Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

רק 8 אלף בדיקות עשו עד עכשיו?

נשמע ממש מעט.

ועוד רוצים לעבור ל2000 ואף 4000. דמיינו איזה קפיצות יהיו אז.

זה ברור שיש פה גדילה מעריכית, הבום בחולים לצערי יגיע בקרוב.

יש פה אנשים בני זונות שיודעים שהם חולים ועוד הולכים למסיבות פורים. מצדיק הוצאה להורג.

5 דקות לפני, sveta said:

אולי הפעם ביבי ינקה מהלקסיקון שלו את האוננות העצמית שאנחנו מתמודדים יוצא מן הכלל טוב עם הוירוס ומכילים אותו

שפשוט יגידו מה קורה ומה הולכים לעשות בצורה עניינית ודיי במקום להגיד שכל העולם לומד מאיתנו ואז לבקש עזרה מהודו

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

דיבור שיש טעות במספר

לא סתם דיבור הודעה רשמית של משרד הבריאות בטלגרם

ערוץ החדשות והעדכונים של משרד הבריאות בטלגרם
https://t.me/MOHreport

במשרד הבריאות מבהירים כי ישנה תקלה בישומון שדיווח על מספר החולים על כן הדיווח האחרון אינו נכון. דיווח מאומת מייד יצא במסודר.

הדיווח מוסר מהערוץ. 

אייל בסון 
דובר משרד הבריאות

Just now, המפלצת מלוך נס said:

למה לא יכולים באותה הודעה לעדכן מה המספר האמיתי?

עובדים עלינו?

כן, בפוליטיקה זה נקרא "הרגעה ציבורית".

גם אם תהיה קפיצה במס המאומתים, אני לא חושב שבהכרח זה אומר משהו רע (לדעתי בדיוק ההיפך), הרי ממילא הדיבור הוא על אלפי חולים שמסתובבים בנינו ואין להם מושג על כך. לפחות ככה יוכלו להתמודד עם זה בצורה טובה יותר

2 דקות לפני, Semper Fidelis said:

גם אם תהיה קפיצה במס המאומתים, אני לא חושב שבהכרח זה אומר משהו רע (לדעתי בדיוק ההיפך), הרי ממילא הדיבור הוא על אלפי חולים שמסתובבים בנינו ואין להם מושג על כך. לפחות ככה יוכלו להתמודד עם זה בצורה טובה יותר

השאלה היא אם זה כתוצאה ממעגל בדיקות שהתרחב או שהמדגם נשאר זהה ורק אחוז הנדבקים גדל.

Just now, Semper Fidelis said:

גם אני לא חושב

עדיף שימצאו 1000 חולים גם וכמה שיותר מהר. 

העיקר שנידע שאלו חולים שהיו בבידוד, נדבקו מחולים מאומתים והקפידו על הוראות בידוד. 

ולא שאלו הדבקות המוניות בבתי חולים, קהילה וכו' 

16 דקות לפני, The yellow Toms said:

תרגעו משרד הבריאות הודיע עכשיו שהעדכון אחרון אינו נכון בשל תקלה, תכף תצא עדכון מאומת האמיתי

משרד הבריאות הודיע? וואו אחי תודה, אני ממש רגוע עכשיו.

אגב לא יצא שום עדכון "מאומת".

17 דקות לפני, Semper Fidelis said:

החולים הלא מאומתים הם מכפלה מסוימת מהחולים המאומתים כך שזה לא בהכרח בשורה טובה

נניח והמכפלה היא 6 אז אם יש מאומתים 200 מעריכים שיש עוד 1,000 לא מאומתים

ברגע שמספר המאומתים עלה ב100 ז"א שמספר הלא מאומתים גדל בעוד כמה מאות במקביל

תקנו אותי

9 דקות לפני, YNWA said:

החולים הלא מאומתים הם מכפלה מסוימת מהחולים המאומתים כך שזה לא בהכרח בשורה טובה

נניח והמכפלה היא 6 אז אם יש מאומתים 200 מעריכים שיש עוד 1,000 לא מאומתים

ברגע שמספר המאומתים עלה ב100 ז"א שמספר הלא מאומתים גדל בעוד כמה מאות במקביל

תקנו אותי

אלא אם מרחיבים את מעגל הנבדקים והתחילו לתפוס חולים שעד עכשיו לא נבדקו.

