Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

1 hour ago, Double said:

ביבי נחל כישלון צורב ולא רואה איך הוא יוצא מזה, הרי זה ברור לכולם שהוא לא יתן רוטציה לגנץ בעוד שנה ואם הוא ילך לבחירות כשהקורונה עוד איתנו הוא יקבל נוק-אאוט מהדהד, כשיש מיליון מובטלים ולאנשים אין כסף בכיסים אז גם חלק מהביביסטים לא ירוצו להצביע לו

בינתיים הוא רק מתחזק בסקרים וגם אם זה ישתנה, היריב שלו התפורר לחלוטין ואין אלטרנטיבה כרגע

5 דקות לפני, ravid said:

בינתיים הוא רק מתחזק בסקרים וגם אם זה ישתנה, היריב שלו התפורר לחלוטין ואין אלטרנטיבה כרגע

לדעתי גנץ הוא אפיזודה חולפת, ולמחנה השמאל תמיד יהיה מישהו תורן שירוץ, יש שמועות שהחולדה הולך להיכנס לפוליטיקה יהיה מעניין

החולדה לא יילך לפוליטיקה לדעתי. קל לשכוח את זה כי עדיין כוחו במותניו אבל הוא בן 77-78 כבר. להכנס לפוליטיקה הארצית בגיל הזה? לא מוצא דוגמה למישהו שנכנס בגיל מבוגר לפוליטיקה הארצית. גם לא בגילאים מוקדמים הרבה יותר מחולדאי של ימינו. חולדאי לדעתי יסיים את הקדנציה בעירייה ויפרוש.

3 hours ago, Double said:

ביבי נחל כישלון צורב ולא רואה איך הוא יוצא מזה, הרי זה ברור לכולם שהוא לא יתן רוטציה לגנץ בעוד שנה ואם הוא ילך לבחירות כשהקורונה עוד איתנו הוא יקבל נוק-אאוט מהדהד, כשיש מיליון מובטלים ולאנשים אין כסף בכיסים אז גם חלק מהביביסטים לא ירוצו להצביע לו

יצביעו לו כמו גדולים, אין מה לבנות על זה

13 hours ago, MaTa said:

מה שביבי עשה בגל הראשון הוא לסגור הכל. שזאת החלטה אמיצה, אבל ההחלטה הקלה. ביבי גם נהדר בתור נואם - בין הטובים שהיו לנו בפוליטיקה, רק שבלהנהיג האמת התגלתה מאז חודש מאי. סגרת הכל? החלטת להשבית את המשק? פגעת בכולם? תעשה הכל כדי שכשנחזור לשגרה אז תהיה פה תכנית. הוא לא עשה את זה. והסיבה שאומרים שהוא לא עשה את זה, היא כי הוא ריכז את כל הכח אצלו ולא מינה פרוייקטור, לא נתן כח לאנשים מתחתיו והלך על מהלך של תקנות לשעת חרום, שהסתיימו. עכשיו הכנסת אשמה, פקידי האוצר אשמים, פקידי מערכת הבריאות אשמים. כולם אשמים, רק הוא סלמתאק. קונה את זה? אתה עיוור.
וכמו שנאמר - הןא נחבא אל הכלים כי הוא יודע שהוא הכתובת היחידה לאשמה.

הבנתי, לס הליצן הוא הסיבה שאין תכנית אופרטיבית להתמודדות עם הנגיף. עכשיו הכל הגיוני.

אתה מגזים, התקשורת של 2020 לא נכנסת לסגל של חיפה 93/4.
וברצינות - אתה מקבל כסף מהליכוד או שאתה משתמש בדף המסרים של השרים להנאתך? איזה אנרכיה אתה רואה? מתי השתמשת לאחרונה במילה אנרכיה לפני השבוע שעבר? אתה מבין איך נראית אנרכיה? אם כן תדגים איפה יש כאן אנרכיה. 

תכף תגיד לי שערוץ 20 לא מלקק ליאיר נתניהו את הביצים, ועושה קיצי לביבי. אבל התקשורת.

צורך תקשורת בצורה מתונה וסבירה - זאת לא הטענה המרכזית של אף גוף תקשורת. אבל אם אתה כותב את זה אז זה בטח נכון.

