Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

17 דקות לפני, Sawyerdroid said:

בשעה טובה הסבו את אצטדיון רמת גן ובית הספר אוהל שם למפקדות צבאיות להתגונן מבני ברק בתקופת הקורונה. טירוף שאני פחות מקילומטר קו אווירי מבני ברק.

תגידו, מתי נדבר על מה שנחשף לגבי ליצמן היום? שהוא מפר את כללי הריחוק החברתי השתתף במספר תפילות והתכנסויות, מגיע למניין כל בוקר בבית כנסת שלו שצריך להיות סגור שהוא סרב לעבור בדיקות חום כניסה לכנסת, מצפצף על כל ההנחיות. וזה שר הבריאות.

מתי יקחו אותו ואת קנייבסקי ויזרקו אותם למות בכלא כמו כלבים? איך הם עדיין מסתובבים ברחוב?

הרב קנייבסקי לא מסתובב ברחוב. הוא איש בן 92 עם צלילות מוטלת בספק. הוא לא מחליט על כלום וסביר להניח שאין לו באמת מושג שיש מגפה ושכבר לצערנו אין לו את היכולת להבין. מספיק גל׳ אתה מברבר את עצמך לדעת. איש בן 92. הוא לא מבין מה שהוא אומר.

19 דקות לפני, Semper Fidelis said:

הרב קנייבסקי לא מסתובב ברחוב. הוא איש בן 92 עם צלילות מוטלת בספק. הוא לא מחליט על כלום וסביר להניח שאין לו באמת מושג שיש מגפה ושכבר לצערנו אין לו את היכולת להבין. מספיק גל׳ אתה מברבר את עצמך לדעת. איש בן 92. הוא לא מבין מה שהוא אומר.

לא מבין מה שהוא אומר????? הבן אדם רוצח בפוטנציה. הורה בתחילת המשבר להתעלם מהוראות. יכול להיות אחראי למוות של מאות אם לא אלפי אנשים. כשהמאמינים שלו יציפו את בתי החולים כל אזרח שייאלץ לעבור הליך רפואי שאפילו קצת יסתבך יוכל למות. 

ממש אי אפשר לפתור אותו מאחריות כי הוא בן 92 ולא מבין מה הוא אומר. בדיחה

1 hour ago, הנדון said:

לא ידעתי אם לפה או לנפלאות הרשת החברתית

92015594_10158098990629723_5672247936415

אנשים לא מבינים שהבעיה היא שזה ממש מדבק ואם ההתפרצות תהיה גדולה אף אחד ממה שמוזכר שם לא יקבל טיפול ראוי או יחשוש ללכת לבית חולים כמו שקורה עכשיו?

מצחיק שהם מראים את המספרים מ 1.1.20 בתור השוואה כשהקורונה מתפשטת בכזאת מהירות. רק בתאריך הזה 25.3 הקורונה הרגה פי 2 משפעת באותו יום(2424 מתו לעומת 1200 בממוצע ביום לשפעת). ב 1.4 כבר פי 4(4895), ויותר מכפול מהשיא היומי של שפעת החזירים (2050)! 

ואנחנו עדיין לא בשיא, אולי אפילו רחוקים ממנו. 

ועל זה נשאלת השאלה: מה האינטרס של כל הגונבי דעת האלה לגרום לאנשים לזלזל בוירוס הזה? כל אחד שרואה פוסט כזה יכול לחשוב שהמצב לא כזה נורא ובסוף לצאת ולהדביק אנשים אחרים. 

אולי הם באמת מאמינים לעצמם?

14 דקות לפני, Spring said:

לא מבין מה שהוא אומר????? הבן אדם רוצח בפוטנציה. הורה בתחילת המשבר להתעלם מהוראות. יכול להיות אחראי למוות של מאות אם לא אלפי אנשים. כשהמאמינים שלו יציפו את בתי החולים כל אזרח שייאלץ לעבור הליך רפואי שאפילו קצת יסתבך יוכל למות. 

