Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

אני לא בא ואומר לכולם לעשות את זה, אבל היינו ממש אחראים למשך כל התקופה.

אם היית בא ואומר לי שזה וירוס שמסתובב באוויר הייתי מבין, אבל אם זה הדבקה אחד מהשני, אז איך בדיוק נדבק נפיץ לאחרים? מי שאותו מצב כמונו גם יכול להרשות לעצמו לעשות את זה.

לא טרול, הכי אמיתי שיש.

בעיניי זה מטופש, כמו הרבה דברים שעושים כאן במדינה, לא לצאת מ100 מטר מהבית, אבל לקנות רהיטים וגלידה באיקאה כן.

אתה לא שווה תגובה עניינית בלי קללות אז בבקשה:

יא אהבל יא אידיוט כנס הביתה 

בתור אחד שמקפיד ולא עשה עם המשפחה את פסח וגם עכשיו את עצמאות אתם סתם יוצאים עליו. הכיוון הוא חזרה לשגרה ופתיחת קניונים לאחר החג אז זה כבר דיי ברור שעכשיו בחג מי שיכול לקמבן ולהפגש עם המעגלים הקרובים שלו כן יעשה את זה

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

לא טרול, הכי אמיתי שיש.

בעיניי זה מטופש, כמו הרבה דברים שעושים כאן במדינה, לא לצאת מ100 מטר מהבית, אבל לקנות רהיטים וגלידה באיקאה כן.

מי קונה גלידה באיקאה 

גם אם איכשהו נחזור לשיגרה עדיין אין חיסון. וכל מה שאני חושב עליו זה איך ההורים שלי עדיין לא יזכו לבלות איתי או עם הנכד שלהם בחצי שנה/שנה הקרובה (עד שיפתחו חיסון). הם כבר לא צעירים וגם לא האנשים הכי בריאים בעולם ככה שזה עדיין יהיה סיכון. 

1 hour ago, gilad-b said:

בתור אחד שמקפיד ולא עשה עם המשפחה את פסח וגם עכשיו את עצמאות אתם סתם יוצאים עליו. הכיוון הוא חזרה לשגרה ופתיחת קניונים לאחר החג אז זה כבר דיי ברור שעכשיו בחג מי שיכול לקמבן ולהפגש עם המעגלים הקרובים שלו כן יעשה את זה

מסכים.

סביר להניח שהסיפור שהוא סיפר לא באמת קרה אבל עדיין לא הבנתי על מה הטענות, על ההפרה של החוק או על זה שהוא לא חושב על טובת הכלל?

מישהו יודע איך עובדת הפרוצדורה של בדיקת קורונה בימים האלה? 

אישתי דחפה לי את כל האלמנט, קצת לא הרגישה טוב התקשרה למוקד של מכבי ואמרו לה ששולחים אותה לבדיקת קורונה ויישלחו לה אסאמאס שידריך אותה, ועד שתקבל את התשובה שתיכנס לבידוד שלא תדביק את שאר הבית. 

בינתיים כבר עבר יום בלי הודעה ובלי כלום, התקשרנו אמרו שייקח זמן.. 

היה לי חלום לשלוח את הילד לגן ביום ראשון שכרגע נראה לי נמחק. 

אז בקיצור - תוך כמה זמן מקבלים היום את הבדיקה עצמה? וכמה זמן מקבלים תשובה עכשיו? 

1 hour ago, itsik said:

מישהו יודע איך עובדת הפרוצדורה של בדיקת קורונה בימים האלה? 

אישתי דחפה לי את כל האלמנט, קצת לא הרגישה טוב התקשרה למוקד של מכבי ואמרו לה ששולחים אותה לבדיקת קורונה ויישלחו לה אסאמאס שידריך אותה, ועד שתקבל את התשובה שתיכנס לבידוד שלא תדביק את שאר הבית. 

בינתיים כבר עבר יום בלי הודעה ובלי כלום, התקשרנו אמרו שייקח זמן.. 