מבלי להתייחס לצדק שבהפגנות של האתיופים בשנה שעברה - שם חסמו את כל המדינה, שרפו מכוניות של אנשים, זרקו בלוקים על מכוניות של אנשים ואיימו על אנשים שהיו עם בעיות בריאותיות שרק נראה אותם מנסים לעקוף את חסימת הכביש שלהם. צמיגים בערו בכל הערים והיה ריח של משרפה. אז כן, אז היה משהו קרוב יותר לאנרכיה וזה היה בחסות המשטרה שהכילה את האירועים ולא התייחסה באלימות שהיא נוהגת כיום. אם היית טורח להגיע למשחקים של מכבי או לאירועים של מכבי, היית רואה מאות מהחברים שלך לשעבר ליציע מקבלים מכות משוטרים בק"ש. מכות? התבלבלתי - מכות רצח. אבל בו-הו! שני טמבלים זרקו אבן על בנק. וואו! האנרכיה! הבלאגן, איך נלך מכאן?

הכאוס היחיד שנוצר הוא כשלא מנהלים את המדינה ואז סוגרים ופותחים וסוגרים ופותחים. מבטיחים כסף ולא מעבירים ומבטיחים ואז נותנים, אבל סכום מזערי שלא מכסה כלום. המזל הרע של ביבי הוא שכאן הוא לא יכול לפלג לימין ושמאל. גם מצביעים שלו אוכלים את הלאקרדה, גם הם פושטים את הרגל וגם הם רואים איך אף אחד לא סופר אותם. המורשת היחידה שיזכרו לביבי מ-10 או יותר שנות שלטונו הוא שהוא ניהל בצורה הכי גרועה בעולם (מלבד ברזיל וארה"ב) את המשבר הכי גדול בעשרות השנים האחרונות בעולם. ויזכרו אותו גם ביחס לשאר המדינות, שרובן מתמודדות טוב בהרבה מאיתנו. מורשת ראויה לדמגוג שרק מנסה לחרב את העם בשביל הכסא שלו.

תגובות כאלה של אנשים מסוגך הן הסיבה שביבי בשלטון ואתה וחבריך אוכלים סטירות בבלפור ואת הלב באופוזיציה.

4 hours ago, Double said:

לדעתי גנץ הוא אפיזודה חולפת, ולמחנה השמאל תמיד יהיה מישהו תורן שירוץ, יש שמועות שהחולדה הולך להיכנס לפוליטיקה יהיה מעניין

זה למה השמאל/מרכז לא מצליחים לפתח מישהו שבאמת יהיה אלטרנטיבה לביבי כל בחירות יש אופנה חדשה וכל פעם הם תוקעים סכינים בגב אחד של השני. אי אפשר לבנות מנההיג תוך מערכת בחירות זה צריך להיות מישהו שכל המחנה עומד מאחוריו במשך כמה שנים לא כל שנה להחליף מישהו שהאג'נדה היחידה שלו זה רק לא ביבי.

אני באמת לא חושב שהקטע הזה שרוב העם בחר ביבי באמת מדיד על סמך תוצאות הבחירות, אנשים הצביעו לגושים, לא הצביעו לביבי ספציפית.

מצביעי בנט אני מניח שרצו את בנט, מצביעי גנץ אני מניח שרצו את גנץ וכדומה.

אני גם לא חושב שהתקשורת המזדיינת באופן כללי אישיו פה, ואלק אתמול אין צומת שלא עברתי שלא הפגינו.

מספיק עם ניסיונות הדוברות בשם הפוליטקאים, כל אחד מגן פה על הנבחר ציבור שלו כאילו זה מכבי עכשיו, המדינה במצב פח אשפה וזה אשמת הפוליטקאים שעסוקים בג'ובים שלהם, לגרדום כולם.

9 hours ago, ravid said:

ירד ב7 מנדטים תוך שבוע... 

זה נכון שיש הרבה מאוד מפגינים אבל צריך לעשות סדר ולזכור שכרגע יש במדינה 4 מחאות שונות:

1. מחאת העו"ס - החלה בתחילת החודש.

2. מחאת האחיות - החלה באופן בלתי פורמלי. כנראה תתחיל רשמית מחר.

3. מחאת העצמאיים - החלה לפני כחודשיים וחצי. 

4. מחאה נגד השחיתות - קיימת מזה זמן רב. עוד לפני הבחירות השלישיות לדעתי. מה שנקרא "הדגלים השחורים".

יש נטייה לחשוב על המחאות בצורה הוליסטית כאילו כל המחאות מאוחדות סביב הנהגה ואג'נדה משותפת אבל לא כך הם פני הדברים.

אני חושב שכל המחאות לגיטימיות. אבל לא כל המחאות קשורות לקורנה.

שלושת המחאות הראשונות - בהחלט קשורות.

