Jump to content

יונתן כהן

בוזגלו

Recommended Posts

סיקרן אותי הדיון שלכם על אצילי ויוני, אז בדקתי

נתונים רק בליגה:

אצילי - 50 דריבלים , 23 מתוכם מוצלחים. (46 אחוז)

יונתן - 67 דריבלים, 29 מתוכם מוצלחים. (43 אחוז)

יכולות הדריבל של אצילי ויונתן כהן הם כמעט אותו דבר. 

אצילי טיפה יותר מהיר עם הכדור אבל אין לו אחד על אחד , בדיוק כמו שליונתן כהן אין אחד על אחד. 

כמו שאמרו פה אצילי משחק בימין ולכן יותר קל לו, והוא גם בתקופה טובה אבל בכלל. 

יונתן כהן חייב לשחק 9/חלוץ שני. 

הייתי ממש רוצה לראות באיזה משחק שכבר נוביל יתרון מבטיח רביעייה התקפית של אצילי ואילון אלמוג באגפים, שכטר בחוד ויונתן חלוץ שני, נשמע מטורף. 

5 דקות לפני, שמש צהובה said:

סיקרן אותי הדיון שלכם על אצילי ויוני, אז בדקתי

נתונים בליגה:

אצילי - 50 דריבלים , 23 מתוכם מוצלחים. (46 אחוז)

יונתן - 67 דריבלים, 29 מתוכם מוצלחים. (43 אחוז)

ההגדרה לדריבל ולדריבליסט מאוד לא ברורה ואני ממש לא סומך על נתונים של מנהלת/מכבי/כל מקום בקטע הזה כי כל אחד מחליט על מהלך מסוים אם הוא דריבל או לא

יש דריבל במקום שזה משחק גב כמו וואקאמה לדוגמא שעושים איזה דריבל קטן ונותנים גב וככה משתחררים או מתחמקים מהרגליים של השומר שלך.

יש דריבל שתוך כדי ריצה פנית טיפה שמאלה והמגן לא עמד בקצב ולא תפס אותך לדוגמא טבח מוח

יכול להיות שיונתן עושה הרבה דריבלים ואפילו טובים, אבל שוב, לא סוג הדריבל שנדרש משחקן כנף.

אם כן יש הגדרה מוחלטת לדריבל אשמח שתאירו את פניי

כנל מה ההבדל לעזאזל בין חילוץ כדור לבין תיקול?!?!

שמישו יסביר לי או שיפסיקו לייצר עוד שמות  לסטטיסטיקות כדי שיראה כאילו הליגה הזו שווה משהו

אני די בטוח שבהגדרה זה כל מהלך של מעבר עם כדור על פני שחקן יריב יירשם כדריבל ולא משנה עם הגב או הפנים.

ודריבליסט זה אחד שעושה את זה הרבה ובצורה מוצלחת, לדוגמא גרסיה מביתר מוביל את הליגה בדריבלים, 100 מתוך 186.

האישיו מי הדריבליסט הטוב יותר לא רלוונטי לנושא.

מבחינת סגנון משחק - אצילי שחקן קו ימין שחותך לאמצע ומייצר לעצמו מצבים ולחברים שלו. הוכיח את זה לאורך השנים בכל הקבוצות ששיחק כולל במכבי. סבלנו בלעדיו בתחילת העונה.

יונתן כהן תמיד שיחק מתחת לחלוץ / חלוץ

שני , מדי פעם בכנף ימין מתוך מחשבה נכונה שיכנס עם השמאל לאמצע כפי שאצילי מתפקד 

אנשים פה מדברים כאילו הם לא צופים במשחקים ולא רואים כמה הוא סובל על הקו כי הוא פשוט לא טוב שם.

30 דקות לפני, MTA For Ever said:

שמע אחי אתה כבר כמה תגובות ברצף כותב שטויות בלי הפסקה . 

לאצילי יש דריבל מעולה בטח ביחס לכהן, בנוסף לכך שהרבה יותר קל לו לחתוך עם רגל שמאל כשהוא משחק בכנף ימין, בשונה מכהן שהוא לא שחקן כנף שמאל ולעולם גם לא יהיה, כמדומני גם לא שיחק שם לא בנוער ולא בבני יהודה כמושאל. 

