Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

24 השעות האחרונות

• בעולם: הרעה
  • ישראל: הרעה

ובמוקדים העיקריים בעולם:

• סין: שיפור
  • איטליה: הרעה
  • קוריאה הדרומית: שיפור
  • צרפת: הרעה
  • ארה"ב: הרעה
  • ספרד: שיפור
  • גרמניה: הרעה

ראיתי מסכות במחירים משוגעים כאן בארץ.

צריך לעשות על זה פיקוח כמו בסין וקוריאה, מי שמוכר יותר מהמחיר המפוקח יענש, אשכרה ביקשו ממני 400 שקל על 10 מסכות עלובות.

54 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

ראיתי מסכות במחירים משוגעים כאן בארץ.

צריך לעשות על זה פיקוח כמו בסין וקוריאה, מי שמוכר יותר מהמחיר המפוקח יענש, אשכרה ביקשו ממני 400 שקל על 10 מסכות עלובות.

כל אזרח חמוד קונה מסכות לבידוד

אני לא שודד, אני משה המבודד

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

פששש אולי זה יחסל לנו גם את איראן וגם את חיזבאללה

יש לי הרגשה שהסינים פיתחו חיסון לקורונה ובגלל זה עכשיו הם חוזרים לשגרה,הם נותנים לעולם להשתגע בנתיים,באמת בלי שום מידע או משהט ששמעתי,סתם תחושה פנימית 

19 דקות לפני, הרוסונרי said:

יש לי הרגשה שהסינים פיתחו חיסון לקורונה ובגלל זה עכשיו הם חוזרים לשגרה,הם נותנים לעולם להשתגע בנתיים,באמת בלי שום מידע או משהט ששמעתי,סתם תחושה פנימית 

סהכ סביר והגיוני.

זה לא משהו שיכול לדלוף עכשיו/בדיעבד והם ישלמו עליו מחיר ציבורי משוגע שלא רק שהמגפה התחילה מהם הם גם לא שיתפו את העולם בתרופה שמצאו.

הגיוני שמליונים על גבי מיליונים מקבלים תרופה סודית ואף אחד לא מדווח על זה/מספר את זה/מדליף את זה בכוונה או לא. 

הגיוני שהם שולחים לאיטליה מכונות הנשמה כדי לעזור לאיטלקים אבל לא דואגים להם על הדרך לתרופה

או שאולי פשוט, הם התחילו כבר לפני למעלה מחודשיים בסגר שלם של יותר תושבים משיש בישראל עד לרמת הלחמת הדלתות של אנשים שרצו לצאת הביתה ככה שהם יהיו נעולים בכלא שהוא הבית שלהם + עוד מהלכים סופר קיצוניים כדי למגר את המגפה

ואחרי למעלה מחודשיים של מאבק הם מתחילים לצאת מזה.

On 10.3.2020 at 00:16, avi atias said:

לדעתי עדיף להעביר את החולים הקלים לבידוד בייתי + צ'יפ איתור מיקום.

בקרוב יהיה עומס גדול, אין מספיק חדרי בידוד ועלולים להיות הדבקות בתוך בתי חולים.

On 10.3.2020 at 00:21, nirnir20 said:

אין שום היגיון בלתת לחולה קורונה להיות בבית בהסגר בזמן שכל המשפחה שלו מסתובבת חופשי. 

אתה היית מסכים שישימו חולה קורונה בבניין שלך ? מספיק שירד איתך לזרוק את הזבל במעלית ואכלת אותה. 

אולי מישהו בכל זאת הקשיב לי 

29 דקות לפני, הרוסונרי said:

אבל אין חזרה לשגרה. 

מלבד התעשייה, שגם די מקרטעת, הכל עדיין סגור. הילדים כבר סוגרים חודשיים בבית ואין סימן לפתיחה בקרוב של בתי ספר. הכל כמעט סגור אפילו שהממשלה דוחפת כמה שיותר רשתות מזון וחנויות לפתוח. 

