Jump to content

יונתן כהן

בוזגלו

Recommended Posts

כשאני רואה אותו משחק בא לי לדפוק את הראש בקיר, כמה הוא היה חלש אתמול ובכלל במשחקים האחרונים, כמה הוא מלא בעצמו ובטוח שהוא ערן זהבי. שחקן שלא מסוגל לעשות פעולת כדורגל תוך כדי ריצה. בעמידה הוא הכי טוב בארץ...

יצא לאירופה ויחזור אחרי שנה על הספסל בדיוק כמו חבר שלו באגף ימין, מקווה שגם הוא יחזור רעב יותר לעבוד קשה כי כרגע נראה שכולם על הזין שלו ורק הוא והמספרים שלו זה מה שחשוב.

יפה שבסוף גול ובישול שלו פתחו לנו את המשחק אבל אם שחקן כדורגל משחק שם במקומו (ע״ע איילון אלמוג) אנחנו ב3:0 עוד לפני הדקה ה75.

אם לא משחק חלוץ או אחד משני חלוצים, אין לו מקום על המגרש עד הדקה ה70 כשההגנה היריבה עייפה...

28 דקות לפני, קמחי said:

מספרים הם לא חזות הכל.

הוא מחרב את המשחק הקבוצתי.

כשאצילי נכשל באחד על אחד בצד (כשיש אופציה למסור אחורה) או משתחרר ובועט רע אז הוא גם מחרב את המשחק הקבוצתי ? אמנם יונתן בתקופה פחות טובה אבל נותן פעולה של גול פעם במשחק גם בתקופה הסו. הגזמתם. 

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

כשאצילי נכשל באחד על אחד בצד (כשיש אופציה למסור אחורה) או משתחרר ובועט רע אז הוא גם מחרב את המשחק הקבוצתי ? אמנם יונתן בתקופה פחות טובה אבל נותן פעולה של גול פעם במשחק גם בתקופה הסו. הגזמתם. 

אצילי תורם טיפה יותר למשחק הקבוצתי במיוחד במשחק הלחץ וחילוצי הכדור בחצי היריבה.

כרגע מבין ההרכב שרץ גולסה הוא היחידי שמצטיין בדריבל. לא יונתן ולא אצילי מוכיחים מספיק יכולת באחד על אחד.

אם אנחנו באמת רוצים להשוות בין המשחק של אצילי לבין יונתן במשחק השוטף אני בספק אם יונתן ינצח בכל פרמטר בהשוואה כזו. הוא מאבד המון, לא מחלץ כמעט כדורים בחצי היריבה, לא מנצח באחד על אחד, לא מפעיל בצורה טובה את המגן שתוקף יחד איתו(ולראיה העונה הפחות מוצלחת התקפית של סבוריט עד עכשיו) ובעיקר הולך. שחקן מאוד דומה במעורבות בשטף המשחק, בחוסר החשק לעבוד, בחוסר התרומה ההגנתית אבל עם סיומת יוצאת דופן עבר לא מזמן לבבונים מהבירה. למה איביץ הדביק אותו ליציע ומחוץ למועדון אבל אחד עם אופי משחק מאוד דומה מבוטן להרכב?

עטר היה המחרב הראשי וזה לא הפריע לאנשים לאהוב אותו.

יונתן שחקן קצת מוגבל ומשחק בעמדה זרה לו.

הוא מלך השערים ומלך הבישולים של הקבוצה.

הוא הולך לעשות דאבל דאבל, אם אני לא טועה הראשון מאז זהבי ב-15/16.

גם אפשר לחשוב שכל השאר משחקים טיקי טאקה והוא בא באמצע והורס להם. יש בעיה בשטף בהתקפה, אלמוג במקום יוני יהפוך את הקבוצה הזאת? אני לא מאמין. בהיעדר מיכה הבעיה שלנו הרבה יותר בקישור ההתקפי מאשר בכנף שמאל.

אם איביץ מדביק אותו חהרכב אני סומך עליו, כנראה שאין לו משהו טוב יותר (אלמוג) מהספסל. וכתבתי על אצילי בהקשר של "יוני מחרב את המשחק הקבוצתי" , ברור שאצילי טוב יותר אבל קורה שלשחקנים לא הולך. פשוט מרגיש לי שנסחפים כאן ועושים עליהום על כהן. זה לא הזמן וזה גם לא נכון.

7 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אם איביץ מדביק אותו חהרכב אני סומך עליו, כנראה שאין לו משהו טוב יותר (אלמוג) מהספסל. וכתבתי על אצילי בהקשר של "יוני מחרב את המשחק הקבוצתי" , ברור שאצילי טוב יותר אבל קורה שלשחקנים לא הולך. פשוט מרגיש לי שנסחפים כאן ועושים עליהום על כהן. זה לא הזמן וזה גם לא נכון.

