Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

וואלה קאסנו אני ממש שונא את כמעט את כל הפוליטיקאים אפילו לא הצבעתי בבחירות הראשונות פעם ראשונה בחיי ואני חושב שמה שרשמת מטומטם לגמריי ברור שראש ממשלה צריך להיות נוכח בחתימה על הסכם שלום או נורמליזציה איך שלא תקרא על זה בנוגע לבנים שלו זה באמת היה מטומטם ומפגר וטוב שביטלו.

בנוגע לצד השני, יש איזה עניין עם ראש המדינה של האמירויות שבעייתי עם כניסה לארה"ב, חשדות שאולי היה מעורב בסיוע לטראמפ ב-2016.

מן הון להון, אחיו שהוא שר החוץ נוסע במקומו.....

1 hour ago, קמאנן said:

עזוב קרישי, אתה טוען שניהול המשבר הזה הוא ביזיוני.

שאלה פשוטה - בחירות הבאות אתה תצביע לליכוד עדיין? כי אם כן הדיון כאן הסתיים.

לא, אבל בעיקר מסיבות אחרות

אתם קוראים את המילים שהוא/החרדים אומרים. שעושים להם דווקא סגר על החגים כדי שלא יחגגו.

כמה ילד קטן ומפגר אפשר להיות? עזבו שאין אלוהים ומי שמאמין לזה אחריי 5000 שנה מאז שהמציאו את החארטה הזאת לא ראוי להתדיין בכלל בנושאים כמו קורונה, אתם לא שמים לב שאתם נדבקים הכי הרבה ומתים הכי הרבה? אני מבין שאם לא תגידו לכל החרדים שחייבים בכל הכוח להתפלל הם יבינו שכל הדת זה המצאה ושקר, אבל המחיר שאנחנו משלמים כדי שהם יוכלו להמשיך לשטוף את המסכנים האלו ולסחוט מהם כספים וכוח. ואוו.

36 דקות לפני, avi atias said:

מקבלים מזה כסף מפייסבוק?

לא יודע, לא חושב

מה ההבדל בין זה לבין כל פוסטי ה"תייגו" בפייסבוק ש @החתול הצהוב כל כך אוהב? סתם יצורים מהתחת

3 hours ago, Sawyer said:

אתם קוראים את המילים שהוא/החרדים אומרים. שעושים להם דווקא סגר על החגים כדי שלא יחגגו.

כמה ילד קטן ומפגר אפשר להיות? עזבו שאין אלוהים ומי שמאמין לזה אחריי 5000 שנה מאז שהמציאו את החארטה הזאת לא ראוי להתדיין בכלל בנושאים כמו קורונה, אתם לא שמים לב שאתם נדבקים הכי הרבה ומתים הכי הרבה? אני מבין שאם לא תגידו לכל החרדים שחייבים בכל הכוח להתפלל הם יבינו שכל הדת זה המצאה ושקר, אבל המחיר שאנחנו משלמים כדי שהם יוכלו להמשיך לשטוף את המסכנים האלו ולסחוט מהם כספים וכוח. ואוו.

לא נתפס שיש להם כזה כוח אלקטורלי ביחד עם שיקול דעת כזה מוטה והזוי. נראה לי רק במדינות ערב מפלגות דתיות משפיעות בצורה כזו 

26 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא מספיק כל הסנקציות עכשיו גם בגלידריות הפסיקו עם הטעימות

כמה עוד מכות כמה

בחנויות הפיצוחים עדיין אנשים דוחפים ידיים לתוך ערימת הקשיו / שוקולד / פירות יבשים לצורכי טעימה.

2 דקות לפני, avi atias said:

בחנויות הפיצוחים עדיין אנשים דוחפים ידיים לתוך ערימת הקשיו / שוקולד / פירות יבשים לצורכי טעימה.

זה ברור שעדיף למנוע אבל גלידה במילא מביאים לך כפית שאתה שם בפחון

זה לא שממחזרים את הכפית טעמת איתה

חזרתי עכשיו מקניות בסופר לקראת החג.

קודם כל מפוצץ באנשים, דבר שני, 65 אחוז עם המסכה על הסנטר במקום על הפה והאף, כולל העובדים, ממש שכונה.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

קודם כל מפוצץ באנשים, דבר שני, 65 אחוז עם המסכה על הסנטר במקום על הפה והאף, כולל העובדים, ממש שכונה.

הלכתי לסופר לקנות 4-5 מוצרים וכל המדפים ריקים.

2 hours ago, antonio_margheriti2 said:

אתה לא זה שהתרברב כאן בכמה הזדמנויות שהוא לא חובש מסיכה ואף חטפת על זה דוח פעם?

לא, כל תקופת הקורונה אני עם מסכה.

אבל אכן חטפתי דוח, אבל הייתי באוטו לבד, שזה היה דבילי בעיניי, לכן כתבתי את זה כאן בפורום, אבל הגשתי ערעור.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.