Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

4 דקות לפני, סלבה said:

לא ראיתי לגמרי את הסרטון כי זה באמת 23 דקות להקשיב לקוקו, אבל אני מעריך שהוא פשוט קרא את זה ואז הסיק דברים על בסיס עצמו.

זה אדם עם אפס הבנה והיכרות עם פרוטוקולים רפואיים שבסך הכל קרא מסמך של ה-WHO. לחשוב שהמגפה הנוכחית היא הונאה זה לחיות במקלט.

הוא לא טוען שהמגיפה או הוירוס לא קיימים, הוא טוען שהנתונים רחוקים מהמציאות.

תחשוב שבאותה מידה אפשר לפרסם כמות מתים יומית בכל העולם מאלף ואחת סיבות ויפרסמו שזו מגיפה.

והוא לא קרא רק מסמך אחד, היו לו שם מספר רב של דפים.

אם לא נאמין לארגון הבריאות העולמי אז למי נאמין?

48 דקות לפני, yzfR125 said:

וואו, יש אנשים שפשוט לא יכולים לחשוב על משהו אחר.

כמה מנותק אתה יכול להיות?

חחח לכל העולם משעמם אז הכניסו את כולם לסגר,

מה האינטרס מאחורי "ההונאה" הזאת? נראה לך כולם טיפשים?

17 דקות לפני, טוני said:

ארגון הבריאות העולמי מעודד רופאים ו/או בתי חולים לדווח כמעט על כל מקרה מוות כמוות מוירוס קורונה.

אם יש לך תסמינים אז מדווחים עליך כנפטר קורונה גם ללא בדיקה או אימות. אם נמצאו בדם שלך נוגדנים של וירוס קורונה, אז המוות שלך נחשב כקוביד19 למרות שיכול להיות שנדבקת בקורונה אחרת והחלמת.

אם נהרגת בתאונת דרכים, אז אתה מדווח כמוות מקורונה. כל זה כדי להתאים סטטיסטיקה לכל המדינות בצורה שווה. אם אדם מת משפעת, בגלל שהתסמינים של הקורונה ושל השפעת די דומות, אתה נחשב כחולה קורונה בגלל שיש "מגיפה".

מה האינטרס של מדינות להגדיל את מספר המתים בצורה פיקטיבית? לא מוצא בזה שום היגיון.

6 דקות לפני, טוני said:

הוא לא טוען שהמגיפה או הוירוס לא קיימים, הוא טוען שהנתונים רחוקים מהמציאות.

תחשוב שבאותה מידה אפשר לפרסם כמות מתים יומית בכל העולם מאלף ואחת סיבות ויפרסמו שזו מגיפה.

והוא לא קרא רק מסמך אחד, היו לו שם מספר רב של דפים.

אם לא נאמין לארגון הבריאות העולמי אז למי נאמין?

ברמת העקרון ארגון הבריאות העולמי הוא גוף פוליטי, אבל בכל מקרה המסמכים האלה לא אומרים הרבה על ההתנהלות בשטח, על המצב בעולם ועוד. אם תקרא מסמכים של האו"ם בנוגע לתחומים מסוימים תוכל לקבל רושם שונה לחלוטין על העולם מאשר כפי שמתנהל בפועל.

בנוגע לבן אדם הזה ספציפית, חיפוש קצרצר עליו מראה שהוא מסתמן כמה שמכנים בארצות הברית "basic White guy", ולא כפוליטיקת זהויות. הוא בן למשפחה אמידה שמתעסק בעסקים ונראה שרודף כל חייו אחרי העמדת הזין של עצמו. יש לו אתר על עצמו. לאנשים כאלה יש כישרון בלהציג קישקושים כתגליות פורצות דרך.

9 דקות לפני, סלבה said:

לא ראיתי לגמרי את הסרטון כי זה באמת 23 דקות להקשיב לקוקו, אבל אני מעריך שהוא פשוט קרא את זה ואז הסיק דברים על בסיס עצמו.

זה אדם עם אפס הבנה והיכרות עם פרוטוקולים רפואיים שבסך הכל קרא מסמך של ה-WHO. לחשוב שהמגפה הנוכחית היא הונאה זה לחיות במקלט.

אתה מבין מה עשית? קורא לאדם קוקו בלי לראות את הסרטון ומעריך שהוא לא הבין מה הוא קרא. תהיה בריא אח שלי.

