Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

1 hour ago, Sawyerdroid said:

רצף הודעות הזייה של אביב שאין דרך להגיב עליה תוך שמירה על כבודו בצורה הבסיסית ביותר. 

פשוט מקווה שאתה מטריל את כולם או משהו..

תודה שחשוב לך שמירה על כבודי (או שגם זה באירוניה, קטנתי להבין מה מתכוונים כאן בפורום לאחרונה)

אני חושב שכוס אמא של משרד הבריאות. שמגביל אנשים סתם . כי 3% מאלה שמקבלים קורונה מתים. ורק אחד ל2 מליון תאילנדים נדבק

מה טרול מה. להגביל אנשים בצורה כזאת צריך להיות משהו יותר רציני

וכן אני קצת ערס אולי, אבל רוב אוהדי הכדורגל ערסים. מה כולם כאן מתורבתים? ;/

ואני קצת דומה לתמונה ששמו (לפחות בגודל) כך שהבדיחה אולי על חשבוני אבל גם אני צחקתי

לא כל מי שלא מסכים איתי חייב לצטט גם . הבנתי שהרוב לא מסכים איתי. זו הסיבה שהגבתי. שיעמום ודעה שונה. אם אני מסכים עם כולם אני לא מגיב. תתקדמו

יש המון כשלים בחשיבה ודברים שאני בז להם בהתנהגות וברציונל שמנחה אותך.

ובוא לא נכנס בכלל לנושאים של האם ההנחייה לבידוד חכמה או לא, את מי לבודד מתי ואיך - בצד.

גם אם כל מה שאתה אומר נכון, לא ייתכן התנהגות כזאת למפקחי משרד הבריאות שבאים לבצע את העבודה שלהם. אנחנו נמצאים על סף מגפה עולמית, מצב חרום מוכרז במדינות לא פחות מצליחות ממך בעולם. אתה צריך להמנע מזה, ברגע שיצאו הוראות לפי זה אתה מתנהג. וככה עושה מפקח משרד הבריאות, אוכף את החוק. לצאת עליו ככה? בצורה כזאת? 

וכן. אני מבין את התסכול. ומשומקום בלי סיבה תקועים בבית ומה עם עבודה ומה עם כל הלוז שתוכנן.

אבל התנהגות כזאת כלפי מישהו שבאמת מוודא שכולם עומדים בהנחיות כדי למנוע מה שהולך להיות מגפה עולמית. צריך להיות באמת באמת טיפש ובבון ברמות משוגעות. 

16 דקות לפני, Sawyerdroid said:

יש המון כשלים בחשיבה ודברים שאני בז להם בהתנהגות וברציונל שמנחה אותך.

ובוא לא נכנס בכלל לנושאים של האם ההנחייה לבידוד חכמה או לא, את מי לבודד מתי ואיך - בצד.

גם אם כל מה שאתה אומר נכון, לא ייתכן התנהגות כזאת למפקחי משרד הבריאות שבאים לבצע את העבודה שלהם. אנחנו נמצאים על סף מגפה עולמית, מצב חרום מוכרז במדינות לא פחות מצליחות ממך בעולם. אתה צריך להמנע מזה, ברגע שיצאו הוראות לפי זה אתה מתנהג. וככה עושה מפקח משרד הבריאות, אוכף את החוק. לצאת עליו ככה? בצורה כזאת? 

וכן. אני מבין את התסכול. ומשומקום בלי סיבה תקועים בבית ומה עם עבודה ומה עם כל הלוז שתוכנן.

אבל התנהגות כזאת כלפי מישהו שבאמת מוודא שכולם עומדים בהנחיות כדי למנוע מה שהולך להיות מגפה עולמית. צריך להיות באמת באמת טיפש ובבון ברמות משוגעות. 

יש פרופסורים שגם תמהים על ההגבלות המוגזמות האלה, אולי הם גם בבונים

הנה כתבה לדוגמא

https://news.walla.co.il/item/3342558

אגב אין צורך שעוד מישהו יצטט שהייתי נוקט בעמדה אלימה כלפי הפקח. ברור לי שזה לא פוליטיקלי קורקט. אינסטיקטיבית, כמו שערן זרק ת'סרט, ככה הייתי מגיב. וגם התגובה פה הייתה אינסטינקטיבית דקה אחרי שקראתי על המקרה.

