Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בטרנר | יכולת טובה תוצאה מאכזבת, איבוד נקודות קריטי

Sawyer

Recommended Posts

מאז המשחק נגד חיפה ועד לסוף הסיבוב סימנתי 2 מכשולים גדולים, בית"ר בסמי וב"ש בטרנר, את הראשון לא צלחנו והיום אנחנו מגיעים ביום רביעי במחזור אמצע שבוע מוזר לשני בינהם, ב"ש בטרנר, מה שהיה עד לפני שנה וחצי המשימה הכי קשה שיש לליגה הזאת להציע. היום אבל עומדת מולנו ב"ש אחרת, לא קונטדנרית לאליפות אלא קבוצה של אבוקסיס שתבוא להתאבד על המגרש כדי להוציא 0-0 ולגזול 2 נקודות יקרות למכבי, ואנחנו צריכים לעשות הכל הכדי שזה לא יקרה.

איביץ' למרות צפיפות המשחקים לא משאיר הרבה מקום לרוטציה כשהפעם ריקן חוזר במקום דור להרכב, צ'יקו ממשיך בחוד.

המשחק נפתח בצורה יחסית רגועה כשהצהובים מבחינים מהדקה הראשונה באוטובוס שמעמיד אבוקסיס, בונקר מפואר. השליטה הצהובה הופכת למוחלטת מדקה לדקה במהלך המחצית הראשונה אבל שיפוט רע בתוספת הבונקר מקשים מאוד על הגעה למצבים כשאפילו הלחיצה על הדוושה בדקות האחרונות למחצית לא מייצרת יותר מ2 חצאי מצבים שלא מתורגמים לשערים בצהוב.

המחצית השניה נפתחת עם הרבה יותר אנרגיות כשהצהובים מחפשים מהפתיחה את השער. דקה 52 זה סופסוף קורה כשמהלך כדור נפלא מסתיים בבעיטה נהדרת של צ'יקו לרשת, 1-0 מוצדק לצהובים. הצהובים נכנסים לטירוף אל מול ב"ש שקופאת לחלוטין. שרשרת החמצות כשהגדולה בהן פשוט בלתי אפשרית של ריקן מונעות את הגדלת התוצאה. ואז בדקה ה67 בניגוד גמור למתרחש במגרש ובמהלך מקרי לחלוטין זריהן מצליח לכבוש את השוויון. הצהובים לא נלחצים וחוזרים לתקוף על מנת למצוא את השער השני ולנצח את המשחק אך ההחמצות לא מפסיקות להגיע וגם המכבש בדקות הסיום עם הזדמנויות נפלאות לנצח את המשחק לא צולח ובסיום, 1-1 מאכזב מאוד ולא משקף כלל.

שופט: רע- (שמואלביץ' פשוט עשה הכל למען ב"ש היום. מחצית ראשונה ואני לא מגזים לפחות 4-5 צהובים ודאיים שלא נשרקו, כל שריקה אפשרית לעצור פוזשן/מומנטום למכבי נלקחה, עשה כל מה שכתוב בספר כדי לתת להם לצאת עם נקודה, כולל התוספות זמן. פשוט מכור, חייב למות)

