Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

2 דקות לפני, Darwin said:

אז רגע יש הוראות או אין הוראות כי לפי מה ששלחת לי יש הוראות ברורות מהרבנים הראשיים.

כמו שאמרתי תמיד יהיו מטומטמים שיעברו על ההוראות וישימו זין כל אחד מסיבותיו זה לא משהו ששייך אך ורק לחרדים.

אותי מפחידים בעיקר כל הכת של מתנגדי חיסונים

3 דקות לפני, Darwin said:

אז רגע יש הוראות או אין הוראות כי לפי מה ששלחת לי יש הוראות ברורות מהרבנים הראשיים.

כמו שאמרתי תמיד יהיו מטומטמים שיעברו על ההוראות וישימו זין כל אחד מסיבותיו זה לא משהו ששייך אך ורק לחרדים.

יש הוראות של בעלי סמכות בחברה החרדית לא להגיע לרחבת הכותל, אז מדוע לא לסגור את הכניסה לרחבה?

לפני שנייה טענת שאני שקרן, התבלבלת לרגע וחשת מדען חוקר שבידו נמצא כל המידע שיש לאנושות להציע.

עובדה שהיו מאות מתפללים בתפילה בכותל, אז זה לא פייק ניוז, זה ניוז. ולמה תמיד הטמטום החרדי צריך להביא איתו דוגמה גם על הטמטום החילוני? מישהו כאן טען או ניסה להצדיק חילונים שיצאו מנוולים?

כשחילוני מתנהג בצורה לא ראויה, אנחנו נכתוב זאת כאן, וגם כשחרדים מתנהגים בצורה מטומטמת אנחנו נכתוב זאת כאן. אל תיקח ללב, שבת היום.

כמובן שהתעלמת מהעובדה ששר הבריאות בישראל כפוף להנחיות של הרב שלו הוא כפוף, במיוחד בהיותו חסיד אשכנזי.

לצערך אני מכיר את החברה החרדית לא פחות טוב ממך, אתה לא יכול לבוא עליי עם החארטות האלה.

1 דקה לפני, טוני said:

יש הוראות של בעלי סמכות בחברה החרדית לא להגיע לרחבת הכותל, אז מדוע לא לסגור את הכניסה לרחבה?

לפני שנייה טענת שאני שקרן, התבלבלת לרגע וחשת מדען חוקר שבידו נמצא כל המידע שיש לאנושות להציע.

עובדה שהיו מאות מתפללים בתפילה בכותל, אז זה לא פייק ניוז, זה ניוז. ולמה תמיד הטמטום החרדי צריך להביא איתו דוגמה גם על הטמטום החילוני? מישהו כאן טען או ניסה להצדיק חילונים שיצאו מנוולים?

כשחילוני מתנהג בצורה לא ראויה, אנחנו נכתוב זאת כאן, וגם כשחרדים מתנהגים בצורה מטומטמת אנחנו נכתוב זאת כאן. אל תיקח ללב, שבת היום.

צודק טעות שלי ואני מתנצל, פשוט יש כאן גל של שנאה נגד החרדים שמוציאה אותי מהכלים וגורמת לי לפעמים להגיב בצורה פבלובית.

בכל אופן אני מתנצל שוב טעות שלי.

2 דקות לפני, טוני said:

כמובן שהתעלמת מהעובדה ששר הבריאות בישראל כפוף להנחיות של הרב שלו הוא כפוף, במיוחד בהיותו חסיד אשכנזי.

לצערך אני מכיר את החברה החרדית לא פחות טוב ממך, אתה לא יכול לבוא עליי עם החארטות האלה.

נכון הם כפופים למועצת גדולי התורה או חכמי התורה (תלוי ש"ס או אגודה)  וזה עדיין לא סותר שיצאה הוראה מפורשת להקשיב לכל ההוראות של משרד הבריאות.

2 דקות לפני, Darwin said:

צודק טעות שלי ואני מתנצל, פשוט יש כאן גל של שנאה נגד החרדים שמוציאה אותי מהכלים וגורמת לי לפעמים להגיב בצורה פבלובית.

בכל אופן אני מתנצל שוב טעות שלי.

האמת, הלוואי שיהיו מספיק אנשים בצד החרדי שיגנו על המוסר החילוני כמו שיש כאלו שמגנים על החרדים בצד החילוני.

5 דקות לפני, טוני said:

האמת, הלוואי שיהיו מספיק אנשים בצד החרדי שיגנו על המוסר החילוני כמו שיש כאלו שמגנים על החרדים בצד החילוני.

אתה לא חושב שיש די והותר אנשים שמגינים על המוסר החילוני?

5 דקות לפני, Darwin said:

אני מתכוון בסה"כ, תקשורת, מעצבי דעת קהל, ברנז'ה וכן הלאה.

אני חושב שבצד התקשורתי דווקא עושים יותר נזק מתועלת.