מכיוון שאין סיכוי שאשנה את דעתכם או שתשנו את דעתי

אני לא מגיב כאן עוד.

אם הם מתנהגים ככה כלפי פקחים גם הם בבונים. כמובן אף אחד לא נכנס לדיון של טיב הטיפול של משרד הבריאות וההסכמה עם הצעדים שהם מבצעים. 

אבל הם לא. הם לא מתנהגים ככה. ואנשים מנסים להסביר לך שלהתנהג ככה או לתמוך בזה זה מגעיל. 

לפקחים אין קשר להחלטות שמקבלים בדרגים הגבוהים והם הולכים ומסכנים את עצמם בהדבקה. ואז להגיד שהיית מגיב ככה ושואל אם אתה מצורע (לא אתה לא מצורע, אבל עפ ההנחיות צריך להסתובב לידך באמצעים האלו. זה מה יש. זה המצב.)

קיצר בלתי נתפס. טיפשי ועלוב.

16 דקות לפני, YNWA said:

יש פרופסורים שגם תמהים על ההגבלות המוגזמות האלה, אולי הם גם בבונים

הנה כתבה לדוגמא

https://news.walla.co.il/item/3342558

אגב אין צורך שעוד מישהו יצטט שהייתי נוקט בעמדה אלימה כלפי הפקח. ברור לי שזה לא פוליטיקלי קורקט. אינסטיקטיבית, כמו שערן זרק ת'סרט, ככה הייתי מגיב. וגם התגובה פה הייתה אינסטינקטיבית דקה אחרי שקראתי על המקרה.

מכיוון שאין סיכוי שאשנה את דעתכם או שתשנו את דעתי

אני לא מגיב כאן עוד.

פרופסור גמזו נראה כמו סמוטי מHAPPY

טוב תגובה אחרונה

לא הייתי מרביץ לפקח. זו באמת בבוניות.

אלא ממש בהומור. מתוך הבנת המציאות שהסיכוי שחליתי הוא בערך כמו להביא 6 בלוטו (2 ישראלים נדבקו בחודשיים. כמה זכו בלוטו?)

אינסטינקטיבית, יתכן שהייתי משתעל עליו, לשקף את הטימטום שלו, ושל המשרד שהוא מייצג, כולה בן אדם היה בתאילנד, יש יותר סיכוי שהוא נדבק באיידס, מזה הייתי חושש.

אני ממשיך להגיב כי אתם מקניטים אותי

מקווה שלא יהיה צורך בזה עוד  ואוכל להתקדם הלאה מהנושא הזה :/ במיוחד שאני לא פחות חכם מרובכם. לפחות ברמת האייקיו.  יותר מבוגר מרובכם. ואוהד מכבי מהמרגשים שהיו כאן, ואני מעיד את זה על עצמי בלי להתבייש.

12 hours ago, Shlomix said:

רק רוצה לציין ש-3 אחוזים מאוכלוסיית המדינה זה בערך 250 אלף איש.

ככה באהלן אהלן

בהנחה ש9,000,000 תושבי מדינת ישראל ידבקו בקורונה הנתון הזה יהיה רלוונטי.. בנתיים המספרים בכל העולם ביחד לא מתקרבים לזה אפילו.

7 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

בהנחה ש9,000,000 תושבי מדינת ישראל ידבקו בקורונה הנתון הזה יהיה רלוונטי.. בנתיים המספרים בכל העולם ביחד לא מתקרבים לזה אפילו.

כי מקפידים על בידוד והסגר מלאים...

דרך אגב אני רק רוצה להגיד, הנתון הזה של 3% מתייחס למספר הנפטרים ביחס למספר החולים הכלליים שיש בכל רגע נתון. זו לא השוואה נכונה, ההשואה הנכונה היא מספר הנפטרים ביחס למספר המחלימים.

ואם האתר הזה אמין:

https://www.worldometers.info/coronavirus/

אז אנחנו מדברים פה על בערך נפטר אחד על כל 9 מחלימים, שזה יותר כמו 10%. כמובן שחסר סטטיסטיקה על גיל האוכלוסיה - בעיניי נתון קריטי, כי אם רוב הנפטרים הם בני ~80, כנראה שהם נפטרו מסיבוכים קודמים, ובאותה מידה אולי גם שפעת או דלקת ריאות הייתה גורמת לאותו הדבר. אבל אם הרבה מהנפטרים הם צעירים, אז זה ממש מעלה דאגה

On 25.2.2020 at 22:52, Yoadknux said:

דרך אגב אני רק רוצה להגיד, הנתון הזה של 3% מתייחס למספר הנפטרים ביחס למספר החולים הכלליים שיש בכל רגע נתון. זו לא השוואה נכונה, ההשואה הנכונה היא מספר הנפטרים ביחס למספר המחלימים.