המחאה נגד השחיתות - לא קשורה לקורונה. מדובר על מחאה שקשורה לשחיתות שלטונית ולמשפט של ביבי במטרה להדיח את ביבי מהשלטון. 

החוק מתיר לביבי לתפקד כראש ממשלה. גם אם זה לא מוצא חן בעיניי מוסרית, זה המצב. יחד עם זאת, יש פגמים רבים בחקירות ובדרך ההתנהלות של המשטרה והפרקליטות לכן להסיק שביבי מושחת לפני גזר הדין זה בניגוד לחוק. ויותר מזה - מחאת הדגלים השחורים היא מחאה שבעיניי לא מכבדת את הדמוקרטיה הישראלית. לפני שנייה וחצי הסתיימו להן 3 מערכות בחירות מתישות שבסיומן העם נתן בדרך זו או אחרת את המנדט לביבי. זה מה שהעם החליט. אם היו בחירות ישירות ביבי היה לוקח גם כן כי הערבים לא היו מצביעים לרמטכ"ל לשעבר כמו גנץ ולכן ביבי היה מנצח בפער.

ככה שמחאת הדגלים השחורים לגיטימית ככל שתהיה, אבל לא קשורה לקורונה אלא להחלפת ביבי בצורה לא דמוקרטית.

זה שהם עכשיו מכניסים עוד כל מיני סיבות כלכליות למחאת הדגלים השחורים כדי לרתום אנשים שנמצאים במשבר ובחוסר וודאות ורוצים למחות זה אחלה. רק חשוב לדייק כי התקשורת מציירת את ה-2000 איש האלו כמו מדינה שלמה ומעצבת את השיח כרצונה. מה שברור לחלוטין שלא נכון.

5 hours ago, AvielMaccabi4 said:

תגובות כאלה של אנשים מסוגך הן הסיבה שביבי בשלטון ואתה וחבריך אוכלים סטירות בבלפור ואת הלב באופוזיציה.

אתה מבסוט מניהול המשבר? אם כן, בכיף. בתיאבון.

למזלי אני ואשתי בחרנו מקצועות שהושפעו קלות מהמשבר. אנחנו רחוקים ממצוקה כלכלית. רחמיי על כל מי שאכל לקרדה ולא יודע מאיפה הוא יביא אוכל היום, עוד חודש או חודשיים.

גננת בפתח תקווה נפטרה מקורונה לאחר שמשפחה שאמורה היתה להיות בבידוד שלחה את הילד לגן בכל זאת. 

אני ממש לא איזה עו"ד אבל לי זה נראה שיש כאן מקרה קלאסי של המתה בקלות דעת שהעונש שלה הוא עד 12 שנים.

זה לא שונה בכלום מהמתה ע"י מישהו שנהג שיכור לצורך העניין (חוץ מזה שנהג שיכור יכול לבצע רק תאונה אחת). אממה, אין ניהול למשבר הזה, אין תגובה לסכנות או דאגה לבריאות הציבור אז בואו נחכה ונראה מה יקרה למפר הבידוד שאחראי למוות הזה.

9 hours ago, ravid said:

גננת בפתח תקווה נפטרה מקורונה לאחר שמשפחה שאמורה היתה להיות בבידוד שלחה את הילד לגן בכל זאת. 

אני ממש לא איזה עו"ד אבל לי זה נראה שיש כאן מקרה קלאסי של המתה בקלות דעת שהעונש שלה הוא עד 12 שנים.

זה לא שונה בכלום מהמתה ע"י מישהו שנהג שיכור לצורך העניין (חוץ מזה שנהג שיכור יכול לבצע רק תאונה אחת). אממה, אין ניהול למשבר הזה, אין תגובה לסכנות או דאגה לבריאות הציבור אז בואו נחכה ונראה מה יקרה למפר הבידוד שאחראי למוות הזה.

זה לא בטוח שזה מילד בגן, בדיווח אחר שראיתי יש סיכוי שהיא נדבקה בבית חולים מעייני הישועה בבני ברק

46 דקות לפני, Krishi said:

זה לא בטוח שזה מילד בגן, בדיווח אחר שראיתי יש סיכוי שהיא נדבקה בבית חולים מעייני הישועה בבני ברק

כמות הכתבות בתקופת הקורונה בהן מאשימים אנשים במעשים מחרידים ובסוף מתברר שהפרטים לא מדויקים היא מפחידה.

כל מי שלא מתיישר עם התקשורת ועם מחאת הדגלים השחורים הוא ביביסט, ובעצם היותו ביביסט הוא הופך לסמרטוט שדעתו לא נחשבת, ואף ניתן ורצוי ללעוג לו.

