Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

11 hours ago, antonio_margheriti2 said:

מי שעושה הרבה כסף מהקורונה זה חברות תוספי המזון, לדוגמא קשה מאוד להשיג ויטמין C.

אנשים מאמינים שזה ישמור עליהם, חבר שלי שהוא יבואן יושב עכשיו על הרמות של כסף בעקבות המצב, טירוף.

C ו-D. קהילות של אנשים שלא מאמינים בתרופות, ממש מאמינים שזה עוזר.

היום כתב חדשות דתי (שרקי?) מספר על זה שרק היום קנייבסקי אומר להקשיב להנחיות ולפני שבועיים אמר תלמדו תורה תציל אותכם לא משנה מה ההנחיות תמשיכו רגיל.

כמה מקשיבים לקנייבסקי? אחוז מזערי מהחרדים? פלגים קיצוניים? דיי עם השקר הזה כבר!

יותר מחצי!! מהמיטות נתפסות ע"י חרדים. כמה אחוז הם באוכלוסייה?? 

חלאס עם השקרים!

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

C ו-D. קהילות של אנשים שלא מאמינים בתרופות, ממש מאמינים שזה עוזר.

אין שום קשר בין להאמין לזה שתרופות מעבדה עוזרות, לבין העובדה שויטמינים C ו-D עוזרים למערכת החיסונית (C) או לתפקוד הריאות (D), שתי העובדות האלו נתמכות מדעית.

זה שזה עוזר להחלמה של הגוף מהקורונה אם כבר נדבקת ? לא יודעים עדיין, וקראתי שבארה"ב בודקים את העניין בצורה נרחבת אפילו,

ובלי שום קשר בכל מדינה אחרת בבית חולים כנראה יתנו לך גם תוספת של ויטמין C לוריד כל יום לגוף אם אתה חולה...

3 hours ago, המפלצת מלוך נס said:

די בוטדאות אני מכיר את הציבור החרדי יותר ממך - באתי משם מהלב של המגזר.

כל מה שכתבת שטויות, אין לי דרך יותר מכובדת, מצטער.

זה בכלל קטע שעכשיו אסור להעביר שום ביקורת על נחרדים מבלי להיות מואשם בשנאת חרדים

גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה? עובדה שכשהרבנים הודיעו להם להשאר בבית הם נשארים עמו גדולים.

מה גם שלרגע לא נשמעה הטענה הזו אלא שהתורה שומרת על העולם, סה טו.

מי שמסלף עובדות זה אתה.

ובוקר טוב, עכשיו באמת זה מיעוט (גגול יחסית) אבל מה שהלך בריכוזים החרדיים עד לפני ימים ספורים זה היה הרוב המוחץ של המגזר.

ושוב, כל המשפחה שלי חרדים, אני אוהב אותם ובעיקר דואג להם וכועס על המנהיגים שלהם שהובילו אותם כצאן לטבח ועל הדרך גם העמידו בסיכון הרבה לא חרדים וקצת גם כועס עליהם שהם מוכנים להתנהג בכזה חוסר שכל ולא להיות מסוגלים לקבל בעצמם החלטות שנוגעות לבריאות ולחיים שלהם ושל הסובבים אותם.

חבר יקר, מישהו אמר לך לא להביע דעה?! ההודעה שאותו ילד בן 13 וחצי שכתב להם נאצים ושימותו זה לא הודעה לגיטימית בעליל והמנהלים צריכים להתעורר. קיבינימט.

אין בעיה עם ביקורת, גם לי יש ביקורת עליהם, אבל שתהיה ראויה ומכובדת. 

אם אתה מכליל אוכלוסייה, כל אוכלוסייה, ואתה חושב שאתה מבין איך היא פועלת ומתנהגת, ככל הנראה אתה הלא מדויק. 

נכון, יש חרדים שהולכים כעדר אחרי רבנים, יש חרדים מנותקים אשר חיים בבועה. אבל יש חרדים כמוני כמוך. 

רוצה לומר - אם אתה משווה בין תולדות יצחק, תולדות אהרון, סאטמר, הסיקריקים לבין חסידות גור, החרדים האנגלוסקסים (סטייל חלק מרמת בית שמש ב' ו-ג') או חב"ד אז אתה לא בלופ.

40 דקות לפני, Mtamir said:

אין שום קשר בין להאמין לזה שתרופות מעבדה עוזרות, לבין העובדה שויטמינים C ו-D עוזרים למערכת החיסונית (C) או לתפקוד הריאות (D), שתי העובדות האלו נתמכות מדעית.

זה שזה עוזר להחלמה של הגוף מהקורונה אם כבר נדבקת ? לא יודעים עדיין, וקראתי שבארה"ב בודקים את העניין בצורה נרחבת אפילו,

ובלי שום קשר בכל מדינה אחרת בבית חולים כנראה יתנו לך גם תוספת של ויטמין C לוריד כל יום לגוף אם אתה חולה...

