Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

6 hours ago, טוני said:

יעקב ליצמן בן 71, כמובן שלא נחשף מעולם אילו מחלות היו לו או יש לו כרגע, אבל הפרטים לא משחקים לטובתו.

משהו אומר לי שהוא הולך לקבל טיפול רפואי טוב

עזבו שניה שנאת חרדים. מה נעשה?

מדברים על הערכות של כ100,000 חולים בבני ברק. זה לבד מספיק כדי לפרק את מערכת הבריאות

עוד שבוע אדם רגיל משלם מיסים שלא מאמין בחברים דמיוניים יזדקק לטיפול רפואי לא יוכלו לעזור לו, הוא ימות. 

8 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מדברים על הערכות של כ100,000 חולים בבני ברק. זה לבד מספיק כדי לפרק את מערכת הבריאות

עוד שבוע אדם רגיל משלם מיסים שלא מאמין בחברים דמיוניים יזדקק לטיפול רפואי לא יוכלו לעזור לו, הוא ימות. 

תאמין לי, בכל פעם שאני קצת מתגעגע לארץ, לחברים, למשפחה, למכבי, אני צריך לחזור להודעה הזו.

9 דקות לפני, Sawyerdroid said:

יש שם 185 אלף איש, רק אם קצב ההדבקה יימשך ככה יהיו שם 60K בערך, גם שם לאט לאט כולם מתחילים להבין את הבעיה אולי יהיו שם 20-40K, 

על 2% (הממוצע בישראל) חולים במצב קשה זה 500 בערך,  לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו.

הבעיה שזה לא רק בני ברק גם בירושלים קרובים לזה.

27 דקות לפני, Sawyerdroid said:

נצטרך טיפול אצל וטרינר. 

Just now, Gabay10 said:

בלי קשר אני חושב שחייבים לעשות סגר מוחלט על בני ברק וערים שהן מוקדי התפרצות. 

באמת שזה מחדל גדול שבגלל פוליטיקה קטנה לא עושים סגר על מקומות שיש אצלם הרבה חולים ומוקד התפרצות בפוטנציה.

22 דקות לפני, eran_7 said:

יש שם 185 אלף איש, רק אם קצב ההדבקה יימשך ככה יהיו שם 60K בערך, גם שם לאט לאט כולם מתחילים להבין את הבעיה אולי יהיו שם 20-40K, 

על 2% (הממוצע בישראל) חולים במצב קשה זה 500 בערך,  לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו.

הבעיה שזה לא רק בני ברק גם בירושלים קרובים לזה.

זאת הטעות שלך ההעמסה של בני ברק על בתי החולים לא באה במקום כל החולים הרגילים בארץ + חולי הקורונה בארץ אלא בנוסף אליהם, כמו איזה גידול שבא עלייך בנוסף לכל מה שיש כבר, ועם המצב הנתון הקיים + בני ברק אתה תגיע לקריסה של מערכת הבריאות.

אני כבר עובר לשלב שאני מתרכז פחות  בלכעוס על הפינגווינים ועל כל האנסי ילדים שעומדים בראשי הקהילות וגומרים אותנו ללכעוס על קודקודי המדינה שממשיכים לחשבן להם במקום לסגור אותם במיידי ולבודד אותם מאיתנו. להקים להם בתי חולה שדה ומה יהיה יהיה, אי אפשר להקריב את החיים של כל אזרחי המדינה בגלל חבורה של פרימיטיבים שעשו לנו דווקא לפני שבועיים.

אני גם ממש מבקש מכולם פה לזכור שאנחנו (אני והרוב, אני לא מיוחד פה) צרחנו בזמן אמת גוואעלד ואמרנו שזה מה שיקרה בתקופה שהרבנים הראשים של רוב החרדים רק ניסו בכוח להשאיר התהקהלויות ולהדביק ושאחריי שכל זה יעבור שהחובבי חרדים יחזרו לגנוב דעת תזכרו תמיד - הם גמרו אותנו בסיפור הזה. הרבה מההרוגים שיגיעו והנזק הכלכלי זה על הראש שלהם. אל תשכחו את זה בחיים. אל תתנו להם לגנוב דעת.