אני לא חושב שאנשים רוצים לפתור את בעיית הקורונה. מבחינתם שמספר החולים יצמח כמה שיותר למעלה, שכתוצאה מכך המובטלים לא יחזרו לעבוד. זה משרת את המטרה שלהם שיהיה כמה שיותר כאוס במדינה כדי להמאיס את הציבור על ביבי במטרה ליצור הפיכה. אם אי אפשר בקלפי, הם מנסים בדרכים אחרות, כבר כמה שנים שזה ככה, כל פעם באופן אחר, ועושה רושם שהקורונה באה להם מה זה בטוב.

2 hours ago, Shlomix said:

אתה טמבל אה?

למה טמבל? יש לא מעט אנשים שמנצלים את הקורונה למטרות שלהם. לא כולם כמובן, אבל יש לא מעט כאלה.

צריך להיות עיוור או... טמבל (וברצינות לפי התגובות שלך בנושאים של מכבי לא נראה לי שאתה כזה) כדי לא לראות את זה.

3 hours ago, DoW said:

כל מי שלא מתיישר עם התקשורת ועם מחאת הדגלים השחורים הוא ביביסט, ובעצם היותו ביביסט הוא הופך לסמרטוט שדעתו לא נחשבת, ואף ניתן ורצוי ללעוג לו.

אני לא חושב שאנשים רוצים לפתור את בעיית הקורונה. מבחינתם שמספר החולים יצמח כמה שיותר למעלה, שכתוצאה מכך המובטלים לא יחזרו לעבוד. זה משרת את המטרה שלהם שיהיה כמה שיותר כאוס במדינה כדי להמאיס את הציבור על ביבי במטרה ליצור הפיכה. אם אי אפשר בקלפי, הם מנסים בדרכים אחרות, כבר כמה שנים שזה ככה, כל פעם באופן אחר, ועושה רושם שהקורונה באה להם מה זה בטוב.

אתה מבין שביבי הוא האחראי הראשי לכל מדיניות במדינה כבר יותר מ10 שנים ברציפות, כולל כמובן כל החלטה שהתקבלה במאבק בקורונה?

להאשים אנשים ארטילאיים באחריות למצב זה די מגוחך.

בלי קשר, את הקורונה אי אפשר ״לפתור״.

זאת מגפה שלא הולכת לשום מקום.

גם ביבי חשב במרץ שהוא יוכל ״לפתור״ את הקורונה, אבל הדבר היחיד שיצא הוא ריסוק הכלכלה ודחיית ההתפשטות בחודשיים.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

למה טמבל? יש לא מעט אנשים שמנצלים את הקורונה למטרות שלהם. לא כולם כמובן, אבל יש לא מעט כאלה.

צריך להיות עיוור או... טמבל (וברצינות לפי התגובות שלך בנושאים של מכבי לא נראה לי שאתה כזה) כדי לא לראות את זה.

הראשון מהם הוא ביבי.

5 hours ago, DoW said:

מעניין מה הם יעשו עם החיים שלהם ביום שביבי ילך.

20 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

הראשון מהם הוא ביבי.

גם ביבי עושה את זה, גם השמאל עושה את זה.

יאיר לפיד ובנט במקום לעזור מזיינים את השכל, המחאות שהם בתכלס נגד ביבי נטו אבל עם כיסוי של קורונה (מדבר על המחאה בבלפור).

1 hour ago, המפלצת מלוך נס said:

הראשון מהם הוא ביבי.

תן דוגמא אחת בבקשה לאיך ביבי השתמש בקורונה כדי לקדם את האינטרסים הפרטיים והצרים שלו.

2 hours ago, הנדון said:

מעניין מה הם יעשו עם החיים שלהם ביום שביבי ילך.

אולי ישקמו אותם בהנחה ותהיה תפנית חיובית במדינה הרקובה הזו במידה והוא ילך?

הקורונה בסך הכל.מציגה שהמלך הוא עירום.

התנהלות שכונתית, אדם לחיץ והססן.

ראינו גם בצוק איתן.

הוא נואם יפה אז כולם מהר מהר שוכחים. מדהים איך איש כזה נוכל הפיל את הימין בפח, מעל עשור הוא בזבז לימין כולל 4 שנים של טראמפ.

עדיין מחכה לסיפוח, פינוי חאן אל חמאר, שינוי בבתי המשפט או משהו שהוא לא ממלכת הסטטוס קוו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.