Jump to content

משטרה ... עצרו 2 חברים בכניסה למגרש. "בילו" לילה במעצר

avi.br

Recommended Posts

מי שהיה במגרש אתמול ועמד בכניסה למגרש עבר את הסיוט ומבין מה עברנו והנהלת מכבי צריכה לתת את הדעת ולדאוג לאוהדים שלה. חברים שעמדו איתי בתור נעצרו באופן שרירותי ע״י השוטרים בטענה שדחפו . הם במקום לראות משחק ראו חדר מעצר ל-24 שעות. אנחנו אנשים בני 47 נורמטיביים , שכל חטאנו היה שבאנו לראות משחק בתור אוהדי מכבי .  מה שהם עברו אחרי שנדחפו נחנקנו וסבלנו בתור יותר גרוע מכל מה שאפשר לתאר . אשמח אם יש חברים פה בפורום שצילמו את מה שעברנו מבחינת דוחק ומחנק ואת התנהלות השוטרים והסדרנים בכדי להעביר לעו״ד שמטפל בהם.

עכשיו אני עוד יותר מצטער שלא צילמתי את כל הביזיון הזה מהצד.

אשכרה עצרו שני אנשים מבוגרים בגלל המטמטום של השוטרים האלה. הזיה

הם מתרגזים כי כותבים כאן שהם חבורה של מטומטמים אבל מה לעשות ששילוב כל האיי קיו של משטרת ישראל יחד שווה לאיי קיו של חילזון. 

שיהיה להם קורונה ארגון של נבלות

וגם ההנהלה שלנו לא נקייה בעניין כמו שהם יודעים להשקיע כסף על מצלמות ואבטחה נגד האוהדים שלנו במשחקי חוץ

שידאגו לשים נציגים שלהם בכניסות שלנו כדי למנוע מקרים כאלה שמתעמרים באוהדים שלנו סתם 

פשוט ביזיון 

גיבורים על אוהדי כדורגל ארגון של נבלות.

ואף מילה על זה בתקשורת אם היה אתיופי שנעצר ככה סתם ברחוב כל המדינה הייתה בהפגנות עם אייטמים בתקשורת אבל לאוהדי כדורגל בכל צבע וגיל אפשר לעשות איתם מה שרוצים בלי השלכות.

נ.ב

גם לעצור אתיופים, אנשים עם ראסטות, סתם אזרחים שלא באים טוב בעין של שוטר זה ביזיון אחד גדול אבל שמדובר באוהדי כדורגל אתה לא שומע על זה מילה אחת בחדשות.

חברים היו שם אנשים שצילמו, תשאלו חברים שאולי לא בפורום. אני אחרי ניתו בגיד אכילס, הגעתי למשחקים על קביים עם מתקן לרגל , גם מול הפועל ת"א לא התנהגו אלינו ככה. אתמול הייתי זרוק על הרצפה ורק צדיק אחד מבין השוטרים משך אותי פנימה. כשאני עכשיו עם רגל נפוחה ולא יודע מה הנזק שאני עוד אחטוף. אבל אנשים שצריכים לבלות לילה במעצר בכלא (כן כלא לא תא מעצר) ורק בגלל שבאו לראות כדורגל זה לא אנושי.

יש את הקצין הנאצי הבן שרמוטה עם השיער האפור. מי שיודע את שמו הלוואי ויעביר אותו לגורמים הרלוונטים.
עמד שם והכנס אותנו ביחידות של 5. כאשר הוא הכניס חבר שלו מסוף התור (ויצר לחץ על מי שעמד בהתחלה) הוא תפס ביד של האוהד חבר שלו ומשך אותו פנימה. הזרוע של הבן שרמוטה חנקה אוהד שהעיר לו.
התגובה שלו הייתה: "אוי חמודי אתה חנוקי? כן כן.ץ צפוף וחנוקי? אז בסדר אני עוצר כניסה ל10 דק'. בסדר חמוד? העיקר שלא תיחנק לי".

אמא שלו בת זונה ואבא שלו בן שרמוטה אני מאחל לו רע, אני מאחל לכדורגל הישראלי רע שהוא מחזיק אנשים כאלה.
עד ששוטר לא יהרוג אוהד הבית זונות פה לא יגמר. נמאס כבר.
מאחל מוות רע ארוך ואכזר לצוות השיטור באיצטדיון. (וזה בלי שאני מדבר על פשעי המחצית)

9 דקות לפני, מרגוליס said:

הזרוע של הבן שרמוטה חנקה אוהד שהעיר לו.
התגובה שלו הייתה: "אוי חמודי אתה חנוקי? כן כן.ץ צפוף וחנוקי? אז בסדר אני עוצר כניסה ל10 דק'. בסדר חמוד? העיקר שלא תיחנק לי".