ממש אי אפשר לפתור אותו מאחריות כי הוא בן 92 ולא מבין מה הוא אומר. בדיחה

תעשה עוד קצת סימני שאלה טמבל, זה בטח ישכנע אותי שזקן בן 92 עם קשר רופף למציאות אחראי למה שיוצא לו מהפה. איך כתבת בסוף? בדיחה

2 hours ago, Gabay10 said:

כל עוד אין חיסון לקורונה זה חד משמעית האיום הכי גדול.

קודם כל, היא ממשיכה להתפשט וכדי לא להידבק אנשים נשארים בבית והכלכלה קורסת בינתיים.

היא ממשיכה להתפשט והיא סופר מדבקת, פוטנציאלית? היא יכולה להגיע ל50-70 אחוז מהאוכלוסייה בעולם(אולי אפילו יותר), אפילו אחוז תמותה קטן מדבר על איזה עשרות מילונים. 

כל עוד התחלואה גדולה גם המספרים שבטבלה יגדלו (חוץ מתאונות דרכים). 

למה זה לא לנהל דיון?

זה לא נכתב אלייך. בעיקר לsemperfidelis ולא לגרור.

1 hour ago, Augustus said:

אני יכול להביא לך עשרות סרטונים שטוענים אחרת.

עזוב, שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה והעיקר שנישאר בריאים ומאושרים,ריבי פורום זה כל כך גיל 16.

לכל הלא זהירים בכבודם של אנשים זקנים מאד שהם גם מנהיגים של מאות אלפי אנשים שהקדישו את כל חייהם לטובת הציבור שלהם ללא תמורה (עזבו רב לא רב)- אני מזמין אתכם לצפות בסרטון הזה ולחזור אליי עם תשובה אם זה נראה לכם כמו תהליך קבלת החלטות שקולה של מנהיג, או ניצול ציני של אדם זקן ע״י נכדו הפוליטיקאי:

https://m.ynet.co.il/Articles/5698287

1 hour ago, Semper Fidelis said:

דיי כרמל. דיי.

מה אכפת לי שהוא דמנטי? כל החסידים שלו חושבים ככה? לא!! ראית יום למחרת ההכרזה שלו אנשים אומרים "קנייבסקי אמר ללמוד תורה יותר חשוב אנחנו הולכים ללמוד תורה." אי אפשר להסיר אחריות מהפושעים האלו. מצידי שירקב בכלא עם הילדים/יועצים שלו. חלאס כבר הבן אדם עם המשפט הזה שלו רצח אנשים, ולא מעט. (קשה להעריך את המספר) ויצר נזק של מיליארדים למשק בעקיפין. דיי להגן עליהם.  

קנייבסקי חייב למות בכלא עם ליצמן, וכל מי שקשור אליהם ולקבלת ההחלטות שלהם.

55 דקות לפני, R24 said:

מצחיק שהם מראים את המספרים מ 1.1.20 בתור השוואה כשהקורונה מתפשטת בכזאת מהירות. רק בתאריך הזה 25.3 הקורונה הרגה פי 2 משפעת באותו יום(2424 מתו לעומת 1200 בממוצע ביום לשפעת). ב 1.4 כבר פי 4(4895), ויותר מכפול מהשיא היומי של שפעת החזירים (2050)! 

ואנחנו עדיין לא בשיא, אולי אפילו רחוקים ממנו. 

ועל זה נשאלת השאלה: מה האינטרס של כל הגונבי דעת האלה לגרום לאנשים לזלזל בוירוס הזה? כל אחד שרואה פוסט כזה יכול לחשוב שהמצב לא כזה נורא ובסוף לצאת ולהדביק אנשים אחרים. 

אולי הם באמת מאמינים לעצמם?

מדויק.

יש יותר מדי מפגרים שנהפכו למרגיעים הלאומיים, חוץ מנזק עצום הם לא עושים כלום. אתה רואה אותם בכניסה לסופר מתעקשים עם השומר שהם לא רוצים לחבוש כפפות.