שחקנים: טננבאום לא חושב שאפשר להאשים אותו בגול או בכלל במשהו במשחק ועדיין, קצת חסר ביטחון איתו. ההגנה במשחק כמעט נקי, סבוריט היה במשחק קצת פחות חד מהשבועות האחרונים, אכזב במיוחד כשלא הצליח להכריע את המשחק בסיום. ג'ראלדס לעומתו ממשיך ביכולת הטובה, הוא הרבה פעמים מוותר על הפעולה ההתקפית אבל כשהוא עושה אותה זה בד"כ מצויין, ענק בגול שלנו היום. יאיר אמנם ממשיך לעשות עבודה טובה אבל מה יהיה עם ההעפות כדור? בלתי נסבל. טיבי ממשיך להיות העוגן ההגנתי שלנו וגם לדחוף קדימה בצורה לא רעה בתפקידו כבלם. גלזר אין חדש תחת השמש, בכל שבוע הוא בא לתת עבודה, מגרזן הכל, הוא פשוט מדהים. אין מילים. די עם הצהובים. גולסה במשחק בינוני מאוד היום, נתן בשני צידי המגרש אבל לא היה לו את הקילר אינסטיקנט ולא את הטירוף, יש גם משחקים כאלו. ריקן מעבר לכך שלא היה במשחק מבריק היום עם החמצה מזעזעת במצב של לגמור משחק, כואב מאוד. גם בחלק ההתקפי אין חדש כלל, יוני ממשיך להיות לא קשור רוב הדקות, גם לא ייצר בהתקפה כמעט כלום. אצילי ממשיך להוביל בעוד משחק טוב, פריצות קדימה, מסירות חכמות, חטיפות ויציאה קדימה. חוץ משער היה לו הכל היום, בתקופה טובה. צ'יקו אפילו מגדיל את הרנדומליות שלו עם בליל של פעולות, ברובן מביכות ברמה של כדורגל בשכונה, שער נהדר, עצירה ומסירה טובה לריקן עוד 2 וחצי מהלכים טובים. אבל כ"כ הרבה פדיחות.. קצת קשה לי עם זה.

*מיכה עלה אגרסיבי ורעב, הצליח לנצח מסירה וחצי טובות (אחת כמעט לגול). מקווה שממשיך בקו החיובי, איילון היה מלהיב, סחף את הקבוצה הגיע למצב נהדר (איך החטאת?!) והוסיף עוד ריצה מדהימה, רוצה לראות עוד ממנו.

פיקנטריה:

- התנכלות מכוונת לאוהדי מכבי בבידוק בפתיחה

- שמועות בלתי נגמרות על פירו בהפתעה ביציע של מכבי שלא הגיע מעולם

- ב"ש הפכה רשמית לקבוצת תחתית. (אל תשכחו מי אמר לכם ראשון)

- זה הופך כבר להרגל, עוד צהוב לגלזר. התשיעי. יחמיץ את ה. חיפה בסמי(?)

קהל:

סופסוף לייצר קצת עידוד ותופים היה שינוי מרענן. אני חושב שביחס לקהל חוץ נתנו עבודה לא רעה במשחק הזה ותמכנו בקבוצה בדקות חשובות אבל אין לי ספק שהפספוס הכי גדול שלנו הוא בבוז ומול השופט, הוא פשוט בא להרוג אותנו היום ולא הגבנו כלל. נתן להם לעשות מה שהם רוצים ואנחנו פשוט שתקנו. חבל, זה המקום אולי הכי חשוב שלנו כקהל להשפיע ולעשות את ההבדל.

התופים חזרו וגם העידוד וזה דבר שאנחנו נצטרך לקחת קדימה לרצף המשחקים הקרוב כי אחרי שמעדנו ב2 המוקשים המרכזיים עד הפלייאוף אסור לנו לאבד אפילו נקודה אחת. חייבים להתאבד על כל שניה של כל משחק עד שהוא נגמר. השחקנים והאוהדים - תזכרו שזה אנחנו לבד מול כולם.

שני, 20:15, בלומפיךד. נתראה שם.

גנבו אותנו היום, זה קורה אין מה לעשות.

מכבי עם מחצית שנייה מעולה שהייתה צריכה להסתיים ב3-4 לפחות, מתוך 10 משחקים כאלה אחד נגמר בתיקו וזה המשחק שהיה הערב.

חיפה גם יאבדו נקודות תהיו רגועים, אם נמשיך ביכולת הזאת יהיה בסדר. 

מבאס.

כבר כמה שבועות זה מרגיש כמו 15/16 ואפילו עוד לא התחיל הפלייאוף עם אוטובוסים כל משחק.

ריקן עם החמצה של אליפות שמה. כל ההבדל בין 4-0 לתיקו.