תשמעו זה לא צחוק מד"א פשוט רשלנים בקטע מטורף. 
יכול מאוד להיות שהיה לי מזל ולא נדבקתי מאותו חולה מאומת שהיה לידי וסתם הייתי חולה בצירוף מקרים, אבל לא צריך לבדוק את זה? 

הבידוד הסתיים, אני רשאי להסתובב עכשיו ולהדביק את כל העולם ואשתו של סבוריט. 

כתבתי להם תלונה עם העתק למשרד הבריאות לא יודע כמה זה יעזור, אבל שתבינו באיזו "רצינות" מתייחסים לנושא:

ב16/03 עשיתי קניות בסופר אושר עד בבת הדר,
ב26/03 משרד הבריאות פרסם שהיה חולה קורונה שם ולכן עשיתי דיווח עצמי ונכנסתי לבידוד כנדרש,
כאשר בין לבין ב23/03 פיתחתי שיעול, קושי בנשימה וכאבי גרון שנמשכו 2-3 ימים, חשבתי שזה משהו עונתי כי בשלב הזה עוד לא ידעתי ששבוע קודם לכן נחשפתי לחולה קורונה ובלאו הכי אני בבית במסגרת חל"ת,
אבל ברגע שמשרד הבריאות עידכן על כך עשיתי 1+1 ופניתי אליכם,אמרתם לי לנסוע לבידוק בבאר שבע, אמרתי שאני לא יכול לנהוג כך (הייתי על הריצפה עם קושי משמעותי לנשום),
אמרו לי שיבואו אליי הביתה לבדוק אותי. למחרת בבוקר מד"א עצמם התקשרו אליי ואמרו שיבואו "היום (ראשון) או מחר (שני) לבדוק", זה היה כבר ב29,3 כן? ומיותר לציין שאף אחד לא בא לבדוק אותי.
סוף סוף אתמול דווח שהגיעו לבדיקות דרייב אין לאשקלון,
ביצעתי שאלון רפואי + קיבלתי הפנייה לבדיקה, אבל מה? לא ניתן לקבוע בדיקה באשקלון.
נכנס היום שוב, רואה שהפעם כן אפשר לקבוע ל15:30 באשקלון - מנסה לקבוע ומקבל "שגיאת אימות",
מנסה שוב ל18:30 כי השעות הקודמות נגמרו, מקבל שוב שגיאת אימות,
עושה שוב שאלון רפואי ואימות מחדש - ועכשיו מגלה שלא ניתן לקבוע יותר בדיקות לאשקלון כי הכל תפוס.
לנהוג רחוק יותר מזה אני לא יכול,
להגיע אליי אתם לא מגיעים למרות שאמרתם שתגיעו,
את הבידוד שלי סיימתי כבר ב30.3 , עכשיו אני אמור להסתובב ברחוב ולהדביק אנשים לכאורה?

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

זאת הטעות שלך ההעמסה של בני ברק על בתי החולים לא באה במקום כל החולים הרגילים בארץ + חולי הקורונה בארץ אלא בנוסף אליהם, כמו איזה גידול שבא עלייך בנוסף לכל מה שיש כבר, ועם המצב הנתון הקיים + בני ברק אתה תגיע לקריסה של מערכת הבריאות.

אני כבר עובר לשלב שאני מתרכז פחות  בלכעוס על הפינגווינים ועל כל האנסי ילדים שעומדים בראשי הקהילות וגומרים אותנו ללכעוס על קודקודי המדינה שממשיכים לחשבן להם במקום לסגור אותם במיידי ולבודד אותם מאיתנו. להקים להם בתי חולה שדה ומה יהיה יהיה, אי אפשר להקריב את החיים של כל אזרחי המדינה בגלל חבורה של פרימיטיבים שעשו לנו דווקא לפני שבועיים.

