Jump to content

יונתן כהן

בוזגלו

Recommended Posts

שום פוזות, לדעתי העמדה הזאת בעייתית בשבילו, הוא לא מספיק יצירתי כדי להיות כל כך רחוק מהשער.

הסיפור איתו פשוט. שים אותו ליד השער תקבל גולים. גם היום סוג של בישל לצ'יקו.

בכל אופן הוא חייב להמשיך לפתוח לא מבין על מה הדיבור הזה שצריך לספסל אותו. כל עוד עטר לא בעניינים אין לנו גולר מוכח בהרכב ויסלחו לי אצילי ושכטר.

גם בסמי שהוא שם צמד הוא לא עשה כלום. גם הפנדל שם בעט כמו אחרון הבועטים. הבעיה לדעתי שאין לו המשכיות וכל פעם צריך לעשות לו מן סדרת חינוך וזה כבר מנטלי

הגבתי באשכול המשחק

חשבנו שקיבלנו את זהבי החדש אבל בתאכלס זה פשוט עטר החדש אלא אם כן באמת משהו יקרה לו בשנים הקרובות הוא לא יותר מעטר החדש

Just now, Bloper said:

הגבתי באשכול המשחק

חשבנו שקיבלנו את זהבי החדש אבל בתאכלס זה פשוט עטר החדש אלא אם כן באמת משהו יקרה לו בשנים הקרובות הוא לא יותר מעטר החדש

אנשים פה כבר יורים על עטר בלי הבחנה. כמה משחקים רעים. אבל הבנאדם נתן לנו המון רגעים של אושר. 

לנושא. יונתן לא קיים. כאילו משחקים עם 10 שחקנים. הספסל קורא לו. במיוחד כשאלמוג מראה ניצוצות. 

חושב שצריך לנסות את יוני בשפיץ בהמשך. 

1 דקה לפני, לא מוצא היגיון said:

אנשים פה כבר יורים על עטר בלי הבחנה. כמה משחקים רעים. אבל הבנאדם נתן לנו המון רגעים של אושר. 

לנושא. יונתן לא קיים. כאילו משחקים עם 10 שחקנים. הספסל קורא לו. במיוחד כשאלמוג מראה ניצוצות. 

חושב שצריך לנסות את יוני בשפיץ בהמשך. 

לא השתמשתי בעטר בתור משהו שלילי למקרה שמישהו פה טועה

אני לא כועס עליו, להפך. רואים כמה שהוא מאוכזב מעצמו והגדולה שלו זה גם להודות בכך כשכל התקשורת מאוננת עליו. לא יזיק לו מעט מנוחה מההרכב. עדיין הוא קרוץ מחומר משובח והוא יהיה גדול אצלנו.

22 דקות לפני, קובי השועל said:

יש שחקנים שהתפקיד שלהם הוא פשוט לכבוש שערים ואצלינו הוא המצטיין בזה.

לא סתם איביץ' לא מחפף אותו, אל תהיו נאיבים.

שום נאיבים ושום כלום הבן אדם חושב שהוא הסופרסטאר של הליגה ובינתיים מסריח את הדשא משחק אחרי משחק. 

איילון בקושי רבע שעה מהספסל כל משחק נותן יותר מחוייבות ויותר פעולות חיוביות ממנו. 

כבר תקופה ארוכה אני לא מבין למה איילון לא עולה במקומו. מהיר יותר, פיסי יותר, דריבל יותר טוב, כל מה שיהונתן עושה זה בעיקר לאבד כדורים וליפול. זה נראה כאילו אין לו כל כך הבנה של המשחק. צריך לשבת קצת על הספסל. 

עונה שעברה הוא נתן הופעות טובות כאשר שיחק באמצע ביחד עם צ’יקו/שכטר

הוא פשוט לא מתאים לאגף

ואני חושב שיש קצת אופוריה סביבו מאז חיפה

בוא ניכנס לפרופורציות הוא לא זהבי שאפשר לצפות ממנו שכל משחק יעשה קסם

אני חושב שהסיבה שהוא פותח במקום איילון אלמוג, היא שיונתן קודם כל גולר ועושה דברים טובים גם כשהוא גרוע. 

דבר שני הוא עוזר לא מעט בהגנה. 

