Jump to content

משטרה ... עצרו 2 חברים בכניסה למגרש. "בילו" לילה במעצר

avi.br

Recommended Posts

22 hours ago, avi.br said:

מי שהיה במגרש אתמול ועמד בכניסה למגרש עבר את הסיוט ומבין מה עברנו והנהלת מכבי צריכה לתת את הדעת ולדאוג לאוהדים שלה. חברים שעמדו איתי בתור נעצרו באופן שרירותי ע״י השוטרים בטענה שדחפו . הם במקום לראות משחק ראו חדר מעצר ל-24 שעות. אנחנו אנשים בני 47 נורמטיביים , שכל חטאנו היה שבאנו לראות משחק בתור אוהדי מכבי .  מה שהם עברו אחרי שנדחפו נחנקנו וסבלנו בתור יותר גרוע מכל מה שאפשר לתאר . אשמח אם יש חברים פה בפורום שצילמו את מה שעברנו מבחינת דוחק ומחנק ואת התנהלות השוטרים והסדרנים בכדי להעביר לעו״ד שמטפל בהם.

היו מצלמות בכניסה ליציע, אי אפשר לבקש שיוציאו משם?

אם לא להתייחס נקודתית אלא לשיטתיות

לא נראה שיהיו אבוקות הרבה זמן אחרי העונש שקיבלנו

השיטה שלהם עובדת :/ 

ונקודתית למשטרה

עניינית אם אין עכשיו אבוקות שנה רצוף

תוכלו להיכנס לאיצטדיון גם עם באנג

מספיק רימון אחד ואז זה "מודיעין"(יותר נכון לומר, הגיון סטטיסטי, נ.ב. הפועל מלשינים) שגורם לכל הכניסה ליציע בצורה הרבה יותר איטית כי הקצינים הבכירים נותנים למנהלי אירוע כזה בראש אם יש פירו והם מתמודדים עם ביקורת וצריכים להצדיק את העלויות.

בקיצור גם זה, שיטה של המשטרה להקיא אותנו מפירו, חיפושים פולשניים ועיקובים רנדומליים.

זה השיטה של כל גורמי הביטחון מול כל גורם "עוין"

עיקובים רנדומליים והפרעה לכלל הציבור

השם יקום דמם .

3 hours ago, YNWA said:

אם לא להתייחס נקודתית אלא לשיטתיות

לא נראה שיהיו אבוקות הרבה זמן אחרי העונש שקיבלנו

השיטה שלהם עובדת :/ 

ונקודתית למשטרה

עניינית אם אין עכשיו אבוקות שנה רצוף

תוכלו להיכנס לאיצטדיון גם עם באנג

מספיק רימון אחד ואז זה "מודיעין"(יותר נכון לומר, הגיון סטטיסטי, נ.ב. הפועל מלשינים) שגורם לכל הכניסה ליציע בצורה הרבה יותר איטית כי הקצינים הבכירים נותנים למנהלי אירוע כזה בראש אם יש פירו והם מתמודדים עם ביקורת וצריכים להצדיק את העלויות.

בקיצור גם זה, שיטה של המשטרה להקיא אותנו מפירו, חיפושים פולשניים ועיקובים רנדומליים.

זה השיטה של כל גורמי הביטחון מול כל גורם "עוין"

עיקובים רנדומליים והפרעה לכלל הציבור

השם יקום דמם .

רק בב"ש זכור לי שכל משחק יש בעיות אחרות עם בידוק ושיטור יתר זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה שם וגם זה לא מה שימנע אבוקות. לא הייתי אבל לפי מה שמספרים פה ומפעמים אחרות לא פעם ראשונה שזה קורה. לא זוכר תורים מוגזמים בסמי עופר נגד חיפה אולי רק בטדי אבל שם זה בעיקר כניסה דפוקה ליציע יותר מאשר בידוק מכוון.

23 hours ago, ד.ק said:

היחס לאוהדים כמו לפושעים ומרתיח שאין מי שישנה את זה

בעידן של היום זה להוציא טלפון לצלם, להבין במי מדובר ולעשות שיימינג בכל רשת חברתית שקיימת.

4 hours ago, הנדון said:

רק בב"ש זכור לי שכל משחק יש בעיות אחרות עם בידוק ושיטור יתר זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה שם וגם זה לא מה שימנע אבוקות. לא הייתי אבל לפי מה שמספרים פה ומפעמים אחרות לא פעם ראשונה שזה קורה. לא זוכר תורים מוגזמים בסמי עופר נגד חיפה אולי רק בטדי אבל שם זה בעיקר כניסה דפוקה ליציע יותר מאשר בידוק מכוון.

אני הולך למשחקים 15 שנה כבר ובחיים אני לא זוכר משחק שמכניסים את כולם לאוהל בכניסה

אפילו לא משנה אם זה אנשים מבוגרים או נשים