ולגבי טבלת המתים המביכה הזו, איך בכלל אנשים משווים בין מוות מדברים שהם לא מדבקים כמו תאונות, רעב, ס-ר-ט-ן, אלכוהול, איידס(אפשר להמנע מלזיין את אחות של אוגו), התאבדויות ואפילו שפעת רגילה שיש כל שנה חיסון עבורה, לוירוס אלים ומסוכן ובלתי נראה שיכול לתפוס אותך כשעברת 10 שניות אחרי שקורונאי עשה אפצ'י במעבר הזה בסופר. ועזבו שהמספרים בטבלה הזו מופרכים לגמרי ורובם הם השערות.

4 דקות לפני, Sawyerdroid said:

דיי כרמל. דיי.

מה אכפת לי שהוא דמנטי? כל החסידים שלו חושבים ככה? לא!! ראית יום למחרת ההכרזה שלו אנשים אומרים "קנייבסקי אמר ללמוד תורה יותר חשוב אנחנו הולכים ללמוד תורה." אי אפשר להסיר אחריות מהפושעים האלו. מצידי שירקב בכלא עם הילדים/יועצים שלו. חלאס כבר הבן אדם עם המשפט הזה שלו רצח אנשים, ולא מעט. (קשה להעריך את המספר) ויצר נזק של מיליארדים למשק בעקיפין. דיי להגן עליהם.  

קנייבסקי חייב למות בכלא עם ליצמן, וכל מי שקשור אליהם ולקבלת ההחלטות שלהם.

ראה תגובה אחת מעליך. לא מבקש ממך לחזור בתשובה ולא מבקש ממך לוותר לציבור של הרב. מבקש ממך להבין שהאדם לא צלול ויגיד כל מה שהנכד שלו ישים לו בפה. מה אכפת לך שהוא דמנטי? אתה מסתלבט? אדם בן 92 (באופן גורף) לא בר דעת וכנראה גם לא בר שפיטה. הוא לא שולט במה שהוא אומר. מבין את זה?

מדובר בפושע, לא פחות מזה

חולה קורונה מאומת אותר כשהוא מתפלל במחיצת אנשים בישיבה בבני ברק
המשטרה איתרה חולה קורונה מאומת ששהה בישיבת פוניבז' בבני ברק במחיצת אנשים נוספים. במשטרה ציינו כי הוא ידע שהוא חולה אך הגיע להתפלל במקום למרות זאת. בתוך כך, ציינו במשטרה כי יקיימו תצפיות בבני ברק וכי התושבים קיבלו היתר מרבנים לדווח על הפרות של ההנחיות למאבק בקורונה. "אם יהיו הפרות רבות ניכנס עם מאות שוטרים", אמרו במשטרה.

5 דקות לפני, Semper Fidelis said:

ראה תגובה אחת מעליך. לא מבקש ממך לחזור בתשובה ולא מבקש ממך לוותר לציבור של הרב. מבקש ממך להבין שהאדם לא צלול ויגיד כל מה שהנכד שלו ישים לו בפה. מה אכפת לך שהוא דמנטי? אתה מסתלבט? אדם בן 92 (באופן גורף) לא בר דעת וכנראה גם לא בר שפיטה. הוא לא שולט במה שהוא אומר. מבין את זה?

אני מבין, אבל זה לא מבטל את ההשפעה שלו. אין מה לעשות מישהו צריך לקחת אחריות על כל ההרוגים והנזק שהוא עושה למשק ולמדינה אתה צריך להבין שהמשפט הזה שלו הוא שקול לפיגוע משולב של חמאס שפרץ במנהרה הוריד גן ילדים, חוליית סיור להפציץ טילים שפגעו בעשרות מפעלים בעוטף. רק פי 300. 

מקבל את זה שהנכד שלו וכל מי שקשורים אליו שם צריכים לשבת כל החיים בכלא. אבל גם הוא לא יכול להמשיך ככה בסבבה כי הוא דמנטי - אם אתה רוצה איזה פתרון יצירתי שהוא יהיה סגור במקום ויהיה אסור לו להגיד שום דבר ולפגוש אף בן אדם חיצוני שלא יעשה נזק וזה יהיה לא כלא איזה מוסד סיעודי סגור. יאללה, שימות שם. אבל הוא וליצמן חייבים לשלם ולצאת מהחברה. ליצמן לכלא עד יומו האחרון, כל הקרובים של קנייבסקי שאשמים לכלא עד מותם + הוא למוסד סגור שלא יראה עוד אף אדם ולעולם לא יפגע במדינה שוב.