8 hours ago, AvielMaccabi4 said:

https://m.ynet.co.il/Articles/56855910

לראשונה: אישה נדבקה בקורונה בפעם השנייה - אחרי שהחלימה

שבוע אחרי ששוחררה מבית חולים באוסקה והחלימה - מדריכת תיירים יפנית בשנות ה-40 לחייה סבלה מכאבי גרון ולחצים בחזה, ואובחנה בשנית כחולה בנגיף הקורונה. לאחר שהחלימה. מדוע זה קורה?

כמו שכתבתי קודם, זה התברר כפייק ניוז. היא שוחררה פשוט מוקדם מדי, לפני שהחלימה לגמרי. היא לא נדבקה שוב, זו אותה הדבקות. 

5 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

אלא אם מרחיבים את מעגל הנבדקים והתחילו לתפוס חולים שעד עכשיו לא נבדקו.

המכפלה פשוטה

כמות הבדיקות היום לחלק לכמות הבדיקות אתמול

ואז לחלק את יחס הגדילה ביחס מספר החולים מאתמול בתוצאה

ואז ניתן לדעת. אין לנו כאזרחים את הנתונים המדויקים האלה כרגע. ולא ידוע על עלייה משמעותית במספר הבדיקות מאתמול, אחרת מאמין שהיו מפרסמים כדי להרגיע, שהעלייה היא יחסית למספר הבדיקות.

אני משוכנע שאין שום טעות במה שפורסם, ושראו שהציבור נלחץ והיה בלאגן בבורסה באותן דקות אז ביחד עם משרד האוצר מסתירים מאיתנו את מידע הנכון

אבל כמובן שזו ספיקולציה

הסיכוי שהיתה להם תקלה אפסי, כנראה שזה הנתון האמיתי פשוט רוצים להציג אותו ביחד עם גידול משמעותי בבדיקות.

34 דקות לפני, Semper Fidelis said:

אם הבדיקה נשארת קבועה (אותו סוג בדיקה ואותה כמות נבדקים ביום), אז הנחת הייסוד נשארת שאתה מפספס בערך באותו יחס, ואם יש לך יותר תוצאות חיוביות זה סימן שלילי. 

אם למשל יחליפו את סוג הבדיקה או יעברו לעשות כמה אלפי בדיקות ביום, אז כן, זה יהיה חיובי שפתאום יהיה קפיצה בכמות הנבדקים. 

זה אגב מה שקרה באיטליה - הם באמצע שינו את סוג הבדיקה לאחת יותר מקיפה, וזה נתן להם קפיצה מטורפת בכמות החולים. 

19 דקות לפני, YNWA said:

אני משוכנע שאין שום טעות במה שפורסם, ושראו שהציבור נלחץ והיה בלאגן בבורסה באותן דקות אז ביחד עם משרד האוצר מסתירים מאיתנו את מידע הנכון

אבל כמובן שזו ספיקולציה

שער השקל ממשיך לצנוח

Screenshot_2020-03-16-16-21-49-906_com.android.chrome.jpg

צודק

למרות שיש משהו אחד שמחזק את מה שחשבתי

העובדה שלא מתפרסמים נתונים כל היום ויתפרסמו רק בערב, כנראה שכן מחכים לנעילה של הבורסה.

ידוע כמה בדיקות עושים בכל יום? 

נגיד כמה בדיקות עשו היום וכמה עשו אתמול?

מה הבעיה לעשות בדיקות? למה מנכ"ל משרד הבריאות מכין אותנו לאבידות גדולות במקום לעשות יותר בדיקות? מה הוא טומטום? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.