Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

בוקר טוב

והיום בפינתנו מי קיבל קורונה בלילה: מיקל ארטטה, האדסון אודוי מצ'לסי ואשתו של ג'סטין טרודו ראש ממשלת קנדה.

24 השעות האחרונות

• בעולם: הרעה
  • ישראל: שיפור

ובמוקדים העיקריים בעולם:

• סין: הרעה
  • איטליה: הרעה
  • קוריאה הדרומית: שיפור
  • צרפת: הרעה
  • ארה"ב: הרעה
  • ספרד: שיפור
  • גרמניה: שיפור

7 hours ago, חבסוס said:

ידוע לכם על אנשים שמצפצפים/יצפצפו על אי אלה דרישות ממשרד הבריאות? בתכלס מה שזיין את איטליה זה שאנשים לא הקשיבו להנחיות והמשיכו להתנהל כרגיל. 

מצד אחד אנחנו למודי משברים, אך מן הצד השני מעולם לא היינו בסיטואציה כזאת ואני לא יכול להגיד שאני סומך ב100% על תושבי ישראל.

אתמול שמעתי על שתי מטומטמות מקסימום שחזרו מהפיליפינים יום לפני פורים, לא היו מוכנות לוותר על שתי מסיבות ונכנסו רק אחרי לבידוד. הכניסו על הדרך מלא אנשים לבידוד סתם.

54 דקות לפני, ravid said:

בוקר טוב

והיום בפינתנו מי קיבל קורונה בלילה: מיקל ארטטה, האדסון אודוי מצ'לסי ואשתו של ג'סטין טרודו ראש ממשלת קנדה.

גם פאולו דיבאלה

בתאכלס יש המון חולי קורונה שלא יודעים על זה בכלל, כל הספירה הזאת קצת מצחיקה אותי לפעמים. סיכוי גבוה שהרבה אנשים פה בפורום כולל אנוכי כבר חטפו את זה בדרך כזאת או אחרת ופשוט לא יודעים.

הייתי סופר אנשים שצריכים התערבות רפואית ו/או אשפוז מעבר לטיפול עצמי עם תרופות בית מרקחת, תה ועוגיות עבאדי.

28 דקות לפני, Krishi said:

בתאכלס יש המון חולי קורונה שלא יודעים על זה בכלל, כל הספירה הזאת קצת מצחיקה אותי לפעמים. סיכוי גבוה שהרבה אנשים פה בפורום כולל אנוכי כבר חטפו את זה בדרך כזאת או אחרת ופשוט לא יודעים.

הייתי סופר אנשים שצריכים התערבות רפואית ו/או אשפוז מעבר לטיפול עצמי עם תרופות בית מרקחת, תה ועוגיות עבאדי.

זה לא לגמרי מצחיק כי קצב ההדבקה בקרב שבים מחו"ל וכאלה ששהו בסביבת חולים מאומתים זה מדגם מעולה.

2 hours ago, סלבה said:

אתמול שמעתי על שתי מטומטמות מקסימום שחזרו מהפיליפינים יום לפני פורים, לא היו מוכנות לוותר על שתי מסיבות ונכנסו רק אחרי לבידוד. הכניסו על הדרך מלא אנשים לבידוד סתם.

עילה טובה לתביעה משפטית מצד כל אלה שנכנסו לבידוד בגללן

המצב מאוד מטריד. כרגע מה שהעולם נאחז בו זה הקיץ, פשוט הזוי כמה האנושות חסרת אונים מול מגיפה.

הכלכלה פה הולכת לעבור ריסטרט, ובצדק מבחינתי. מה שהיה פה זה שגעון וחוסר אחריות. זה יהיה תהליך של שנים עד שנחזור לאותה הנקודה.

הרבה מהאזרחים כאן הולכים לאכול אותה ובגדול. רוב המשפחות פה לא מתנהלות בצורה כלכלית שפויה, לא חוסכים וחיים מחודש לחודש. פיטורים של אחד מבני הזוג או של שניהם זאת התרסקות של ממש.

