Jump to content

יונתן כהן

בוזגלו

Recommended Posts

יכול להיות משחק חלש,לא קרה כלום. אבל מצד שני הוא לא מסוגל לעצור כדור, מאבד המון ולא תורם לשטף ההתקפי. לא יודע איך לאכול את זה.

מיכה באגף עשה לא מעט מהבישולים שלו בקריירה במכבי, הוא זז לאמצע רק בשנתיים האחרונות אם אני לא טועה..

אני עדיין חושב שלכהן יש פוטנציאל אדיר, אבל רק בעמדת החלוץ סטייל סגנון המשחק של זהבי, הוא כמובן לא זהבי, אף אחד לא, אבל יכול להביא אם ילמד לשחק בעמדה הזאת בקלות 15-17 גולים בעונה.

כשחקן כנף אין לו מקום בהרכב של מכבי אני מצטער, יש לו אולי את הדריבל הכי רע בקבוצה והוא לא מהיר מספיק כדי לעבור עם המהירות שלו את המגן. יש לו רגל שמאל מטורפת והוא מצליח לייצר משם לפעמים כדורי רוחב מצוינים אבל זה ממש מעט מדי ולא מספיק כדי לחפות על כל כך הרבה איבודי כדור.

6 hours ago, טוריחו said:

אם נכנס לפורום של השדים ב2008-2009, התגובות על זהבי בטח היו אותו הדבר.

ולא שאני משווה את יונתן לזהבי, אלא את היחס של הקהל.

כשלא הולך לשחקן אז יוצאים עליו שהוא אגואיסט, שהוא רע, שהוא חושב שהוא סופרסטאר. כשהוא שם שלושער, אז אלו התכונות שהופכות שחקן לרוצח כמו זהבי.

תקחו הכל בפרופורציה. יונתן כהן לא הפסיד את המשחק.

תפסיקו כבר עם הבדיחה הזאת. להזכיר את השם שלו ושל ערן באותו עניין זה לעשות צחוק. 

יונתן כהן לא הפסיד את המשחק אבל הגישה שלו מסריחה מספיק לראות את הלחץ והעבודה שאצילי עושה לעומתו כדי להבין. 

הוא חושב שהוא סופרסטאר והוא רחוק מיזה מאוד אני עדיין בדעה שאיילון פוטנציאל הרבה יותר גדול וצריך לקבל לפניו מקום בלי שום ספק.

56 דקות לפני, yehonatan6597 said:

יונתן כהן לא הפסיד את המשחק אבל הגישה שלו מסריחה מספיק לראות את הלחץ והעבודה שאצילי עושה לעומתו כדי להבין. 

הוא חושב שהוא סופרסטאר והוא רחוק מיזה מאוד אני עדיין בדעה שאיילון פוטנציאל הרבה יותר גדול וצריך לקבל לפניו מקום בלי שום ספק.

יונתן כהן לא משחק טוב כבר כמה משחקים. באמת חסר תקדים. שחקן שלא משחק טוב כמה משחקים.

כרגיל, לעולם שחקן לא יהיה סתם בכושר לא טוב. תמיד הוא יהיה ב-"גישה מסריחה" ויחשוב שהוא "סופרסטאר". אם זה היה סתם מטופש, אז מילא, אבל זה גם מגעיל ובעיקר אנטי מכבי. מה שמסריח פה, זה לא כהן, וזה לא קורה על הדשא.

22 דקות לפני, snufkin said:

צריך לשחק באמצע כחלוץ

זו התלות במשהו סתם כדי שיהיה אפשר להתלות במשהו. במשחקים האחרונים הוא ואצילי זזים המון לכוון המרכז, בפרט במשחק כמו אתמול כשצ'יקו אוהב לברוח לקווים: כהן הסתובב בדיוק במקומות בהם היה מסתובב אם היה מתופקד כחלוץ באופן רשמי, ועדיין היה חלש. המשבצת שבה שחקן משחק יכולה להסביר דברים מסויימים, ולא יכול להסביר דברים אחרים. כששחקן לא מצליח לעצור כדור כמו שצריך ולא מצליח למסור כדור כמו שצריך, זה בכלל לא משנה אם הוא בלם או חלוץ, במרכז או באגף.

בסוף השנה שעברה הוא הבקיע ובישל כמעט בכל משחק ואם אני לא טועה הוא שיחק באמצע עם עוד חלוץ לידו.

הוא צריך לשחק באמצע, אני לא יודע אם הוא צריך עוד חלוץ לידו או שהוא יכול לשחק לבד, אבל הוא צריך לשחק באמצע ולא בכנף

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

יונתן כהן לא משחק טוב כבר כמה משחקים. באמת חסר תקדים. שחקן שלא משחק טוב כמה משחקים.

