שנה.

https://www.youtube.com/watch?v=TLLL1ixVRbs

5 דקות לפני, ravid said:

ממתי הפרופסור נהיה פרזנטור של מתנגדי חיסונים? ומה זה אומר על הצילומים של עונה 4?

נכון הטאמבנייל פה נראה כמו הילארי קלינטון?

35 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

יו איזה אהבל. הרבה זמן לא שמעתי מישהו מדבר כל כך הרבה שטויות בכזה ביטחון 

1 hour ago, hairy2hell said:

א. כן, יש לי נתונים:

90_(Large).jpg

השורה התחתונה היא הכי פשוטה - ב-2016 בתי החולים היו בתפוסה הרבה יותר מלאה ממה שהיא עכשיו, בין אם משפעת אדמת או שעלת.

תבדוק את הנתונים בכתבה מול נתוני משרד הבריאות העכשוויים. ולכן, כבודו, על מה הפאניקה? 

30 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

השורה התחתונה היא הכי פשוטה - ב-2016 בתי החולים היו בתפוסה הרבה יותר מלאה ממה שהיא עכשיו, בין אם משפעת אדמת או שעלת.

תבדוק את הנתונים בכתבה מול נתוני משרד הבריאות העכשוויים. ולכן, כבודו, על מה הפאניקה? 

כי שוב, תפוסה זה ממש לא המדד הנכון.

כן, יש עכשיו תפוסה יותר נמוכה, כי הוסיפו מחלקה שלמה. מחלקה גדולה ועמוסה.

אבל כמות אנשי הצוות לא גדלה (לפחות לא בצורה פרופורציונלית). אתה צריך לאייש את המחלקה הזו, וזה אומר לקחת רופאים ממחלקות אחרות.

שוב, קח לדוגמא את הדסה עין כרם, שהודיעו שלא יקבלו ל-12 שעות חולים חדשים. זה לא בגלל שהיו בתפוסה של 100%, היו להם עוד מיטות פנויות.

אבל לא היה מספיק אנשי צוות לטפל בהם כמו שצריך, והם לא עמדו בעומס.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.