אין עליהום, פשוט הכרה במציאות. הוא לא משחק טוב והשחקנים שמתחרים איתו בעמדה לא מקבלים מספיק הזדמנויות לאור היכולת שלו(חוזז ואלמוג עם 700 דק' במצטבר).

8 דקות לפני, turgi said:

עטר היה המחרב הראשי וזה לא הפריע לאנשים לאהוב אותו.

יונתן שחקן קצת מוגבל ומשחק בעמדה זרה לו.

הוא מלך השערים ומלך הבישולים של הקבוצה.

הוא הולך לעשות דאבל דאבל, אם אני לא טועה הראשון מאז זהבי ב-15/16.

גם אפשר לחשוב שכל השאר משחקים טיקי טאקה והוא בא באמצע והורס להם. יש בעיה בשטף בהתקפה, אלמוג במקום יוני יהפוך את הקבוצה הזאת? אני לא מאמין. בהיעדר מיכה הבעיה שלנו הרבה יותר בקישור ההתקפי מאשר בכנף שמאל.

אני אוהב את אלירן מאוד, אין שום קשר לעניין.

יונתן מלך השערים והבישולים והשחקן שזוכה לכמות הדקות הגבוהה ביותר מבין החלק ההתקפי. יונתן לא משחק טוב תקופה ארוכה בזמן שהמחליפים שלו בעיקר מחממים את הספסל והיציע. אני מאוד שמח שאיביץ' נותן ביטחון לשחקני החלק הקדמי שלו בתקופה האחרונה, אבל היכולת שלו לא מצדיקה את כמות הדקות שהוא מקבל.

יונתן כהן קבע לעצמו את רף הציפיות הזה

וכמו שהוא צריך לדעת להתמודד איתו כשהוא משחק פחות טוב, גם קהל צריך להבין שזו העונה המשמעותית הראשונה שלו ככוכב במכבי ובליגה בכלל וקצת להירגע איתו.

בסופו של יום, הוא מסיים את המשחק עם שער(שבלעדיו יכול להיות שהיינו מסיימים בתיקו) ובישול. 

אם כל משחק הוא ישחק "חרא" ויתן גול ובישול אני מסופק

19 דקות לפני, קמחי said:

אני אוהב את אלירן מאוד, אין שום קשר לעניין.

יונתן מלך השערים והבישולים והשחקן שזוכה לכמות הדקות הגבוהה ביותר מבין החלק ההתקפי. יונתן לא משחק טוב תקופה ארוכה בזמן שהמחליפים שלו בעיקר מחממים את הספסל והיציע. אני מאוד שמח שאיביץ' נותן ביטחון לשחקני החלק הקדמי שלו בתקופה האחרונה, אבל היכולת שלו לא מצדיקה את כמות הדקות שהוא מקבל.

הוא זוכה לדקות משחק כי אצילי ובלקמן היו פצועים.

אני מבין את הרצון לראות משהו חדש (אלמוג) אבל בואו לא נשרוף את אחד הגורמים הכי מרכזיים לזה שאנחנו במאבק לטובת פרוספקט טוב ככל שיהיה.

שכחת שאיביץ ״חינך״ את יונתן באו בטענות שהוא מספסל את השחקן הכי טוב? 

אני מת על יוני וקופץ בגולים שלו יותר ממה שאני קופץ מכל שער אחר, באמת שמח אקסטרה בשבילו.

אבל הוא חייב לדעת לקבל ביקורת. כבר עשרה מחזורים שהוא לא נראה טוב, מאבד כדורים, עושה פעולות לא נכונות ובעיקר נראה לא מרוכז והבעיטות שלו ממזמן לא אימת ההגנות כמו בתחילת העונה.

זה סופר לגיטימי שיעבירו ביקורת או שירצו שינוח משחק אחד בספסל. גם אם צועקים קצת ביציע זה לגיטימי. זה לא שהוא מדהים ושיש עליו עדיין ביקורת.

אני כן הייתי נותן לו לפתוח עד סוף העונה אבל באמת שאני מבין מי שרוצה שינוח טיפה. זה גם יוריד ממנו לחץ.

שיקח את הביקורת למקום חיובי ולא יתעסק בשטויות. מקווה שהרבע שעה האחרונה נגד ק ש שהיה נראה בה מדהים תחזיר אותו לשחקן שהוא ותעיף אותו קדימה עד סוף העונה.

יוני :wubyellow3:

10 דקות לפני, turgi said:

הוא זוכה לדקות משחק כי אצילי ובלקמן היו פצועים.

