Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

האנשים במגזר החרדי שמצפצפים על ההוראות ועושים מה שבא להם,שמים פס גם על מה שרשום בתנך ובגמרא לגבי דרך ההתמודדות עם מגיפה,מי שמאמין ומי שלא,גם שם רשום שצריך להסתגר בבית עד שהמגיפה תחלוף,וכמובן שזה רשום מניסיון עבר ומגיפות שהיו בעולם. אני לא עולם לא מכליל מגזר שלם,אבל גם אצל החרדים וגם אצל הערבים הבעיה חמורה,וצריך לטפל בה מהשורש,הבעיה שלמשטרהולמדינה אין את היכולת כנראה,או את הרצון. 

דבר בעיר כנס רגליך, שנאמר "ואתם לא תצאו איש מפתח ביתו עד בקר" (שמות יב, כב), ואומר "לך עמי בא בחדריך וסגור דלתיך בעדך [חבי כמעט רגע, עד יעבור זעם]" (ישעיהו כו, כ), ואומר "מחוץ תשכל חרב ומחדרים אימה" (דברים לב, כה)

22 דקות לפני, Lyar said:

יש לי היום בדיקה, מישהו יודע איך היא מתבצעת?

איש מד"א לוקח מטוש (מקל שבקצה שלו צמר גפן), לוקחים דגימה מהלוע ומהנחיריים ומעבירים למעבדה.

בהצלחה

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

הקורונה תביא איתה הרבה נפגעים בנפש, כל כך הרבה דברים להתמודד איתם, לא פלא שקופצים מהחלון.

אתמול ראיתי סרטון של אדם שתלה את עצמו מהגישטל של המזגן מחוץ לחלון שלו.

11 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הקורונה תביא איתה הרבה נפגעים בנפש, כל כך הרבה דברים להתמודד איתם, לא פלא שקופצים מהחלון, גם אני מתחיל לאבד את זה.

מה שאתה מדבר עליו הרבה יותר מסוכן מהמחלה הזאת ואפשר לראות את התוצאות רק אחרי כמה שנים.

מי שנעול עכשיו בבית, תהיו כמה שיותר בשמש ותדברו עם אנשים כמה שאפשר בשביל לשמור על השפיות שלכם.

6 דקות לפני, שמש צהובה said:

זין שלי התמונה הזו בבני ברק. 

זה נראה עיר אירופית

כנראה משרד התעסוקה שלח את יורם ארבל לערוך תוכן בזמן החל"ת מערוץ הספורט

9 דקות לפני, שמש צהובה said:

זין שלי התמונה הזו בבני ברק. 

זה נראה עיר אירופית

הם מחקו משהו על הכביש עם הפוטושופ הכי עצלן שראיתי

מה זה הטמטום הזה? חובשים צריכים להחליף מדים ולטפל בהסתר באנשים כדי שלא יתקפו אותם? 

אז למה לעזאזל לטפל בהם ולא לתת להם למות אם הם תוקפים אנשי רפואה שבאים לטפל בהם?

2 דקות לפני, YoC said:

מה זה הטמטום הזה? חובשים צריכים להחליף מדים ולטפל בהסתר באנשים כדי שלא יתקפו אותם? 

אז למה לעזאזל לטפל בהם ולא לתת להם למות אם הם תוקפים אנשי רפואה שבאים לטפל בהם?

הייתי מביא איתם (שישארו עם מדים) יס"מ שיתנו קצת מכות לזבלים האלה

5 hours ago, הרוסונרי said:

האנשים במגזר החרדי שמצפצפים על ההוראות ועושים מה שבא להם,שמים פס גם על מה שרשום בתנך ובגמרא לגבי דרך ההתמודדות עם מגיפה,מי שמאמין ומי שלא,גם שם רשום שצריך להסתגר בבית עד שהמגיפה תחלוף,וכמובן שזה רשום מניסיון עבר ומגיפות שהיו בעולם. אני לא עולם לא מכליל מגזר שלם,אבל גם אצל החרדים וגם אצל הערבים הבעיה חמורה,וצריך לטפל בה מהשורש,הבעיה שלמשטרהולמדינה אין את היכולת כנראה,או את הרצון. 

דבר בעיר כנס רגליך, שנאמר "ואתם לא תצאו איש מפתח ביתו עד בקר" (שמות יב, כב), ואומר "לך עמי בא בחדריך וסגור דלתיך בעדך [חבי כמעט רגע, עד יעבור זעם]" (ישעיהו כו, כ), ואומר "מחוץ תשכל חרב ומחדרים אימה" (דברים לב, כה)

בכפרים הערבים לפחות ממה שאני רואה פה בסביבה + בחיפה עצמה אין כמעט תנועה ולא התקהלויות, הרוס המוחלט בבתים.

אצל החרדים הבעיה היא אחרת ובמהותה זה שהם מקשיבים לאיזה כלומניק שהוא חושב שהוא שליח של אלוהים וזה מה שמכתיב להם את ההתנהלות היומיומית.

יגידו להם לא לצאת לא יצאו, יגידו להם להמשיך כרגיל אז ימשיכו כרגיל.

מה שכן בשבת יצא לי האמת בטעות אחושרמוטה לעבור עם האוטו ביניהם תוך כדי שהל מתפללים על הכביש במרחק של כמה מטרים אחד מהשני, אולי חלקם כן מפנימים, עם זאת כאמור עליהם להישאר בבית על פי ההנחיות.

כבר שבוע חולה,החום לא יורד ויש לי שיעול יחסית חזק כבר כמעט בטוח שיש לי קורונה.

אז כבר מתחיל לחשוב איפה עדיף לעבור את התקופה הזאת.

אפשר להשאר בבידוד בבית למרות שבני המשפחה שלי לא חולים? אני בוחר אם להתאשפז בבית חולים או להיות במלון? 

מקבלים קייטרינג של המלון ומותר לצאת לגג/מסדרון?

קודם כל תהיה בריא אח ותשתדל להיבדק כמה שיותר מהר.

בנוגע לאשפוז ביתי זה תלוי במצב שלך וביכולת שלך להתבודד באמת, אני מאמין שלא יסכנו את המשפחה שלך אז זה כן אשפוז בבית חולים\מלון.

בנוגע למלון, לשם נשלחים חולים קלים בדרכ אז שוב זה תלוי המצב שלך - ומותר להתסובב שם חופשי ולבוא במגע אפילו עם החולים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.