אני אומר שראיתי פוסטים מעמיקים בנושא בקהילות של אנשים שלא מאמינים בתרופות כדרך חיים, כך הם גם קוראים לעצמם.

14 דקות לפני, ת"א שלנו said:

חבר יקר, מישהו אמר לך לא להביע דעה?! ההודעה שאותו ילד בן 13 וחצי שכתב להם נאצים ושימותו זה לא הודעה לגיטימית בעליל והמנהלים צריכים להתעורר. קיבינימט.

אין בעיה עם ביקורת, גם לי יש ביקורת עליהם, אבל שתהיה ראויה ומכובדת. 

אם אתה מכליל אוכלוסייה, כל אוכלוסייה, ואתה חושב שאתה מבין איך היא פועלת ומתנהגת, ככל הנראה אתה הלא מדויק. 

נכון, יש חרדים שהולכים כעדר אחרי רבנים, יש חרדים מנותקים אשר חיים בבועה. אבל יש חרדים כמוני כמוך. 

רוצה לומר - אם אתה משווה בין תולדות יצחק, תולדות אהרון, סאטמר, הסיקריקים לבין חסידות גור, החרדים האנגלוסקסים (סטייל חלק מרמת בית שמש ב' ו-ג') או חב"ד אז אתה לא בלופ.

התפלספות נהדרת. כי לפי כל רשימת החרדים כאן - כל החילונים הם אותו דבר.

לא, לא כל החרדים נוראים, ולא כולם מצפצפים על החוק

יש הרבה שבסדר ושומרים על ההוראות

אבל כששר הבריאות אומר שהוא מאמין שהוירוס יחלוף עד לפסח, כי עד אז יגיע המשיח, זה אומר דרשני.

14 דקות לפני, DoW said:

לא, לא כל החרדים נוראים, ולא כולם מצפצפים על החוק

יש הרבה שבסדר ושומרים על ההוראות

אבל כששר הבריאות אומר שהוא מאמין שהוירוס יחלוף עד לפסח, כי עד אז יגיע המשיח, זה אומר דרשני.

לא מתיימר להיות מגדת עתידות, אבל עם שר בריאות שהוא חלוני אני מאמין שהיינו איזה שבועיים בפור קדימה נגד הקורונה.

אאל"ט שהחל תפקידו במשרד הבריאות היה על תקן סגן שר הבריאות והתנהל כמו שר הבריאות, סוג של הסרת אחריות.

ביבי לדעתי היה מת להעיף אותו, אבל הוא כ"כ תלוי בחרדים כך שאין לו ברירה.

6 hours ago, סלבה said:

מעניין אם חושבים על כיוון של יציאת החרדים מהממשלה וכניסה של ליברמן. אם זה אפשרי בכלל וימינה יסכימו לזה.

מבחינת מנדטים זה אפשרי.

אמן אמן אמן אמן אמן 
זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למדינה הזו, לבעוט אותם מהממשלה ולפרק את הברית הנוראית הזו בין הליכוד לחרדים. **** למדינה. 

48 דקות לפני, הקיפוד הצהוב said:

אמן אמן אמן אמן אמן 
זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למדינה הזו, לבעוט אותם מהממשלה ולפרק את הברית הנוראית הזו בין הליכוד לחרדים. **** למדינה. 

משחרר: ליצמן

מביא: ליברמן

וזאת ממשלה טובה בשבילי

37 דקות לפני, YoC said:

משחרר: ליצמן

מביא: ליברמן

וזאת ממשלה טובה בשבילי

מביא לראשות הממשלה זר אכזר עם שפם?

משום מה אתם בטוחים שליברמן היה מטפל במשבר אחרת..

נכון גם אתם לא מאמינים לפוסט הזה כי זה חלק מהמשחק נגד ביבי.

אבל ליברמן כבר הוכיח שאת העקרונות שלו מתחלפים פעם נגד הערבים קורא להם בוגדים וקמפיין הבלי נאמנות אין אזרחות תוך כדי שהוא החבר הכי טוב של החרדים, ואחר כך הוא דוחף לממשלה עם תומכי טרור בגלל שנאה אישית.

אז לא הוא לא יקדם את המדינה.

ואני לא בטוח שיש קשר בין ההתנהגות של חלק מהאנשים בבני ברק לתפקוד של ליצמן כשר בריאות.

5 דקות לפני, avi atias said:

ניסו פעם במשרד הבטחון.

רק שגנץ לא יצא פידלף.

גנץ יצא אלברמן, מקווה שנפש הספורטאי שלו תהיה מרוצה עכשיו

הבעיה לא אלה שמקשיבים לרב קנייבסקי

הבעיה היא רק בפלגים החסידיים שיש בכמיות וכל אחד מקשיב לרב שלו

ככה זה בכל דבר אצלם בגלל זה אני לא אוהב את המסחרה החסידית.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.