Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

קראתם את הטירוף המשוגע עם הקטע שהחרדים נדבקים בטירוף בכוונה עכשיו כדי להגיע למלוניות קורונה כדי לקבל חופשת סוכות חינם. בלי חוקי קורונה פנסיון מלא הכל על חשבון המערכת. לא יאמן.

12% מהחברה, ממלאים למעלה מפי 2 מהמלוניות מאשר כל שאר הציבור ביחד. כן. למעלה מפי 2.

הם. יגמרו. אותנו. 

10 hours ago, שי123 said:

לפי גמזו כרגע החרדים כ-40% מהמאובחנים, והמספר הזה רק יעלה.

קרישי, אתה עדיין חושב שאין בעיה במגזר החרדי?

אני לא אמרתי שאין בעיה במגזר החרדי. (מה גם שה-40% האלה.. מעניין מאיפה הוא הקריץ את הנתון הזה. לפני כמה ימי זה היה 30% או משהו כזה, פתאום קפץ בעוד 10%)

אני אומר שהבעיה במגזר החרדי זה לא הבעיה העיקרית של כלל המאומתים. 

9 hours ago, Krishi said:

אני לא אמרתי שאין בעיה במגזר החרדי. (מה גם שה-40% האלה.. מעניין מאיפה הוא הקריץ את הנתון הזה. לפני כמה ימי זה היה 30% או משהו כזה, פתאום קפץ בעוד 10%)

אני אומר שהבעיה במגזר החרדי זה לא הבעיה העיקרית של כלל המאומתים. 

30% מהחולים הפעילים, 40% מהמאובחנים בימים האחרונים. זה לא סותר.

והאחוז היה גדל בהרבה אם היו בודקים שם יותר.

30% חיוביים זה נתון מטורף.

ברור שבזמן הכניסה לסגר הבעיה היתה כללית, אבל הבעיה במגזר החרדי היא שהם במגמת עליה בניגוד לאוכלוסיה הכללית.

זה ישפיע על כולנו.

הרב קנייבסקי נדבק בקורונה, רפואה שלמה.

הלוואי שזה יצליח להזיז משהו ולהשפיע על ההתנהלות בקרב המעגלים שהוא משפיע עליהם.

ישששששששש!!!!!!

ייששישישישישייששישייששיששששש!!!!

זה מזכיר לי את ההרגשה ב3-2 של זהבי. באמת. איזה טירוף. איזה שמחה, איזה בוקר משוגע.

אותו מפגע, אויב ישראל שבמשך חצי שנה מוציא הנחיות שמטרתן לפגוע בישראלים ולהרוג כמה שיותר אזרחים נפגע בעצמו מהאש שהוא הפיץ ובסיכוי גבוה (לא רוצה לפתוח פה) עומד למות. ההרגשה של הצדק המתוק הזה. לא יאמן.

אם לא היה סגר איזה מסיבות בבית שלי עכשיו, אלוהים ישמור. מה היינו עושים. 

בואו נקדיש את היום הזה רק לצחוק על קנייבסקי.

זוכרים שהוא אמר שכל מי שמצביע יהדות התורה יהיה חסין מהקורונה? חחחחחחחח

אני בהלם שאתה אומר מוגזם כמעט כמו שאני בהלם מזה שאין פה עוד אנשים שחוגגים כמוני. באמת. מופתע אמיתי.

מדובר פה בבן אדם שבאופן שיטתי במשך החצי שנה האחרונה מוציא הנחיות שפוגעות במתכוון בתושבי המדינה שלנו, הנזק הכלכלי, עשרות האנשים שמתו בגללו עד כה, האלפים שחלו באשמתו הבלעדית.

הנזק שהרב קנייבסקי עשה למדינת ישראל ולתושביה הוא נזק עצום, שרק ממשיך בכל יום שהוא חיי ואובייקטיבית לחלוטין כל בן אדם שאוהב את ישראל צריך לשמוח ולחגוג שבן אדם כזה, מפגע במתכוון במדינת ישראל חולה בקורונה ובסיכוי גבוה ימות.

אם היה מדובר באיזה נסראללה או ארדואן או אפילו סתם איזה מפגע סכין במזרח ירושליים שאולי פצע קל לוחם מגב כולם פה היו חוגגים ושמחים - זה רק מראה שאתם גזענים. זה שקנייבסקי יהודי לא נותן לו חסינות הפגיעה ומהנזק שהוא עשה, הוא אוייב של מדינת ישראל והמוות שלו (ככל שיגיע) הוא ברכה למדינה.

**אני מוכן לקבל אנשים שחוששים מהלוויה המליונים שתגיע בעקבות מותו, זה אכן יכול להשאיר אותנו בקורונה עד 2054 או משהו כזה. אבל חלאס, אני לא אחיה בפחד ואני כן אחגוג כשאוייבי המדינה שלי נפגעים.

On 1.10.2020 at 00:14, החתול הצהוב said:

לא.

פשוט מאוד.

להפסיק עם קצבאות ילדים והקצבות לאברכים וכאלה.