הוא חייב לנסות לחזור לעצמו. אני לא חושב שהוא לא רוצה או מזלזל, פשוט לא הולך לו כבר תקופה.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שהסיבה שהוא פותח במקום איילון אלמוג, היא שיונתן קודם כל גולר ועושה דברים טובים גם כשהוא גרוע. 

הוא חייב לנסות לחזור לעצמו. אני לא חושב שהוא לא רוצה או מזלזל, פשוט לא הולך לו כבר תקופה.

אמת

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עוזר לא מעט בהגנה? חח הוא חור הגנתי מהלך על מה לעזאזל אתה מדבר חחח

2 דקות לפני, Krishi said:

עוזר לא מעט בהגנה? חח הוא חור הגנתי מהלך על מה לעזאזל אתה מדבר חחח

הוא משתתף לא מעט במשחק ההגנה. הוא לא מצטיין בזה, אבל אי אפשר להגיד שהוא נשאר למעלה וזורק אחרי איבוד כדור. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא משתתף לא מעט במשחק ההגנה. הוא לא מצטיין בזה, אבל אי אפשר להגיד שהוא נשאר למעלה וזורק אחרי איבוד כדור. 

לא רק שהוא לא מצטיין הוא לא יורד מספיק לא שומר מספיק וגורם ללא קצת חורים. גם בהתקפה לפעמים אני לא מבין מה הוא עושה, לא רק כשהוא עם הכדור אלא בעיקר כשהוא בלי. לא רץ לשטחים הנכונים לא עושה מספיק את התנועה הנכונה. לא חושב שהוא מבין מספיק טוב את המשחק בינתיים. תוסיף לזה שאין לו כמעט דריבל, הוא מסתרבל עם הכדור, גם לא הכי מהיר. יש לו הרבה על מה לעבוד. תראה אותו לעומת אצילי שחזר מפציעה, כמה תחת אצילי נותן, העבודה ההגנתית והלחץ של אצילי בתור שחקן כנף זה תאווה לעיניים, השתפר מאוד בקבלת החלטות וגם בדריבל. ויש לו גם בעיטה יותר טובה (אגב לא ברור לי למה הוא לא לוקח את הפנדלים שלנו במקום כהן שכל פנדל שלו גם אם נכנס לא היה טוב, הוא פשוט מחכה שהשוער יקפוץ לאיזה צד ונותן בעיטה חלשה בין מרכז השער לפינה. רק שלא כל השוערים קופצים מוקדם)

יונתן כהן זה טל בן חיים רק פחות ''רע''. יש לו יותר פוטנציאל, אבל כל ההכתרות בזמן האחרון עשו לו לא טוב. חייב להעז יותר ולקחת אחריות.

אם נכנס לפורום של השדים ב2008-2009, התגובות על זהבי בטח היו אותו הדבר.

ולא שאני משווה את יונתן לזהבי, אלא את היחס של הקהל.

כשלא הולך לשחקן אז יוצאים עליו שהוא אגואיסט, שהוא רע, שהוא חושב שהוא סופרסטאר. כשהוא שם שלושער, אז אלו התכונות שהופכות שחקן לרוצח כמו זהבי.

תקחו הכל בפרופורציה. יונתן כהן לא הפסיד את המשחק.

1 hour ago, טוריחו said:

אם נכנס לפורום של השדים ב2008-2009, התגובות על זהבי בטח היו אותו הדבר.

ולא שאני משווה את יונתן לזהבי, אלא את היחס של הקהל.

כשלא הולך לשחקן אז יוצאים עליו שהוא אגואיסט, שהוא רע, שהוא חושב שהוא סופרסטאר. כשהוא שם שלושער, אז אלו התכונות שהופכות שחקן לרוצח כמו זהבי.

תקחו הכל בפרופורציה. יונתן כהן לא הפסיד את המשחק.

בדיוק

ושוב מזכיר

הוא בישל. אל תשכחו את זה.

טוב שהיה על המגרש.

יונתן במצבים של ריקן, סבוריט ואלמוג שם כדור ברשת.

יש שחקנים שבשביל זה הם נועדו. 

הייתי משנה שיטה בשביל שהוא יהיה מתחת לחלוץ. 

זה מצב שאפשר לעשות אותו. 

מיכה/ריקן  לטובת אחד האגפים וכהן מתחת לחלוץ.

במיוחד מול אוטובוסים.