Jump to content

הכרוז של באר שבע

yellowcake

Recommended Posts

הכרוז של ב"ש: אני דופק את השמיעה לאוהדי מכבי

האוהדים הצהובים התלוננו על עוצמות מוזיקה גבוהות במיוחד ביציע ולא בפעם הראשונה, אופיר בן שטרית הוקלט אומר: "לא רואה אותם ממטר, הם באים לסבול" 

אוהדי מכבי תל אביב התלוננו אמש (רביעי) כי הם סבלו מכך שביציע בו הם ישבו הופעלה מוזיקה בעוצמות גבוהות במיוחד ובהמשך לכך, אחד מהם השיג הקלטה של כרוז הפועל באר שבע, אופיר בן שטרית, בה הוא אומר מפורשות כי העניין נעשה בכוונה על מנת שהם יסבלו כאשר הם מגיעים לאצטדיון. בהפועל באר שבע התבקשו להגיב להקלטה ולדברים ובחרו שלא לעשות זאת בשלב הזה.

בהקלטת הוואטסאפ של אופיר בן שטרית הוא נשמע אומר: “פעם אחת צירפו אותי לקבוצת וואטסאפ של אוהדי מכבי והסברתי לכולם למה אני עושה את זה בכוונה. גם סיימתי את השיחה בזה שאמשיך לעשות להם את זה בכוונה. כשאנחנו היינו בבלומפילד ובסמי עופר היו עושים לנו את זה אז שייקחו בחשבון שהם באים לטרנר שהם באים לסבול”. 

gg1457761.jpg

“אני דופק להם את השמיעה ולא רואה אותם ממטר. אם למישהו יש בעיה שיכתוב, אני אעלה אצל אופירה וברקו ואגיד להם תקשיבו טוב טוב – מי שבא לטרנר שיידע שהוא בא לסבול ושיבוא עם אטמי אוזניים, ככה זה, דיס איז טרנר”, אמר בן שטרית, שסרב להגיב לכתבה.

השאלה החשובה היא האם יש כאן מישהו שרוצה לקחת על עצמו לזיין אישית את הבן אדם.

אני יכול לעזור ולהביא את הפרטים של כל האוהדים שהגיעו למשחק כדי להצטרף לתביעת ענק נגדו, אם מישהו רוצה לקחת על עצמו שידבר - אני אעזור לוגיסטית במה שצריך כדי לעשות רע אישית לבן אדם קטן.

אפשר למוטט אותו.

כמה קלאס יש אצל מלכת המדבר, אין עוד עיר כזאת בעולם.  

כרוז רשמי של ״מועדון״ כדורגל בליגת העל.  

שלא לדבר על הכביש לשם, החניה, הבידוק והכניסה ליציע, וכמובן לקינוח.. 

עלובי נפש

מועדון של אומללים.

לא מבין איך אין להם בכלל את הבושה לפתוח פה.

פרסומת של מחסני השוק ב"ש על הפנאטיקס, לנסות להשתיק אותנו עם מוזיקה, קהל ששר לרמקולים.

מודרן פוטבול ואולטראס במיטבו.

השאלה היא האם מישהו רוצה לקחת על עצמו ולהחזיר לבן אדם הזה, אפשר לתת פה תביעת ענק על נסיון פגיעה במכוון ב2000 אנשים.

הוא מודה פה שהוא ניסה לעשות נזק לאוהדים ופגיעה בשמיעה (חלילה טנטון) זאת פגיעה רצינית ובככ הרבה אנשים בכוונה.

אולי זה אפילו מעבר ללגמור אותו כלכלית ולגרום לו לגור ברחוב אולי אפילו אפשר להעמיד פה לדין ברמת המאסר? לא יודע.

Just now, Sawyerdroid said:

השאלה היא האם מישהו רוצה לקחת על עצמו ולהחזיר לבן אדם הזה, אפשר לתת פה תביעת ענק על נסיון פגיעה במכוון ב2000 אנשים.

הוא מודה פה שהוא ניסה לעשות נזק לאוהדים ופגיעה בשמיעה (חלילה טנטון) זאת פגיעה רצינית ובככ הרבה אנשים בכוונה.

אולי זה אפילו מעבר ללגמור אותו כלכלית ולגרום לו לגור ברחוב אולי אפילו אפשר להעמיד פה לדין ברמת המאסר? לא יודע.

איך מקדמים את זה?

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הלוואי  פעם אחת גם תעמוד מאחורי שאתה אומר

לגבי הכרוז של ב"ש

ביזיון, אותו דבר גם עם הכרוז של חיפה לפני שבועיים, נשבר הזין מהליגה הזאת

1 דקה לפני, Prici said:

איך מקדמים את זה?

בן אדם שיקח את זה על עצמו.

שיפנה לעורך דין ויתייעץ בנושא וישאל אם יש קייס (יש קייס)

יפרסם בפייסבוק ובפורום שהוא מתכנן להגיש תביעה ומזמין כל אוהד שהיה ונפגע.

אני מתחייב לעזור למי שיעשה את זה גם בקישור לגורמים המתאימים במכבי שיפגשו איתו ויתנו לו את הכלים וגם בגיוס כספים (אנחנו מדברים על איזה 2000 שקל להתנעה.. לא מאות אלפים) אם בטעות לא תוכלו להשיג לבד.