בזמן שאנחנו מדברים, בום. חרדי שיודע שהוא חולה (מאומת!!) מפגר גם בידוד וגם התקהלות נפגש עם עוד 17 חרדים אחריך להתפלל. הוא חייב לכלא לכל החיים, כל ה17 האחרים למנוע מהם טיפול. לשים אותם ל3 שבועות בחדר סגור מי שימות ימות, לא לטפל בהם. לא לתת להם לתפוס מיטות.

דייייי בבקשה זה לא נגמררר!!! תרחמו עלינו חרדים!!! דיייי אתם גומרים את המדינה!!!!!!!

12 דקות לפני, Semper Fidelis said:

הנכד שלו? אז צריך לבדוק את הנכד שלו.

בכל אופן, כשהקורונה תעבור, אי אפשר להתעלם מכל מה שקרה בבני ברק.

יהיו חייבים לתת את הדין. מצידי, שיתנו את הדין לבית דין רבני לפי חוקי ההלכה שגם עליהם הם עברו. העונש שלהם שם יהיה יותר חמור.

בעקבות המשבר: מפסיקים לייצר את בירה קורונה.
יצרנית הבירה המקסיקנית שנושאת את שם הנגיף שמאיים על העולם כולו, הודיעה שהיא מפסיקה לייצר את המשקה בטענה שייצורו אינו הכרחי בזמן מגפה. ייצוא הבירה ומוצרים נוספים של החברה ל-180 מדינות הופסק

עמית ולדמן

פורסם 12:15 03.04.20 | 
הסוף לקורונה (הבירה, לא הנגיף): חברת "Modelo" המקסיקנית המייצרת את בירה Corona הפופולרית, הודיעה היום (שישי) שתפסיק לייצר את המשקה החל מיום ראשון הקרוב – ולא בגלל ששם הבירה זהה לשם הנגיף שמשבית את העולם.

בהודעה מטעם החברה מסרו כי עקב כך שייצור המשקה אינו נחשב עבודה הכרחית וחיונית בזמן המגפה, אין טעם להמשיך ולייצרו – זאת לפחות עד לתום המשבר העולמי שנוצר כתוצאה מהתפשטות וירוס הקורונה בכל רחבי הגלובוס.

היה צפוי שזה יקרה, זה משפיע וישפיע על היקף המכירות שלהם, כנראה שהם לא יתאוששו מזה.

כמו שאף אדם לא יקנה משקה שהשם שלו אבולה.

אנחנו מונעים פסיכולוגית גם ברכישות מוצרי מזון.

1 hour ago, Semper Fidelis said:

תעשה עוד קצת סימני שאלה טמבל, זה בטח ישכנע אותי שזקן בן 92 עם קשר רופף למציאות אחראי למה שיוצא לו מהפה. איך כתבת בסוף? בדיחה

איזה קל לדבר מסריח ליוזר שאתה לא יודע מי הוא אה? תענה ענייני או שאל תענה בכלל, ביום שאחד האנשים שקרובים אלייך יהיה זקוק לטיפול רפואי ולא יקבל אותו כי המיטות יהיו תפוסות על ידי החסידים של הרב קנייבסקי בן ה-92 שלא יודע מה הוא אומר תבוא תדבר איתי.

בפן יותר אישי אני בטוח שאם היית יודע מי האדם שמאחורי היוזר, (רמז, אנחנו מכירים) לא היית מרשה לעצמך לרשום "טמבל". אבל אם אפשר להיות גבר בפורום אז למה לא?????????? (הרבה סימני שאלה, בשבילך)

10 דקות לפני, Spring said:

איזה קל לדבר מסריח ליוזר שאתה לא יודע מי הוא אה? תענה ענייני או שאל תענה בכלל, ביום שאחד האנשים שקרובים אלייך יהיה זקוק לטיפול רפואי ולא יקבל אותו כי המיטות יהיו תפוסות על ידי החסידים של הרב קנייבסקי בן ה-92 שלא יודע מה הוא אומר תבוא תדבר איתי.