אני גם ממש מבקש מכולם פה לזכור שאנחנו (אני והרוב, אני לא מיוחד פה) צרחנו בזמן אמת גוואעלד ואמרנו שזה מה שיקרה בתקופה שהרבנים הראשים של רוב החרדים רק ניסו בכוח להשאיר התהקהלויות ולהדביק ושאחריי שכל זה יעבור שהחובבי חרדים יחזרו לגנוב דעת תזכרו תמיד - הם גמרו אותנו בסיפור הזה. הרבה מההרוגים שיגיעו והנזק הכלכלי זה על הראש שלהם. אל תשכחו את זה בחיים. אל תתנו להם לגנוב דעת.

מודע לזה שזה בנוסף אבל זה לא שלא היו אמורים להיות שם בכלל חולים.

אולי זה ייתן להם מכה כזאת שמשהו בבסיס ישתנה שם

הבעיה האמיתית עם בני ברק היא שהחולים שם מתרכזים באיזור גיאוגרפי קטן. הם יסתמו את בתי החולים במרכז. המזל הגדול הוא שהם מוקפים בבתי החולים הכי גדולים בארץ ואולי ניתן יהיה להכיל את זה (ואולי לא).

11 דקות לפני, ravid said:

הבעיה האמיתית עם בני ברק היא שהחולים שם מתרכזים באיזור גיאוגרפי קטן. הם יסתמו את בתי החולים במרכז. המזל הגדול הוא שהם מוקפים בבתי החולים הכי גדולים בארץ ואולי ניתן יהיה להכיל את זה (ואולי לא).

אם יהיו שם 50 אלף חולים בחודש הקרוב זה אומר ש 5000 יצטרכו הנשמה. 

אי אפשר להכיל את זה גם עם פי 2 בתי חולים. 

2 דקות לפני, קאוביין said:

אם יהיו שם 50 אלף חולים בחודש הקרוב זה אומר ש 5000 יצטרכו הנשמה. 

אי אפשר להכיל את זה גם עם פי 2 בתי חולים. 

לא יודע איך הגעת למספר הזה.

אם אתה רוצה להכפיל את המצב כרגע שהוא 6200 חולים ו90 מונשמים תכפיל ב10 נגיד שיהיו לך 900 מונשמים. זה בטח לא מספר מעודד אבל 5000 זה מספר שאני לא חושב שיש לו תוקף.

מה גם, אוכלוסיית בני ברק היא צעירה מאוד, זה גם אמור להיות גורם, אני מקווה שלא יגיעו למספרים האלה בכל אופן.

1 דקה לפני, Gabay10 said:

לא יודע איך הגעת למספר הזה.

אם אתה רוצה להכפיל את המצב כרגע שהוא 6200 חולים ו90 מונשמים תכפיל ב10 נגיד שיהיו לך 900 מונשמים. זה בטח לא מספר מעודד אבל 5000 זה מספר שאני לא חושב שיש לו תוקף.

מה גם, אוכלוסיית בני ברק היא צעירה מאוד, זה גם אמור להיות גורם, אני מקווה שלא יגיעו למספרים האלה בכל אופן.

מספר המונשמים היום (82) והמתים (33) הוא פונקציה של מספר החולים לפני 7-10 ימים בערך. 

השלב הקשה במחלה מגיע בשבוע השני שלה.

גם אלף חולים קשה לעיר של 200 אלף זה מספר מטורף. 

די מדהים איך הקורונה מדבקת וקטלנית בדיוק במידה הנכונה (ולא הרבה מעל) כדי להצליח לשתק עולם. מספיק שהיא הייתה קצת פחות מדבקת או קצת פחות מסוכנת וזה היה עובר בצורה קלה הרבה יותר.

1 hour ago, Sawyerdroid said:

אני קורא את ההודעות שלך ולא מאמין שזה מה שכותב אדם בן 30. קח אחריות על מה שאתה כותב ותפסיק להתסיס כנגד אוכלוסייה שלמה. פאק קורונה, השבר הזה שאתה מייצר בחברה שלנו מסוכן הרבה יותר מנגיף שעוד שנה לא נשמע עליו. אתה מייצר פה אנטי לדורות. תתבגר ותבין שאתה לא יכול לכתוב דברים כאלה אנטישמיים. פינגווינים? אנסי ילדים? תגיד לי אתה שפוי?!? מה אין אנסי ילדים במגזר החילוני?!? אין אנסים אצל האתאיסטים?!? למה להיות פופוליסטי?! לפני כחודש מהנדס מרמת השרון דקר את אישתו ורצח את הבת שלו התינוקות. הוא היה חרדי או חילוני? מעניין... אבל מה אכפת לך, אתה, הגורו של הערכים והמוסר, זה שמתנהל לנשים כאילו הם היו זבל. נטו מחוסר הביטחון שלך כדי לשחק אותה גבר. אתה רוצה ללמד אחרים על מוסר וערכים?!? קודם כל תעשה בדק בית אצלך ואז תבוא בטענות לאחרים. בוא, איפה היית בצבא?! כי אני מכיר חרדים ששירתו בשירות קרבי ושמרו על התחת שלך בשטחים בזמן שישבת בפרלה ושתית בירה לפני משחק של מכבי. 

במצבים כאלה תמיד מחפשים את מי להאשים. אבל האמת היא שהאחריות כאן צריכה להיות על מערכת הבריאות והממשלה שצריכה לתווך נכון ולפעמים בתקיפות את הסיטואציה למגזרים השונים שהם לא המגזר החילוני שצורך חדשות ויש לו אמון כלפי הממסד. אחריות שלהם לתווך את מה שקורה למגזר החרדי ואחריות שלהם לתווך נכון גם למגזר הערבי - למשל, צריך סגר - שיהיה סגר בתקיפות ועם כוח משטרתי מסיבי. בלי לראות בעיניים תוך כדי מאמצי תיווך והסברה נכונים למגזר מנותק. במגזר הערבי - הם לא תרגמו את כל הפרסומים שלהם למגזר הערבי, זה גם עלול להוות בעיה קשה כי אנשים במגזר לא מבינים מה עליהם לעשות. לא כולם קוראים N12 או YNET. ולא כולם מבינים את גודל השעה. אז מבקש ממך, ילד בן 30 עם חום גבוה, גם אם אתה יושב על הספה, תשתדל לא להיות אנטישמי. תודה. ביי.

39 דקות לפני, קאוביין said:

מספר המונשמים היום (82) והמתים (33) הוא פונקציה של מספר החולים לפני 7-10 ימים בערך. 

השלב הקשה במחלה מגיע בשבוע השני שלה.

גם אלף חולים קשה לעיר של 200 אלף זה מספר מטורף. 

זה מטורף ומספר לא סימפתי בכלל שיכול לגרום לעומס, אבל 5000 זאת הפרזה ממש. 

שים לב ש90 אחוז המונשמים הם מגיל 75 ומעלה וכאמור האוכלוסייה בבני ברק צעירה מאוד.

אני מקווה כמובן שלא נגיע למספרים האלה ככה או ככה ושיוטל סגר בהקדם על כל מוקד התפרצות. 

57 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני קורא את ההודעות שלך ולא מאמין שזה מה שכותב אדם בן 30. קח אחריות על מה שאתה כותב ותפסיק להתסיס כנגד אוכלוסייה שלמה. פאק קורונה, השבר הזה שאתה מייצר בחברה שלנו מסוכן הרבה יותר מנגיף שעוד שנה לא נשמע עליו. אתה מייצר פה אנטי לדורות. תתבגר ותבין שאתה לא יכול לכתוב דברים כאלה אנטישמיים. פינגווינים? אנסי ילדים? תגיד לי אתה שפוי?!? מה אין אנסי ילדים במגזר החילוני?!? אין אנסים אצל האתאיסטים?!? למה להיות פופוליסטי?! לפני כחודש מהנדס מרמת השרון דקר את אישתו ורצח את הבת שלו התינוקות. הוא היה חרדי או חילוני? מעניין... אבל מה אכפת לך, אתה, הגורו של הערכים והמוסר, זה שמתנהל לנשים כאילו הם היו זבל. נטו מחוסר הביטחון שלך כדי לשחק אותה גבר. אתה רוצה ללמד אחרים על מוסר וערכים?!? קודם כל תעשה בדק בית אצלך ואז תבוא בטענות לאחרים. בוא, איפה היית בצבא?! כי אני מכיר חרדים ששירתו בשירות קרבי ושמרו על התחת שלך בשטחים בזמן שישבת בפרלה ושתית בירה לפני משחק של מכבי. 