מבטיח ומתחייב כאן להיות המעטפת לזה ולעזור בכל מה שצריך. אבל מישהו רציני צריך לקחת אחריות ולהחליט שזה קורה.

מכבי כבר ביצעו את הפעולות הנדרשות מול ב"ש ההתאחדות והמנהלת. הכרוז הטיפש הזה שרף את עצמו וגמר את האופציה הזאת עבורם. הם לא יסתכנו בזה יותר אפילו בטעות. עזבו את מכבי ואת מה אפשר קדימה כי זה כבר טופל ונגמר.

גם לקלל אותו לא יעזור.

השאלה היחידה שנשארה פתוחה היא האם יש אוהד צדיק אחד מתוך כמעט 2000 שנכחו אתמול ביציעי טרנר  שרוצה לעשות צדק ולהעניש אדם קטן ובזוי שהשתמש בכוח שלו בצורה לא חוקית על מנת לפגוע באלפי אוהדים, סתם כי הוא יכול + היה מספיק טיפש כדי להודות בזה. 

זה הכל.

אני טוען כבר משנה שעברה.

הקטע של המוזיקה נהיה כברירת מחדל בכל משחקי ליגת העל. 

מההתחלה, בהפסקה ובסיום.

אחרי הניצחון בדרבי שמו לנו מוזיקה על הראש, שנה שעברה אחרי הניצחון על ב''ש מוזיקה על הראש, שנה שעברה אחרי הניצחון על חיפה גם שמו, בגביע הטוטו מוזיקה בלי הפסקה כולל בהנפה כולל כל הזמן. 

חייב שיהיה חוק שיאסור השמעת מוזיקה מחצי לפני המשחק עד שאחרון האוהדים עוזב. 

או שרוצים שזה יגיד כמו מועדון או איצטדיון אי אפשר גם וגם. 

פשוט ביזיון מה שנהיה מהאיצטדיונים.

אי אפשר להתלונן על זה למנהלת? אולי זה גם יעצור את הטירוף של סידי. תאכלס אפשר לשלוף את הקלף שזה לא מביא נגישות לכבדי שמיעה שרעש כזה פוגע באוזניים.

הכל טוב, לא חייבים לעשות כלום בסופו של דבר, מבחינת השפעה על מכבי זה כבר נפתר ולא יפגע בנו בעתיד.

פשוט יש פה מקרה בוטה של אפס, עבד כי ימלוך שהגיע לעמדה שיש לו בה כוח לפגוע באלפי אוהדי מכבי. בניגוד לחוק ולהגיון וגרוע מכל בכוונת תחילה הוא גרם נזק לאוהדי מכבי, 2000 מהם ולא פעם אחת. 

האידיוט עוד עשה את האקסטרה וממש הפליל את עצמו לחלוטין, כדי שלא יהיה בכלל שאלה אם יש קייס ואם יש לו סיכוי להתחמק מזה.

סתם ממש ממש מבאס אותי שיש לנו קהל כזה נרפה ועלוב ומסכן שלא יקום מתוכו אדם שיעניש. שיראה שאיתנו לא מתעסקים.

אנחנו נמשיך להיות הקהל המסכן והמוכה במדינה, אתם תמשיכו לבכות בפורום כמו קוקסינלים, אני אמשיך לבכות על זה שאנחנו כלום, הכל כרגיל. 

37 דקות לפני, הנדון said:

אי אפשר להתלונן על זה למנהלת? אולי זה גם יעצור את הטירוף של סידי. תאכלס אפשר לשלוף את הקלף שזה לא מביא נגישות לכבדי שמיעה שרעש כזה פוגע באוזניים.

שלחתי מלא הודעות למנהלת.

הם בחיים לא עונים.

מכבי לפחות עונים מתישהו.

למשל, משחק אחרון לא היה מים בנתניה(שוב ושוב).

לדעתי זה ביזיון גדול שאין מוצר בסיסי כמו מים במקום שאתה נמצא בו שעתיים וחצי וגם שלוש לפעמים.

**מכבי ד''א אמרו שהם אורחים וזה לא על אחריותם, שזה עוד יותר מרתיח במקום להגיד נעביר את התלונה למי שצריך. הרי לי אין מושג מי אחראי על מה ולמי משלמים כדי שנרגיש סבירים. 

כל פעם ליקוי אחר. 

החניה ההזויה בטרנר.

תוסיפו לזה את השוטר שהחליט שיהיה תור מחוץ לתור הרגיל אתמול בטרנר, מעכו שם אנשים על סתם. יצרו עומס שלא היה ובידוק שלא מבייש כניסה לשב''כ. 

מזלזלים באוהדים פעם אחר פעם. 

שתבינו אין פה בכיינות

שהייתי בן 16, 17 עוד איך שהוא הייתי סובל את זה. 

אני כבר מעל ל20 ומשהו שנה במגרשים.

השינוי בחלק מהמקומות הוא באמת מינורי ב20 שנה האלו.

החל מדרכי ההגעה ועד היציאה הביתה.