Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

יש כאן עוד אנשים כמוני שעכשיו זה הלילה שלהם?

אני כל יום הולך לישון ב9-10, קם איזור 16-17 וכן הלאה.

קשוח מאוד.

14 דקות לפני, טוני said:

29.3_CG_YOAV_HAREDIM_i.jpg

טוב כבר נדפקנו. וזה רק יחמיר מפה.

צריך לקחת כל רב שהייתה אצלו התקהלות כלשהי ולא מנע אותה ולשפוט אותו על רצח.

1 דקה לפני, MR.Krabs said:

קשוח מאוד.

יכול להיות שאתה איש של לילה.

לא כל בני האדם נולדו לחיות מ8 עד 23, אל תיקח את זה קשה

3 דקות לפני, MR.Krabs said:

קשוח מאוד.

יאללה זה קשוח

5 דקות לפני, MR.Krabs said:

קשוח מאוד.

נפלתי לזה לפני שלושה ימים. אתמול סידרתי את השעות.

1 hour ago, MR.Krabs said:

קשוח מאוד.

אני לא כל כך ככה, אבל לצערי זה הולך לכיוון

לפני שבועיים הייתי הולך לישון ב-12-1 קם 8-9

היום הולך לישון 3-4 קם 11-12 

58 דקות לפני, טוני said:

נתניהו יכנס לבידוד של שבוע כנראה. מעניין למה לא שבועיים?

יש גם אנשים שנכנסו לבידוד של יומיים, מה הקשר?

בידוד זה לא איזה עונש שאתה צריך לקיים במלואו לא משנה מה- הוא מייצג בסהכ 14 יום מהיום שנחשפת לחולה

51 דקות לפני, Semper Fidelis said:

בידוד זה לא איזה עונש שאתה צריך לקיים במלואו לא משנה מה- הוא מייצג בסהכ 14 יום מהיום שנחשפת לחולה

לא כתלות בלפני כמה ימים כביכול נחשפת ומשם מושך לשבועיים?

54 דקות לפני, Semper Fidelis said:

בגלל שזו הייתה שאלה שקשורה לביבי אז קיבלת את הרושם שאני שואל שאלה עוקצנית?

עניין אותי למה הוא צריך להיכנס רק לשבוע, מה השיקולים. וזה מאוד קשור, כי כל מי שאני מכיר שנכנס לבידוד מבלי להיבדק, נמצא בבידוד 14 יום (איזה 6 אנשים לפחות)

אנשים שנכנסו לבידוד קצר אלו אנשים שנבדקו ונמצאו נקיים. אם העוזרת שלו הייתה בסביבתו, סביר להניח שהוא נדבק.

היו יכולים לכתוב שבנימין נתניהו נבדק ומחכים לתוצאות הבדיקה שלו ועד אז הוא בבידוד.

נכנסים לבידוד מרגע שמגלים שמי שנחשפת ממנו נדבק

נכנסים מתאריך הפגישה האחרונה 14 ימים

אז אם במקרה שלי גילו שנחשפתי ב6.3 אבל גילו את זה רק ב17.3 אז אני אהיה בבידוד מה17.3 עד ה20.3

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

נכנסים לבידוד מרגע שמגלים שמי שנחשפת ממנו נדבק

נכנסים מתאריך הפגישה האחרונה 14 ימים

אז אם במקרה שלי גילו שנחשפתי ב6.3 אבל גילו את זה רק ב17.3 אז אני אהיה בבידוד מה17.3 עד ה20.3

(מניח שענית על השאלה שלי)

כן לזה התכוונתי תודה

16 דקות לפני, טוני said:

בגלל שזו הייתה שאלה שקשורה לביבי אז קיבלת את הרושם שאני שואל שאלה עוקצנית?

עניין אותי למה הוא צריך להיכנס רק לשבוע, מה השיקולים. וזה מאוד קשור, כי כל מי שאני מכיר שנכנס לבידוד מבלי להיבדק, נמצא בבידוד 14 יום (איזה 6 אנשים לפחות)

אנשים שנכנסו לבידוד קצר אלו אנשים שנבדקו ונמצאו נקיים. אם העוזרת שלו הייתה בסביבתו, סביר להניח שהוא נדבק.

היו יכולים לכתוב שבנימין נתניהו נבדק ומחכים לתוצאות הבדיקה שלו ועד אז הוא בבידוד.

מה? אחי, אם נחשפת לחולה ביום x אתה צריך להיות בבידוד עד יום x+14. גם אם לצורך העניין החולה אומת ביום x+13 - זה עדיין לא משנה את היום שבו הבידוד שלך נגמר, אתה לא צריך להשלים את הימים רטרואקטיבית, זה לא עונש

ונתניהו לא נחשף לחולה (לפחות לא חולה מאומת, יכול להיות שהיא באמת חולה, אבל כרגע לא ידוע), אלא ליועצת שלו לענייני חרדים שבעלה חולה

החיות זרקו אבנים על אנשי מד"א 
אי אפשר להזדכות עליהם כבר?