אגב בוא תסביר למה הוא קוקו, הוא נראה לי תקין לגמרי + הוא חושב בעצמו בניגוד אלייך.

7 דקות לפני, eran_7 said:

יש לך מספיק שכל וידע בשביל לחקור בעצמך למה.

2 דקות לפני, yzfR125 said:

אתה מבין מה עשית? קורא לאדם קוקו בלי לראות את הסרטון ומעריך שהוא לא הבין מה הוא קרא. תהיה בריא אח שלי.

אגב בוא תסביר למה הוא קוקו, הוא נראה לי תקין לגמרי + הוא חושב בעצמו בניגוד אלייך.

נושא הקונספירציות עמוס באנשים ש"חושבים בעצמם בניגוד אלי".

Just now, yzfR125 said:

עזוב נו, אין שום סיכוי שכל העולם (אולי חוץ משבדיה ובלארוס) נופל בזה

1 דקה לפני, סלבה said:

אנשים שמאמינים לאנשים חסרי השכלה (או הבנה) ביוטיוב, בניגוד לכבשים כמונו שמאמינים לאנשים שהקדישו את כל החיים שלהם למחקר.

2 דקות לפני, סלבה said:

מה קשור קונספירציות עכשיו? הביאו לך מסמך רשמי מארגון הבריאות העולמי.

לא כל מה שמתיישב לך בראש כשטויות הוא קונספירציה.

1 דקה לפני, eran_7 said:

העולם הוא ממזמן לא ישראל, ארה"ב ורוסיה (מדינות).

הנה הבאתי לך נושא להתחיל לחקור *בעצמך*.

Just now, yzfR125 said:

העולם הוא ממזמן לא ישראל, ארה"ב ורוסיה (מדינות).

הנה הבאתי לך נושא להתחיל לחקור *בעצמך*.

לא הבנתי את הטיעון שהבאת.

אין מה לחקור אפילו, זה היגיון פשוט.

גם אם נגיד שמעוותים במכוון מספרים ומנפחים כמות של מתחם מקורונה, איך זה הופך את המגפה להונאה? היא פיקציה, העולם משותק סתם?

צריך להיות חסר אחריות ודביל רציני כדי לא להבין שווירוס מדבק מאוד שפוגע במערכת הנשימה, גם אם הוא "רק כמו שפעת רגילה", שהגיע כבר לכל העולם ואין לו חיסון, זו סיבה לדאגה ושינוי טוטאלי של אורח החיים עד למציאת החיסון. גם שפעת, לפני שהיה לה חיסון, הייתה הרסנית.

18 דקות לפני, yzfR125 said:

איך אני אוהב את משפט המחץ הזה ממש טבעונים 2020. לא עובדים בשבילך אתה זה שמנסה לשכנע אנשים אחרים אתה זה שצריך להביא מחקרים עם הוכחות. 

1 hour ago, eran_7 said:

לא הבנתי את הטיעון שהבאת.

אין מה לחקור אפילו, זה היגיון פשוט.

אין מה לחקור אפילו מראה לי שהחשיבה שלך צרת אופקים.

יש אנשים שאומרים אמן לחדשות שהם צורכים ויש כאלה שאומרים "בסדר, אני אחקור בעצמי ונראה אם הגעתי לאותה תשובה או לא".

1 hour ago, הנדון said:

איך אני אוהב את משפט המחץ הזה ממש טבעונים 2020. לא עובדים בשבילך אתה זה שמנסה לשכנע אנשים אחרים אתה זה שצריך להביא מחקרים עם הוכחות. 

אח שלי אני לא מנסה לשכנע אף אחד.

1 hour ago, סלבה said:

גם אם נגיד שמעוותים במכוון מספרים ומנפחים כמות של מתחם מקורונה, איך זה הופך את המגפה להונאה? היא פיקציה, העולם משותק סתם?

צריך להיות חסר אחריות ודביל רציני כדי לא להבין שווירוס מדבק מאוד שפוגע במערכת הנשימה, גם אם הוא "רק כמו שפעת רגילה", שהגיע כבר לכל העולם ואין לו חיסון, זו סיבה לדאגה ושינוי טוטאלי של אורח החיים עד למציאת החיסון. גם שפעת, לפני שהיה לה חיסון, הייתה הרסנית.

זה שארגון הבריאות העולמי משקר בכוונה לציבור על סיבות מוות של אנשים לא בתקופת הקורונה לא גורם לך לחשוד במשהו?

