Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

אוזלת היד של המשטרה מחרפנת אותי כל פעם מחדש. בין אם זה מול ההפגנות של האנרכיסטים ובין אם זה מול החרדים. תתחילו כבר להביא גדודים על גבי גדודים שיתחילו לקפל אנשים, תאספו אותם עם שופלים מצידי מה זה הבזיון הזה?! 

48 דקות לפני, Krishi said:

אוזלת היד של המשטרה מחרפנת אותי כל פעם מחדש. בין אם זה מול ההפגנות של האנרכיסטים ובין אם זה מול החרדים. תתחילו כבר להביא גדודים על גבי גדודים שיתחילו לקפל אנשים, תאספו אותם עם שופלים מצידי מה זה הבזיון הזה?! 

סתם ארגון יחצ אבל האמת הממשלה הציבה אותם במקום בעייתי. זה נראה לי שאפילו עם מבולבלים.

4 hours ago, ג'ורדי said:

מי עושה סדר לגבי הדיבורים על המודל השבדי וחסינות עדר אצלנו?

קיימת אפשרות כזאת בכלל?

בשביל חסינות עדר צריך ש-6-70 אחוז מהאוכלוסייה יהיו מחוסנים. זה אומר כ-6 מיליון חולים. כרגע יש בערך 250 אלף אז תבין איפה אנחנו מבחינת חסינות עדר.

7 hours ago, Sawyer said:

ואחריי זה החרדים הם אלו שצועקים נאצים. כוסעמק.

מה עם מר קנייבסקי? יש עדכונים?

אני דווקא חושב שצריך לקוות שיחלים.

לא כי אני חובב גדול שלו ומוקיר את פועלו אלא כי אני יותר חושש מלדמיין מה תעשה הלווית ענק כזאת למספרים ולתחלואה...

לשם השוואה בהלוויה של הרב עובדיה היו בין 250 אלף ל850 אלף איש והם גם ככה שמים זין על כולם וזה יעשה לנו פה בלאגן ענק.

עדיף שיחלים מאשר הלווית הדבקות עצומה.

1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אני דווקא חושב שצריך לקוות שיחלים.

לא כי אני חובב גדול שלו ומוקיר את פועלו אלא כי אני יותר חושש מלדמיין מה תעשה הלווית ענק כזאת למספרים ולתחלואה...

לשם השוואה בהלוויה של הרב עובדיה היו בין 250 אלף ל850 אלף איש והם גם ככה שמים זין על כולם וזה יעשה לנו פה בלאגן ענק.

עדיף שיחלים מאשר הלווית הדבקות עצומה.

אם ממשלת ישראל יקחו הפסקה למשך כמה שעות מלהיות סמרטוטי רצפה אפסים לא יוצלחים ואשכרה יעשו את תפקידם אז זה לא יקרה.

אבל בלי קשר- הוא יבריא ואתם יודעים את זה.

לפני5 שעות , ravid said:

בשביל חסינות עדר צריך ש-6-70 אחוז מהאוכלוסייה יהיו מחוסנים. זה אומר כ-6 מיליון חולים. כרגע יש בערך 250 אלף אז תבין איפה אנחנו מבחינת חסינות עדר.

מאחר ויש הרבה אסימפטומטים, אנחנו לא יודעים כמה אנשים באמת נחשפו לנגיף.

יש גם טענות שחלק גדול מהאוכלוסיה כבר נחשף לנגיף קורונה דומה בעבר ולכן כבר מחוסן.

נחכה שיעשו שוב סקר סרולוגי ואז נדע יותר. 

נקווה רק שלא יחכו יותר מדי, כי הנוגדנים נעלמים לאט לאט אצל המחלימים.

לגבי השבדים, נראה שיש עליה מחודשת בתחלואה אצלם כרגע, אז צריך לחכות עם ההצהרות על חסינות עדר שם.

On 2.10.2020 at 13:40, קמאנן said:

כשביבי מייצר איתם בלוק חוסם (נעזוב כרגע את הסיבות לכך), איך אתה רוצה להעביר את זה דמוקרטית בדיוק? לא יקרה בתצורה הנוכחית.

המדינה הזאת בדרך לאבדון. אם זה לא יקרה דמוקרטית, לדעתי אנחנו בדרך למלחמת אזרחים. כשכל היום מזיינים את המוח על ״ימין/שמאל״ שבעצם הדיון הזה לא רלוונטי, כי מהותית זאת לא הבעיה של המדינה הזאת.

ממשלות ישראל התעלמו מהתופעה הזאת של החרדים, וגם מרבית העם. אבל, יגיע היום שזה יהיה בלתי אפשרי להתעלם. הקורונה רק זירזה את ההבנה הזאת, ואולי גם את המועד של הטיפול בבעיה.