היה לי חלום לשלוח את הילד לגן ביום ראשון שכרגע נראה לי נמחק. 

אז בקיצור - תוך כמה זמן מקבלים היום את הבדיקה עצמה? וכמה זמן מקבלים תשובה עכשיו? 

במוקד מכבי יד שמאל לא יודעת מה עושה יד ימין,

אני הצלחתי להוציא מהם בדיקה, 

אמרו לי לחכות עד שאקבל הודעת sms ממדא,

יום שלם חיכיתי ושום הודעה לא הגיעה,

התקשרתי שוב למוקד האחיות של מכבי בטענה שלא קיבלתי שום הפנייה ממדא, לחצתי על האחות בטלפון ורק אז האחות הואילה בטובה לבדוק לי את התהליך,

ובסופו של דבר התברר שהבדיקה מבוצעת על ידי מכבי והיא קבעה לי את התור לבדיקה ביום שלמחרת.

בקיצור תתקשר למוקד מכבי ותלחץ עליהם שיקבעו לאשתך תור לבדיקה. 

2 hours ago, gilad-b said:

:thumbs:

מכבי באזורים מסויימים של הארץ עושה בדיקות בעצמה, ובאזורים אחרים עובדת כמו יתר קופות החולים עם מד"א.

אני (מאוחדת) ואשתי (מכבי) יצרנו קשר עם הקופות בבוקר, ובאותו הערב הגיעו נציגי מד"א (שונים) לקחת לנו בדיקה. בעקרון במוקדים אמרו שזה לרוב קורה תוך יומיים.

לא פחות חשוב - מרגע הבדיקה זמן התוצאות הוא עד חמישה ימים. אין מה להיות על קוצים...לפעמים זה מגיע מהר, לפעמים נמשך כל משך התקופה. תשובות שליליות מקבלים דרך האפליקציה/אתר של הקופה, תשובות חיוביות זה רק בשיחה טלפונית מרופא.

כשאני התקשרי לעשות בדיקה, לפני חודשיים כמעט, זה היה בצהריים ואחרי איזה 5 שעות כבר באו אליי לקחת דגימה

הבעיה היא שאת התוצאה קיבלתי רק אחרי 5 ימים. על מנת שבאמת נוכל להתקדם "ולשחרר" קצת מהסגר, צריכים להפוך את ההליך הזה להרבה יותר מהיר, ושאנשים יקבלו תשובה תוך 24 שעות.

4 hours ago, DoW said:

כשאני התקשרי לעשות בדיקה, לפני חודשיים כמעט, זה היה בצהריים ואחרי איזה 5 שעות כבר באו אליי לקחת דגימה

הבעיה היא שאת התוצאה קיבלתי רק אחרי 5 ימים. על מנת שבאמת נוכל להתקדם "ולשחרר" קצת מהסגר, צריכים להפוך את ההליך הזה להרבה יותר מהיר, ושאנשים יקבלו תשובה תוך 24 שעות.

אני עשיתי בדיקה דרך קופת חולים מכבי בחוף 4 על 4

בראשל״צ, וקיבלתי תשובה תוך פחות מ-24 שעות.

ברור לכם שזה תלוי אזור בארץ ועומס מעבדה באותו פרק זמן, כן?

אני קיבלתי ממאוחדת תשובה כעבור יום וחצי, אשתי ממכבי אחרי שלושה ימים (הבדיקות היו לפני שבועיים). כשעשיתי בדיקה במקום העבודה דרך מד"א זה לקחה שלושה ימים לחלק מהאנשים ולחלק ארבעה.

14 hours ago, MaTa said:

מכבי באזורים מסויימים של הארץ עושה בדיקות בעצמה, ובאזורים אחרים עובדת כמו יתר קופות החולים עם מד"א.

אני (מאוחדת) ואשתי (מכבי) יצרנו קשר עם הקופות בבוקר, ובאותו הערב הגיעו נציגי מד"א (שונים) לקחת לנו בדיקה. בעקרון במוקדים אמרו שזה לרוב קורה תוך יומיים.