אני מבין את הרצון לראות משהו חדש (אלמוג) אבל בואו לא נשרוף את אחד הגורמים הכי מרכזיים לזה שאנחנו במאבק לטובת פרוספקט טוב ככל שיהיה.

שכחת שאיביץ ״חינך״ את יונתן באו בטענות שהוא מספסל את השחקן הכי טוב? 

לא הבנתי את הקשר בין "לשרוף" לבין לתת יותר דקות למחליפים שלו.

56 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אצילי לא כופה כלום. אצילי "נכשל" בפעולות עומק. אין עליו גרם של שומן ונפיחות. ואני לא מדבר על העזרה הכוללת שלו למשחק הקבוצתי(וגם הלחץ). יוני, זה לשחק עם 10. 

בחיי עם כל השער והבישול הוא אתמול היה השחקן הכי גרוע של מכבי.

גם את מעט השיערות שנשארו לי כמעט מרטתי את כולן בגללו.

ואם לא ההסטה של הכדור בבעיטה החופשית אין גול, אין התפרקות של ק"ש וסיכוי גבוה לתיקו.

הוא לא שחקן כנף בפעם ה50 אלף אולי.

או שאיביץ' ירכיב אותו איפשהו באמצע, או שישב על הספסל. זה כבר לא "תקופה רעה" זה כבר משהו קבוע.

יש לכם סטיגמה עליו ובגלל זה אתם מתחרפנים מכל איבוד, שחררו מהבן אדם כבר, זה מתחיל להיות מוגזם כשזה גולש ליציעים

תתחילו לכבד וליהנות ממה שיש לכם, רק כששחקנים כמו יוני ופרץ יעזבו יתחילו להעריך אותם

2 דקות לפני, Krishi said:

בחיי עם כל השער והבישול הוא אתמול היה השחקן הכי גרוע של מכבי.

גם את מעט השיערות שנשארו לי כמעט מרטתי את כולן בגללו.

ואם לא ההסטה של הכדור בבעיטה החופשית אין גול, אין התפרקות של ק"ש וסיכוי גבוה לתיקו.

הוא לא שחקן כנף בפעם ה50 אלף אולי.

או שאיביץ' ירכיב אותו איפשהו באמצע, או שישב על הספסל. זה כבר לא "תקופה רעה" זה כבר משהו קבוע.

אם ״נטע״ היה משחק נגדנו היינו מקום שני היום ואם בנאדו היה מתחיל את העונה ההיא כנראה היום היינו עם ארבע אליפויות פחות.

הוא לא שחקן כנף, הוא מאבד לא מעט כדורים.

אתמול בישל מהכנף ולא בפעם הראשונה העונה וסידר עוד מצב לגול לגולסה, מאותה כנף.

Just now, אדביסי said:

יש לכם סטיגמה עליו ובגלל זה אתם מתחרפנים מכל איבוד, שחררו מהבן אדם כבר, זה מתחיל להיות מוגזם כשזה גולש ליציעים

תתחילו לכבד וליהנות ממה שיש לכם, רק כששחקנים כמו יוני ופרץ יעזבו יתחילו להעריך אותם

אל תהיה גנב דעת.

הוא לא שיחק אתמול טוב.

לא אומר שכל השאר שיחקו נהדר אבל הוא היה ממש גרוגי עם הכדור. לא סטיגמה ולא כלום.

אני בחיים לא אקלל שחקן מכבי או אשרוק לו בוז, לא פה ובטח לא במשחק. אבל האמת חייבת להיאמר, הוא כבר מעל סיבוב לא משחק טוב. פעולות בסיסיות בקושי עובדות, לא עובר אף שחקן, מאבד כדורים, קבלת החלטות תמוהה, לא רץ לשטחים הנכונים. אישית אני מאמין שמהאמצע הוא יספק יותר סחורה כי הוא פשוט לא שחקן אגף. אבל אנחנו מתייחסים ליכולת שלו בתור שחקן אגף, והיא על הפנים. אז לכבד אני מכבד את כל שחקני מכבי, אבל להינות מזה צר לי אני לא יכול. ותוריד אותו מחר מההרכב לא בטוח כמה אתגעגע אליו.

4 דקות לפני, אדביסי said:

מעריך את כולם. גם את בלקמן(ובוז, אסור שיהיה). אין שום קשר לביקורת שאוהדים מעבירים. 

2 דקות לפני, turgi said:

אם ״נטע״ היה משחק נגדנו היינו מקום שני היום ואם בנאדו היה מתחיל את העונה ההיא כנראה היום היינו עם ארבע אליפויות פחות.

הוא לא שחקן כנף, הוא מאבד לא מעט כדורים.

