Jump to content

יונתן כהן

בוזגלו

Recommended Posts

3 דקות לפני, turgi said:

האמת שהתכוונתי לרוחב שהוא העביר וגולסה בעט למוסכים מאחורי 11 אבל מצחיק שהזכרתם פה עוד מצב טוב שלו.

השחקן הכי גרוע על המגרש אתמול אחראי לשער, בישול ושני המצבים המסוכנים היחידים שלנו במחצית הראשונה (להוציא את השער שנפסל).

אני לא רוצה לדמיין איך זה ייראה בלעדיו.

בתקווה שלשער, בישול ועוד כמה מצבים מסוכנים כבר במחצית הראשונה. 

2 דקות לפני, Krishi said:

בתקווה שלשער, בישול ועוד כמה מצבים מסוכנים כבר במחצית הראשונה. 

אמן.

הכי חשוב שמכבי תנצח.

דווקא במשחק האחרון לפחות בגישה הרגיש לי טוב יותר. אצילי לעומת זאת שיגע אותי. מרגיש לי שהם עושים תורות כל משחק מי מעצבן יותר.

עדיין איכשהו יש להם סטטיסטיקה יפה מאוד. במספרים היבשים כהן עושה לליגה ווקאמה

1 hour ago, turgi said:

האמת שהתכוונתי לרוחב שהוא העביר וגולסה בעט למוסכים מאחורי 11 אבל מצחיק שהזכרתם פה עוד מצב טוב שלו.

השחקן הכי גרוע על המגרש אתמול אחראי לשער, בישול ושני המצבים המסוכנים היחידים שלנו במחצית הראשונה (להוציא את השער שנפסל).

אני לא רוצה לדמיין איך זה ייראה בלעדיו.

זה הקטע שאנשים לא מבינים.

אחרי הדרבי איביץ' סיפסל אותו והחליט לפתוח עם אלמוג ב2 המשחקים הבאים- מול נס ציונה ומול נתניה, בשניהם עשינו תיקו. לאחר מכן הגיע הגביע ששוב יונתן לא היה בהרכב והפסדנו את המשחק כידוע. אחרי הגביע הגענו למשחק בבני יהודה- יונתן חזר להרכב, בישל שלושה שערים וניצחנו 3-0.

אלמוג שחקן סופר מוכשר, השילוב שלו לא צריך להיות בלית-ברירה אלא ממוכנות אישית.

אני לא מאשים אף אחד, זכותו של כל אוהד להביע את דעתו בין אם היא עניינית או אדיוטית. אבל, אני מאמין שאת הפעולות הרעות שלו ביחד עם בגרות אישית זה משהו שעם הזמן ילך וישתפר.

4 hours ago, קובי השועל said:

זה הקטע שאנשים לא מבינים.

אחרי הדרבי איביץ' סיפסל אותו והחליט לפתוח עם אלמוג ב2 המשחקים הבאים- מול נס ציונה ומול נתניה, בשניהם עשינו תיקו. לאחר מכן הגיע הגביע ששוב יונתן לא היה בהרכב והפסדנו את המשחק כידוע. אחרי הגביע הגענו למשחק בבני יהודה- יונתן חזר להרכב, בישל שלושה שערים וניצחנו 3-0.

אלמוג שחקן סופר מוכשר, השילוב שלו לא צריך להיות בלית-ברירה אלא ממוכנות אישית.

אני לא מאשים אף אחד, זכותו של כל אוהד להביע את דעתו בין אם היא עניינית או אדיוטית. אבל, אני מאמין שאת הפעולות הרעות שלו ביחד עם בגרות אישית זה משהו שעם הזמן ילך וישתפר.

לומר על נתניה שהיה תיקו ולשכוח מה קרה שם במשחק ומה אילון אלמוג עשה להם שם (שם צמד שנפסל עם גול העונה שנפסל בואר כי רצו שיפסל), ולהזכיר את הגביע שהוא סיים עם שער ובישול...זה פשע. 

אילון היה נראה סופר מוכן במשחקים האלה.

ואנשים כנראה לא אומרים דברים סתם.

אז או שתנסה להעביר פה דעה או שתיצמד לעובדות ותיזכר במה שקרה, אל תערבב אם זה לא עובד ביחד.

אין סיבה נראית לעין שאילון אלמוג לא יקבל לפחות קצת יותר דקות ממה שהוא מקבל עכשיו.

אם היינו עכשיו או בתחילת עונה בעוד מסגרת אין לי ספק שהוא גם היה רואה הרכב, יונתן כהן צריך גם להבין שהעמדה לא בלעדית שלו ותחרות קטנה יכולה וצריכה גם לשפר אותו ולתת לו את הדרייב להשקיע יותר כשהוא על המגרש (אם הוא יסדר קצת את הראש כמובן).

לא מבין את ההתרפקות הזאת על יונתן כהן. 

הוא שחקן מעולה אבל לא תמיד. 

מאז חיפה הוא היה חושך במגרש, כל מסירה לא במקום לא עןשה תנועה וכו'.אבל כן ישים תבעיטה חופשית וכולם יאוננו.

שחקן טוב ב40 אחוז מהזמן

20 דקות לפני, Shroud said:

לא מבין את ההתרפקות הזאת על יונתן כהן. 

הוא שחקן מעולה אבל לא תמיד. 

מאז חיפה הוא היה חושך במגרש, כל מסירה לא במקום לא עןשה תנועה וכו'.אבל כן ישים תבעיטה חופשית וכולם יאוננו.

שחקן טוב ב40 אחוז מהזמן

ועדיין מוביל את הקבוצה בשערים ובישולים