ואם האתר הזה אמין:

https://www.worldometers.info/coronavirus/

אז אנחנו מדברים פה על בערך נפטר אחד על כל 9 מחלימים, שזה יותר כמו 10%. כמובן שחסר סטטיסטיקה על גיל האוכלוסיה - בעיניי נתון קריטי, כי אם רוב הנפטרים הם בני ~80, כנראה שהם נפטרו מסיבוכים קודמים, ובאותה מידה אולי גם שפעת או דלקת ריאות הייתה גורמת לאותו הדבר. אבל אם הרבה מהנפטרים הם צעירים, אז זה ממש מעלה דאגה

לדעתי עדיין חייבים להפריד בין הוביי לשאר העולם כי הסיטואציות שונות לחלוטין בין מחוז סגור שבגלל תפקוד לקוי של הרשויות הוירוס חגג בו במשך חודש ואז כל שירותי הבריאות קרסו

לבין שאר סין והעולם שאמצעי זהירות ננקטים ויש היערכות מוקדמת. 

בהוביי - 65 אלף מקרים, 21 אלף הבריאו, 1615 מתו

שאר סין והעולם - 16 אלף מקרים, 10 אלף הבריאו, 156 מתו  

ברשתות חברתיות בסין מהללים את הטיפול של ישראל עד כה ואומרים שיש למנונע מקוראנים להגיע לסין, כי המצב שם חמור הרבה יותר מכל שאר המחוזות בסין. 

אגב בשקט בשקט אנחנו מתקרבים ל-14 יום מאז שהקבוצה הקוריאנית עזבה את הארץ.

בינתיים מאלו שבאו איתם במגע אין דיווחים על הדבקות, בתקווה שימשיך (ה-14 יום ייגמרו מחרתיים).

6 hours ago, קאוביין said:

ברשתות חברתיות בסין מהללים את הטיפול של ישראל עד כה ואומרים שיש למנונע מקוראנים להגיע לסין, כי המצב שם חמור הרבה יותר מכל שאר המחוזות בסין. 

תן קצת ציטוטים באמת , מה הם אומרים על הצעדים כאן? מעניין

2 hours ago, החתול הצהוב said:

תן קצת ציטוטים באמת , מה הם אומרים על הצעדים כאן? מעניין

יש וידאו שקוראנים מהטיסה העלו לטיקטוק ואתרים כאלו שהם במטוס שהגיע לנתב"ג וחזר, אז הסרטון התגלגל וכל הסינים בתגובות אמרו שככה היה צריך לעשות.

זה בהקשר לתופעה מהימים האחרונים שקוראנים מנסים להגיע לסין, המחירי טיסות עלו פי 4 מסיאול לערים בסין עם מספר חולים נמוך, והסינים מודאגים מהגעה שלהם. 

4 hours ago, החתול הצהוב said:

אגב בשקט בשקט אנחנו מתקרבים ל-14 יום מאז שהקבוצה הקוריאנית עזבה את הארץ.

בינתיים מאלו שבאו איתם במגע אין דיווחים על הדבקות, בתקווה שימשיך (ה-14 יום ייגמרו מחרתיים).

מספר חסר משמעות שכן אנשים פיתחו תסמינים רק 21-28 ימים אחרי ההידבקות לכאורה, אז..

5 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מספר חסר משמעות שכן אנשים פיתחו תסמינים רק 21-28 ימים אחרי ההידבקות לכאורה, אז..

רובם המכריע עד 14.

בכל אופן, בלי קשר לקוריאנים - מזל טוב. התחלנו

image.png.d6e4b0e63cdb4333a5f37c39f5fb4ead.png

בכל מקרה הודיעו עכשיו על חולה ראשון (חזר מאיטליה) וההעררה של משרד הבריאות היא שהוא בא במגע עם עשרות אנשים. ושהצפי הוא לעשרות נדבקים בימים הקרובים.

קיצר, נשרפנו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.