כרגיל, לעולם שחקן לא יהיה סתם בכושר לא טוב. תמיד הוא יהיה ב-"גישה מסריחה" ויחשוב שהוא "סופרסטאר". אם זה היה סתם מטופש, אז מילא, אבל זה גם מגעיל ובעיקר אנטי מכבי. מה שמסריח פה, זה לא כהן, וזה לא קורה על הדשא.

לא לא לא אח שלי אין לי בעיה כששחקן לא משחק טוב , והנה יש לנו את הדוגמא הכי טובה עומר אצילי בדיוק אותה משבצת של יונתן חזר מהפציעה ולא היה ביכולת טובה בלשון המעטה אבל מה שכן הוא נתן תחת ועשה לחץ ועשה עבודת הגנה ואלה דברים שלא משנים אם שחקן נמצא בפורמה טובה או לא. 

מה שמפריע לי לפחות ביונתן כהן זה העניין שגם לפני אבל במיוחד מאז המשחק בסמי עופר יש תחושה שהוא חושב שהשמש זורחת לו מהתחת והוא פשוט משחק באופן מעצבן. בוא נגיד שאם אלירן היה משחק במקומו , מאבד כדורים כמו שהוא מאבד וגם לא יורד להגנה כמוו אז אנשים היו יוצאים פה על 200. 

אז כן הגישה שלו מסריחה לדעתי ואני מעדיף את איילון אלמוג שיעלה כל משחק לשרוף את האמא של הקו בלי לעשות פרצופים ולשחק באדישות.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין שום הבדל לטובה או לרעה ביכולת של יונתן כהן לפני חיפה ואחרי. הכל בראש שלכם.

אם אתה מגיב אז תגיב לעניין אחי אתה לא חייב לדחוף תגובה בכל נושא כדי שייראו את השם שלך.

30 דקות לפני, yehonatan6597 said:

לא לא לא אח שלי אין לי בעיה כששחקן לא משחק טוב , והנה יש לנו את הדוגמא הכי טובה עומר אצילי בדיוק אותה משבצת של יונתן חזר מהפציעה ולא היה ביכולת טובה בלשון המעטה אבל מה שכן הוא נתן תחת ועשה לחץ ועשה עבודת הגנה ואלה דברים שלא משנים אם שחקן נמצא בפורמה טובה או לא. 

מה שמפריע לי לפחות ביונתן כהן זה העניין שגם לפני אבל במיוחד מאז המשחק בסמי עופר יש תחושה שהוא חושב שהשמש זורחת לו מהתחת והוא פשוט משחק באופן מעצבן. בוא נגיד שאם אלירן היה משחק במקומו , מאבד כדורים כמו שהוא מאבד וגם לא יורד להגנה כמוו אז אנשים היו יוצאים פה על 200. 

אז כן הגישה שלו מסריחה לדעתי ואני מעדיף את איילון אלמוג שיעלה כל משחק לשרוף את האמא של הקו בלי לעשות פרצופים ולשחק באדישות.

יונתן כהן לא לא עושה הגנה. היו משחקים שהוא באמת לא עזר מספיק, גם אני התעצבנתי עליו אחרי חיפה, אבל זה לגמרי לא משקף את האופן שהוא משחק. לא אתמול, ולא באופן כללי. אני לא יודע מאיפה התחושה ש"הוא חושב שהשמש זורחת לו מהתחת", וגם לא שה-"גישה שלו מסריחה". אלה הצהרות שמאוד קל לזרוק לאוויר, כי למה לא, אבל אין לזה שום הצדקה. הוא עובד כמו כל השחקנים במכבי, שזה די קשה. זה שאצילי תורם הגנתית יותר לא אומר שכהן לא תורם מספיק. הוא עובד, גם בהגנה, כרגע זה פחות מצליח לו, בעיקר התקפית, אגב, וכרגע הוא גם כנראה צריך לאבד את המקום שלו ב-11. למה צריך ללכלך עליו, או על כל שחקן - את זה אני פחות מבין. וזה קורה כל פעם ששחקן משחק לא טוב. ישר מבלבלים את המח על הגישה שלו ועל האופי שלו ועל כמה הוא פרימדונה, בלי שיש שום הצדקה אמיתית. לפעמים על הדשא רואים הפוך - השחקן פותח את התחת, אבל לא הולך, כי מה לעשות. אלה החיים. כאילו בלי לרדת לרמה אישית אי אפשר.