5 דקות לפני, קאוביין said:

הימור שלי: בחולה ה 200 השבתה של הלימודים.

כסף על הרצפה. 

כמה עמודים אתה מהמר יהיו בנושא עד שזה יחלוף?

4 דקות לפני, nirnir20 said:

הזייה, מה עם כל בני המשפחה שלהם ? 

בני משפחה נלקחים מיד לבדיקה

אם הם בריאים מוצאים פתרונות שיהיו אצל מישהו אחר או מלון, ככה עשו גם בקוריאה ולאחרונה גם בסין. מדברים על זה כבר שבועיים. 

זה הפתרון הנכון כל עוד ולא מדובר בזבל אנושי לא ממושמע שצריך להלחים לו את הדלת ולנעול אותו. 

13 hours ago, Mtamir said:

תגובה שלך לפני שבועיים, זה רק איזון של כדור הארץ, למה אתה מפחד פתאום ? מאד מעניין. 

אני אמנם מכיר את YNWA ואין לי מושג מי זה האמיר הזה שאפילו לא זכור לי לטובה כיוזר

אבל האמת חייבת להיאמר,

אני כאן בפורום כבר איזה 15 שנה וכזאת הוכחה והשפלה מטורפת לא ראיתי. פשוט קיצוני. חולה. 

ואוו.

42 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אני אמנם מכיר את YNWA ואין לי מושג מי זה האמיר הזה שאפילו לא זכור לי לטובה כיוזר

אבל האמת חייבת להיאמר,

אני כאן בפורום כבר איזה 15 שנה וכזאת הוכחה והשפלה מטורפת לא ראיתי. פשוט קיצוני. חולה. 

ואוו.

חחחחחחחחחח איזה אכזריות

13 hours ago, hairy2hell said:

לא כזה. עכשיו כבר יודעים שלא קיבלנו את זה מעטלפים, אלא מפנגלונים. חיה שלא אוכלים אותה ולרוב לא עושים עליה ניסויים.

כלומר, זה לא בגלל מעשה כלשהו שהסינים עשו, אלא זה פשוט במקרה התחיל שם כי זה האזור שבו פנגולינים רבים חיים.

הם אוכלים פנגלונים, זה נחשב למעדן וסמל סטטוס בסין. 

חוץ מזה שפנגלונים לא חיים בעיר וואהן אלא הם נסחרים שם במקומות שנקראים wet market (שוק של חיות אקזוטיות שנמכרות חיות או נשחטות במקום)

משתוקק שכבר יהיה פה חם פיצוצים ושלא נוכל לנשום מהסיבות הנכונות.

סין חייבת לקחת אחריות על הנגיף הזה. לא ייתכן שפעם בעשור יצוץ שם מגפות בגלל הרגלי האכילה של החייזרים שם.

36 דקות לפני, daniel616 said:

הם אוכלים פנגלונים, זה נחשב למעדן וסמל סטטוס בסין. 

חוץ מזה שפנגלונים לא חיים בעיר וואהן אלא הם נסחרים שם במקומות שנקראים wet market (שוק של חיות אקזוטיות שנמכרות חיות או נשחטות במקום)

צודק.

שמתי סרטון קצר שמסביר את התחלואה במדינה המסריחה הזאת.

אני מאשים את כל האנשים שאוהבים את החורף בכל מה שקורה עכשיו. 

מה עוד אתם צריכים כדי לקבל הוכחה שחורף זה חרא וקיץ זה ברכה?

2 hours ago, Sawyerdroid said:

אבל האמת חייבת להיאמר,

ואוו.

צחקתי בקול רם

32 דקות לפני, nirnir20 said:

אני מאשים את כל האנשים שאוהבים את החורף בכל מה שקורה עכשיו. 

מה עוד אתם צריכים כדי לקבל הוכחה שחורף זה חרא וקיץ זה ברכה?

לגמרי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.