שורה תחתונה - יונתן כהן לא ווינגר, צריך לשחק קרוב לרחבה מתחת לחלוץ או כחלוץ. הוא הוכיח את זה מספיק ומוכיח את זה כעת עם יכולת נוראית ברמה הבסיסית של שחקן כנף .

קודם כל תלמד לכבד את הדעה שלי גם אם אתה לא מסכים איתה.

לאצילי יש דריבל מעולה? כמה פעמים במשחקים האחרונים הוא הצליח לעבור שחקן? כמה פעמים הוא איבד את הכדור בניסיונות האלה ונכנס עם הראש בקיר? (אני ממש ממש לא טוען שהוא לא שחקן טוב. הוא השחקן התקפה הכי טוב שלנו ובתקופה האחרונה די בפער.)

יונתן לדעתי יותר מתאים לשחק באגף ימין מאשר בשמאל, כי אז קל לו לחתוך לאמצע עם רגל שמאל בדיוק כמו אצילי. רשמתי למעלה את הסיבה שלדעתי הוא לא משחק שם.

לגבי העניין של כהן חלוץ, הגיע הזמן שתפסיקו לחשוב שאיביץ' לא מבין כדורגל ואתם כן. זה שהוא שיחק חלוץ בנוער זה לא משנה, כי הרבה שחקנים ששיחקו בנוער בתפקיד מסויים במהלך הקריירה שיחקו בתפקיד שונה.

אני כן חושב שכהן יהיה הכי טוב באמצע, אבל כרגע אנחנו לא משחקים בשיטה שמתאימה לו (השיטה ששיחקנו אחרי שלקחנו אליפות בעונה שעברה) וכנראה שאיביץ' מאמין שהשיטה הנוכחית מתאימה וטובה יותר למכבי (גם גם אני חושב ככה).

בפעם ה-50 אלף.. יהונתן לא שחקן אגף, לא היה שחקן אגף, לא מתאים להיות שחקן אגף, וכנראה גם בחיים לא יהיה שחקן אגף. כל משחק שהוא באגף זה כמו לשחק עם שחקן פחות. הגיע הזמן להעביר אותו לאמצע, בין אם חלוץ או מאחורי החלוץ, רק לא שחקן אגף!!

1 hour ago, gilgil28 said:

נראה כאילו השחקן עם הדריבל הכי טוב בקבוצה בפער זה איתן טיבי

טיבי באמת וורלד קלאס בלזרוק שחקני התקפה אבל מן הסתם שדריבל על שחקן התקפה זה לא כמו שחקן שרץ ועובר שחקני קישור או הגנה

הדריבליסט הכי טוב בקבוצה זה גולסה בפער

1 hour ago, Bloper said:

טיבי באמת וורלד קלאס בלזרוק שחקני התקפה אבל מן הסתם שדריבל על שחקן התקפה זה לא כמו שחקן שרץ ועובר שחקני קישור או הגנה

הדריבליסט הכי טוב בקבוצה זה גולסה בפער

טיבי הציג לאורך השנים כל מיני מהלכי אינייסטה בהתקפה

האנטי שלכם עליו מגעיל, מתנהגים כאילו זה אויב

תסתכלו על המשחק כשהדם ירד ותראו שהוא היה הכי טוב בהתקפה! האגף שלו היה פעיל והוא סידר הרבה מצבים, היה לו חוסר מזל וקצת טעויות בפן האישי, אבל שחררו ממנו בחייאצ

2 דקות לפני, אדביסי said:

האנטי שלכם עליו מגעיל, מתנהגים כאילו זה אויב

תסתכלו על המשחק כשהדם ירד ותראו שהוא היה הכי טוב בהתקפה! האגף שלו היה פעיל והוא סידר הרבה מצבים, היה לו חוסר מזל וקצת טעויות בפן האישי, אבל שחררו ממנו בחייאצ

אתה זיין מוח מספר 1 פה