אתמול בישל מהכנף ולא בפעם הראשונה העונה וסידר עוד מצב לגול לגולסה, מאותה כנף.

ההשוואות שלך לא במקום. אלא אם הוא תיכנן שזה יפגע בראש של שחקן מהחומה ויכנס לשער מה שאני בספק. אז כן יש פה הרבה מקריות ומזל. זה ממש לא על אותו משקל של שאר הדוגמאות שלך.

על כל פעולה אחת טובה, כי בכל זאת הוא פאקינג שחקן כדורגל, היו 10 גרועות. משחק שהיה צריך להיגמר כבר במחצית הראשונה. ובכל זאת אנחנו משחקים נגד ק"ש לא נגד ריאל מדריד. בסוף משחק כשהם כבר מפורקים לגמרי.

Just now, Krishi said:

ההשוואות שלך לא במקום. אלא אם הוא תיכנן שזה יפגע בראש של שחקן מהחומה ויכנס לשער מה שאני בספק. אז כן יש פה הרבה מקריות ומזל. זה ממש לא על אותו משקל של שאר הדוגמאות שלך.

על כל פעולה אחת טובה, כי בכל זאת הוא פאקינג שחקן כדורגל, היו 10 גרועות. משחק שהיה צריך להיגמר כבר במחצית הראשונה. ובכל זאת אנחנו משחקים נגד ק"ש לא נגד ריאל מדריד. בסוף משחק כשהם כבר מפורקים לגמרי.

בעט לא רע, פגע בחומה ונכנס.

יש עשרות גולים כאלה כל עונה וזה לא מוריד לאף אחד מהם.

המצב היחיד במחצית הראשונה היה בזכותו, בזמן שכל השאר נראו כמו כלום.

1 hour ago, קובי השועל said:

גם איביץ' אמר שהקהל יכול לפנות לגולדהר שיחליך אותו, יונתן משתיק את הקהל?, צ'יקו בחגיגה לא ברורה. מה הולך כאן תגידו לי?

קצת התפלאתי הבוקר מהפושים, כי לא שמעתי מ-8 בוז או קריאות להתפטר

אני לא יודע אם אתם מודעים לכך ששחקני הכנף שלנו הם המוציאים לפועל,בדיוק כמו עטר.

אם אתם טוענים שהמשחק השוטף שלנו לא טוב ובכל זאת שניהם עם סטטיסטיקה מפלצתית,אז לא ברור לי מה כולם רוצים.

יונתן לוקה בכל כך הרבה דברים בכדורגל ולמרות הכל אין שום לגיטימציה להחליף אותו על פי מה שראינו מאלמוג.

מה שאני מסכים עם הרוב כאן זה שתחרות ופיתוח שחקנים זה לא דבר רע,ובהתאם לכך הייתי נותן לאלמוג בין 20 ל25 דקות קבוע.

אחרי שזה יקרה נוכל לקבוע בנחרצות אם הוא צריך להחליף את מלך השערים והבישולים של הקבוצה.

1 hour ago, Ophir 888 said:

כשאני רואה אותו משחק בא לי לדפוק את הראש בקיר, כמה הוא היה חלש אתמול ובכלל במשחקים האחרונים, כמה הוא מלא בעצמו ובטוח שהוא ערן זהבי. שחקן שלא מסוגל לעשות פעולת כדורגל תוך כדי ריצה. בעמידה הוא הכי טוב בארץ...

יצא לאירופה ויחזור אחרי שנה על הספסל בדיוק כמו חבר שלו באגף ימין, מקווה שגם הוא יחזור רעב יותר לעבוד קשה כי כרגע נראה שכולם על הזין שלו ורק הוא והמספרים שלו זה מה שחשוב.

יפה שבסוף גול ובישול שלו פתחו לנו את המשחק אבל אם שחקן כדורגל משחק שם במקומו (ע״ע איילון אלמוג) אנחנו ב3:0 עוד לפני הדקה ה75.

אם לא משחק חלוץ או אחד משני חלוצים, אין לו מקום על המגרש עד הדקה ה70 כשההגנה היריבה עייפה...

אני חושב שכהן צריך לרדת לספסל, אבל זו הודעה על סף הוצאת דיבה.

- אין לך מושג כמה הוא מלא מעצמו וכמה הוא בטוח שהוא ערן זהבי.

- הוא כן מסוגל לעשות כדורגל תוך כדי ריצה. הוא עשה כאלה אתמול, למשל.

- אין שום סיבה לחשוב ש-"כולם על הזין שלו" וש-"רק הוא ומהספרים שלו" זה מה שחשוב לו.

באמת, אפשר להעביר ביקורת, והיא לגמרי ראויה במקרה של כהן, אבל הודעות כאלה זו פשוט המצאה.