Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

באמת שלא הבנתי כלום.

אם אני יוצא מהבית, 100 מטר ממני יש פארק, אני גם על

םהכלבה שלי משחרר אותה בפארק כלבים שצמוד אליו מתח ומקבילים שאני מתאמן עליהם, וזה לוקח לי בסביבות הרבע שעה כל הסיפור (החלק השני של האימון בבית)

הכל טוב במצב כזה?

5 דקות לפני, אקיטה said:

באמת שלא הבנתי כלום.

םהכלבה שלי משחרר אותה בפארק כלבים שצמוד אליו מתח ומקבילים שאני מתאמן עליהם, וזה לוקח לי בסביבות הרבע שעה כל הסיפור (החלק השני של האימון בבית)

הכל טוב במצב כזה?

בגדול אסור להתאמן במקומות ציבוריים שמיועדים לכך (בכל מיני מקומות גם שמו סרטי סימון משטרתיים על מנת למנוע) ככל שהזמן עובר נודע שהנגיף נשאר יותר זמן על משטחים..

5 דקות לפני, אקיטה said:

באמת שלא הבנתי כלום.

הכל טוב במצב כזה?

לדעתי אסור ללכת לפארקים עוד לפני ההנחיות החדשות של ה 100 מטר.

ואסרו פעילות ספורטיבית, כך שלדעתי אסור גם לרוץ סביב הבניין.

ומותר לשהות בחוץ "זמן קצר" בכל אופן. מישהו יודע מה זה זמן קצר?

יש בחור אתיופי שמספר בדיחה על שוטרים, שכשיש מרדף על בחור לבן ועל בחור אתיופי תמיד השוטר ירוץ אחרי האתיופי. אבל הוא יותר מהיר מהשוטר :clap:

כאילו מה, אני רץ ב100 מטרים של הבניין שלי ויתחיל מרדף עם המשטרה? לא מובן חחח

54 דקות לפני, החתול הצהוב said:

רק ל @Dalembert מותר לכתוב את זה 

51 דקות לפני, yellow_blood said:

הוא אישר לי, יש לי חריגת שרמוטים שחלה עליי

אמת, הוגה "יענק'ל השרמוט" הוא אדם עתיר זכויות. 

אז אני 100 מטר מהבית שזה מותר, עם הכלבה בפארק כלבים שזה מותר, לזמן קצר (שזה בעצמו מונח לא ברור אבל כולנו נסכים שרבע שעה זה קצר) שגם זה מותר.

אז אם אני סתם אעמוד שם הכל יהיה בסדר, לעומת זאת אם אני אעשה קצת מתח אז הכל לא בסדר?

ההנחיות לא ברורות בעליל, באמת.

3 דקות לפני, אקיטה said:

אז אני 100 מטר מהבית שזה מותר, עם הכלבה בפארק כלבים שזה מותר, לזמן קצר (שזה בעצמו מונח לא ברור אבל כולנו נסכים שרבע שעה זה קצר) שגם זה מותר.

אז אם אני סתם אעמוד שם הכל יהיה בסדר, לעומת זאת אם אני אעשה קצת מתח אז הכל לא בסדר?

אנשים אחראיים מספיק אני מאמין, או רוצה להאמין.

משאירים הכל בכוונה לא מובן, כדי שהמשטרה תוכל לאכוף מתי שנוח לה.

תגדילו ראש ותצמצמו למינימום יציאות. תישארו בבית כמה שאפשר, לא נוח ולא נעים אבל באמת שזה לא קשה.

44 דקות לפני, אקיטה said:

כן, כי המטרה של ההנחיות היא להשאיר אנשים בבית. ורבע שעה זה מספיק כדי להידבק... בגדול, ממליץ לא לגעת בכלום, לטובתך האישית.

כמו בניקוד לכרטיס לדרבי חוץ

לפי איכון פלאפון לתת ניקוד לאלו שהצטיינו בשמירה על כללי הסגר שהפרס הוא הזכות להיות מונשם במקרה הצורך שהרופאים צריכים לבחור. 

לא הבנתי את ההנחייה של ה 100 מטר

מותר ללכת לקנות אוכל בסופר? מותר ללכת לבית מרקחת לקנות תרופות?

ההגיון שלי אומר שאלה דברים חריגים שאפשר לעבור את ה 100 מטר אבל סתם לא ברור

30 דקות לפני, DoW said:

לא הבנתי את ההנחייה של ה 100 מטר

מותר ללכת לקנות אוכל בסופר? מותר ללכת לבית מרקחת לקנות תרופות?

ההגיון שלי אומר שאלה דברים חריגים שאפשר לעבור את ה 100 מטר אבל סתם לא ברור

ההנחיות הנפרדות על התנהלות בתוך בתי מרקחת וסופרים מרמזות שניתן להגיע אליהם גם אם הם מחוץ לטווח ה-100 מטר, שהרי לרוב הציבור אין סופר 100 מטר מהבית.

12 דקות לפני, ravid said:

ההנחיות הנפרדות על התנהלות בתוך בתי מרקחת וסופרים מרמזות שניתן להגיע אליהם גם אם הם מחוץ לטווח ה-100 מטר, שהרי לרוב הציבור אין סופר 100 מטר מהבית.

