Jump to content

שמואלביץ- "שופט"

סי הצהובה

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים
59 דקות לפני, החתול הצהוב said:

דווקא בתור אחד שלא תמיד שותף להתנפלות על השופטים פה, אי כרטיס צהוב בהתחלה לשהר זו טעות פסיכית. 

אוקיי ו.. אתה צודק פה. אבל זה לא מה שמנע מאיתנו לנצח. באר שבע חזרה לגודל הטבעי שלה בתור קבוצה אומללה שניצלה טעות נדירה בהגנה שלנו (כן, גם זה יכול לקרות באופן חד פעמי בעונה שרק ב3 !!!! משחקים ספגנו). 

ריקן, איילון וסאבוריט היו צריכים לסגור את המשחק בכל אחת מ 3 ההזדמנויות לגול שהיו לנו.

איביץ הגיב מאוחר הפעם.

8 דקות לפני, amilov said:

אוקיי ו.. אתה צודק פה. אבל זה לא מה שמנע מאיתנו לנצח. באר שבע חזרה לגודל הטבעי שלה בתור קבוצה אומללה שניצלה טעות נדירה בהגנה שלנו (כן, גם זה יכול לקרות באופן חד פעמי בעונה שרק ב3 !!!! משחקים ספגנו). 

ריקן, איילון וסאבוריט היו צריכים לסגור את המשחק בכל אחת מ 3 ההזדמנויות לגול שהיו לנו.

איביץ הגיב מאוחר הפעם.

בוא נגיד שהיה לנו קצת יותר קל להגיע להזדמנויות להבקיע אם:

א. לא היו עוצרים אותנו בפאולים במתפרצות ומסתכנים באדום.

ב. הם היו משחקים פחות שחקן או שניים.

14 דקות לפני, amilov said:

איביץ הגיב מאוחר הפעם.

בזה אני איתך.

אני לא תולה לרגע את איבוד 2 הנק' בשופט, אלא בהחמצות ששוות כלא מבחינתנו וטבעו של משחק הכדורגל שיכול להיות אכזרי ולא צודק בעליל לפעמים כמו אמש.

15 דקות לפני, amilov said:

איביץ הגיב מאוחר הפעם.

עמילוב, אין ויכוח שלא יצא תיקו בגלל השיפוט. יצא תיקו בגלל חוסר חדות שלנו (פעם בהגנה וכמה פעמים בהתקפה).

אבל מה שבעייתי מהיסוד זה ששיפוט מוגדר נוראי רק אם הוא מכריע משחק.

בעיניי, שופט שלא מודע לחוקי הכדורגל (ועל הדרך גם תורם ליצירת משחק סטטי ולא זורם, במקום לעשות ההפך) הוא שופט גרוע.

וכרגע, לא יודע אם יש שופט אחד בארץ שלא נכנס להגדרה הזו.

• מנהלים ראשיים

תשמעו, אני אתמול לא הייתי במשחק כי הייתי חולה וראיתי בטלויזיה. מסכים איתכם שהם היו צריכים לקבל צהובים כמו מים אבל מצד שני גם אנחנו. גלזר בכיף היה צריך לצאת אתמול עם אדום כנראה (צהוב שני) ומהניסיון שלי בטלויזיה רואים דברים אחרת מאשר במגרש.

מה אני מנסה להגיד בעצם :) לא ישתנה פה כלום עם השופטים, הם ישארו פח לצערינו. הדרך היחידה של מכבי להתחיל להזיז משהו זה אם היא "תדפוק על שולחנות" והכוונה היא למיץ' גולדהאר, בעלי קבוצה חייב לתת את דעתו מידי פעם על הנושאים הללו אבל אנחנו לא שומעים כלום.

לא הייתי מצפה שיעמוד איתנו ביציע כמו אייל סגל נגד המשטרה אבל שכן יגיד איזו מילה אחת פה ושם וזה כמובן  מבלי לגרוע מהכבוד הענק שיש לי אליו.

4 hours ago, avich15 said:

לא בציניות אחי, תסביר לי בבקשה איך זה נכנס להגדרה של סביר.

קודם כל בוא נצא מנקודת הנחה שהשיפוט בארץ זוועתי ומוטה.

כן הוא לא הוציא לסהר צהוב על המשיכה בחולצה אבל מצד שני גם נתן לאצילי להכניס קטנות עם הרגליים ולהפיל שחקנים של באר שבע.

גלזר היה צריך לצאת עם צהוב, אחרי כמה משחקים שבאמת לא הגיע לו.

