Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

כל אירופה המערבית (ומדינות נוספות) עם עליה משמעותית מאוד בתחלואה, נראה שלא יוצאים מזה, אלא אם כן אתה סין.

השאלה היא רק מתי יפנימו אצלנו שאי אפשר לעצור את הנשימה למדינה שלמה כדי שיהיו קצת פחות מאומתים.

לפני1 שעה , hairy2hell said:

אותו מתחם, לא אותו מבנה.

לצורך העניין, זה כמו להגיד שכל מי שגר במעונות סטודנטים יכול לבקר כל אדם אחר באותן מעונות.

כלומר, כדי להגיע לבית ראש הממשלה, אבנר עובר ליד כל השכנים שלו, בא במגע עם כל המאבטחים וכו׳. זה לא כאילו הוא גר באותו בית בקומה מעל ורק יורד לארוחה.

זה בהגדרה הפרה של הסגר.

לא. זה כמו שיהיה לך יחידת דיור בשטח שלך שהבן שלך גר שם. 

לא הפרה של שום דבר. 

אין מילים...

מבזקן 12 | צ׳אט הכתבים
חולה קורונה מאומת הגיע להתפלל הבוקר בבית כנסת במושב אחיהוד. לצד החולה, שנקנס ב-5,000 ש"ח, שהו בבית הכנסת כ-15 מתפללים, בניגוד להנחיות הקורונה

23 דקות לפני, שי123 said:

אין מילים...

מבזקן 12 | צ׳אט הכתבים
חולה קורונה מאומת הגיע להתפלל הבוקר בבית כנסת במושב אחיהוד. לצד החולה, שנקנס ב-5,000 ש"ח, שהו בבית הכנסת כ-15 מתפללים, בניגוד להנחיות הקורונה

חלאה שיודע שהוא חולה קורונה ויוצא מבידוד ועוד הולך להתפלל ליד אנשים ומסכן מאוד שלא לומר מדביק בוודאות גם אותם, צריך מינימום חצי שנת מאסר בפועל, אולי גם שנה. נוסף.ל30-50 אלף שקל קנס ואז נראה מי הגיבור גדול שיעשה את זה להבא.

לפני1 שעה , Krishi said:

לא. זה כמו שיהיה לך יחידת דיור בשטח שלך שהבן שלך גר שם. 

לא הפרה של שום דבר. 

לא, זה לא.

שוב, אם אבנר רוצה להגיע לאכול, הוא עובר בדרך במגע עם עוד אנשים. השכנים שלו, אנשי אבטחה וכו׳.

כלומר, זה סותר ומפר סגר.

3 דקות לפני, hairy2hell said:

לא, זה לא.

שוב, אם אבנר רוצה להגיע לאכול, הוא עובר בדרך במגע עם עוד אנשים. השכנים שלו, אנשי אבטחה וכו׳.

כלומר, זה סותר ומפר סגר.

זה לא סותר. 

זה שבמתחם יש הרבה אנשים, זה משהו אחר. אבל מה לעשות, מתחם משותף של ראש הממשלה. 

לא סותר ולא מפר סגר. 

אבל זה לא אותו מתחם. זה גובל באותו מתחם. זה בניין שלם מלא בהמון דיירים, ואפילו בחנות.
ואגב, גם אותו מתחם לא תופס. הפקודה על הסגר מדברת על הבית, לא המתחם. 

3 דקות לפני, hairy2hell said:

אבל זה לא אותו מתחם. זה גובל באותו מתחם. זה בניין שלם מלא בהמון דיירים, ואפילו בחנות.
ואגב, גם אותו מתחם לא תופס. הפקודה על הסגר מדברת על הבית, לא המתחם. 

זה מתחם שראש הממשלה מסתובב בכולו מתוקף תפקידו, זה כמו שתהיה לו אחוזה עם בתים קטנים מסביב על השטח שלו, זה אותו הדבר. או שתגיד עכשיו לאנשים שגרים במושבים/קיבוצים לא להיכנס ליחידות דיור שלהם שליד הבית הראשי או למחסן/אסם כי זה "בניין אחר". זה שטויות. 