במצבים כאלה תמיד מחפשים את מי להאשים. אבל האמת היא שהאחריות כאן צריכה להיות על מערכת הבריאות והממשלה שצריכה לתווך נכון ולפעמים בתקיפות את הסיטואציה למגזרים השונים שהם לא המגזר החילוני שצורך חדשות ויש לו אמון כלפי הממסד. אחריות שלהם לתווך את מה שקורה למגזר החרדי ואחריות שלהם לתווך נכון גם למגזר הערבי - למשל, צריך סגר - שיהיה סגר בתקיפות ועם כוח משטרתי מסיבי. בלי לראות בעיניים תוך כדי מאמצי תיווך והסברה נכונים למגזר מנותק. במגזר הערבי - הם לא תרגמו את כל הפרסומים שלהם למגזר הערבי, זה גם עלול להוות בעיה קשה כי אנשים במגזר לא מבינים מה עליהם לעשות. לא כולם קוראים N12 או YNET. ולא כולם מבינים את גודל השעה. אז מבקש ממך, ילד בן 30 עם חום גבוה, גם אם אתה יושב על הספה, תשתדל לא להיות אנטישמי. תודה. ביי.

קודם כל אני שמח שכל הודעה שלך זוכה ללייקים אנונימיים מיידית כי ככה אני יודע שתומכי החרדים בשעה כזאת מתביישים להזדהות בשמם כי הם לפחות מבינים את גודל הפיאסקו שהציבור החרדי הביא אותנו אליו.

לגבי השיסוי, הבעיה בין החילונים לחרדים היא לא האנטישמיות ושנאת החינם שלי בפורום, היא העובדה שכדי שהחרדים יוכלו לדמיין לעצמם חברים אני צריך לחיות במדינה בלי תחבורה בשבת בלי עבודה בשבת בלי בדיקות קורונה בשבת כשאני משלם סכומי עתק למדינה כדי שהיא תוכל לתת לחרדים כספים על לא לעבוד ולעשות משהו שהם מאמינים בו ולא קשור אליי בשום צורה. זאת הבעיה. מכאן נובעת השנאה. החרדים גם ביום יום האוכלוסייה כללית הם עלוקות שמוצצים את הדם והכסף שלנו וכופים עלינו את סדר יומם. 

הדבר הכי נורא הוא שאתה מזיין פה את השכל על היה צריך להנגיש לציבור שלהם את המידע בלה בלה, על מה אתה מדבר חתיכת אפס? כל מה שקורה עכשיו זה לא בגלל היום, זה בגלל לפני 3 שבועות שליצמן נלחם על מקווה לגברים ותפילות המוניות וקנייבסקי אמר לשים זין על כל ההנחיות. עכשיו אנחנו משלמים על אז! לא על משפחו. חרדיות שלא מבינות אלא על הראשים שלהם שהשתינו לכולנו על הפנים. ולבן, לקנייבסקי וליצמן ודומיו אני קורא אנסים פדופילים - סטטיסטית זה מה שהם.

קיצר, אתה סתם אפס שמנסה לגנוב דעת ולהסית את המידע מהאמת - ראשי החרדים הביאו אותנו לזה, התפרצויות באחוז כזה זה לא רק קומץ אלא רוב החרדים ואנחנו נשלם כולנו על החוסר אחריות של המגזר החרדי, כמו שכל החיים אוכלים מהם חרא רק על סטרואידים. איף.

גל אח יקר, איך אפשר להיות סטטיסטית אנס ילדים? כאילו אתה לא מבצע את הבעילה עצמה אלא סטטיסטית עושה אותה? איך זה עובד?

אגב הרב קנייבסקי, כל מי שראה את הסרטון שלו מדבר מבין כמה מגוחך לבוא אליו בטענות. אדם בן למעלה מ90 עם צלילות מוטלת בספק שמתומרן ע״י נכדיו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.