2 hours ago, סלבה said:

באיטליה כבר שופטים על הפרת סגר לרצח

מטריד, בקרוב אצלנו רוב הסיכויים. אין דרך אחרת לחסום את ההתפשטות הזאת. שימו לב איפה היינו לפני שבוע מבחינת הנחיות ואיפה אנחנו עכשיו, עולם אחר לגמרי. אז עוד הרעיון של איסור כניסה לתיירים ממדינות ספציפיות נראה מוגזם והיום איסור כניסה גורף לתיירים מכל העולם זה הכי אלמנטרי. נראה שהסגר כללי זה עניין של זמן.

לחכות לקיץ זה לא רציני וייקח הרבה זמן, זה מצריך לחכות 3 חודשים לחום של יוני-יולי ואף אחד גם לא יודע אם זה באמת ינצח את הוירוס. לא נראה לי שיאמצו את זה כתכנית עבודה אלא כמשהו משלים שיעזור.

סרט

3 דקות לפני, yellow_blood said:

מטריד, בקרוב אצלנו רוב הסיכויים. אין דרך אחרת לחסום את ההתפשטות הזאת. שימו לב איפה היינו לפני שבוע מבחינת הנחיות ואיפה אנחנו עכשיו, עולם אחר לגמרי. אז עוד הרעיון של איסור כניסה לתיירים ממדינות ספציפיות נראה מוגזם והיום איסור כניסה גורף לתיירים מכל העולם זה הכי אלמנטרי. נראה שהסגר כללי זה עניין של זמן.

לחכות לקיץ זה לא רציני וייקח הרבה זמן, זה מצריך לחכות 3 חודשים לחום של יוני-יולי ואף אחד גם לא יודע אם זה באמת ינצח את הוירוס. לא נראה לי שיאמצו את זה כתכנית עבודה אלא כמשהו משלים שיעזור.

סרט

ברור שלא. אי הוודאות כאן חוגגת. מאוד מטריד.

אסור לנו להגיע למצב של קריסת מערכת הבריאות.

יש כאן מלא שאלות פתוחות שכרגע לאף אחד אין תשובות עליהן.

שירותי בריאות יכולים לקרוס לא רק מעודף חולים אלא גם ממתח נפשי וחרדה של אנשי צוות. 

בגלל זה לא ברור לי מה ביבי החליף את הדיסק על אירן בדיסק של הקורונה ויצא בנאום הזה. עם כל התיעוב לאושרת קוטלר, מה שהוא עשה היה פשוט הצגה. 

Just now, הנדון said:

מה יעשו עם בסיסי טירונות ובסיסים גדולים? 

שאלה יפה ומעניינת. חבר עתודאי אמר לי שממש חילקו אצלם את הארוחות לפי מחלקות (כלומר מקצים את החדר אוכל למחלקות לפרק זמן מסוים, כדי למנוע ערבובים)

אצלי עבודה חילקו אותנו ל2 משמרות: בוקר 7-14:00,  ולילה 15:00-22:00.

יום עבודה רגיל אצלנו עד4 וחצי. 

מדובר על מוסך ענק של 60 עובדים בערך ועוד מחסן גדול של כמה עשרות עובדים, החברה תצטרך להשלים לנו שעה נוספת של עבודה על חשבונו כי יש שעת חפיפה בצהריים, רק חסר לנו איזה לקוח חולה ובימים טובים יש 70-90 כניסות של רכבים ואכלנו אותה, פגיעה כלכלית קשה לחברה כבר עכשיו. מדאיג מה יהיה בהמשך.

6 דקות לפני, avi atias said:

שורט על S&P 500 עד רמה של 1000.

זה תרחיש ריאלי לצערי אם הוירוס ימשיך להתפשט, בטח בארה"ב.

1 hour ago, avi atias said:

שורט על S&P 500 עד רמה של 1000.

אם זה יקרה ותעשה מלא כסף אז תקווה שהכספומט יעבוד ותוכל למשוך אותו

כי נייר יהיה מוצר שימושי כדי לשרוף בשביל אש לבישול שהגז יפסיק לזרום. 

2 דקות לפני, קאוביין said:

אם זה יקרה ותעשה מלא כסף אז תקווה שהכספומט יעבוד ותוכל למשוך אותו

כי נייר יהיה מוצר שימושי כדי לשרוף בשביל אש לבישול שהגז יפסיק לזרום. 

:(

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.