זה יעשה את שלו, אל תדאג.

כשביבי מייצר איתם בלוק חוסם (נעזוב כרגע את הסיבות לכך), איך אתה רוצה להעביר את זה דמוקרטית בדיוק? לא יקרה בתצורה הנוכחית.

המדינה הזאת בדרך לאבדון. אם זה לא יקרה דמוקרטית, לדעתי אנחנו בדרך למלחמת אזרחים. כשכל היום מזיינים את המוח על ״ימין/שמאל״ שבעצם הדיון הזה לא רלוונטי, כי מהותית זאת לא הבעיה של המדינה הזאת.

ממשלות ישראל התעלמו מהתופעה הזאת של החרדים, וגם מרבית העם. אבל, יגיע היום שזה יהיה בלתי אפשרי להתעלם. הקורונה רק זירזה את ההבנה הזאת, ואולי גם את המועד של הטיפול בבעיה.

קיימת פה קבוצה של אנשים שעושה מה שבא לה, אין לה שום קשר למדינה, מספרם הדמוגרפי ממשיך לעלות (ממוצע 7.1 ילדים לאישה חרדית זה קצב ששאר האוכלוסיה לא יכולה להדביק, מה גם שהמחזוריות של החברה החרדים נמוכה יותר), אין לה שום ערך משותף עם דמוקרטיה. לצערי, לא רואה איך אפשר לגשר על התנגשות הערכים הזאת.

אפילו סגר לילי לא הצליחו לעשות. מדברים עם המנהיגים שלהם כדי שיעשו טובה וישמרו על ההנחיות. איפה נשמע דבר כזה? מה זה פה? תוכנית לבקשתך? אני מחכה ליום שיעצרו רב עם אזיקים על הידיים.

אלו הן האופציות:

1. הקמת מפלגה ״פרוגרסיבית״ שתטפל בקבוצת ה״שמרנים״ - לצערי לא יקרה בגלל המצב הפוליטי שאנחנו נמצאים בו כרגע.

2. מרד אזרחים / מלחמת אזרחים - אולי בצורת מיסים - להפסיק לשלם מיסים למדינה כדי לתקן את העוול הזה. לא הגיוני שאחוז קטן מהאוכלוסייה אחראי על מרבית המיסים ולא מקבל אפילו 20 אחוז שירות הולם מהמדינה. במקום ״ישראל״ יהיו פה פדרציות שיתנו שירות לאזרחים שמשלמים להם מיסים. הפירוט הטכני לא משנה כרגע.

3. אם כל אלה לא יקרו, החזקים והעשירים יעזבו את המדינה ואז היא תקרוס.

אני באמת מציע לכולם פה לקרוא את הדו״ח האחרון של ה-OECD על ישראל.

2 hours ago, Sawyer said:

ישששששששש!!!!!!

זה מזכיר לי את ההרגשה ב3-2 של זהבי. באמת. איזה טירוף. איזה שמחה, איזה בוקר משוגע.

אותו מפגע, אויב ישראל שבמשך חצי שנה מוציא הנחיות שמטרתן לפגוע בישראלים ולהרוג כמה שיותר אזרחים נפגע בעצמו מהאש שהוא הפיץ ובסיכוי גבוה (לא רוצה לפתוח פה) עומד למות. ההרגשה של הצדק המתוק הזה. לא יאמן.

קורא בYNET שהרב קניקובסקי קיבל קרונה + עוזב הכל ונכנס לפה כדי לראות את התגובה של סוייר. 

חחחח זה גדול.

אגב בגיל הזה לקבל קורונה זה כמו לקרוע צולבת בגיל 32 לא? הוא גמור

רק מניח את זה פה:
HESHBON.jpg

3 במכה, זה לא רק קניקובסקי גם האדמור הראשון ערך חתונה המונית בניגוד להנחיות ואז סביבתו האשימו את גמזו באנטישמיות כשהוא כעס על כך

1 hour ago, Sawyer said:

אני בהלם שאתה אומר מוגזם כמעט כמו שאני בהלם מזה שאין פה עוד אנשים שחוגגים כמוני. באמת. מופתע אמיתי.

מדובר פה בבן אדם שבאופן שיטתי במשך החצי שנה האחרונה מוציא הנחיות שפוגעות במתכוון בתושבי המדינה שלנו, הנזק הכלכלי, עשרות האנשים שמתו בגללו עד כה, האלפים שחלו באשמתו הבלעדית.

הנזק שהרב קנייבסקי עשה למדינת ישראל ולתושביה הוא נזק עצום, שרק ממשיך בכל יום שהוא חיי ואובייקטיבית לחלוטין כל בן אדם שאוהב את ישראל צריך לשמוח ולחגוג שבן אדם כזה, מפגע במתכוון במדינת ישראל חולה בקורונה ובסיכוי גבוה ימות.