13 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

יונתן כהן לא לא עושה הגנה. היו משחקים שהוא באמת לא עזר מספיק, גם אני התעצבנתי עליו אחרי חיפה, אבל זה לגמרי לא משקף את האופן שהוא משחק. לא אתמול, ולא באופן כללי. אני לא יודע מאיפה התחושה ש"הוא חושב שהשמש זורחת לו מהתחת", וגם לא שה-"גישה שלו מסריחה". אלה הצהרות שמאוד קל לזרוק לאוויר, כי למה לא, אבל אין לזה שום הצדקה. הוא עובד כמו כל השחקנים במכבי, שזה די קשה. זה שאצילי תורם הגנתית יותר לא אומר שכהן לא תורם מספיק. הוא עובד, גם בהגנה, כרגע זה פחות מצליח לו, בעיקר התקפית, אגב, וכרגע הוא גם כנראה צריך לאבד את המקום שלו ב-11. למה צריך ללכלך עליו, או על כל שחקן - את זה אני פחות מבין. וזה קורה כל פעם ששחקן משחק לא טוב. ישר מבלבלים את המח על הגישה שלו ועל האופי שלו ועל כמה הוא פרימדונה, בלי שיש שום הצדקה אמיתית. לפעמים על הדשא רואים הפוך - השחקן פותח את התחת, אבל לא הולך, כי מה לעשות. אלה החיים. כאילו בלי לרדת לרמה אישית אי אפשר.

אז אולי אנחנו רואים את הדברים אחרת אחי אני לא ירדתי לרמה אישית בשום קונוטציה לא אמרתי שהוא ילד זין ולא עשיתי ממנו ירדן שועה. 

כן אפשר להעביר ביקורת וכן לדעתי יונתן צריך לרדת לקרקע כי הוא פשוט חושב שהוא כוכב על והוא עדיין לא אחי נקודה. יש מצב שהוא יהיה כזה והלוואי גם שהוא יהיה כזה אבל האופן והגישה שלו במשחקים האחרונים פשוט מעלה את העצבים. 

שוב אין בעיה כששחקן לא משחק טוב זה קורה זה קרה וזה יקרה לכולם. 

גם אבי ריקן לדוגמא המון משחקים לא משחק טוב אבל הוא נותן תחת והוא נלחם ורואים שהוא עושה הכל כדי להיכנס למשחק אז הכל בסדר אין בעיה שלא ישחק טוב אבל לפחות שהגישה תהיה הכי חיובית שאפשר. 

השורה תחתונה שאני מנסה להעביר היא שאין פה שום דבר אישי יש פה שחקן שפשוט צריך לרדת לספסל לכמה משחקים וחייב לשנות את הגישה שלו כי כרגע הוא לא כוכב ואין לו שום לגיטימציה להיות בגישה שהוא כוכב.

26 דקות לפני, yehonatan6597 said:

אם אתה מגיב אז תגיב לעניין אחי אתה לא חייב לדחוף תגובה בכל נושא כדי שייראו את השם שלך.

רגע, לא הבנתי. בשביל מה הפורום קיים אם לא בשביל להגיב?

מה בדיוק לא לעניין בתגובה שלי? רשמתי שלדעתי אין שום הבדל בין היכולת של כהן לפני חיפה ליכולת של אתמול.

זה שאני לא מסכים איתך לא אומר שאתה ישר צריך להתחיל לריב. בינתיים התגובה שלך היא לא לעניין ולא שלי.

25 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מסכים.

10 hours ago, טוריחו said:

אם נכנס לפורום של השדים ב2008-2009, התגובות על זהבי בטח היו אותו הדבר.

ולא שאני משווה את יונתן לזהבי, אלא את היחס של הקהל.

כשלא הולך לשחקן אז יוצאים עליו שהוא אגואיסט, שהוא רע, שהוא חושב שהוא סופרסטאר. כשהוא שם שלושער, אז אלו התכונות שהופכות שחקן לרוצח כמו זהבי.

תקחו הכל בפרופורציה. יונתן כהן לא הפסיד את המשחק.

אל תשכח שגוטמן הפסיד אותו כששם אותו קשר אחורי. אל תשווה בכלל.

חייב לשחק.

גלזר גולסה

אלמוג אצילי

יוני וחלוץ.

נגד 90 אחוז מהליגה הזאת זה צריך להספיק

5 hours ago, חומץ בלסמי said:

On 30.1.2020 at 17:09, yehonatan6597 said:

בתחילת המשפט רשמתי שאני לא משווה בין יונתן לבין זהבי.

למרות שרשמתי שלא התכוונתי לזה, אתה תוקף את ההודעה שלי כאילו השוויתי בין היכולות של ערן לאלו של כהן.

הגישה, סופרסטאר ובלה בלה. כששחקן נותן שלושער אז זו חוצפה חיובית, כשהוא מחמיץ למרות שהוא כן רצה לתת שלושער אז הוא חושב שהוא סופרסטאר.

הבעיה בקהל, בתגובות. אולי תפסיק את הבדיחה הזאת של מ0 ל100 ולא את הבדיחה של להשוות את ערן ליונתן.