בצד המעודד - חצי שני באמת מצוין.

בשורה התחתונה יצאנו פראיירים ביותר, הובלנו על 0:1 על קבוצה מפורקת, שבכלל לא חלמה להבקיע, ולא הצלחנו לנצח.

ריקן היה חייב לגמור את המשחק, ואז איילון עם החטאה גדולה. חבל מאוד.

רק שתיים הפרש ועם זה נעבוד, כולם יהיו נגדנו, נקווה שנהיה חזקים מכולם בסוף.

3 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

מה היה בבידוק 

הגעתי לפני 7, עדיין נלקחתי לאוהל הפשטה (סתם לעיכוב) אבל לא על זה אני מדבר.

שמעתי מחברים על גיהנום שטרם נראה, בידוק אונס, צרחות של השוטרים ופשוט הכל כדי שלא יכנסו, אנשים שהגיעו ב8 לטרנר לא נכנסו בזמן.

ההרכב עם יוני ואצילי לא מוצא חן בעיניי. יותר מידי שבלוני וצפוי, למרות תחילת המחצית השניה הטובה.

צריך לשים אחד מהם עם אלמוג או צ'יקו. 

עוד פעם משחק מצוין שלנו, שליטה אבסולוטית, ב"ש בקושי הגיעו למצב, הכל טוב..  עד הבעיטה לשער. כבר אין לי יותר מילים על מצעד ההחטאות הזה שקורה כמעט כל משחק. חייבים לנצח הכל עכשיו עד הפלייאוף ולקוות לאיבוד נקודות של חיפה שיייאש אותם קצת. 

לא ראיתי את התקציר אבל דבר אחד ברור לי ואני אומר אותו כבר תקופה - יהונתן חייב לנוח קצת ואלמוג צריך להיכנס במקומו. לאלמוג פוטנציאל הרבה יותר גבוה, מהיר יותר, דריבל יותר טוב, פיסי יותר. רואים שהוא גם מבין את המשחק יותר טוב. תנו לילד לשחקקקקק

השופט הרג אותנו היום ואני לא מבין למה השחקנים שלנו לא מתלוננים בפניו יותר שהוא פשוט לא מכבד אותם ולא שומר עליהם אחרי הבושידו שהם עוברים. רק במחצית הראשונה היו איזה 6-7 צהובים קלים שב"ש היו אמורים לקבל. זה פשוט מרתיח. במיוחד אחרי שהוא נותן יתרון אחרי עבירה קשה שכמעט עצרה מתפרצת, ואחר כך פשוט שוכח שזה קרה ולא מוציא צהוב אי אפשר לפתח כדורגל ככה, אני כבר לא מדבר על הסיכון לשחקנים שלנו שנאלצים פעם אחר פעם לחטוף עבירות קשות מבלי שהשופט יוציא צהובים שירגיעו את שחקני היריבה. ומצד שני כל נגיעה קטנה בשחקן ב"ש שרק לפאול. צ'יקו עולה לנגיחה ומגיע לפני השומר שלו שמחליט פשוט ליפול סתם ככה? פאול. סבוריט נלחם ליד הקרן בהתקפה, שחקן ב"ש בועט בו דוחף אותו עם הידיים וכלום, טיפה סבוריט נגע בו הוא נופל ומתפתל ומקבל שריקה ויש מלא דוגמאות כאלה. וזה קורה כל משחק, כל השופטים פה כמעט זבל טהור שאין לו מושג בשיפוט. 

הדבר היחיד שקצת ניחם אותי היום זה לראות את ב"ש משחקת כמו קבוצת תחתית, אשכרה גנבו גול ונקודה שלא הגיע להם. כמו שאמרתי גם באליפויות שלהם, הם תופעה חולפת כמו שפעת. אמן יצליחו להתדרדר איכשהו לפלייאוף תחתון. 

2 דקות לפני, קובי השועל said:

זה הכדורגל.

