Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

2 hours ago, הדאבל ה8 said:

חופש דת ותפילה זה ממש לא פעילות חברתית זה גם חלק מעיקרי הדמוקרטיה.

אתה יודע מה הדת היתה גם לפני הדמוקרטיה, והדמוקרטיה זו גם בסך הכל שיטה, שיש בה הרבה חורים ופגמים.

כנראה שזו הדרך הכי טובה לנהל מדינה אבל 

חיי אדם > חופש ההפגנה או כל עיקרון דמוקרטי אחר, ובכלל זה נראה שהאנשים של הדגלים השחורים הפכו את האמונה הפוליטית שלהם לדת.

יש מנהיג עליון אהרון ברק יש מועצת חכמים  שהיא המילה האחרונה מה לעשות ואת מי העם יוכל לבחור(למשל יזבק כן, בן ארי לא)

ומי שלא מאמין בהם כופר בדמוקרטיה. 

מעבר לזה שחופש דת זה לא חלק מהותי מהדמוקרטיה כמו הזכות להפגין (זה חשוב, כן? אבל אם הייתי צריך לסדר את זה בסדר חשיבות זה היה לפני זה), 

אז גם אין כאן בשום מקום פגיעה בחופש לדת. אין באיסורי הקורונה בשום מקום הגבלה על היותך יהודי או איסור עליך להתפלל. 

מה שאסור זה תפילות קבוצתיות, שזו כבר פעילות חברתית. פעילות חברתית חשובה ולגיטימית, אבל בדיוק כמו לא מעט פעולות חברתיות אחרות. לא סביר שזה יקבל עדיפות על זה. 

ושוב, הייתי אומר את זה גם היה מותר ספורט בקבוצה של עוד 15 איש, אבל תפילה אסור היה יותר ממניין, לצורך העניין. 

מבין את הכאב, אבל זה טמטום ענק - גאונים גדולים עכשיו גם הסיכוי שעוד שבועיים שלושה יפתחו את העסקים שלכם ירד לטמיון.

צריך לאסור הפגנות עכשיו עם כל הכבוד לחופש ההפגנה.

קצב הגידול ירד עוד יותר לאיזור ה 1.5%. מספר המונשמים במגמץ ירידה, מספר הבדיקות חצה את ה 10 א'. בסך הכל הכיוון חיובי, אני מקווה מאוד שימשיך ככה ושב 3.5 ישחררו חלקית את מערכת החינוך ויעלו את העבודה במשק באופן משמעותי

3 דקות לפני, snufkin said:

קצב הגידול ירד עוד יותר לאיזור ה 1.5%. מספר המונשמים במגמץ ירידה, מספר הבדיקות חצה את ה 10 א'. בסך הכל הכיוון חיובי, אני מקווה מאוד שימשיך ככה ושב 3.5 ישחררו חלקית את מערכת החינוך ויעלו את העבודה במשק באופן משמעותי

זה לגמרי היה יכול להימשך ככה אם עוד שבועיים היינו חיים עם הנחיות הזהירות ולא עושים הפגנות המוניות :\

ואז אשכרה עוד שבועים שלושה יכולנו לעשות עוד צעד שניים

בינתיים בשבדיה הביקורת הולכת וגוברת על הממשלה. 1,500 נפטרים, שליש מתוכם בבתי האבות כאשר הטענה היא שחוסר ההגבלות באוןפן יחסי לציבור הרחב גרם לכך שהנגיף הגיע בקלות לבתי האבות. 

1 hour ago, hairy2hell said:

מעבר לזה שחופש דת זה לא חלק מהותי מהדמוקרטיה כמו הזכות להפגין (זה חשוב, כן? אבל אם הייתי צריך לסדר את זה בסדר חשיבות זה היה לפני זה), 

אז גם אין כאן בשום מקום פגיעה בחופש לדת. אין באיסורי הקורונה בשום מקום הגבלה על היותך יהודי או איסור עליך להתפלל. 

מה שאסור זה תפילות קבוצתיות, שזו כבר פעילות חברתית. פעילות חברתית חשובה ולגיטימית, אבל בדיוק כמו לא מעט פעולות חברתיות אחרות. לא סביר שזה יקבל עדיפות על זה. 

ושוב, הייתי אומר את זה גם היה מותר ספורט בקבוצה של עוד 15 איש, אבל תפילה אסור היה יותר ממניין, לצורך העניין. 

חבר אני לא הייתי מזלזל באמונה של אחרים תאמין לי שמי שמתפלל בוקר צהריים וערב זה משמעותי בשבילו כמו אוויר לנשימה.

תפילה במניין זה משמעותי בעיקר בשביל אנשים שצריכים להגיד קדיש על בני משפחה שלהם והם מוותרים על זה בכאב, היהדות מקדשת את החיים.

אבל אני ואתה לא קובעים אלא הפוליטיקאים והמשפטנים קובעים והם מהתחלה מטעמים פוליטיים בחרו להתיר הפגנות, וגם לשיטתך חופש הפגנה וכו אפשר להתיר הפגנות עד 10 איש לא ראיתי בספרי הדמוקרטיה שכתוב כמה אנשים צריכים להפגין באותו מקום.

1 hour ago, הדאבל ה8 said:

חבר אני לא הייתי מזלזל באמונה של אחרים תאמין לי שמי שמתפלל בוקר צהריים וערב זה משמעותי בשבילו כמו אוויר לנשימה.

תפילה במניין זה משמעותי בעיקר בשביל אנשים שצריכים להגיד קדיש על בני משפחה שלהם והם מוותרים על זה בכאב, היהדות מקדשת את החיים.