בפן יותר אישי אני בטוח שאם היית יודע מי האדם שמאחורי היוזר, (רמז, אנחנו מכירים) לא היית מרשה לעצמך לרשום "טמבל". אבל אם אפשר להיות גבר בפורום אז למה לא?????????? (הרבה סימני שאלה, בשבילך)

אין לי מושג מי אתה וגם אם אתה אח שלי בדם ואתה מדבר כמו טמבל, אני אגיד לך שאתה טמבל. מעבר לזה שכמובן לא הייתי כותב את זה אם לא היית מנסה בעצמך להוציא אותי טמבל עם מיליון סימני שאלה ו״בדיחה״ בסוף. לפני שאתה רץ להתבכיין תבדוק קודם איך אתה כתבת. וזהו, התייחסות עניינית לנושא אתה יכול למצוא כמה תגובות למעלה. שבת שלום

כרמל חבר יקר, אני מבין שיש לך זיקה לדת ואתה רוצה להגן אבל אתה צריך להבין שזה לא המקום ולא הזמן. ובטח לא על ליצמן. 

מה שהוא עשה בעבר חסר משמעות, המצב שלו היום (דמנטי ומנוצל) גם פחות רלוונטי כמה שאתה לא אוהב את זה הוא פושע נגד ישראל, מהחמורים שהיו בתולדות המדינה והוא חייב לשלם. ויחד איתו כמובן כל מי שמסביבו.

כל מי שאומר שקנייבסקי/ליצמן הם לא פושעים שחייבים לכל הפחות לשבת מנותקים מהחברה (כלא/סוג של כלא) הוא עיוור, מגן על פושע ופסול דעה. 

תתעוררו על החיים שלכם כבר.

Just now, Sawyerdroid said:

כרמל חבר יקר, אני מבין שיש לך זיקה לדת ואתה רוצה להגן אבל אתה צריך להבין שזה לא המקום ולא הזמן. ובטח לא על ליצמן. 

מה שהוא עשה בעבר חסר משמעות, המצב שלו היום (דמנטי ומנוצל) גם פחות רלוונטי כמה שאתה לא אוהב את זה הוא פושע נגד ישראל, מהחמורים שהיו בתולדות המדינה והוא חייב לשלם. ויחד איתו כמובן כל מי שמסביבו.

כל מי שאומר שקנייבסקי/ליצמן הם לא פושעים שחייבים לכל הפחות לשבת מנותקים מהחברה (כלא/סוג של כלא) הוא עיוור, מגן על פושע ופסול דעה. 

תתעוררו על החיים שלכם כבר.

די גל אין לי כוח לשטויות האלה. גם אתה מבין טוב מה שאני אומר. להבדיל אלף אלפי הבדלות ובלי להשוות, אם ילד בן 4 היה אומר ״לא להקשיב להנחיות״ (אחרי שאבא שלו תמרן אותו לומר כך) ומאות אלפי אנשים היו מקשיבים לו, היית בא בטענות לילד או לאלה שמקשיבים לו ולאלה שמנצלים אותו?

די באמת, זה מעייף. ואיפה הגנתי על ליצמן?

6 דקות לפני, Semper Fidelis said:

די גל אין לי כוח לשטויות האלה. גם אתה מבין טוב מה שאני אומר. להבדיל אלף אלפי הבדלות ובלי להשוות, אם ילד בן 4 היה אומר ״לא להקשיב להנחיות״ (אחרי שאבא שלו תמרן אותו לומר כך) ומאות אלפי אנשים היו מקשיבים לו, היית בא בטענות לילד או לאלה שמקשיבים לו ולאלה שמנצלים אותו?

די באמת, זה מעייף. ואיפה הגנתי על ליצמן?

אז שיעינישו את האבא שלו, מישהו צריך לתת תדין על הבית זונות שקורה בבני ברק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.