Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

39 דקות לפני, Yoadknux said:

אני חולה כמה ימים, מקווה שזה לא זה. התחיל משיעול בסביבות יום שישי, נהיה ממש חולי (תסמיני התקררות/שפעת) מאתמול, והיום החום שלי טיפס ל-39 מעלות. מתלבט אם זה שפעת, קורונה או סתם חרטה. אבא שלי חזר מתאילנד לפני כמה שבועות, בערך חודש, ובאוניברסיטה יש כל מיני סינים שאני לא כל כך בא איתם במגע, אבל כן חולקים את אותו בניין. 

הסתכלתי בהנחיות של משרד הבריאות ואפשר להתקשר שפרמדיקים יבואו אלייך הביתה ויבדקו אותך, לא קצת מוגזם? אם עדיין יהיה לי חום ושיעול מחר בבוקר אעשה את זה. בכל מקרה אני בינתיים לא יוצא מהחדר.

הם לא יבדקו אותך כי אתה לא קשור לחולים בישראל וזה שאבא שלך חזר מתאילנד לפני חודש בדיעבד זה כלום ושום דבר. אין שם בכלל הדבקה מלבד כמה סינים שבהתחלה הגיעו, ובגלל שחם שם הוירוס מדביק פחות ולא נשאר על משטחים. חוץ מזה אם אבא שלך לא חולה אז זה בכלל לא רלוונטי. 

סטודנטים סינים לא עוזבים את סין בינואר אז זה גם לא קשור.  

7 דקות לפני, קאוביין said:

בישראל יש בינתיים חולה 1 שנרפא אבל עוד 3 חולים חדשים :

- עובד בחנות של "חולה אפס" (עובד שני שלו שחולה) 

- לקוחה בחנות שלו 

- עוד בנאדם שחזר מאיטליה שאומר ששהה בבידוד מאז שחזר 

הנקודה המעניינת לגבי הלקוחה - בהתחלה אותו "חולה אפס" טען ששהה בחנות רק שעה אחת, ומשרד הבריאות פרסם שמי ששהה באותה שעה ספציפית למשך רבע שעה צריך להכנס לבידוד. 

אחרי שתחקרו את העובדים שלו הסתבר שהוא שהה שם 3 ימים שלמים והוא הבעלים, ומשרד הבריאות עדכן את ההמלצה. 

אם אותה לקוחה ביקרה בחנות שלו, שלא באותה שעה ספציפית שהוא בהתחלה הצהיר עליה, ובגלל זה היא לא נכנסה מיד לבידוד, אלא רק יומיים אחרי לאחר העדכון של משרד הביראות, אז לדעתי הוא בבעיה משפטית חמורה בייחוד אם היא הדביקה הלאה. 

@מנג'ר יונייטד דעתך?

יש עוד עורכי דין בפורום לא? זכור לי שהיה בנושא של זדורוב

1 hour ago, Yoadknux said:

אני חולה כמה ימים, מקווה שזה לא זה. התחיל משיעול בסביבות יום שישי, נהיה ממש חולי (תסמיני התקררות/שפעת) מאתמול, והיום החום שלי טיפס ל-39 מעלות. מתלבט אם זה שפעת, קורונה או סתם חרטה. אבא שלי חזר מתאילנד לפני כמה שבועות, בערך חודש, ובאוניברסיטה יש כל מיני סינים שאני לא כל כך בא איתם במגע, אבל כן חולקים את אותו בניין. 

הסתכלתי בהנחיות של משרד הבריאות ואפשר להתקשר שפרמדיקים יבואו אלייך הביתה ויבדקו אותך, לא קצת מוגזם? אם עדיין יהיה לי חום ושיעול מחר בבוקר אעשה את זה. בכל מקרה אני בינתיים לא יוצא מהחדר.

אחי היה לי בדיוק אותו דבר, שבוע שלם שכבתי עם חום במיטה. קפצתי לרופא, אנטיביוטיקה ואני כמו חדש.

הסיכוי שזה קורונה כמו הסיכוי שהפועל יקחו אליפות העונה.

7 hours ago, קאוביין said:

בישראל יש בינתיים חולה 1 שנרפא אבל עוד 3 חולים חדשים :

- עובד בחנות של "חולה אפס" (עובד שני שלו שחולה) 

- לקוחה בחנות שלו 

- עוד בנאדם שחזר מאיטליה שאומר ששהה בבידוד מאז שחזר 

הנקודה המעניינת לגבי הלקוחה - בהתחלה אותו "חולה אפס" טען ששהה בחנות רק שעה אחת, ומשרד הבריאות פרסם שמי ששהה באותה שעה ספציפית למשך רבע שעה צריך להכנס לבידוד. 