אבל אני ואתה לא קובעים אלא הפוליטיקאים והמשפטנים קובעים והם מהתחלה מטעמים פוליטיים בחרו להתיר הפגנות, וגם לשיטתך חופש הפגנה וכו אפשר להתיר הפגנות עד 10 איש לא ראיתי בספרי הדמוקרטיה שכתוב כמה אנשים צריכים להפגין באותו מקום.

אני באופן אישי גם אף פעם לא ראיתי ספרי דמוקרטיה בכלל, וכשהזונה האדומה הזה ממציא פה דירוגים למה יותר חשוב בדמוקרטיה ומה פחות על דעת עצמו - זה בעיקר מגוחך

2 hours ago, הדאבל ה8 said:

אני ממש לא מזלזל, ואני מבין שזה חשוב לו. 

ואף אחד לא מונע מהם להתפלל. מנעו התקהלות, אבל להתפלל תמיד היה מותר. 

בדיוק אגב כמו שאני מבין מי שלהתאמן כמה פעמים ביום זה כמו אוויר לנשימה עבורו. 

שניהם לא קשורים אלי, אבל אני מבין את החשיבות של זה להם. 

מעניין כמה זה לקח להם לסדר את זה שיעמדו ככה ברווחים מדוייקים, וכמה מגע היה תוך כדי, בהכנות ובפיזור. מניח שאת זה לא יראו.

14 hours ago, hairy2hell said:

א. תפילה קבוצתית זו לא פעילות חברתית.

ב. לא יודע מי אתה חושב שאתה שתדרג פה את חשיבות חוקי הדמוקרטיה. מזל שכתבת " אם הייתי", זה התחיל כקביעת עובדה.

ג. אין בעיה להפגין, יש בעיה להתקהל, והחוק צריך להיות בהתאם לאיסורי ההתקהלות לתפילה.

10 hours ago, hairy2hell said:

חייב להגיד כמה הזוייה התמונה הזו. 

לא רעה, אבל זה מדגיש כמה המציאות עכשיו פשוט הזוייה. 

FB_IMG_1587331644123.jpg

העולם :thumbs::thumbs::thumbs:

חולים פעילים: יציב (0.0)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 0.95)

ישראל :g::thumbs::thumbs::g::thumbs:

חולים פעילים: שיפור (0.0 / קצב של 133 ימים)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 0.92)

ארה :thumbs::thumbs:

חולים פעילים: יציב (0.0)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 0.93)

ספרד :thumbs::g:

חולים פעילים: שיפור (מינוס 0.01)

חולים חדשים: הרעה (מקדם הדבקה 1.03)

איטליה :thumbs::thumbs::thumbs:

חולים פעילים: יציב (0.0)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 0.95)

צרפת :thumbs::g::toast:

חולים פעילים: שיפור (מינוס 0.02)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 0.94)

גרמניה :thumbs::thumbs::thumbs:

חולים פעילים: הרעה (0.0 / קצב של 59 ימים)

חולים חדשים: שיפור (מקדם הדבקה 0.88)

הנתונים הם מחמשת הימים האחרונים (לא כולל היום) מהעולם, ישראל וחמשת המוקדים המרכזיים. מגמות השיפור/הרעה מתייחסים יחסית לממוצע 5 הימים האחרונים, נכון לאתמול.

2 דקות לפני, סלבה said:

לא מאמין לך שאתה משתף את זה ברצינות.

למה לא? מידע מתוך אתר ארגון הבריאות העולמי. שווה התייחסות.

רוכב שמת בתאונת אופנוע נרשם כחולה שמת מקורונה?

1 hour ago, סלבה said:

לא מאמין לך שאתה משתף את זה ברצינות.

וואו, יש אנשים שפשוט לא יכולים לחשוב על משהו אחר.

כמה מנותק אתה יכול להיות?

10 דקות לפני, snufkin said:

חחח הוא פסיכי מוכר בפייסבוק. האיש לא אפוי

דווקא ראיתי די הרבה סרטונים שלו, לא אפוי כי הוא לא מסתדר עם אג'נדה מסויימת?

15 דקות לפני, קאוביין said:

תנו תקציר למי שאין לו 22 דקות לשרוף על החרא הזה 

ארגון הבריאות העולמי מעודד רופאים ו/או בתי חולים לדווח כמעט על כל מקרה מוות כמוות מוירוס קורונה.

אם יש לך תסמינים אז מדווחים עליך כנפטר קורונה גם ללא בדיקה או אימות. אם נמצאו בדם שלך נוגדנים של וירוס קורונה, אז המוות שלך נחשב כקוביד19 למרות שיכול להיות שנדבקת בקורונה אחרת והחלמת.

אם נהרגת בתאונת דרכים, אז אתה מדווח כמוות מקורונה. כל זה כדי להתאים סטטיסטיקה לכל המדינות בצורה שווה. אם אדם מת משפעת, בגלל שהתסמינים של הקורונה ושל השפעת די דומות, אתה נחשב כחולה קורונה בגלל שיש "מגיפה".

לא ראיתי לגמרי את הסרטון כי זה באמת 23 דקות להקשיב לקוקו, אבל אני מעריך שהוא פשוט קרא את זה ואז הסיק דברים על בסיס עצמו.

זה אדם עם אפס הבנה והיכרות עם פרוטוקולים רפואיים שבסך הכל קרא מסמך של ה-WHO. לחשוב שהמגפה הנוכחית היא הונאה זה לחיות במקלט.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.