Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

31 דקות לפני, BODIROGA10 said:

מקסימום תורידו לטווח של 100 מטר את החיפוש של הטינדר. גם חיסכון.. 

הכי נמוך זה קילומטר

בגריינדר לעומת זאת המרחק מדוייק הרבה יותר אלתשאלאותיאיךאנייודע

8 hours ago, nirnir20 said:

בחייאת הוא מסתלבט עליכם הטרול המעיק הזה. 

תחסמו אותו ותפסיקו לצטט את הנבלה הזה. 

ההודעה הכי נכונה בנושא

מה היה קורה אם הוירוס היה מתחיל כאן וגולש למימדים כאלה בשאר העולם?

תשאלו את עצמכם את השאלה הזאת ותגלו שסין די חייבת פיצוי רציני לעולם.

https://medium.com/@urialonw/containing-sars-cov-2-with-a-two-day-workweek-fbdea4030d30

הצעה מעניינת של חוקרים ממכון וייצמן לעבור לשני ימי עבודה בשבוע אחרי שלב הסגר כדי לא לרסק את הכלכלה בסיכון יחסית נמוך

מה אתם אומרים לגבי משלוחים?

אני כבר סוגר שבועיים בבית שאני מכין לעצמי אוכל, בחיים לא בישלתי כל כך הרבה בטווח של שבועיים

קצת נרתעתי מהזמנות בתקופה הזאת אבל בלי לי איזה מנת שווארמה או פיצה ככה

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה אתם אומרים לגבי משלוחים?

אני כבר סוגר שבועיים בבית שאני מכין לעצמי אוכל, בחיים לא בישלתי כל כך הרבה בטווח של שבועיים

קצת נרתעתי מהזמנות בתקופה הזאת אבל בלי לי איזה מנת שווארמה או פיצה ככה

רק אוכל בבית. חבל על הכסף בטח במצב כזה וחבל על הבריאות. זה סיכון רציני, לך תדע מי הכין את זה ועל איזה משטח זה היה.

חשבו עד עכשיו שזה לא נשאר על משטחים, אח"כ מצאו שרידים של הנגיף 17 יום אחרי בספינה. המצב כרגע שיש דברים שיותר לא יודעים מאשר יודעים על הוירוס הזה, עדיף לא לקחת סיכון. פתאום שומעים על אנשים שאיבדו את הטעם והריח או אנשים בריאים לגמרי ולא מעשנים שהתדרדרו למצב קשה.

אני אחד שהייתי אוכל בחוץ 3-4 פעמים בשבוע, בחודש האחרון או יותר נכון מאז הדרבי ספרתי 3 פעמים שגם הן היו יותר מדי מבחינתי. תכין בבית למרות הדודא. אני עושה פסטות, שקשוקה, בשרים. לא חסר מה להכין, זה יחסוך לך כסף, יוריד את הסיכון שתידבק וגם מעביר את הזמן טוב

10 hours ago, קובי השועל said:

מה היה קורה אם הוירוס היה מתחיל כאן וגולש למימדים כאלה בשאר העולם?

תשאלו את עצמכם את השאלה הזאת ותגלו שסין די חייבת פיצוי רציני לעולם.

היה נולד היטלר חדש.

כל הסינים שרמוטות. אולם העולם יתחיל להבין שהגיע הזמן להפסיק לאכול כל דבר שנושם. 

ולא, אני לא טבעוני, אני אוהב בשר בקר ועוף. אבל חלאס עם לאכול עטלפים, חרקים, עכברים, תנינים, פילים, דינוזאורים.

אני לא נכנס עכשיו למי ברא את העולם ומי מנהל את העניינים מהשמיים או מהעננים או מהירח, אבל זה מרגיש לי שיש כאן בוס לכל העסק הזה והוא כועס עלינו ומעניש קולקטיבי.

אולי הטראומה הזו תגרום לאנשים להיות טובים יותר ורחמנים יותר.

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

היה נולד היטלר חדש.

ולא, אני לא טבעוני, אני אוהב בשר בקר ועוף. אבל חלאס עם לאכול עטלפים, חרקים, עכברים, תנינים, פילים, דינוזאורים.

אני לא נכנס עכשיו למי ברא את העולם ומי מנהל את העניינים מהשמיים או מהעננים או מהירח, אבל זה מרגיש לי שיש כאן בוס לכל העסק הזה והוא כועס עלינו ומעניש קולקטיבי.

חחחחח אה ואותו בוס על בקר ועוף הוא לא כועס?

19 דקות לפני, Yoadknux said:

חחחחח אה ואותו בוס על בקר ועוף הוא לא כועס?

אתה יכול ללעוג. אני לא רוצה להיכנס לזה.

אני רק יודע שאני כאחד שנולד בבית יהודי שומר כשרות לא הכרתי דברים אחרים ואני חונכתי שמה שכשר-בריא.

11 דקות לפני, שמש צהובה said:

אתה יכול ללעוג. אני לא רוצה להיכנס לזה.

אני רק יודע שאני כאחד שנולד בבית יהודי שומר כשרות לא הכרתי דברים אחרים ואני חונכתי שמה שבריא-כשר.

איזה הבדל אתה חושב שיש בין לאכול כבשה ולאכול חזיר? 

5 דקות לפני, ravid said:

לא ניסיתי-לא יודע. וגם לא רוצה לנסות.