לא פחות חשוב - מרגע הבדיקה זמן התוצאות הוא עד חמישה ימים. אין מה להיות על קוצים...לפעמים זה מגיע מהר, לפעמים נמשך כל משך התקופה. תשובות שליליות מקבלים דרך האפליקציה/אתר של הקופה, תשובות חיוביות זה רק בשיחה טלפונית מרופא.

בושה שאשתך במכבי ואתה לא.

העולם :nono2::g:

חולים פעילים: שיפור (ירידה 0.2%)

חולים חדשים: הרעה (מקדם הדבקה 1.05)

ישראל :thumbs:

חולים פעילים: יציב (ירידה 0.6% / קצב של 17 ימים)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 0.89) 

ארה :thumbdown::thumbdown:

חולים פעילים: שיפור (עליה 0.3%)

ספרד :toast::g::thumbs::g:

חולים פעילים: שיפור (ירידה 2.8% / קצב של 28 ימים)

חולים חדשים: הרעה (מקדם הדבקה 1.37)

איטליה :thumbs::thumbs::g::g:

חולים פעילים: יציב (ירידה 0.1% / קצב של 218 ימים)

חולים חדשים: הרעה (מקדם הדבקה 1.02)

צרפת :thumbs::g::thumbs::g::thumbs:

חולים פעילים: שיפור (ירידה 1.2%)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 1.01)

בריטניה :g::thumbs:

חולים פעילים: יציב (ירידה 0.2%)

חולים חדשים: יציב (מקדם הדבקה 0.98)

גרמניה :nono2:

חולים פעילים: הרעה (עליה 0.1% / קצב של 21 ימים)

חולים חדשים: הרעה (מקדם הדבקה 1.22)

הנתונים הם מחמשת הימים האחרונים (לא כולל היום) מהעולם, ישראל וששת המוקדים המרכזיים. מגמות השיפור/הרעה מתייחסים יחסית לממוצע 5 הימים האחרונים, נכון לאתמול.

2 דקות לפני, Semper Fidelis said:

אני ממש אוהב את העובדה ששמות המדינות צבועים בצבעי הדגלים שלהן

מגמת אמנות

20 hours ago, daniel1 said:

במוקד מכבי יד שמאל לא יודעת מה עושה יד ימין,

אני הצלחתי להוציא מהם בדיקה, 

אמרו לי לחכות עד שאקבל הודעת sms ממדא,

יום שלם חיכיתי ושום הודעה לא הגיעה,

התקשרתי שוב למוקד האחיות של מכבי בטענה שלא קיבלתי שום הפנייה ממדא, לחצתי על האחות בטלפון ורק אז האחות הואילה בטובה לבדוק לי את התהליך,

ובסופו של דבר התברר שהבדיקה מבוצעת על ידי מכבי והיא קבעה לי את התור לבדיקה ביום שלמחרת.

בקיצור תתקשר למוקד מכבי ותלחץ עליהם שיקבעו לאשתך תור לבדיקה. 

בזכותך המשכנו להתקשר כמה פעמים (כל פעם אמרו לנו לחכות בסבלנות ושזה לא התפקיד שלהם לקבוע) עד שהגענו לאחת נורמלית שקבעה לנו מהרגע להרגע ליד בלומפילד, 

עזוב שהיא אמרה שזה ליד 7-8 ובסוף זה בסניף של מכבי בצד השני של האיצטדיון אבל העיקר קבעה. 

בקיצור מי שצריך בדיקה שלא יפסיק לשגע את המוקד עד שיקבל תור, נראה שהם דיי מעופפים שם. 