אני מתחנן לכל מי שקורא את זה  - פעם הבאה שאתם רואים דבר כזה תוציאו מצלמות ותכוונו על הבני זונות האלה, מספיק שנתפוס פעם פעמיים שיחה כזאת מתועדת בוידאו כדי שזה יעלה לדיון בתקשורת ואולי יגרום למזדיינים האלה לחשוב פעמיים לפני שהם מדברים ככה לאוהדים

15 דקות לפני, מרגוליס said:

יש את הקצין הנאצי הבן שרמוטה עם השיער האפור. מי שיודע את שמו הלוואי ויעביר אותו לגורמים הרלוונטים.
עמד שם והכנס אותנו ביחידות של 5. כאשר הוא הכניס חבר שלו מסוף התור (ויצר לחץ על מי שעמד בהתחלה) הוא תפס ביד של האוהד חבר שלו ומשך אותו פנימה. הזרוע של הבן שרמוטה חנקה אוהד שהעיר לו.

אמא שלו בת זונה ואבא שלו בן שרמוטה אני מאחל לו רע, אני מאחל לכדורגל הישראלי רע שהוא מחזיק אנשים כאלה.
עד ששוטר לא יהרוג אוהד הבית זונות פה לא יגמר. נמאס כבר.
מאחל מוות רע ארוך ואכזר לצוות השיטור באיצטדיון. (וזה בלי שאני מדבר על פשעי המחצית)

קצין משטרה או עם לבוש אזרחי?

12 דקות לפני, Banz said:

אני מתחנן לכל מי שקורא את זה  - פעם הבאה שאתם רואים דבר כזה תוציאו מצלמות ותכוונו על הבני זונות האלה, מספיק שנתפוס פעם פעמיים שיחה כזאת מתועדת בוידאו כדי שזה יעלה לדיון בתקשורת ואולי יגרום למזדיינים האלה לחשוב פעמיים לפני שהם מדברים ככה לאוהדים

הם עוד מסוגלים לעצור אותך באותו רגע

57 דקות לפני, guyMTA said:

הם עוד מסוגלים לעצור אותך באותו רגע

צודק לגמרי, גם חשבתי על זה תוך כדי שכתבתי, הכוונה שלי היא תצלמו מהצד בלי שישימו לב, לא לנסות לפתח איתם שיחה ולא כלום

אפשר לבוא בתלונות למשטרה והיא כמובן תוציא הודעה מופרכת ומכוסת"חת. אפשר לאחל להם את כל הרע שבעולם והם כמובן ימשיכו לעשות את זה כמה שבא להם.

ואפשר לדרוש ממכבי שתגן על האוהדים שלה ותשמור על ביטחונם! כמו שהם יודעים לשים 6 מצלמות על היציעים הגיע הזמן שישימו בכניסות למשחקים את אותן מצלמות עם מיקרופונים שיצלמו מקרים כאלה בדיוק, במיוחד במשחקי חוץ. 

יאללה מה זה החרא הזה שכל שוטר בא להוציא תסכול על אוהדים רק כי בא לו. מה אנחנו צריכים להגיע למקרים כמו באירופה ששוטר או אוהד מת כדי שלמישהו יהיה אכפת?

https://m.one.co.il/Mobile/Article/19-20/1,1,3,0/352677.html?ref=hp

רפ"ק זיוון פריידין דובר מרחב נגב מסר כי “בהודעה מקדימה שפורסמה התבקש ציבור האוהדים להקדים ולהגיע וזאת בנוסף לאירוע הפסיטגל אשר התקיים בסמוך. ככל הנראה, אלו שלא נשמעו להנחיות המשטרה מצאו עצמם בדוחק ואין להם אלא להלין בעיקר על עצמם. בנוסף בוצעו חיפושים מדוקדקים לאיתור פירוטכניקה אשר הסכנות להפעלתה בתוך קהל ידועה. משטרת ישראל פועלת בראיה רחבה למען בטחון ושלום הציבור תוך שמירה על אירועי הספורט כחוויה מעצימה וחיובית עבור אלו הבוחרים לנהוג עפ"י ההנחיות”.

לא יאמן כמה מ"י היא ארגון של חדלי אישים

אשכרה. אפילו לזרוק זבל הייתי מתפדח עם שם כזה אז לצאת איתו ככה לעולם ולהתראיין?

כמו הבדיחה הקלאסית על הבעל והאישה, קיבל כבר את העונש שלו בעולם