מהן ההנחיות הנפרדות? לא ראיתי

שאלה לעורכי הדין שבפורום, אם אני נמצא תחת חוזה בעבודה עם תקופת התחייבות והוציאו אותי לחל"ת, זה נחשב הפרת חוזה? תקופת ההתחייבות שלי בטלה?

4 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

שאלה לעורכי הדין שבפורום, אם אני נמצא תחת חוזה בעבודה עם תקופת התחייבות והוציאו אותי לחל"ת, זה נחשב הפרת חוזה? תקופת ההתחייבות שלי בטלה?

לא עורך דין, בקושי עורך תוכן, אבל ממה שבדקתי לעצמי אמרו לי שאם אני מסרב לחתום על החל"ת שהמעסיק מבקש ממני הוא יאלץ לפטר אותי ואז למעשה זה פוטר אותך מהתחייבות

4 hours ago, אקיטה said:

באמת שלא הבנתי כלום.

הכל טוב במצב כזה?

אח שלי

כמה אנשים עלו על המתח ומקבילים האלה ומה הסבירות שלאחד מהם יש קורונה?

אתה מבין שאפשר להידבק גם בצורה הזאת? ברגע שאתה נוגע במתח מקבילים וחולה קורונה נגע בהם זמן מה לפני - סיכוי גבוה מאוד שנדבקת.

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

אח שלי

כמה אנשים עלו על המתח ומקבילים האלה ומה הסבירות שלאחד מהם יש קורונה?

אתה מבין שאפשר להידבק גם בצורה הזאת? ברגע שאתה נוגע במתח מקבילים וחולה קורונה נגע בהם זמן מה לפני - סיכוי גבוה מאוד שנדבקת.

במידה ולאחר מכן נגעת בפה/עיניים/דחפת אצבע לתחת וכיו"ב.

ישנה פוביה גדולה מכל הנושא אבל חשוב להבין את משמעות העניין.

24 דקות לפני, חבסוס said:

במידה ולאחר מכן נגעת בפה/עיניים/דחפת אצבע לתחת וכיו"ב.

ישנה פוביה גדולה מכל הנושא אבל חשוב להבין את משמעות העניין.

נכון אבל לא רק. גם ממגע של היד שלך בבגד. נגיף הקורונה יכול לשבת על הבגד (נניח חולצה) במשך ימים. 

יש הנחיות רבות שמתמסמסות ולא מועברות לציבור, אולי כדי לא לעורר חרדות ואולי כי הציבור לא יכול לעמוד בכל הנחייה

היום בנט דיבר על זה קצת. הקורונה יכולה לעבור גם על משטחים ומשטח הוא גם בד. הלכת עם הבד הביתה - ישבת על הספה: הקורונה יכולה לעבור לספה למשך מספר שעות עד ימים.

ההמלצה היא להוריד כמה שיותר בגדים לפני הכניסה הביתה ולהכניס אותם ישירות למכונת הכביסה.

משוגע לגמרי, אבל זה המצב. 

אני קורא שגרמניה קוראת לפליטים שבארצה שהיו רופאים במקצועם לעזור במאמץ,

באנגליה המדינה ביקשה מתנדבים שיעזרו במאבק נגד הקורונה (כ400 אלף התנדבו אגב). 

אני רק מדמיין לעצמי מה היה הולך פה בארץ אם ביבי היה מציע כל אחת מההצעות האלה חחח 

מפה לשם, אני חושב שיש שלב שבו בממשלה יצטרכו לעשות מזעור נזקים, ולהבין מה עדיף להם ומה יותר חמור, כי המשק הישראלי והאזרח הישראלי יחטוף פה מכה כלכלית שיהיה קשה להתאושש ממנה. אם המחלה ברובה פוגעת באנשים מבוגרים ו/או בעלי מחלות רקע שונות, אז צריך להתחיל לחשוב איך מגנים עליהם בעיקר, ומחזירים את המשק חזרה לחיים. כי הנזק מכל המגבלות האלה והחרפת המגבלות (בטח של הסגר מלא) יהיה הרבה יותר גדול. 

3 hours ago, קאוביין said:

כמו בניקוד לכרטיס לדרבי חוץ

לפי איכון פלאפון לתת ניקוד לאלו שהצטיינו בשמירה על כללי הסגר שהפרס הוא הזכות להיות מונשם במקרה הצורך שהרופאים צריכים לבחור. 

בקיצור תקנו סים טוקמן ב40 שקל

(אם יש לכם ביצים ללכת לבני ברק)

הייתי רוצה לחבר את הסים שלי עם טלפון ישן לרגל של איזה עוף בר מעניין מה המטומטמים האלה יעשו . זה דבר כל כך מטומטם. מה הבעיה לקנות סים

8 hours ago, antonio_margheriti2 said:

אין סיכוי שאני עומד בדבר כזה, שילכו להזדיין, 100 מטר, נו באמת...

מקסימום תורידו לטווח של 100 מטר את החיפוש של הטינדר. גם חיסכון.. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.