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q1/Article-3a8619ef1fa2171027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

מבצע משטרתי במאה שערים: אבנים הושלכו על אנשי מד"א, 4 עוכבו לחקירה
מהומות בשכונת מאה שערים בזמן פעילות משטרתית לאכיפת ההגבלות שנועדו למנוע את התפשטות הקורונה. צוות של מד"א נרגם באבנים

47 דקות לפני, YoC said:

החיות זרקו אבנים על אנשי מד"א 
אי אפשר להזדכות עליהם כבר?

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q1/Article-3a8619ef1fa2171027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

מאה שערים לא פחות גרועים מערבים. להעביר אותם לשטחים הפלסטינים ושישחטו אחד את השני.

זוכרים את הטמבל שהתראיין ואמר שהרב קנייבסקי אמר ללמוד וששומרים עליו אז זה מה שהוא עושה וככה יהיה? 

נדבק בקורונה. כאלף תלמידים שלו לבידוד.

באמת. אנשים פה שמגיבים בעד החרדים אתם הטינופת הכי גדולה שראיתי בחיים. במקום לסתום את הפה ולהתנצל על האדמורים הנאצים שבשביל כסף הורסים לנו את החיים כבר שנים ועכשיו מביאים חורבן מוות על הציבור שלהם ועל כולנו אתם עוד גונבים דעת ומנסים להגן עליהם.

כל האדמורים, הלחצנים, הקנייבסקים - אלו הפושעים הכי גדולים בישראל ב2020 - הלוואי שימותו כולם ויפסיקו בהטלת המצור על החרדים שטופי המוח ויסיימו את הסיוט הזה עבור כולנו.

אגב, אם היה אלוהים והיה אכפת - הוא היה גומר את כל הזבל הזה מזמן מוציא אותם להורג מכעס על מה שעשו בשמו. חבל שאין..

כואב לי פשוט הלב מראש על כל הקורבנות שלא יקבלו טיפול כדי שכמה אדמורים יוכלו להמשיך לשלוט על ציבור של בורים שטופי מוח ולסחוט מהם את כספם.

אולי אם בציבור יהיה מספיק זעם כלפיי החרדים נוכל לסיים עם החרטא הזאת, 2020 לעזאזל. אני יודע שאנשים חלשים וטיפשים אבל בחייאת. תתעוררו..

18 דקות לפני, Sawyerdroid said:

כואב לי פשוט הלב מראש על כל הקורבנות שלא יקבלו טיפול כדי שכמה אדמורים יוכלו להמשיך לשלוט על ציבור של בורים שטופי מוח ולסחוט מהם את כספם.

אולי אם בציבור יהיה מספיק זעם כלפיי החרדים נוכל לסיים עם החרטא הזאת, 2020 לעזאזל. אני יודע שאנשים חלשים וטיפשים אבל בחייאת. תתעוררו..

מה שמדאיג יותר הוא מה יהיה פה בעוד 20-30 שנה,

מבחינה דמוגרפית הכח שלהם יהיה גדול יותר, מה שאומר יותר אנשים בתפקידי מפתח, במקום ללכת קדימה המדינה הזאת רק תלך אחורה בזמן.

4 דקות לפני, eran_7 said:

מה שמדאיג יותר הוא מה יהיה פה בעוד 20-30 שנה,

מבחינה דמוגרפית הכח שלהם יהיה גדול יותר, מה שאומר יותר אנשים בתפקידי מפתח, במקום ללכת קדימה המדינה הזאת רק תלך אחורה בזמן.

ככל שהעולם מתקדם קשה יותר להשאיר את אותם אנשים בחושך, המדע מתקדם החשיבה של אנשים מתפתחת ויותר אנשים יוצאים בשאלה כי הם נחשפים למציאות

קודם כל בשלב כלשהו יגלו עוד ועוד הוכחות מדעיות חותכות לזה שכל סיפורי בריאת העולם והחרטוטים של הדתיים זה חרטא ועוד הוכחות שאין אלוהים ומה כן קרה ואני מניח שגם זה יעזור.

תראה, מדובר בחרטא שמחזיקה באמת המון זמן אבל זה לא לנצח. אתה לא מדמיין שעוד 1000 שנה אנשים יקראו פה ספרי תנך ויאמינו שאלוהים לא רוצה שנאכל בשר וחלב נכון? נקווה שזה יקרה כמה שיותר מהר פשוט.

2 hours ago, Semper Fidelis said:

מה? אחי, אם נחשפת לחולה ביום x אתה צריך להיות בבידוד עד יום x+14. גם אם לצורך העניין החולה אומת ביום x+13 - זה עדיין לא משנה את היום שבו הבידוד שלך נגמר, אתה לא צריך להשלים את הימים רטרואקטיבית, זה לא עונש

ונתניהו לא נחשף לחולה (לפחות לא חולה מאומת, יכול להיות שהיא באמת חולה, אבל כרגע לא ידוע), אלא ליועצת שלו לענייני חרדים שבעלה חולה

נו אבל כששאלתי מעניין למה ביבי נכנס רק לשבוע ולא לשבועיים, לא ידעתי את זה.

בגלל זה שאלתי למה הוא נכנס רק לשבוע ולא לשבועיים :clap:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.