אני חושב שצריך להיות חסר אחריות למוטט את הכלכלה אך כל אחד ואיך שהוא רואה את העולם. סובייקטיבית אין נכון  ולא נכון.

18 דקות לפני, eran_7 said:

בלארוס זאת דיקטטורה אז לא הייתי לוקח אותם כדוגמה למשהו. 

32 דקות לפני, eran_7 said:

להתקין אנטנות דור 5!!!!

31 דקות לפני, הנדון said:

מה האינטרס של מדינות להגדיל את מספר המתים בצורה פיקטיבית? לא מוצא בזה שום היגיון.

חלאס עם הכל

6 דקות לפני, החתול הצהוב said:

להתקין אנטנות דור 5!!!!

חלאס עם הכל

חתול גם יש בך שנאת חינם ואתה גם צר אופקים. 

7 דקות לפני, yzfR125 said:

זה שארגון הבריאות העולמי משקר בכוונה לציבור על סיבות מוות של אנשים לא בתקופת הקורונה לא גורם לך לחשוד במשהו?

אני חושב שצריך להיות חסר אחריות למוטט את הכלכלה אך כל אחד ואיך שהוא רואה את העולם. סובייקטיבית אין נכון  ולא נכון.

אין לך, או לדני הזה, שום הבנה בתחום, ומדובר בסך הכל בניירת. לא משקרים לאף אחד, אלה בסך הכל נהלים. באופן כללי לקרוא מסמכים על תחומים שאתה לא מכיר זה לא נקרא מחקר.

המחשבה שמיליארדים ברחבי העולם לא הבחינו ב"מחדל" הזה, שגלוי לכל ויש אנשים שמתפרנסים מלקרוא אותו (עיתונאים וכד'), ורק איזה תמהוני בפייסבוק  שגם מתפעל אתר על עצמו פתאום עולה על זה, היא משהו שאני לא אצליח להבין לעולם.

12 דקות לפני, yzfR125 said:

אין מה לחקור אפילו מראה לי שהחשיבה שלך צרת אופקים.

יש אנשים שאומרים אמן לחדשות שהם צורכים ויש כאלה שאומרים "בסדר, אני אחקור בעצמי ונראה אם הגעתי לאותה תשובה או לא".

אני האחרון שלא הייתי חוקר משהו, פה פשוט אין היגיון.

כל עניין ה"מת מקורונה" הזה בעייתי בכל מקרה, מהטעם הפשוט שהווירוס לבדו כמעט ולא קטלני. רק ברגע שהוא מתווסף למצב רפואי קיים הוא הופך לבעייתי, וגם אז.. האם הבן אדם מת מהקורונה או מהמצב הקודם זה כמעט שאלה פילוסופית. יש גם מצד שני מתים שלעולם לא ייספרו, למשל אנשים מבוגרים שמתו בתקופה הזו ולא ראו סיבה לטרוח לבדוק אותם לקורונה. 

35 דקות לפני, sveta said:

כל עניין ה"מת מקורונה" הזה בעייתי בכל מקרה, מהטעם הפשוט שהווירוס לבדו כמעט ולא קטלני. רק ברגע שהוא מתווסף למצב רפואי קיים הוא הופך לבעייתי, וגם אז.. האם הבן אדם מת מהקורונה או מהמצב הקודם זה כמעט שאלה פילוסופית. יש גם מצד שני מתים שלעולם לא ייספרו, למשל אנשים מבוגרים שמתו בתקופה הזו ולא ראו סיבה לטרוח לבדוק אותם לקורונה. 

בדיוק. זה מסכם הכל.

32 דקות לפני, sveta said:

זה פשוט לא נכון ומכעיס אותי ברמות אחרות.

קודם כל זה לא נכון שרק אנשים עם "מחלות רקע" מתים מקורונה.

הסיכוי שאדם ללא כל בעיה רפואית ימות נמוך, אבל עדיין גבוה יותר משמעותית משפעת רגילה.

כמו כן, "מחלות רקע" זה כיבוס נוראי.

סכרת, מחלות לב, מחלות כליות ועוד הרבה מחלות כאלו ואחרות, הן כולן מחלות שעם טיפול רפואי נכון אפשר לחיות איתן ללא קושי עד גיל 80-90.

אז אם אדם בן 45 עם מחלת לב נפטר כתוצאה מקורונה, זה נורא ואיום. זה לא שהוא היה מת בקרוב, אלא רק עוד 30 שנה, כנראה שאפילו יותר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.