אם היה מדובר באיזה נסראללה או ארדואן או אפילו סתם איזה מפגע סכין במזרח ירושליים שאולי פצע קל לוחם מגב כולם פה היו חוגגים ושמחים - זה רק מראה שאתם גזענים. זה שקנייבסקי יהודי לא נותן לו חסינות הפגיעה ומהנזק שהוא עשה, הוא אוייב של מדינת ישראל והמוות שלו (ככל שיגיע) הוא ברכה למדינה.

**אני מוכן לקבל אנשים שחוששים מהלוויה המליונים שתגיע בעקבות מותו, זה אכן יכול להשאיר אותנו בקורונה עד 2054 או משהו כזה. אבל חלאס, אני לא אחיה בפחד ואני כן אחגוג כשאוייבי המדינה שלי נפגעים.

האמת שלפי הסרטונים שלו זה נראה שהוא לא איתנו והוא איבד מושג מהחיים.

זה נראה העוזרים שלו או מה שהם לא יהיו ממציאים סתם דברים כאילו הוא אמר אותם. אגב, לפי מה שפורסם הם אלה שהדביקו אותו... :doh:

2 hours ago, קמאנן said:

כשביבי מייצר איתם בלוק חוסם (נעזוב כרגע את הסיבות לכך), איך אתה רוצה להעביר את זה דמוקרטית בדיוק? לא יקרה בתצורה הנוכחית.

המדינה הזאת בדרך לאבדון. אם זה לא יקרה דמוקרטית, לדעתי אנחנו בדרך למלחמת אזרחים. כשכל היום מזיינים את המוח על ״ימין/שמאל״ שבעצם הדיון הזה לא רלוונטי, כי מהותית זאת לא הבעיה של המדינה הזאת.

ממשלות ישראל התעלמו מהתופעה הזאת של החרדים, וגם מרבית העם. אבל, יגיע היום שזה יהיה בלתי אפשרי להתעלם. הקורונה רק זירזה את ההבנה הזאת, ואולי גם את המועד של הטיפול בבעיה.

קיימת פה קבוצה של אנשים שעושה מה שבא לה, אין לה שום קשר למדינה, מספרם הדמוגרפי ממשיך לעלות (ממוצע 7.1 ילדים לאישה חרדית זה קצב ששאר האוכלוסיה לא יכולה להדביק, מה גם שהמחזוריות של החברה החרדים נמוכה יותר), אין לה שום ערך משותף עם דמוקרטיה. לצערי, לא רואה איך אפשר לגשר על התנגשות הערכים הזאת.

אפילו סגר לילי לא הצליחו לעשות. מדברים עם המנהיגים שלהם כדי שיעשו טובה וישמרו על ההנחיות. איפה נשמע דבר כזה? מה זה פה? תוכנית לבקשתך? אני מחכה ליום שיעצרו רב עם אזיקים על הידיים.

אלו הן האופציות:

1. הקמת מפלגה ״פרוגרסיבית״ שתטפל בקבוצת ה״שמרנים״ - לצערי לא יקרה בגלל המצב הפוליטי שאנחנו נמצאים בו כרגע.

2. מרד אזרחים / מלחמת אזרחים - אולי בצורת מיסים - להפסיק לשלם מיסים למדינה כדי לתקן את העוול הזה. לא הגיוני שאחוז קטן מהאוכלוסייה אחראי על מרבית המיסים ולא מקבל אפילו 20 אחוז שירות הולם מהמדינה. במקום ״ישראל״ יהיו פה פדרציות שיתנו שירות לאזרחים שמשלמים להם מיסים. הפירוט הטכני לא משנה כרגע.

3. אם כל אלה לא יקרו, החזקים והעשירים יעזבו את המדינה ואז היא תקרוס.

אני באמת מציע לכולם פה לקרוא את הדו״ח האחרון של ה-OECD על ישראל.

לאנשים נוח מדי בשביל לעשות מרד מסים לצערי

25 דקות לפני, Semper Fidelis said:

רפואה שלמה לרב שהוא בנוסף גם אדם בן 92 עם צלילות מוטלת בספק. סוייר חברי היקר- איבדת את זה לגמרי

התעמולה הגבלסית לקחה אותו

23 hours ago, Double said:

האוכל כלבים בסולחה עם אסף זמיר

חולדאי כנראה מכוון לפוליטיקה הארצית וזמיר כנראה מכוון למקומית.

זה משרת את שניהם לעשות סולחה.

On 2.10.2020 at 13:07, Sawyer said:

הוא לא מוציא הנחיות, מוציאים הנחיות בשמו.

הוא זקן ערירי, שגם אם הוא לא בקריסה קגניטיבית (ונראה שהוא כן), הוא לא מבין בשום דבר חוץ חוץ משינון התנ״ך, והכל תלוי באיך מנוסחת השאלה ששואלים אותו.

מנצלים אותו בשביל כח, הוא לא אשם בשום דבר מההוראות הללו, ואין מה לשמוח שהוא חלה.

(להבדיל נגיד מטראמפ, שאני אמנם לא שמח שהוא חלה, אבל זה אכן הצחיק אותי ממש)

On 2.10.2020 at 11:55, Sawyer said:

ישששששששש!!!!!!

:yahoo:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.