אני יותר משמח שאנחנו בצד שבחר להציג כדורגל איכותי ומשמח ולא בצד הכל כך מביש הזה.

הוצאת לי את המילים מהפה.

ברור, אבל בשורה התחתונה איבדנו 2 נקודות יקרות מפז.

וזה מעבר ל2 נקודות, זה מנטלי. היה לך הזדמנות לייצר רצף נצחונות ולגרום לחיפה למצמץ ראשונה, ואולי גם שניה ושלישית ולהגיע לפלייאוף בפער 7-10. עכשיו זה נראה שנגיד תודה בפער 4-5 נקודות. משמעותי מאוד, מבאס מאוד, מיותר. גם לא הגיע להם בשום צורה, הם אפילו לא היו הבני יהודה המסריחה שסוחטת בכוח את הנקודה, חבל.

4 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אבוקסיס ובאר שבע ממש מגיעים זה לזו. כמה התאמה. הם ימשיכו ככה והוא עוד יהפוך אותם לבני יהודה. איזה בונקר מפואר. 

ועוד בטרנר מול איצטדיון מלא. לא תגיד בונקר בבלומפילד שעוד איכשהו היה מתקבל על הדעת.

10 דקות לפני, Sawyer said:

עכשיו זה נראה שנגיד תודה בפער 4-5 נקודות. משמעותי מאוד, מבאס מאוד, מיותר. גם לא הגיע להם בשום צורה, הם אפילו לא היו הבני יהודה המסריחה שסוחטת בכוח את הנקודה, חבל.

קונה עכשיו 4 בלי שאלה קחו ת'כסף.

10 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אבוקסיס ובאר שבע ממש מגיעים זה לזו. כמה התאמה. הם ימשיכו ככה והוא עוד יהפוך אותם לבני יהודה. איזה בונקר מפואר. 

האוהדים שלהם מרוצים מהמשחק.

11 דקות לפני, דקסטר said:

האוהדים שלהם מרוצים מהמשחק.

הם מרוצים מהתוצאה ומזה ששמו לנו מקל בגלגלים במאבק נאליפות. מהמשחק אני בטוח שהם לא מרוצים, הם לא עיוורים. 

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

הם מרוצים מהתוצאה ומזה ששמו לנו מקל בגלגלים במאבק נאליפות. מהמשחק אני בטוח שהם לא מרוצים, הם לא עיוורים. 

כנראה שכחת שיש 4-5 קבוצות בליגה שהמטרות שלהן לעונה מסתכמות בלהרוס למכבי.

בעצם העונה חיפה במאבק ואין את פת וסכנין אז כנראה פחות.

3 דקות לפני, hen34 said:

איזה פקק בחזור בכביש שסללו 

אשכרה חצי שעה לא זזנו מטר

אנחנו גם קינחנו עם תאונה/סגירת נתיבים באיילון אחרי השלום.

כיף סה"כ 7 שעות בשביל משחק כדורגל עם הצגה של מיטב שופטי ושוטרי ישראל שאלו הסריחו את הדשא ואלו מתייחסים לאוהדי כדורגל כרגיל כמו זבל עם תורים חסרי היגיון בכניסה ואוהלי בידוק.

Just now, מנש שער 11 said:

מהמשחק. דיברנו עם אוהדים שלהם בתחנת דלק, ואתה מוזמן לקרוא בטוויטר. "שיחקנו טוב יחסית למשחקים האחרונים"

3 דקות לפני, דקסטר said:

מהמשחק. דיברנו עם אוהדים שלהם בתחנת דלק, ואתה מוזמן לקרוא בטוויטר. "שיחקנו טוב יחסית למשחקים האחרונים"

אם זה ככה אז ממש מסוכן לגור שם בקרבת רמת חובב. רוצה להאמין שמי שדיברתם אמתם לא מייצגים את רוב הקהל שלהם וקהל כדורגל בכלל. זה מתאים למועדון תחתית להיות מרוצים ממשחק כזה.