הם גרים באותו מתחם סגור. לא היה בזה שום הפרה ואתה סתם מחפש אותו בכח. 

משפחה שלא גרה ביחד באותו בית לא אמורה להיפגש בזמן הסגר.

זה כמו שאם ההורים שלי גרים קומה מעלי בבניין רב קומות, אני יכול להיפגש איתם.

או כמו משפחה של כמה אחים שנמצאת על אותה חלקה ולכל אח והמשפחה שלו יש בית נפרד.

27 דקות לפני, Krishi said:

זה מתחם שראש הממשלה מסתובב בכולו מתוקף תפקידו, זה כמו שתהיה לו אחוזה עם בתים קטנים מסביב על השטח שלו, זה אותו הדבר. או שתגיד עכשיו לאנשים שגרים במושבים/קיבוצים לא להיכנס ליחידות דיור שלהם שליד הבית הראשי או למחסן/אסם כי זה "בניין אחר". זה שטויות. 

הם גרים באותו מתחם סגור. לא היה בזה שום הפרה ואתה סתם מחפש אותו בכח. 

זה בדיוק מה שנאמר.

אבל זה לא אני אמרתי, זה מה שהצו על הסגר אמר.

הצו שראש הממשלה בעצמו חתם עליו.

ותרשה לי להניח שמתוקף תקפידו, ראש הממשלה לא מסתובב בבניין מגורים בין המון משפחות (וכאמור - אפילו חנות אחת).

ואגב, רק כדי להבהיר את הנושא - אבא שלי גר במושב, והוא קיבל קנס על זה שפקח ראה אותו נכנס ליחידת דיור צדדית בשטח שלו.

אז נחמד שהבאת את הדוגמא הזו. תודה שעזרת להבהיר את הטענה שלי.

7 דקות לפני, hairy2hell said:

ואגב, רק כדי להבהיר את הנושא - אבא שלי גר במושב, והוא קיבל קנס על זה שפקח ראה אותו נכנס ליחידת דיור צדדית בשטח שלו.

פקח מפגר. שיערער על הדוח. אין סיבה שלא יזוכה 

כך או אחרת, התכוונתי מסתובב בתוך המתחם. יכול גם להיכנס לבית של הבן שלו (לא יודע אם עושה את זה בפועל), ואין שום מניעה שהבן שלו יפגש איתו גם

29 דקות לפני, hairy2hell said:

בין השקרים המופרכים ששמעתי.

1 hour ago, hairy2hell said:

באיזה מושב הוא גר שהגיע לשם פקח?

https://news.walla.co.il/item/3391663

אסור לשכוח את זה כשתגמר הקורונה ואנחנו חייבים לצאת למלחמה כוללת נגד החרדים. הפסקת קצבאות ילדים מעל ילד שלישי, הפסקת קצבאות אברכים לאלתר, גיוס חובה של כולם. 

שיעשו מה שרוצים אבל לא לתת להם לחנוק אותנו, שהקורונה תעיר אותנו להלחם בגידול הסרטני שמאיים להשמיד אותנו.

לפני1 שעה , sveta said:

image.thumb.png.4d27d3f6780d96a89a055de869caa336.png

סיפור כזה צריך להרעיד את המדינה, אין מצב שפשוט מדפדפים את זה... זה שערורייתי מכל כך הרבה בחינות.

אחלה. מעולה. הלוואי שבכל הקהילות החרדיות יעשו את זה.

על הנייר זה על הכיפאק, זה מוריד עומס והם אפילו נושאים בנטל, האמת היא שזה מדהים בפני עצמו שיש להם יכולת ומשאבים להרים אופרציה כזאת.

אם אוטונומיה אז עד הסוף, בהצלחה. ואני לא מכליל, מי שרוצה לחיות תחת מדינת ישראל וולקאם, בתנאי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.