אחרי שתחקרו את העובדים שלו הסתבר שהוא שהה שם 3 ימים שלמים והוא הבעלים, ומשרד הבריאות עדכן את ההמלצה. 

אם אותה לקוחה ביקרה בחנות שלו, שלא באותה שעה ספציפית שהוא בהתחלה הצהיר עליה, ובגלל זה היא לא נכנסה מיד לבידוד, אלא רק יומיים אחרי לאחר העדכון של משרד הביראות, אז לדעתי הוא בבעיה משפטית חמורה בייחוד אם היא הדביקה הלאה. 

איזו מדגרה הפיראט האדום הזו באור יהודה , יא אללה

34 דקות לפני, החתול הצהוב said:

איזו מדגרה הפיראט האדום הזו באור יהודה , יא אללה

גם בלי קשר לקורונה, אם אתה רוצה להמנע ממחלות אתה לא נכנס לפיראט האדום בשבוע שלפני פורים.

ולגביה ספציפית, יהיה קשה מאוד להוכיח מבחינה משפטית שזה דווקא ממנו

9 hours ago, MR.Krabs said:

אחי היה לי בדיוק אותו דבר, שבוע שלם שכבתי עם חום במיטה. קפצתי לרופא, אנטיביוטיקה ואני כמו חדש.

הסיכוי שזה קורונה כמו הסיכוי שהפועל יקחו אליפות העונה.

תודה, הלכתי לרופאה, היא אמרה שזה וירוס מאוד מדבק ושחוץ ממנוחה אין מה לעשות

11 hours ago, Yoadknux said:

אחי, לא הייתי ממהר להכניס להגדרות.

הסתברותית יותר הגיוני שיש לך פשוט שפעת עונתית תקופתית כמו כל בן אנוש מן השורה.

לשם הסיכוי הקטן שזה הוירוס הספציפי קורונה- הייתי משתדל להתבודד במנוחה בבית, ולהקשיב לגוף, האם יש החמרה?

כל עוד אתה בבידוד לא הייתי נחפז להצהיר על זה לרשויות- זה יעמיס עליך לחץ חיצוני ומגבלות שרק יכבידו עליך את ההחלמה הטבעית של הגוף-

וואללה, מה כן?

הייתי מתרכז בלהחלים, אין פה סודות:

שידאגו לך למעט אוכל מבושל טעים, פנק בהרבה תה, הרבה מים, אולי מקלחת, ובעיקר מנוחה ושקט.

אם אין החמרה- אז שחרר.

הגוף יודע לרפא את עצמו בדרך כלל תוך כמה ימים, אחרי שהגוף פינה את הפסולות שהוא לא היה צריך, הוא נח, מתאושש ומבריא את הכח שלו שוב בחזרה מחדש (:

1 דקה לפני, Rotiman said:

מתאים לי שבועיים גימלים בבידוד

מרגיש מעולה

אבל לפספס עכשיו שני משחקים בפלייאוף? ועוד אחד מהם נגד מכבי האמיתית??

Just now, הקיפוד הצהוב said:

באיטליה.

כוסאמאמאמאמא שלו, הדביק המון + שיקר למשרד הבריאות.

בן זונה מטונף, שיהיה לו רק רע

1 hour ago, duss21 said:

יאללה לבידוד.

הפורום עומד לשבור שיאי טראפיק בשבוע הקרוב.

אולי זה מה שיחזיר את נושא קונספירציות 

על מי אני עובד תמשיכו להיות כבשים בבידוד ולעמוד בתור לחיסון 

1 hour ago, סטלן בטלן השמן said:

אולי זה מה שיחזיר את נושא קונספירציות 

על מי אני עובד תמשיכו להיות כבשים בבידוד ולעמוד בתור לחיסון 

אני מצטער, אבל הזעם שלך צריך להיות מופנה ל- @העכבר הצהוב שהשאיר אותך לבד במערכה.

11 דקות לפני, Dalembert said:

אני מצטער, אבל הזעם שלך צריך להיות מופנה ל- @העכבר הצהוב שהשאיר אותך לבד במערכה.

קיבל חוזה לשנתיים מהבונים החופשיים והתחיל לקדם את אג'נדה 21 ברשתות החברתיות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.