אני חושב שבצד החרדי אין שום הגנה על המוסר החילוני, כי המוסר החילוני לדעתם, פשוט לא מוסרי., במקרה השותף העסקי שלי (וגם החבר הכי טוב שלי) הוא חרדי. רוב הלקוחות שלי הם חרדים (אזור בני ברק רמת גן), גם חוזרים בתשובה וגם מבית. המשפט שאני שומע באמת בצורה כוללת מהצד החרדי על מישהו שנגיד מתעצבן, מקלל או משהו כזה - "אתה מתנהג כמו חילוני", כאילו שלהיות חילוני זו קללה

אגב, המון אנשים שאני אוהב הם חרדים, ובאמת שיש לי המון חברים חרדים (רובם חוזרים בתשובה, כי לחרדים מבית מאוד קשה להתקרב בגלל הבידוד), אני יודע מה הולך בכוללים ובדרשות באופן קבוע.

אגב טוני אני לוקח בחשדנות את הלינק שפרסמת כי קשה לי להאמין שביום שבת בכותל פלוני מחליט לצלם עם טלפון ואף אחד לא מעיר לו.

Just now, Darwin said:

אגב טוני אני לוקח בחשדנות את הלינק שפרסמת כי קשה לי להאמין שביום שבת בכותל פלוני מחליט לצלם עם טלפון ואף אחד לא מעיר לו.

הצילום הוא משישי לפני כניסת שבת. הינו הך.

27 דקות לפני, טוני said:

הצילום הוא משישי לפני כניסת שבת. הינו הך.

שים לב, מתוך הכתבה:

למרות המאות הרבות של המתפללים, רק 100 מהם התפללו בתוך הקשת, על מנת בכל זאת לשמור על נהלי משרד הבריאות, והיום ייבנו אוהלים שמיועדים ל-100 מתפללים כל אחד, זאת על מנת להתמודד עם הגשם.

בתוך כך, בתי כנסת ברחבי הארץ החלו בהיערכות לקראת תפילות השבת לצד הנחיות משרד הבריאות שאוסרות על קיום התכנסויות של יותר מ-100 בני אדם בשל נגיף הקורונה. בבתי כנסת רבים יפצלו, על פי הוראות הרבנים הראשיים, את התפילה למספר מניינים, ובמקביל ניתן להעריך כי יהיו לא מעט מתפללים שיעדיפו שלא להגיע לתפילות או יתארגנו במניינים קטנים יותר.

בצעד יוצא דופן, ולראשונה בתולדותיו הודיעו בבית הכנסת הגדול בירושלים כי הוא לא ייפתח לתפילה השבת. "מאז ייסוד בית הכנסת הגדול לא ננעלו שעריו. בצער רב, תוך כדי לקיחת אחריות, הנהלת בית הכנסת החליטה כי חמירא סכנתא", נכתב בהודעה למתפללים.

הטמטום האנושי חוצה מגדרים ודתות.

זה די ברור לכולם.

הולכים להטיל סגר על המדינה. זה פשוט טירוף.

זה הולך לזיין חזק את המשק והכלכלה, לא יודע, קטונתי אבל זה נראה כמו איבוד פרופורציות.

לא מבין את הטירוף הזה של האנשים לקפוץ לסופרמרקט ולהצטייד כאילו אנחנו לפני איזו אפוקליפסה.

מילא האמריקאים שחיים באיזה סרט הוליוודי אבל אנחנו לא במצב הזה בארץ. החנויות עוד מלאות, הספקת הסחורה ממשיכה, המפעלים עוד עובדים ובמקרה הכי הכי גרוע יש מחסני חירום של מזון של המדינה.

התמונות שאני רואה מאמריקה זה כאילו מינימום יום הדין מגיע.

https://www.buzzfeed.com/mjs538/tweets-that-show-that-trader-joes-has-become-ground-zero?utm_source=dynamic&utm_campaign=bffbbuzzfeedtasty&ref=bffbbuzzfeedtasty&fbclid=IwAR2ZqppqQjz7OR7b9hih6SfXpQotBBRfTKNJE7yUVZuKRF8u6Lmr94VtfNc

ושמישהו יסביר לי בבקשה את תמונה 21.

מה זה לעזאזל שוקולד חומוס?!?! או חומוס באפלו אורגני?!?!

2 hours ago, טוני said:

.

בדיוק כמו שלא הורו לסגור את קניון עזריאלי, לא הורו לסגור גם את הכותל. זו החלטה של השלטונות ולא של רבנים. אני לא חושב שיש כאן מקום לביקורת כלפי הרבנים.

יש כבר הערכות על כך שיש אלפי חולים בארץ. אם זה נכון זה מראה לנו 2 דברים: שהמחלה עצמה אפילו פחות קשה אם אתה לא בקבוצת סיכון, ודבר שני- שהיא הרבה יותר מדבקת ממה שחשבנו. לכן יתכן והדבר הנכון לעשות הוא להכריז סגר רק על אוכלוסיות הסיכון. שכולנו נחלה, נקבל את זה וזה יעבור, אבל נגן על אלו שזקוקים להגנה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.