קיימת פה קבוצה של אנשים שעושה מה שבא לה, אין לה שום קשר למדינה, מספרם הדמוגרפי ממשיך לעלות (ממוצע 7.1 ילדים לאישה חרדית זה קצב ששאר האוכלוסיה לא יכולה להדביק, מה גם שהמחזוריות של החברה החרדים נמוכה יותר), אין לה שום ערך משותף עם דמוקרטיה. לצערי, לא רואה איך אפשר לגשר על התנגשות הערכים הזאת.

אפילו סגר לילי לא הצליחו לעשות. מדברים עם המנהיגים שלהם כדי שיעשו טובה וישמרו על ההנחיות. איפה נשמע דבר כזה? מה זה פה? תוכנית לבקשתך? אני מחכה ליום שיעצרו רב עם אזיקים על הידיים.

אלו הן האופציות:

1. הקמת מפלגה ״פרוגרסיבית״ שתטפל בקבוצת ה״שמרנים״ - לצערי לא יקרה בגלל המצב הפוליטי שאנחנו נמצאים בו כרגע.

2. מרד אזרחים / מלחמת אזרחים - אולי בצורת מיסים - להפסיק לשלם מיסים למדינה כדי לתקן את העוול הזה. לא הגיוני שאחוז קטן מהאוכלוסייה אחראי על מרבית המיסים ולא מקבל אפילו 20 אחוז שירות הולם מהמדינה. במקום ״ישראל״ יהיו פה פדרציות שיתנו שירות לאזרחים שמשלמים להם מיסים. הפירוט הטכני לא משנה כרגע.

3. אם כל אלה לא יקרו, החזקים והעשירים יעזבו את המדינה ואז היא תקרוס.

אני באמת מציע לכולם פה לקרוא את הדו״ח האחרון של ה-OECD על ישראל.

אחת התגובות היותר תבונתיות שראיתי בנושא. תודה רבה לך סוף סוף מישהו רגע דואג לעשות זום אאוט ולהסתכל מלמעלה על כל הטירוף הזה

20 דקות לפני, Emmanuel said:

ממשלות ישראל התעלמו מהתופעה הזאת של החרדים, וגם מרבית העם. אבל, יגיע היום שזה יהיה בלתי אפשרי להתעלם. הקורונה רק זירזה את ההבנה הזאת, ואולי גם את המועד של הטיפול בבעיה.

אגב, היתה כבר התחלה של התקדמות בניסיון להתמודד עם הנושא בעשור עד 2010, כולל ביבי שהוריד את קצבאות הילדים.

ואז הגיע ביבי והחליט להקריב את עתיד המדינה בשביל להיות ראש ממשלה עשר שנים ברצף (עם הפסקה קצרה כשלפיד היה בממשלה במקום החרדים).

10 דקות לפני, שי123 said:

אגב, היתה כבר התחלה של התקדמות בניסיון להתמודד עם הנושא בעשור עד 2010, כולל ביבי שהוריד את קצבאות הילדים.

ואז הגיע ביבי והחליט להקריב את עתיד המדינה בשביל להיות ראש ממשלה עשר שנים ברצף (עם הפסקה קצרה כשלפיד היה בממשלה במקום החרדים).

כן, בערך. גם כל מה שלפיד עשה, ממשלה אחריה עשתה UNDO להכל.

החרדים היו גם עם השמאל בממשלה. "שותפים טבעיים" שביבי כל פעם זורק, זה קשקוש.

אין כאן עניין של ימין או שמאל, לצערי 80% מהעם לא מבין את זה. כבשים ששוטפים להם את המוח בסיסמאות נטולות תוכן מהותי.

מוותרים מראש ולא מנסים לאכוף, האמת? לא בטוח שאפשר בלי שזה יגרור תמונות זוועתיות שאף אחד לא רוצה להיות אחראי להן.

נראה שעדיף להתמקד בהתקהלויות במקומות סגורים כשזה מגיע לאכיפה.

1 hour ago, amilov said:

מה עם גילה גמליאל שהפרה הנחיות וזורקת ועוד משקרת, לאן עוד אנחנו יכולים להתדרדר?!

זה פשוט לא יאומן. 

הסקנדלים לא נגמרים והפעם, התיירת של הכנסת.

זו לא עבירה פלילית לשקר בחקירה אפידמיולוגית?

ומה לגבי הפרת הסגר?

מה היא תגיד?

שהיא לא שומרת על הסגר בגלל שיש מלא מפגינים שלא שומרים על הסגר?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.