שורה תחתונה, הבני זונות מלוכסנים האלה עשו לעולם נזק עצום שיקח המון זמן להתאושש ממנו, אז שיתחילו לשלוט קצת על היצרים שלהם ולהפסיק לאכול כל יצור חי ונושם.

6 דקות לפני, שמש צהובה said:

לא ניסיתי-לא יודע. וגם לא רוצה לנסות.

שורה תחתונה, הבני זונות מלוכסנים האלה עשו לעולם נזק עצום שיקח המון זמן להתאושש ממנו, אז שיתחילו לשלוט קצת על היצרים שלהם ולהפסיק לאכול כל יצור חי ונושם.

הגלובליזציה עובדת ככה שהמערב מקבל מסין מילארדי טונות של מוצרים זולים להמונים, ומוכר לסינים מוצרים יקרים ותיירות יקרה להשביע את התאבון שלהם לעושר.

זה איזון שעבד יופי לכלכלה העולמית כבר 10 שנים. 

אז האמת המכוערת היא שיש בסין מאות מיליונים של עניים שאולי יש להם סמארטפון אבל הם אוכלים כל דבר שנושם צומח שוחה ועף. אבל יש מישהו שלא ידע את זה ? 

48 דקות לפני, ravid said:

חזיר אמור להיות עם הרבה יותר שומן רווי.

(אני לא אוכל לא את זה ולא את זה...).

23 דקות לפני, קאוביין said:

אז האמת המכוערת היא שיש בסין מאות מיליונים של עניים שאולי יש להם סמארטפון אבל הם אוכלים כל דבר שנושם צומח שוחה ועף. אבל יש מישהו שלא ידע את זה ? 

תסלח לי חבר, לא הצלחתי כל כך להבין מה התכוונת בזה. אשמח אם תבאר

39 דקות לפני, קאוביין said:

הגלובליזציה עובדת ככה שהמערב מקבל מסין מילארדי טונות של מוצרים זולים להמונים, ומוכר לסינים מוצרים יקרים ותיירות יקרה להשביע את התאבון שלהם לעושר.

זה איזון שעבד יופי לכלכלה העולמית כבר 10 שנים. 

אני חושב שזה מעבר לנושא כלכלי כמו הבדלים העצומים בין התמ"ג הסיני לתמ"ג לנפש, ושיש גם הבדלים תרבותיים מעניינים. בשונה ממדינות עניות אחרות בעולם, הרגלי האכילה שונים מאלו שבסין או לחלופין מדינות אחרות במזרח כמו ויאטנם וקמבודיה. 

ההנחיות להתמודדות עם מגפת הקורונה : משרד הבריאות הבהיר בצהריים (יום ה') כי מעבר דירה מותר בהתאם להנחיות רק במקרים דחופים. מגבלות הקורונה החדשות שנכנסו לתוקף אתמול תפסו ישראלים רבים בעיצומו של תהליך מעבר דירה. בשיאן של ההכנות והאריזות - הם נאלצו לעצור הכל, מבלי לדעת מתי יוכלו להשלים את המעבר. בתדרוך לתקשורת, הבהיר היועץ המשפטי של משרד הבריאות, עו"ד אורי שוורץ, כי כעת אסור לעבור דירה: "יש לחכות עם זה. מעבר דירה מערב מובילים ואנשים שיוצאים ונכנסים מהבית, וזה אסור".

נפלא...

אין בעיה עם זה שהם אוכלים כל חיה שזזה, כאילו לי יש בעיה זה מגעיל בטירוף בעיניי, אולי בגלל הנורמות שאני רגיל אליהם אולי כזה פשוט מגעיל לאכול עטלף.

הבעיה היא על חוסר ההיגיינה והפריצות שיש בשווקים ברחבי העולם(לא רק בסין אבל בעיקר שם). חוסר ההיגיינה והצפיפות מובילים למחלות שעוברות אחרי זה לבני אדם.

אחרי הסארס אאלט היה פיקוח, אבל עם הזמן הוא נשכח.. עכשיו יתעוררו שוב עד הפעם הבאה...

15 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

נפלא...

הנחיה קצת מוזרה, מה זה לעבור דירה רק אם דחוף?
אם אתה צריך להכנס היום לדירה החדשה כדי לפנות מחר את הדירה הנוכחית לדיירים הבאים, זה לא דחוף?

2 דקות לפני, YoC said:

הנחיה קצת מוזרה, מה זה לעבור דירה רק אם דחוף?
אם אתה צריך להכנס היום לדירה החדשה כדי לפנות מחר את הדירה הנוכחית לדיירים הבאים, זה לא דחוף?

בסוף כבר כתוב שאי אפשר בכלל.

2 hours ago, שמש צהובה said:

היה נולד היטלר חדש.

למה הסינים שרמוטות שהם אוכלים כל דבר שנושם, אבל כל השאר בסדר כי אוכלים רק חלק מהחיות שסיפרו לנו שזה לגיטימי לאכול?

למה פרה זה בסדר וכלב לא?

זה לא וירוס, זה קארמה.

כדור הארץ שומר על עצמו, אולי נלמד משהו מכל הדבר הזה

ושייגמר במהרה.

10 דקות לפני, Maccabi96 said:

זה לא וירוס, זה קארמה.

כדור הארץ שומר על עצמו, אולי נלמד משהו מכל הדבר הזה

תתנו לי לייקים כדי לעזור לי להפיץ אהבה

על כל לייק=מחדיר לכם אהבה איפה שחסר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.