וחוץ מזה לא זכור לי עוד כרטיסים צהובים שנשלפו אלינו, דווקא לבאר שבע הוא הוציא כמה ברצף- בן ביטון וקבהא זכור לי מהראש. העיר ליוספי על הצלילה ההזויה. הוציא לשטקוס צהוב על הבזבוז זמן.

וכן הוא עצר את המשחק כמה פעמים ועצר את השטף וטעה בכמה שריקות קטנות. בסך הכל השיפוט היה אולי לא טוב בגלל טעויות קטנות ועצירות משחק, אך בסך הכל היו משחקים הרבה יותר גרועים ומכורים. הרגשתי שהשופט פשוט לא שופט ברמה גבוהה אבל ממש לא שופט שבא לזיין את מכבי וזה הבדל גדול.

היה שיפוט מהנוראיים שראיתי העונה במשחקים של מכבי. 

הצהוב לשהר שלא נשלף בתחילת המשחק הוא מהדברים החמורים שראיתי, ברמה שאוהד חיפה שלח לי הודעה בסגנון של "מה זה השיפוט הזה". 

כל המשחק היו צריכים להישלף משהו כמו 5-6 כרטיסים צהובים לב"ש שלא נשלפו, ומי שלא מבין את החשיבות של דבר כזה לא מבין כדורגל. 

שחקן שמקבל צהוב בתחילת המשחק מנוטרל הגנתית לשאר המשחק ומסתכן באדום בכל פאול שעושה, זה לחלוטין מהלכים שיכולים להשפיע על תוצאת משחק. 

ולכל מגני הצדק של הפורום שלא מפספסים הזדמנות להגן על השיפוט הנוראי שיש לנו בארץ, יש פאקינג הקלטה של שופט בישראל שאומר ששופטים הולכים עם הקבוצה הקטנה בשריקות כדי שהמשחק יהיה מאוזן, אשכרה שופט אמר את זה בתוכנית רדיו, לא הקליטו אותו בסתר או משהו, השתין עליכם מהמקפצה ואתם פותחים את הפה ושותים את השתן ואומרים שזה טעים לכם. 

20 hours ago, תמיר8 said:

קודם כל בוא נצא מנקודת הנחה שהשיפוט בארץ זוועתי ומוטה.

כן הוא לא הוציא לסהר צהוב על המשיכה בחולצה אבל מצד שני גם נתן לאצילי להכניס קטנות עם הרגליים ולהפיל שחקנים של באר שבע.

גלזר היה צריך לצאת עם צהוב, אחרי כמה משחקים שבאמת לא הגיע לו.

וחוץ מזה לא זכור לי עוד כרטיסים צהובים שנשלפו אלינו, דווקא לבאר שבע הוא הוציא כמה ברצף- בן ביטון וקבהא זכור לי מהראש. העיר ליוספי על הצלילה ההזויה. הוציא לשטקוס צהוב על הבזבוז זמן.

וכן הוא עצר את המשחק כמה פעמים ועצר את השטף וטעה בכמה שריקות קטנות. בסך הכל השיפוט היה אולי לא טוב בגלל טעויות קטנות ועצירות משחק, אך בסך הכל היו משחקים הרבה יותר גרועים ומכורים. הרגשתי שהשופט פשוט לא שופט ברמה גבוהה אבל ממש לא שופט שבא לזיין את מכבי וזה הבדל גדול.

סופסוף תגובה בוגרת של גבר.

צאו מהפרנויה, השיפוט פה גרוע לכולם באופן שווה.

זה פוגם בענף ומין הסתם שקבוצה שדורשת יותר את הכדור תקופח מזה יותר.

אבל חלאס עם הבכיינות על מכירות.

לא הימורים ולא המייאת

לא דובים ולא ויצמן יער

גם אני לא חושב שיש משהו ברמת הקנוניה של מכירה נגדנו או שכל השופטים פועלים רק משנאה אלינו אבל שמו לך פה ראיון עם שופט שמודה בבירור שיש פעמים שבכוונה שורקים נגד הגדולות כדי לאזן משחקים.

אתה עדיין מתכחש וחושב שהשיפוט שווה לכולם, מה אתה צריך יותר?

ישר הזכרת לי את הקטע של שלישיית פרוזאק בקולנוע שגם כמישהו אחד שם לו את היד בבירור על הפנים כדי שישים לב שמפריע לו, הוא עדיין בשלו ומאשים מישהו אחר 

תחשבו על כל החברים שלכם שאוהדים כדורגל אבל לא את מכבי. נכון שכולם, אבל כולם שונאים את מכבי? 

אז כן, כל השופטים הם גם אוהדי כדורגל וכל מי ששופט אותנו לא אוהד מכבי. 

פשוט מאוד