On 30.1.2020 at 20:52, duduha said:

אל תשכח שגוטמן הפסיד אותו כששם אותו קשר אחורי. אל תשווה בכלל.

גוטמן הוא בלנדר, אני בכלל לא מתייחס לגוטמן.  מה שכן זכור לי זה את ערן זהבי בחוצפה לא מוסר לטוטו תמוז מול שער ריק, הולך עד הסוף לבד ומחמיץ 2-0 קל להפועל. כמה דקות אחרי זה זהבי מוחלף.

מה שאומר לנו שגם החוצפה החיובית של ערן זהבי הייתה בעבר "תחושה של סופרסטאר" "בעיות בגישה" "זלזול".  טוטו תמוז היום בסדנאות הרזייה של חלי ממן וגוטמן פרש, ערן מרוויח מליונים...

אתם יכולים לפרשן מהיום עד מחר על תחושיותיו ומחשבותיו של יונתן כהן, ההבדל היחיד שפעם זה נכנס ופעם לא. אין כאן שום זלזול או יהירות.

אנשים מדברים על "גישת הסופרסטאר" וכו', אבל אל תשכחו כמה זהבי היה רץ ועושה גם עבודה שחורה במשחקים.

משחק הגביע הקפוא בראשון, ועכשיו ברצינות: היינו שם ב-10 שחקנים, הארכה. ערן רץ שם לעשות הגנה וגליצ'ים בסוף ההארכה כמו פסיכי. 

1 hour ago, החתול הצהוב said:

אנשים מדברים על "גישת הסופרסטאר" וכו', אבל אל תשכחו כמה זהבי היה רץ ועושה גם עבודה שחורה במשחקים.

משחק הגביע הקפוא בראשון, ועכשיו ברצינות: היינו שם ב-10 שחקנים, הארכה. ערן רץ שם לעשות הגנה וגליצ'ים בסוף ההארכה כמו פסיכי. 

בגלל זה אני אומר שהוא אולי עטר ולא זהבי

זהבי היה רעב לא משנה מה לא משנה מתי

יוני לפעמים מגיע לכדורים שקרובים לשער בכזאת אדישות שבאלי שאיביץ יחליף אותו באותב שניה

אני גם חושב שאין הבדל גדול בין איך שיוני נראה לאורך כל העונה. פחות מדברים על זה כאשר הוא מביא מספרים. מה זהבי או אפילו אצילי רלוונטים אליו? התכונות שלו אחרות ושפת הגוף שלו פחות מרצה.

מאד מקווה בשבילו ובשבילנו שיממש את מה שיש בו עד הסוף. אני יודע שהוא אדם צנוע, עובד קשה והכישרון לגמרי שם.

15 hours ago, טוריחו said:

גוטמן הוא בלנדר, אני בכלל לא מתייחס לגוטמן.  מה שכן זכור לי זה את ערן זהבי בחוצפה לא מוסר לטוטו תמוז מול שער ריק, הולך עד הסוף לבד ומחמיץ 2-0 קל להפועל. כמה דקות אחרי זה זהבי מוחלף.

מה שאומר לנו שגם החוצפה החיובית של ערן זהבי הייתה בעבר "תחושה של סופרסטאר" "בעיות בגישה" "זלזול".  טוטו תמוז היום בסדנאות הרזייה של חלי ממן וגוטמן פרש, ערן מרוויח מליונים...

אתם יכולים לפרשן מהיום עד מחר על תחושיותיו ומחשבותיו של יונתן כהן, ההבדל היחיד שפעם זה נכנס ופעם לא. אין כאן שום זלזול או יהירות.

אין שחקן שלא מחמיץ, ניסית להשוות את ערן לתחילת דרכו בהפועל, ואמרתי שזה לא דומה כי הוא לא שיחק בעמדה שלו, אם היה משחק בעמדה שלו, היה (לדעתי) פורח כבר שם.

לא נמאס לכם להשוות אותו לכל שחקן זז

הוא יונתן כהן וזהו

שחקן מצויין, שובר שיוויון במונחים ישראלים, אין לאף קבוצה שחקן כזה בשנים הקרובות

הוא צריך לקבל כמה שיותר ביטחון מאיביץ' והקהל, ואם אפשר שישחק קרוב לשער, הוא פחות אפקטיבי כשהוא בחצי שלנו

רגל שמאל מדהימה, שחקן כנף בינוני ומטה, חייב לקבל הזדמנות כחלוץ או מאחורי החלוץ, או שהוא יתפוצץ או שהוא פשוט יתברר כשחקן בינוני, אבל הראה מספיק ניצוצות כדי להצדיק את ההזדמנות.

אין לו מקום כשחקן כנף בהרכב מבחינתי אף פעם.