3 hours ago, nirc2 said:

העולם :nono2::g:

חולים פעילים: שיפור (ירידה 0.2%)

ישראל :thumbs:

חולים פעילים: יציב (ירידה 0.6% / קצב של 17 ימים)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 0.89) 

ארה :thumbdown::thumbdown:

חולים פעילים: שיפור (עליה 0.3%)

ספרד :toast::g::thumbs::g:

חולים פעילים: שיפור (ירידה 2.8% / קצב של 28 ימים)

חולים חדשים: הרעה (מקדם הדבקה 1.37)

איטליה :thumbs::thumbs::g::g:

חולים פעילים: יציב (ירידה 0.1% / קצב של 218 ימים)

חולים חדשים: הרעה (מקדם הדבקה 1.02)

צרפת :thumbs::g::thumbs::g::thumbs:

חולים פעילים: שיפור (ירידה 1.2%)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 1.01)

בריטניה :g::thumbs:

חולים פעילים: יציב (ירידה 0.2%)

חולים חדשים: יציב (מקדם הדבקה 0.98)

גרמניה :nono2:

חולים פעילים: הרעה (עליה 0.1% / קצב של 21 ימים)

חולים חדשים: הרעה (מקדם הדבקה 1.22)

הנתונים הם מחמשת הימים האחרונים (לא כולל היום) מהעולם, ישראל וששת המוקדים המרכזיים. מגמות השיפור/הרעה מתייחסים יחסית לממוצע 5 הימים האחרונים, נכון לאתמול.

בתחילת החורף הבא תעשה נושא נתונים גם של שפעת, מוות מרעב, מוות מסיגריות ואלכוהול. סתם בשביל להבהיל את כולם רגע ולהבין את גודל הבלוף.

1 hour ago, itsik said:

בזכותך המשכנו להתקשר כמה פעמים (כל פעם אמרו לנו לחכות בסבלנות ושזה לא התפקיד שלהם לקבוע) עד שהגענו לאחת נורמלית שקבעה לנו מהרגע להרגע ליד בלומפילד, 

עזוב שהיא אמרה שזה ליד 7-8 ובסוף זה בסניף של מכבי בצד השני של האיצטדיון אבל העיקר קבעה. 

בקיצור מי שצריך בדיקה שלא יפסיק לשגע את המוקד עד שיקבל תור, נראה שהם דיי מעופפים שם. 

איך היה לראות את בלומפילד אחרי חודשיים?

1 hour ago, טוני said:

בתחילת החורף הבא תעשה נושא נתונים גם של שפעת, מוות מרעב, מוות מסיגריות ואלכוהול. סתם בשביל להבהיל את כולם רגע ולהבין את גודל הבלוף.

איך זה שייך?

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איך היה לראות את בלומפילד אחרי חודשיים?

ויותר חשוב, כבר סיימו את החיפוי?

2 hours ago, טוני said:

נתונים של שפעת זה קצת בעייתי להשוות כי לא עושים סגר בגלל השפעת ובגלל החיסון הקיים היא לא מדבקת באותה רמה של הקורונה.

מוות מרעב ואלכוהול זה לא מדבק.

מוות מסיגריות אני אשמח לכתוב את הנתונים גם עכשיו אם אתה רוצה, אבל מחקרים מראים שזה לא מה שעוזר לאנשים להיגמל ולכן זה יהיה בזבוז זמן מצידי.

אנשים רוצים לדעת מתי הקורונה תגמר כדי לחזור לחיים נורמליים. לצערי אין פעולות מנע נגד עישון, לכן אין טעם לעקוב אחרי זה. אם מחר (הלוואי) יחליטו להוציא את העישון מהחוק, אני יותר מאשמח לספור עד מתי כל המעשנים ימותו או לחלופין כמה נרפאו מהמנהג המגונה הזה עד שנגיע למצב של אפס מעשנים.

אם אתה רוצה בלוף אמיתי, בוא נדבר רגע על בלוף כריות האוויר. 
חבר שלי מספר שהוא עשה תאונה חזיתית ובניגוד להפחדות הוא ממש לא דפק את הראש בדשבורד ומת מזה, לכן כרית האויר שנפתחה הייתה מיותרת. ולא רק שהיא הייתה מיותרת היא גם גרמה לו לכאבי גב נוראיים לשבועיים שלמים בגלל המכה של הראש שלו בה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.